Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 29.08.2008. - Zrenjanin - Beer fest

Odgovori na poruku
Autor Poruka

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Čet Avg 28, 2008 4:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Jedna od najtacnijih prognoza do sad http://www.meteos.rs/
Kliknite na Zr, prepodne kisa popodne suncano, weeeee LOL
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Avg 28, 2008 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Ana Frojd ::

A oni koji ne voze? Whistlehy Sta cemo sa njima? Very Happy Very Happy Very Happy

Heheh,pa oni nek obecaju za sebe,ako mogu Mr. Green

nb,bravo za prognozu !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Avg 29, 2008 8:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Nadam se da cu sto vise forumasa videti veceras..!
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Avg 29, 2008 9:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Lep provod zelim svima koji idu na koncert Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Avg 29, 2008 9:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Tea! Ja da vas pozdravim.. dok cekam limuzinu Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool Wink
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Avg 29, 2008 9:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Taman sam htela da pitam sta radis ovde sad kad ides na svirku.
Uzivajte i za nas tamo
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Bocka

Starija Beba

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruke: 223

Lokacija: Beo Grad


Poslao: Sub Avg 30, 2008 3:15 am

Odgovoriti sa citatom

eeee...bilo je...carobno...nema reci za opisati =D
_________________
ko zna,da l' ce da svane
ko zna,ja plakati moram
samo reci,bez imalo volje
i reka suza pocinje
ugasi svetlo i bice bolje
za nekog drugog,kad te probude
s'druge strane postelje
ne brini tamo je bolje,bez boli pocivaj u miru

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Sub Avg 30, 2008 12:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se oglasim,koncert je stvarno bio odlican!Ceo bend je bio u elementu,a i publika je uspela da ih isprati!Mada mi je najdraze bilo kad sam pored sebe videla tri devojcice od 11 godina koje su znale skoro sve pesme!Jedino mi je zao sto nisu svirali Sve nase godine,Jednom kad me ne bude i Divlje svinje!Sve u svemu odlican provod!Toliko od mene za danas!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Sub Avg 30, 2008 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Pre svega, moram da se zahvalim vedrom coveku na zanimljivoj voznji !

Nije mi sad bas do nekog piskaranja.. Cool Ali..evo sta je na mene ostavilo utisak..
"Lice straha u ogledalu vidim kraj.." .. ne znam sta mi bi Rolling Eyes najezila sam se Cool u momentu ..i zaledila..
" U beznadju sve smo polomili.." umalo da zaboravim koliko je jaka ova pesma..
" Samo da si tu..i da ima nas.. Very Happy Very Happy Very Happy Neverovatan broj osmeha je izmamila ova vec cuvena ..cak i onima koji su jos bili zaledjeni ili najezeni sta god..
Moram da pohvalim nase drage forumase..Terzice Very Happy ,hiperaktivnu Hilary Very Happy , Boku NB(bas mi je drago sto sam te upoznala, kao i vase drugarice) Very Happy a kad sam vec kod toga , posebno mi je drago sto sam se makar na kratko ispricala sa Inom , sto sam konacno dobila obecani poklon od Petra ..
Milanov performans.. Two thumps up ovi pored mene su garant popizdeli od mog "Ja ne verujem.." Very Happy a sad kontam ..pa sto se ja uopste i toliko cudim..pa to je Milan Punk
A da ne zaboravim kako je samo cika Gane vrebao da uslika sve nas.. Very Happy Very Happy Very Happy
Kao i svaki put.. na kraju uvek sledi pitanje : "Kad vec pre?" .. Sad Verujem da vam ovo mnogo govori.. Wink
Cavrljanje sa Vlajkom i forumasima je isto tako simpatican deo veceri Two thumps up Very Happy Cool
I jos nesto-ogroman za nase sjajne fotografe Two thumps up nadam se da cete uskoro u Zabalj city Very Happy
Necu vise da pisem, sva sam se raspekmezila..
Hm..da,bas je bilo zanimljivo vece.. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Ned Avg 31, 2008 12:07 am

Odgovoriti sa citatom

Isidora88 ::

Mada mi je najdraze bilo kad sam pored sebe videla tri devojcice od 11 godina koje su znale skoro sve pesme!

A kad smo bili u Baru prosle godine,Nina me je svo vreme gledala(tad sam i cula prvi put za sajt od nje),i na kraju kad smo se ispricale o Bebama,ona me je pitala koliko imam godina,ja sam rekla 12,a ona se odusevila i okrenula ka Bojanu u fazonu "e ona ima samo 12 godina a svaku je pesmu otpevala od pocetka do kraja" Razz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 31, 2008 12:13 am

Odgovoriti sa citatom

Bese oko 20.05 h, sedamo moja sestra i ja u auto, idemo do dogovorenog mesta, kupimo Igora, zatiom odlazimo do po
nasu (u stvari Igorovu Wink) RedSonju, u Petrovaradin.
Krecemo ka Zrenjaninu, na pola puta zastajemo svravcamo u Zabalj (city) Wink da bi smo pokupili i Anu Frojd . U veoma dobrom drustvu nastavljamo prema ciljnom gradu, u autu dobra atmosfera. U Zrenajanin stizemo relativno brzo, kazem relativno , jer smo usput nailazili na meni , neobjasnjiva , u sred njive, ogranicenja 60 km/h. Naravno, stalno smo bili u kontaktu sa nasom dragom Hilary koja se
zabrinula sto nas jos nema Smile. Po dolasku u Zrenjanin, smo se bacili na veoma bitan zadatak, a to je pronalazenje slobodnog parking mesta, posle 15-tak minuta taj zadatak je bio resen;-). Krecemo u centar, desavanja, kad saznajemo, ima 3 bine Wink , na kojoj li sad sviraju Bebe Smile? Nailazimo na reklamne panoe, gde lepo za pismene pise, gde, ko i kad svira. Ustanovimo na kojoj su bini Bebe i krecemo u potragu za istom. Pitajuci Zerenjanice , koji su nas ljubazno upucivali prema mestu odrzavanja koncerta, nekako stizemo do bine Smile. Tu srecemo nasa dva divna vokala, Jecu i Janu, kratko se pozdravimo se sa njima, kao i sa ostatkom benda. Tu je naravno i cika Gane sa punom opremom – foto – aparatom Wink. Pozdravljamo se sa nasom dragom Hilary, koja nas je ceo put pratila Wink, takodje i sa nasim dragim detetom Bokom, kao i sa nasim, vec dobrim drugarima sa foruma. Nemamo vremena za gubljenje, moramo zauzeti strateske pozicije za pracenje koncerta Wink. Pocinje koncert, o kojem bih mogao dooooooooosta da pisem i opet da ne kazem sve : -). Ukratko, dobro ozvucenje, organizatori su se bas potrudili da sve bude kako treba. Bebe su, kao i uvek NA VISINI zadatka, sto moze da potvrdi svih, 9-10 hiljada ljudi (po proceni organizatora) koji su uzivali u ovom koncertu koji je trajao preko 2 sata. Posle koncerta se okupljamo u vise ne tako malu grupu ljudi sa foruma Smile. Pridruzuje nam se Basket, sa svojom lepsom polovinom, njegovom drugaricom Gocom I njenim pratiocem. Tu sam naravno I sestre Ina i Nina, Terzici (ako sam nekog slucajno izostavio, neka mi oprosti:-). Druzimo se, zezamo i lagano spremamo za povratak. Pozdravljamo se sa bendom i ekipom, krecemo ka automobilu i polazimo za Ns. Moji saputnici su odmah zaspali, dok sam ja vozio i razmisljao o svim tim ljudima koji se okupljaju oko te divne stvari i kako je iz te price poteklo dosta prijateljstava, a i neceg vise Wink (koliko ce ih jos poteci – to niko ne zna).
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Avg 31, 2008 12:17 am

Odgovoriti sa citatom

i tako, nas Vedran inspirisan vlajkovim pisanijama, sroci sve..i svi bejasmo zadovoljni:)
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Ned Avg 31, 2008 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

Ako ovako budu nastavili,stvarno cu pomisliti da su sve aktivne bebe imale petice iz sastava Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Ned Avg 31, 2008 12:33 am

Odgovoriti sa citatom

stele ::

i tako, nas Vedran ispirisan vlajkovim pisanijama, sroci sve..i svi bejasmo zadovoljni:)

Srecni i zadovoljni.. Wink

Jovana ::

Ako ovako budu nastavili,stvarno cu pomisliti da su sve aktivne bebe imale petice iz sastava Very Happy

Ajao Very Happy Meni se stvarno sad nesto ne piskara, ali zato je Vedran zasluzio sve pohvale za izvestaj Two thumps up
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Avg 31, 2008 1:36 am

Odgovoriti sa citatom

Ha, vreme je da i ja nesto srocim Cool
Poslednja svirka na kojoj sam bila, je bila u Srbobranu... iako nije bilo tako davno jedva sam cekala sinocnu svirku! Osecala sam da ce to biti posebna svirka Wink
Zrenjanin, gradic u koji sam prosle godine prvi put dosla kada su Neverne Bebe nastupale u "Stefaniju". Nakon nesto vise od godinu dana opet ovo divno mesto koje odise pozitivnom energijom...
Kraj mase koja se skupila ispred bine nije se mogao videti. Uspesnim provlacenjem zauzele smo super poziciju u prvim redovima Very Happy
Od prve pa do poslednje pesme atmosfera se nije stisavala! Bilo je zaista divno pratiti koncert koji je maksimalno profesionalno organizovan, sve pohvale Two thumps up !
Poseban utisak na mene to vece je ostavila pesma "Oktobarfest"... kao i "Ko zna", pesma koja na svirci nosi skroz drugu energiju!
Pred kraj "Dvoje"... pesma koja je po meni sinonim za Neverne Bebe!


Posle svirke kao i uvek sledi nezaboravno druzenje sa Bendom i fanovima, koje svaki put ostane po necemu zapamceno
Drago mi je sto sam videla neke ljude nakon duzeg vremena... Senka ljubim Te puuunoooo
Predivno vece koje ce biti urezano u secanje svih nas dugo, dugo...

Svoje fotke sam postavila... ocekujem ove profi sa nestrpljenjem
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Ned Avg 31, 2008 2:05 am

Odgovoriti sa citatom

Sta ja jos da dodam, mislim da su sve rekli....samo eto drago mi je zbog jos jednog predivnog i nezaboravnog druzenja za staru dobru ekipu koju vec poznajem za nove ljude koje sam upoznala i veoma mi je drago: Terzice, Anu Frojd i Hilarinu drugaricu koja je ostala odusevljena bebama predivno druzenje a i kako bi bilo kad je sa bebama nam dragim...slike ce reci jos vise, kad ih konacno bude bilo Twisted Evil povratak je bio vise nego zanimljiv...

i moram da napomenem koji debil treba da budete kad vam covek baci obe palice i ne uhvatite ni jednu? ocigledno veliki debil kao ja

pozzdrav svima i druzimo se vec.....joj evo vec danas Two thumps up
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 31, 2008 3:03 am

Odgovoriti sa citatom

uf aj sad ja... procitala sam sve vase izvestaje, divni su, i ja necu da dodajem nego cu sve lijepo od pocetka...
mi smo mnogo poranili tako da smo dochekali bebe kad su izlazili iz kombija...prvo smo se pozdravili sa janom i onda nam je po prvi put prishao milan i takodje se pozdravio sa nama(!!!) Smile i ondak vlajko
nismo cekali ostale, drugari su nam se izgubili pa smo otishli kod njih... bebe su sele par stolova dalje od nas.. gane nas je slikao(jedva cekam slike) i onda je prishao vlajko da se slika samnom Laughing Laughing Laughing Cool
pocela je tonska, ozvuchenje se chinilo jadnim, oboje smo se bash zaprepastili... zvuchalo je bljak...
dobro smo se nachekali dok nije pocheo koncerat, ali vredelo je!! zvuk, je bio savrshen!!profesionalno...koncert je kao i obichno pocheo pesmom lica, posle toga jedna od mojih omiljenih izvedbi jana & jeca se "dovikuju" svi znate na shta mislim...divno kao i uvek, da se chovek najezi... pesme su se redjale jedna za drugom... par novih aranzmana, sitnih izmena... sve savrsheno!! mnogo mi se dopao jedan deo, ne znam ni u kojoj je pesmi bio, nisam chak ni zapamtila kako ide, j&j pevaju i onda se milan nasmeje onako ko zloce u filmovima... prvo mi je bilo smeshno ali onda mi se mnoooogo dopalo!! genijalno!! Two thumps up
publika je bila savrshena! mislim da je sto se publike tiche, ovo najbolji koncert beba kojem sam prisustvovala... koliko ti ljudi mogu da vrishte skoro ko ja Wink
bilo je malo skakanja uz da ima nas.. i ogromna kolichina energije uz kazi gde je ljubav... da se bojan pita, bilo bi shutke Very Happy
posle koncerta naravno druzenje... ja se izvinjavam hilari sto sam se onako hladnokrvno javila, nisam te prepoznala u trenutku... SORRY...
po drugi put sam videla boku, ali smo se sinoc prvi put upoznale.. lepa devojcica Very Happy
chika gane nije ispustao aparat, samo je kruzio i vrebao... mogu misliti kakve sve izraze lica poseduje Very Happy
sonja je samo prichala o shkoli, vidi se da se mnogo uzelela
e i tako... jedno divno veche, koje cu definitivno pamtiti... i ocu opet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Ned Avg 31, 2008 2:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Jovana ::

Ako ovako budu nastavili,stvarno cu pomisliti da su sve aktivne bebe imale petice iz sastava Very Happy


I meni je ista misao prosla kroz glavu.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Avg 31, 2008 2:51 pm

Odgovoriti sa citatom

E bas mi je drago sto ste se svi lepo proveli!Iskreno iznenadili su me Zrenjaninci,obicno nisu tako veseli!Iskeno se nadam da cu upoznati nekog od vas na sledecoj svirci!Boka ti si onda bila blizu mene,posto sam videla da su ti ispale palice! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 31, 2008 4:01 pm

Odgovoriti sa citatom

e zaboravih da vam se zalim... bojan je uhvatio jednu palicu, ali nece da mi je pokloni Sad
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker