Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 30.08.2008. - Osečina - plato ispred sportskog centra

Odgovori na poruku
Autor Poruka

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Avg 30, 2008 7:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Jel ima ovaj koncert veceras, drugarica iz Osecine mi rekla da je otkazan..?!? Evil or Very Mad
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Avg 30, 2008 9:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko sam ja upucena, ima Very Happy Nije otkazan. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 31, 2008 11:53 am

Odgovoriti sa citatom

Nije, naravno da nije otkazan. Cak je bio veoma uspesan Very Happy
Ja jos uvek sabiram utiske, malo kasnije cu napisati nesto vise o koncertu..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Avg 31, 2008 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Bio je, i bio sam i bilo je....! Punk Uh! Samo niste trebali da napisete da je bilo na gradskom trgu, vec da se placa ulaz.. Malo je falilo da ostanem bez karate za povratak u Va!
Ma i pesacio bih tih 30ak km, vredelo je i te kako.
Kad se zavrsio koncert, cuo sam jednog lika je rekao - E, danas sam ponosan na Osecinu! Very Happy
p.s. Cat, video sam te na bini, blago se tebi, imala si najbolji pogled.. Wink
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Sep 01, 2008 2:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Uh, moram da priznam da je vredelo biti na ovom koncertu..

Ajmo za pocetak nesto o samoj Osecini i ovoj manifestaciji.

Opština Osečina nalazi se u zapadnoj Srbiji, sa leve i desne strane magistralnog puta Valjevo - Loznica kao i železničke pruge na istoj relaciji čija je izgradnja u toku, odnosno u brdsko planinskim predelima i dolinama gornjeg i srednjeg toka Jadra i njegovih pritoka.
Opstina Osecina je i ove godine organizovala "Sajam sljiva",gde su se okupili mnogi izlagaci, uz raznovrstan program.
Neverne bebe su nastupile u okviru ovog sajma 30.08. na gradskom trgu.
Trg se polako punio, i koncert je poceo ok 21:30... Poceli su sa pesmom "Lica" a zatim su se redjale i ostale... U Beznadju, 1000 godina, Pogledaj u nebo i druge.. Publika je u pocetku bila malo kruta, ali vec posle par pesama su se otvorili i pevali zajedno sa bendom.
Posle skoro dva sata svirke, zavrsili su sa Tuznom pesmom (na veliko odusevljenje publike) i Da ima nas...

Mislim da je suvisno reci, hvala Bebama na jos jednoj predivnoj veceri, i na druzenju..

P.S. Nemojte da mi zamerite na malo sturom izvestaju, pod utiskom sam i jucerasnje svirke pa mi se malo sve mesa u glavi Two thumps up

Evo i ovde mozete pogledati neke slike sa ove svirke, dok ne stigne ostatak
http://www.sajamsljiva.com/news/foto/pic-o-matic.php?album=3&show=17

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Miner

Nova Beba

Pridružio: 04 Sep 2008

Poruke: 1


Poslao: Čet Sep 04, 2008 12:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem se Catrin na lepim recima o Osecini i samom koncertu. Inace svi u Osecini su zadovoljni koncertom, jedina zamerka ide na adresu gospodina Đurđevica, ali od trenutka kada je okacio neku pantljiku oko vrata na kojoj je pisalo nesto kao neki su jaki ili nesto slicno...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 04, 2008 8:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Jasnoce radi, Milan je u jednom trenutku okacio neki pas ili vec sta koji je dobio od coveka iz publike, misleci da je u pitanju nesto vezano za samu manifestaciju.
Kada je ukapirao da je u pitanju nesto drugo odmah je skinuo ( mislim da je pisalo - mnogo smo jaki ili nesto sl. ). I, toliko o tome. Mislim da je to potpuno nebitno, ali kada si vec pomenuo da napisem o cemu se radilo jer sam bila u neposrednoj blizini.

A tebi hvala na lepim recima i konstataciji da je cela Osecina zadovoljna koncertom. Prija to cuti a vec sam napomenula da je tako i bilo.

Pozdrav svim ljudima dobre volje iz ovog prelepog mestasceta odakle nosim divne uspomene.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker