Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Da li i na koji način animirate druge da slušaju N. Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Sep 02, 2008 3:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Koncert u Zrenjaninu mi je bio inspiracija da otvorim ovu temu.
Naime,sa mnom je bila drugarica koja je za Bebe znala koliko i svaki prosecan slusalac,daleko od fana,sa poznavanjem onih skoro svima poznatih pesama.O njima je jos znala jedino to da "mnogo dobro sviraju uzivo".Njenu odluku da dodje na koncert pohvalili su i drugi prijatelji recima :"E,bas super sto ides,oni su odlicni".Na stranu to sto sam joj kao i drugima prenosila impresije fantasticnih dozivljaja sa koncerata,nisam vrsila nikakav "pritisak" jer ne volim ni da meni to bilo ko radi.
Ocekivano,sad imamo jos jednog fana koji je skoro u euforiji dosao do svega raspolozivog sto se tice opusa Beba Two thumps up .
Dakle,da li i na koji nacin ljudima iz okruzenja preporucujete da slusaju Bebe ako to nisu cinili do sada?Sa kakvim se komentarima ljudi srecete,posebno onih koji mozda na osnovu nekoliko uzgred "uhvacenih" pesama nisu bili u prilici da osete svu silinu emocija muzike koju Milan pravi i nisu "zagrebali ispod povrsine"?Imate li svoje favorite medju pesmama za regrutovanje novih fanova na prvo slusanje?
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Uto Sep 02, 2008 4:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Mogu reci moje staro drustvo tj. ono koje poznajem ceo zivot ne gotivi bebe, sta da radim ali tako je Confused dok "novo" drustvo tj. iz srednje skole relativno dosta slusa njih....tako da mi sa njima nije problem jer naravno culi su sve sto sam i ja, ali sa ovima drugima nikako ne mogu da se slozim povodom toga...recimo ja kad zelim da regrutujem nekoga u fanove Beba prvo sto kazem je da poslusaju Bela Kola i Oktobarfest....tu posle idu sve ostale da ne nabrajam toliko ali uglavnom te 2, pogotovo Bela kola posto je to za mene pesma sa ogromnom energijom i tolikom jacinom Janinog glasa da je to neverovatno
stavise sad moze se reci da sam polako ali sigurno pocela da uticem na ove sto ih ne slusaju, najvaznije mi je sto sam najbolju drugaricu ubedila, cak je devojka pevala uz njih na koncertu Lennija...
Toliko od mene, trudicu se da neprimetno uticem na sve oko sebe
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Sep 02, 2008 11:55 pm

Odgovoriti sa citatom

O moj Boze....

Ja bolje da se ne oglasavam...

Iskreno, posto mi se zivot pretvorio u Neverne Bebe, ja stalno pricam svima o tome. Ali kada nekog ko recimo ne zna ni jednu pesmu (VRLO RETKO, ali se DESAVA Shocked ) zelim da "navucem" na Bebe, jednostavno posavetujem da ne propusti priliku i cuje ih uzivo. A uvek u telefonu imam neki snimak sa nekog koncerta pa time zacackam mastu... Smile

Naravno da pricam i o tome koliko su divni ljudi, prijatelji, saradnici... Smile

Znam da cesto i preterujem, to ce potvrditi Ljubicica i Smooth, jer oni ce uskoro poceti da mrze Bebe zbog mene i mojih prica svaki dan...

Tu su naravno i sitnice koje manje-vise uticu. Majce sa logom NB, zvono na telefonu, ona trakica za kljuceve... Cak sam zarazila i moje roditelje... I oni nose promotivni materijal na sebi... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Sve u svemu, ja animiram druge na 1001 nacin... Kad god mogu, kako god mogu... Very Happy

SIRIMO LJUBAVVVVVVVVVVV....


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Sep 03, 2008 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

Samo da demantujem da ce Smooth i Ljubicica uskoro da zamrze Bebe!!! Evil or Very Mad Jes' da doticna ume da pretera , ali ovo je nemoguce
Ja takodje uvek preporucim ljudima da odu ne koncert i cuju uzivo Bebe Smile Na svakoj plej-listi imam pesme Beba i siv koji dodju kod mene moraju da ih cuju I moje drustvo ih slusa, doduse nisu fanovi k'o mi, ali dobro...
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

SirDuck

Beba

Pridružio: 01 Sep 2008

Poruke: 37

Lokacija: Paradise city where the grass is green and the girls are pretty


Poslao: Sre Sep 03, 2008 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ja se upecao na nastup, stvarno su genilalni na bini, svaka im čast stvarno Smile

Sad polako ali sigurno, širim zarazu, pa ako se neko upeca super Wink
_________________
I can forgive my injuries in the name of wisdom, luxury, romance...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sre Sep 03, 2008 2:53 pm

Odgovoriti sa citatom

E kod mene ne mozes nikog naterati da bar jedno poslusa bebe,a da to nije tuzna pesma ili da ima nas...i kad god mi zavire u telefon polude kad vide folder N.Bebe a u njemu muziku i slike,takodje i na mp3-ju je ista situacija,doduse imaju 2,3 osobe koje povrsno slusaju bebe,ali ako bi sad bila svirka ja ne bih imala s kim da idem,jer misle da sam ja zaludjena bebama...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Sre Sep 03, 2008 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Sto se tice mog drustva, svi oni vole bebe, ali nisu zaludjeni ko ja! Uvek se trudim da nekog novog odvedem na njihov koncert i to im bude dovoljno da nastave da posecuju njihove koncerte. Kad je bio koncert u Nisu u decembru, jedva sam naterala drugaricu da dodje iz Leskovca da odemo na njihov koncert(bogami bile su velike muke), znala je samo 2-3 njihove pesme, a sada u telefonu ima preko 20 njihovih pesama i svaki put kad se vidimo kuka kako zeli opet da ode, a tek kako samo sa velikim odusevljenjem prica i o tom koncertu i onom koji je bio u Le drugog januara Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Sep 03, 2008 3:52 pm

Odgovoriti sa citatom

bebbac86 ::

Kad je bio koncert u Nisu u decembru, jedva sam naterala drugaricu da dodje iz Leskovca da odemo na njihov koncert(bogami bile su velike muke), znala je samo 2-3 njihove pesme, a sada u telefonu ima preko 20 njihovih pesama i svaki put kad se vidimo kuka kako zeli opet da ode, a tek kako samo sa velikim odusevljenjem prica i o tom koncertu i onom koji je bio u Le drugog januara Very Happy Very Happy Very Happy

Two thumps up
Upravo na ovo sam mislila!Ljude zapravo ne treba ni terati vec im fino,suptilno,jednostavno preporuciti da ih cuju malo bolje.Skoro sam na jednom forumu procitala recenicu koja mi se jako dopala a glasi otprilike ovako "Oni pevaju onima koji umeju da ih cuju".Naravno,potpuno je nemoguce da nesto poput "Tuzne pesme" ne udje u usi i ostavi coveka ravnodusnim ali to je tek pocetak koji neki skapiraju odmah a neki ne.Sa druge strane,i muzika je stvar ukusa,ne bi ni imalo smisla da nekoga na bilo sta forsiram.Kao sto meni ne prija i uzasno me deprimira neka druga muzika uz koju neki do iznemoglosti mogu da treskaju glavom dok se ne obeznane,mozda nekima jednostavno iz samo njima znanog razloga ne prija ova muzika.Postujem,ali se jako trudim da bar kod onih kod kojih osetim tu nit i taj isti talas energije,nenametljivo preporucim nesto sto jos nisu culi.U 99,9% slucajeva pali i ljudi se oduseve jer ako nisu fanovi sa radio stanica do njih dodje tek ponesto,logicno,komercijalnije.
Super mi je prica kad me na poslu neko pita "Ej,sta je ovo,sto je dobro?"Nego sta je,sad cu da vam prebacim zacas pa se zanimajte Mr. Green .Stranke takodje reaguju,uglavnom pozitivno,ko zna na kakve su uzase ljudi navikli da cuju pa posebno oni koji su neke drugacije orjentacije veoma cesto sa osmehom prokomentarisu i pohvale "sto slusamo finu muziku,za promenu".Skoro su mi bili u poseti neki Valjevci i kad su culi muzicku pozadinu,da vidite koji su to osmesi bili,iskrenog ponosa Two thumps up !
Nekoliko mojih starijih kolega,ljudi u kasnim srednjim godinama potpuno se odusevilo pesmom "Moja dunjo mirisna",takodje su je skontali kod mene u prolazu.Od mene su dobili probrani miks laganijih pesmica i uzivaju li,uzivaju...
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Sep 04, 2008 4:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao i večina ljudi na ovom forumu,sve oko sebe"umorih"pričom o N.Bebama,ponekad stvarno nemam mjeru Embarassed pa i pretjeram.
To su otprilike one situacije i načini koji ste već opisali,pa da se ne ponavljam.
U principu je to onaj sistem"preporučum ti pjesmu";ako je u pitanju osoba za koju znam da voli "jači"zvuk onda su to "kaži gdje je ljubav;u beznađu".
Za ove malo emotivnije,moji aduti su"jednom kada me ne bude;sve nase godine,iza oblaka" i ona univerzalana"Veliki je Bog"i onda cekam da te pjesme same po sebi preporuče druge i onda...Čarolija može da počne!
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Čet Sep 04, 2008 4:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Kasiopeja ::

Kao i večina ljudi na ovom forumu,sve oko sebe"umorih"pričom o N.Bebama,ponekad stvarno nemam mjeru Embarassed pa i pretjeram.

Upravo o ovom govorim,i meni se desava isto.... Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 17, 2008 7:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni se takodje desava da preteram sa slusanjem beba, mada mi se niko jos nije zalio sto stalno njih slusam, cak i sviram njhove pesme kada mi je instrument u ruci, ali primetim po sebi da jako malo ostale muzike ima sansu pored njih. Elem, da se vratim na temu. Jos, "davne", 2004. kada sam kupila album "The Best of, jako sam zelela da cujem bebe uzivo i sasvim slucajno sam se nasla na trgu sa drugom i govorila mu bas o njima i svojoj zelji, kad sam malo bolje oslusnula, ono bebe sviraju par pesama u humanitarne svrhe na trgu koji je organizovala Katarina Rebraca. Ta radost koja me je opcinela, privukla je paznju druga koji do tada nije slusao bebe, i eto, i on pored mene, postade veliki fan.
Kada neko slusa neku drugu vrstu muzike, a pritom se ne razume i ne oseca ritam onog pravog, tesko da ce se okrenuti onom sto mu ti nameces, prava stvar je upravo onda, kada taj neko sam odluci poslusati pesme i to ga privuce. Kad god sam u nekom takvom drustvu, naravno ne mogu da odolim a da bebe na pomenem, odusevim se kad me ljudi pitaju da li imam njihove pesme jer bi voleli da ih nauce jer su im se svideli. Naravno meni veliki osmeh na licu, pozitivan odgovor i radost da su sami otkrili cari beba.
I LOVE NEVERNE BEBE Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 21, 2008 4:23 am

Odgovoriti sa citatom

ja iskreno i nemam potrebe nikog da posebno animiram. neverne bebe su medijski prisutne vec vise od 10 godina. svako ko hvata vise od 10 kanala , ima priliku da sazna za neverne bebe. svako ko slusa radio takodje. jedino sto se trudim, ako se neko zaintresuje za bebe, ja se potrudim da toj osobi doturim sve albume beba, pa cak i frenky. ako pocnes da slusas neki bend, ne treba ostati samo na poslednjem albumu, preslusaj sve sto mozes realno da nabavis.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Sep 21, 2008 12:40 pm

Odgovoriti sa citatom

dakle, srdjan se bavi piraterijom...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 12:18 am

Odgovoriti sa citatom

Ovde moram da pohvalim mladjane fanove svoje porodice, koji pevanjem pesama NB animiraju klince po kraju, pa sad svi pevuse. Kod nas vise nema problema sa "kvalitetom zvuka".

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Sep 26, 2008 12:24 am

Odgovoriti sa citatom

HEhehehe, ovo je bas lepa vest Smile, kad klinci od malih nogu slusaju kvalitetne stvari Smile i kad prenose na druge Smile.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Pesme NB su na redovnom repertoaru skolskog hora. Zaista je divno cuti kako deca pevaju njihove pesme. Otuda i kod moje dece tolika strast. Sva sreca pa su nastavnice muzickog vrlo istancanog sluha sto se izbora pesama tice. Guitar

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 3:33 am

Odgovoriti sa citatom

Jelena76 ::

Pesme NB su na redovnom repertoaru skolskog hora. Zaista je divno cuti kako deca pevaju njihove pesme. Otuda i kod moje dece tolika strast. Sva sreca pa su nastavnice muzickog vrlo istancanog sluha sto se izbora pesama tice. Guitar

E pa to me je podsetilo:ko je u pozarevackoj i kojoj skoli sa horom radio pesme Nbeba i koje pesme?Bas smo ovde komentarisali i pitala sam se kako da saznam
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 4:36 pm

Odgovoriti sa citatom

OS "Dositej Obradovic",nastavnice Muzicke kulture. Nekoliko pesama je na repertoaru koje izvode hor i orkestar, s tim sto pesmu Gde smo izvode uz klavirsku pratnju. Zao mi je sto nisam ovekovecila, pa sada postovala.
Prvom prilikom cu to uciniti.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 26, 2008 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

A koje se sve pesme izvode sem "Gde smo"?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 8:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Divno!!Sada se jos vise ponosim sto sam davno zavrsila tu skolu!!!A meni je predavao nastavnik tako da ne znam ko sad predaje i bas bih volela da cujem kako to zvuci!!!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker