Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 13.09.2008. - Bač - Dom kulture

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Sep 14, 2008 8:58 pm

Odgovoriti sa citatom

"Kazi gde je ljubav
Very Happy
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Ned Sep 14, 2008 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

EVO ME LJUDI....A NESTO ME VUKLO DA IDEMO NA DESNU STRANU,ALI STVARNO NIJE BILO MESTA NI DA SE PRODJE...KAKO VAM SE SVIDJA NASA TVRDJAVA
(MISLIM NA ONE KOJI SU TAMO BILI)?ALI STVARNO SAM SE RAZOCARALA ZBOG PROSTORA.PROSLE GODINE NA TVRDJAVI JE BIO P.I.BLAZA I BILO JE FENOMENALNO..I BILO JE JOS SVIRKI NA TVRDJAVI,MADA RETKO,NE ZNAJU LJUDI NISTA DA ORGANIZUJU...ALI MI UZIVAMO TAMO DA BLEJIMO I CIRKAMO.JOS JA ZIVIM U TOJ ULICI,PA MI NIJE DALEKO...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Sep 14, 2008 9:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Love,vec smo pisali o tome,ja sam zaista fascinirana Tvrdjavom i jako mi je zao sto koncert zbog kise nije mogao da bude tu.
Ti samo nastavi da slusas NB i vidimo se sledeceg leta tamo,na obecanom i planiranom mestu Very Happy !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Ned Sep 14, 2008 9:27 pm

Odgovoriti sa citatom

OKET.IMA OBAVEZNO DA SE NADJEMO SLEDECE LETO.JBG,JA SAM PRVI PUT NA NEKOM FORUMU PA STALNO PISEM PORUKE...... Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Ned Sep 14, 2008 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo, dođe i taj trenutak da prvo napišem ovde moje utiske sa svirke, pa ću posle kopirati na moj sajt (dobro,nije moj, ali kao da jeste). Nemojte da vas čudi kiša danas. Malko i to da menjamo... Ja hoću da se menjam... Smile

A što se tiče subote, mogu da kažem da sam zadovoljan. Eh, kada bi svaki dan bio takav. Bilo je svega, ali u to svega bejahoše samo lepe stvari.

Dan kao stvoren za spavanje, a da počne vrhunski, pobrinula se maoja mama. Iz sna me budi miris zeljanice (sa kajmakom), i tačno sam znao da će dan biti vrhunski. Petljam se malo po Mladenovcu, palim guju i pravac Čelarevo. Trebalo je proći onaj gužvanjac u BG-u (požurite sa izgradnom obilaznice!!!!!), malo divlji vozači i baš kada te izvedu iz takta, a ti pomisliš na neke lepe stvari i vratiš osmeh na lice. Skreće se za Novi Sad, izlazi se na auto put, u autu svirka BG sindikat, malo ovo ono. Novi Sad je brzo osvojen, malo sentimenta me hvata, ipak sam tamo proveo najbolje dane života. Kreće se dalje ka Čelarevu gde me čeka moj veliki brat Basket. Dani su piva bili juče u Čelarevu, valjalo je to zaliti. Brat pravi domaćin, reč o ovom, pa o onom, pa malo podmažeš grlo saS pivo i tako do momenta dok prevoz nije stigao. A u kolima vrhunski šofer, stresna Ina (i ja bih bio da sam na njenom mestu) i Nina (Nidžo, Nidžo... Smile ). Basket nas je zabavljao do Bača, sa njim nikad dosadno. Blizu je Bač, brzo smo stigli, tamo nas Faraon čeka, tu i moja seka Ana the shadow. Smile Uto stiže još jedna legenda (lanche), ovaj put sa lepšom polovinom, pa je miran, ali i zadovoljan, čim je moj drugar zadovoljan, i ja sam. Čekamo još jednu ekipu našu (Beograđani, tačnije Beograđanke-imalo je tu i Zemunki, Pančevki), oni su se držali knjige Skota Peka: Put kojim se ređe ide. Smile Bitno da su stigle pa može da se uđe. Da ne zaboravim, Sonja i jača polovina su čekali kao iz zapete puške da uhvate najbolje momente koncerta i to prenesu kroz objektiv svog aparata.

Sala u Baču me je podsetila na bioskopsku salu u Bijeljini, i tada smo na početku sedeli, pa smo na kraju loodovali. Provod je bio zagarantovan, historija je morala da se ponovi. Na početku malo iznenađenje, imaju i predgrupu, momci prže čist rock, malo podsećaju na EKV, malo na Van Gogh, a ponajviše na Ritam Nereda (ovo je subjektivno, moje je mišljenje). Par pesama, vidi se da ljudi iz Bača znaju za njih. a onda glavne vedete večeri, grupa Neverne Bebe. Ne znam da li ste čuli za njih, nisu loši, a što su im pevaljke lepe, baš lepe...

Kreće klasika. Lica, u beznađu, za hiljadu godina... I onda prva salva aplauza i oduševljena, sporija verzija pesma Da ima nas. Publika ustaje, kreću aplauzi, uzdasi. Zaboravih da napomenem, posebno drago mi je bilo da vidim gomilu mlade dece, neka od malena čuju sve pa neka sami kažu šta im se više sviđa. Cool

Imale su Bebe šta juče da kažu, a i mislim da treba biti zadovoljni, jer su dobili gomilu novih obožavalaca (decu ne možeš da prevariš). Momenat koncerta je svakako bilA pesma JEDNOM KAD ME NE BUDE. Umalo da ostanem bez sluha, onaj Milan je po ko zna koji put našao žicu i udario u najosetljivije delove. Wink

Završetak koncerta klasika, i hvala bogu, te sam u duetu mogao da otpevam ko to dolazi u pesmi Daire... Smile

Za kraj, opet smo se družili sa bandom, opet jedno nezaboravno druženje. Pogodite ko je davao štimung dobrom druženju. Wink

Povratak kući, mrtvi umorni, brzo padamo u san, a u snovima jedna lepa bajka kao da je bila java. Hvala na tome, i ne samo na divnom snu, nego i na ostalim divnim momentima od juče. Razmišljao sam malo o tome, zašto mi je uvek lepo na koncertima i došao do zaključka da svi zaista voledu Bebe. Samim tim, stvara se jedna pozitivna slika, samim tim, eto jedne bajke.

PS- Znam da ovo nije moj najlepši izveštaj sa koncerata (nemojte mi zameriti, uskoro stajem na loodi kamen), ali jeste jedan od boljih koncerata na kome sam bio.

Ivan vas pozdravlja do nekog novog druženja ili svirke.
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Ned Sep 14, 2008 10:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Za loodi kamen,CESTITAM!!!!!!!!!1

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Sep 14, 2008 10:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Dylane,svaka cast za izvestaj,uzivala sam Two thumps up .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Ned Sep 14, 2008 10:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Hilary, i ti si lep izveštaj napisala. Što kažu u Šumadiji, sve redno. Smile
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Ned Sep 14, 2008 10:53 pm

Odgovoriti sa citatom

E stvarno svaka vam cast za izvestaje da nisam bila tamo docarali biste mi Two thumps up Two thumps up
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Pon Sep 15, 2008 12:03 am

Odgovoriti sa citatom

Super, kako vi to sve lepo sročite Very Happy
mnogo mi je lepo kad čujem i iz drugog ugla... Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Sep 15, 2008 1:11 am

Odgovoriti sa citatom

Ivane,stvarno svaka cast..Izvestaj je bio Two thumps up Two thumps up
Docarao si nam kako si se proveo
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pon Sep 15, 2008 8:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta napisati posle ovako sjajnih izvestaja Two thumps up ?!

Svi smo se nadali tvrdjavi... ali meni se mnogo dopao Dom kulture.
Dugo nisam slusala Bebe u zatvorenom prostoru.
Znala sam da ce nas obradovati sa nekom pesmom koju nemamo prilike tako cesto cuti kada su upitanju koncerti na otvorenom.
Mozda je to jos jedan od razloga zasto vise volim koncerte u zatvorenom
Repertoar je poceo vec ocekivanim pesmama... i odjednom neki novi nepoznati tonovi jednog novog aranzmana koji me je ostavio bez daha.
Pesma "Jednom kad me ne bude"... dugo je nisam cula u live verziji... Ostala sam zatecena i odusevljena! Razne emocije su se preplitale dok su nase drage Bebe izvodile ovu pesmu najbolje do sad!

Jos jedan koncert koji je ispracen sa velikim aplauzima!
Oni koji su prvi put te veceri slusali Neverne Bebe, sigurna sam da ce postati novi fanovi, a oni kojima ova svirka nije bila prva otisli su zadovoljni i srecni sto nisu propustili jos jednu bajku koja nosi neku novu caroliju...

Bilo je divno videti toliki broj ljudi sa foruma iz raznih gradova koji su se spojili pomocu muzike i sastali svi na jednom mestu

Veliki pozdrav za sve, a posebno za dva coveka sa kojima nikada nije dosadno a to su naravno Ivan i Nebojsa, sa njima i na kraj sveta... LOL
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker