Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Naj naj Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

vrooom

Beba

Pridružio: 24 Apr 2007

Poruke: 21

Lokacija: Kovin - Novi Beograd


Poslao: Sub Apr 28, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

iskreno, po meni, najbolja postavka je bila na albumu III. sta znam... jeca i jana imaju savrsenstvo od glasova, mada kao sto vec rekoh, nekako nema te energije... live nastupi su sasvim druga stvar, u to ne zalazim, mada, primeticete prilikom slusanja, da novoj postavi vise leze laganije stvarcice. pa da... je li vam doslo da vrisnete dok ste slusali jelenu i janu ili dok ste slusali postavu sa albuma III(juzno od srece)? PITAM SE PITAM Smile
kao vetar na licu, kao kristalne kapi, kao umorni dani, kao ljubav i strah, hocu da operem ruke da te prokleto nadjem, tamo gde su ti misli gde se krijes od sebe!!!
_________________
... i kad me ostave, jednom kad zaborave mi ime, onda ce nestati strah...
Onda, ne znam, mozda cu da te dam za nekog ko samo lici. Cuti! Eksplodiracu za sve te reci izmedju nas!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Apr 28, 2007 12:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa to je verovatno zato sto su pesme laganije.Da su pesme brze i rokerskije verovatno bi cuo Janu kako cepa visoko C,a Randja ubija neku solazu tipa Steve Vai,a tada bi mi verovatno skakali i vristali i pravili sutke.Ovako je to nemoguce.Mada ko zna,Bebe se menjaju iz albuma u album pa mozda bas sledeci bude ono sto dosta nas ocekuje,prog rock u njegovom iskonskom obliku Wink
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sub Apr 28, 2007 7:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Po meni je najboja stara postava sa Goricom,Tasom i ostalima!za mene nema reci koje bi opisale takvu svirku(koja je bila davno)....i Goricin fantastican glas koji je mnogo bolji nego Janin i Jelenin jer je logicno i starija a i tehnika joj je fantasticna....kako je otpevala jednom kad me ne bude....extra!album II i III je za mene naj pa zato mi je i ta stara postava najbolja!ipak su svirali drugacije sto je za moj ukus taman!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Sub Apr 28, 2007 8:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Jelenice, po ko zna koji put naturas da ti je stara postava bolja od nove. Pogotovo velicas Goricu i njeno pevanje. Svako ima svoje misljenje i ukus,sto je za postovanje, ali dovoljno je jednom napisati svoje misljenje. Ovde su sve pametni clanovi koji shvataju sta si htela da kazes. Ne moras da se ponavljas. Ipak osecam potrebu da ti odgovorim na tvoje insistiranje.
-Gorica jeste B I L A dobra pevacica dok je bila clan NB sa nekoliko veoma dobro otpevanih pesama, pogotovo na albumima. Naravno, to je BILA zahvaljujuci Milanovom strpljenju i umecu kod snimanja albuma da izvuce maksimum iz nje.
-Gorica je imala dobar glas, a fantasticni glasovi su dosli dolaskom Jelene i Jane. Sto se tice tehnike pevanja, vrlo si pristrasna /mozda veoma bliska sa Goricom, ako ne i bliza/, jer bi shvatila da ne moze da se poredi sa novim vokalima NB. Gorica daleko slabije vlada solfedjom i jako tesko i netacno peva pratece vokale, a tu ima puno tehnike pevanja koja joj nije bliska.
-Ako toliko pratis dalji razvoj Gorice kao pevacice, onda si imala prilike da je vidis nekoliko puta na TV, izvodjenje u zivo. Ja sam morao da promenim program jer me bilo sramota da slusam bivsu pevacicu NB kako tako lose peva. To pevacica sa fantasticnim glasom i fantasticnom tehnikom pevanja nebi smela sebi da dozvoli.

Moj savet ti je da ostane na ovome, svi znamo tvoje misljenje, postujemo, ali nemoj da se ponavljas i insistiras na tvom misljenju.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Izvini molim te pitanje je naj naj bebe?rekla sam kako mislim!muzicki sam obrazovana tako da se razumem!odgovaram na postavljeno pitanje!ti se drzi teme jer ako imas nesto da kazes licno salji pm!ja sam tako obavestena:DA NE SKRECEM SA TEME!svako ima svoje misljenje pa ako ti smeta moje ,zaista mi je zao!i rekla sam samo jednom isto u drugoj temi da mi je stara postava bolja,sto ne znaci da je ova sad losa!Ti mora si muzicki obrazovan kad tako tvrdis!uostalom ovo nije tema ZA RASPRAVLJANJE!Iz Kg-a sam tako da ne poznajem prvu pevacicu beba kao sto tvrdis!poz za tebe
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:26 pm

Odgovoriti sa citatom

@jelenice niko nije rekao da ti ne smes da izneses misljenje. Ali ne i da insistiras toliko na njemu, jer ti se ponavlja misljenje u nekoliko tema.
Mislim da je Hi Hi Hi vrlo dobro odgovorio, tako da ne bi trebala da se bunis. Ipak, i on je izneo svoje misljenje, a i dopunio malo ove tvoje tvrdnje.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Apsolutno se slazem sa Catrin i HI HI HI.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasto se skrece sa teme ljudi!svako ima pravo na misljenje!citala sam ostale teme i videla da se isto ponavljaju!pa ovde je sukob misljenja!hihih,catrin i jelenice ne treba ponavljati vec samo odgovoriti u temi i ne treba se raspravljati!Najbolja postava je po meni ova nova ali SVE JE STVAR UKUSA!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Mislim da vise ne treba skretati sa teme. Tako da molim korisnike da ne nastavljaju raspravu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast Faraon!lepo receno!Jelenica je rekla misljenje tako da Hi Hi bas i nije morao da odgovori u ovoj temi jer ovo nije caskanje ali je bezveze ako je ponavljala odgovore!ja sam isto rekla svoje misljenje i ne verujem da cu ga ponoviti!ipak ovo nije chat tako da je bezveze nastavljati raspravu!glupo je sto i ja pisem ovde o ovome ali me nervira kad se neko raspravlja!Svaka cast Faraone!!!!!!!!!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Oket, necemo vise o ovome raspravljati. Svako ima pravo na svoje misljenje HI HI HI je izneo svoje, kao i jelenica. Ponavljam ovim zavrsavamo svaku raspravu na tu temu.

Dodatak: Jos jednom ponavljam, bez nastavljanja rasprave! Zavrsena je. Vratite se na temu. Svaki post koji bude nastavio raspravu ce biti obrisan!
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Ned Apr 29, 2007 2:42 am

Odgovoriti sa citatom

poslusaje pesmu ''kisa'' - live ( tv balkanmedia )i svaka prica o enrgiji i brzim i sporim pesmama je bespredmetna.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 29, 2007 10:55 am

Odgovoriti sa citatom

Vroom je mislio na studijski utisak. Live nastupi su sasvim druga prica sto se energije tice.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 29, 2007 1:11 pm

Odgovoriti sa citatom

@Srdjan, mozes da izneses svoje misljenje,samo te molim ne pokreci onu gore pricu koju smo Faraon i ja prekinuli.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 29, 2007 3:19 pm

Odgovoriti sa citatom

U jednom delu poruke sam pokrenuo pricu,jbg nisam mogao da izdrzim a i videli ste sta sam napisao tako da vam je jasno zasto nisam mogao da izdrzim.u drugom delu poruke sam pokusao da objasnim zbog cega gorica vise ne peva i zasto je jana bolje resenje sto se i odnosi na temu. Sledeci put, dobro procitajte celu poruku pa onda odlucite koji vam delovi smetaju i lepo mi recite pa cu ih sam obrisati.

Da razresimo ovu pricu jednom za svagda, po onome o cemu sam pricao sa vlajkom, skontao sam da predhodna postava nije radila kako treba a to nema veze sa albumom juzno od srece koji zvuci fenomenalno i goricinim odlicnim pevanjem. pre je to bilo zbog odnosa odredjenih clanova prema bendu sto sam i sam iskusio u svom bendu ili bolje reci na svojoj grbaci. Gorica peva vrhunski ali se Jana mnogo bolje i odgovornije odnosi prema obavezama u bendu i naravno da ce ona pevati i ubuduce.

moje misljenje:

predhodna postava, je zvucala za moj ukus, bolje.

Sadasnja postava, funkcionise mnogo bolje a to je po meni bitnije od toga kako neko peva.

Eto to je sve sto sam hteo da kazem. Ja mislim da se ovo itekako odnosi na temu jer se ova tema valjda odnosi i na postave i clanove pojedinacno.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Ned Apr 29, 2007 6:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko god da su bili dobri ranije ili nisu,mislim da Bebe u ovom sastavu predstavljaju dobitnu kombinaciju.Imaju idealni spoj mladosti,znanja i iskustva sto moze da daje samo pozitivne efekte.Mislim da to nisu prazne price jer mi se cini da su N'bebe sve popularnije,pri cemu ne mislim na popularnost tipa pravljenje tiraza Skandalu i ostalim tracarskim novinama,vec da ih mnogo vise ljudi voli i uziva u njihovoj muzici,posebno mladje generacije sto je rekla bih vrlo pozitivno,perspektivno gledano...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Apr 29, 2007 8:21 pm

Odgovoriti sa citatom

loknica21 ::

Koliko god da su bili dobri ranije ili nisu,mislim da Bebe u ovom sastavu predstavljaju dobitnu kombinaciju.Imaju idealni spoj mladosti,znanja i iskustva sto moze da daje samo pozitivne efekte.Mislim da to nisu prazne price jer mi se cini da su N'bebe sve popularnije,pri cemu ne mislim na popularnost tipa pravljenje tiraza Skandalu i ostalim tracarskim novinama,vec da ih mnogo vise ljudi voli i uziva u njihovoj muzici,posebno mladje generacije sto je rekla bih vrlo pozitivno,perspektivno gledano...


Da ali moras znati da je vazno zbog cega ti mlai ljudi slusaju bebe.Da li zbog kvaliteta pesama i muzike ili samo zato sto jednostavno izgleda da kazem "trend".Meni je licno draze da vidim 500 ljudi koji ce upotpunosti upijati svaki ton melodiju i rec nego 50 000 ljudi koji ce kao stajati i praviti se da slusaju nesto.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Ned Apr 29, 2007 8:54 pm

Odgovoriti sa citatom

posto se u potpunosti slazem sa gore napisani od strane angela
postavljm pod pitanje svima koliko vas ima od kada slusate bebe i dali vam je bitniji kvalitet benda i i njihovok celokupnog rada ili se trenutno nalazite u fazi slusanja takve vrste muzike ?
posto vidim da je ogromna vecina mladje starosne dobi
tako da ajde svi lepo redom

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Apr 29, 2007 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Molim vas da se vratite na temu, ovde je rec o Naj Bebama po vasem misljenju, za raspravu o drugoj temi (koja je poceta u prethodna sva posta) otvorite novu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Apr 29, 2007 10:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Nikom ovo ne skodi.Mislim da su pitanja sasvim na mestu.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker