Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Naj naj Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Apr 30, 2007 12:45 am

Odgovoriti sa citatom

po meni definitivno ova postava!mislim da su jelena i jana ipak donele novu vrstu energije u bend sto naravno ne znaci da predhodne nisu bile fantasticne...ali nekako kad cujem njihove glasove sva se najezim, obe imaju nesto posebno u bojama glasova...a i svaki put kad su svirali kod nas(posto sam ih samo u Palanci slusala)skroz sam osetila tu energiju.bas znaju da se prepuste muzici i da ostvare kontakt sa publikom...sto je skroz super...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:36 am

Odgovoriti sa citatom

ova sadasnja postava je najbolja, jer su im i pesme sada najbolje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:39 am

Odgovoriti sa citatom

Pa i ja kazem da ne treba polemisati oko toga!medjutim neki ljudi ovde to ne mogu jednostavno da ispostuju!BEBE su naj naj a to koja je postava bolja,to je individualno!pozdrav
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:41 am

Odgovoriti sa citatom

Deathangel ::


Da ali moras znati da je vazno zbog cega ti mlai ljudi slusaju bebe.Da li zbog kvaliteta pesama i muzike ili samo zato sto jednostavno izgleda da kazem "trend".Meni je licno draze da vidim 500 ljudi koji ce upotpunosti upijati svaki ton melodiju i rec nego 50 000 ljudi koji ce kao stajati i praviti se da slusaju nesto.

Pa u sustini isto razmisljamo,ja sam i mislila na ljude koji ih slusaju zbog kvalitetne muzike samo to nisam posebno naglasila,to se otprilike sadrzi u recima"ljudi koji uzivaju u njihovoj muzici",jer po logici stvari to mogu biti samo ljudi koji mogu da razumeju i osete njihove pesme,a ne oni koji dodju na svirku da vide Jecu i Janu,ili da budu vidjeni i onda se smaraju celo vece,njih ne uzimam u razmatranje Very Happy .Da skratim pricu,moja poenta je da bend u ovom sastavu uspeva da utice na veci broj mladih ljudi da prihvate kvalitetan zvuk kao pravi,sto u zemlji u kojoj je grand show i dalje najgledanija emisija moze da bude samo pozitivno...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:46 am

Odgovoriti sa citatom

Lepo si rekla Loknice!def.sve je vise i vise mladih ljudi koji vole da ih slusaju,dok stariji po svemu sudeci vise vole stare bebe!sve se menja pa eto......ja dosta ljudi znam koji su tek sad poceli da ih slusaju!ali znam i one koji su ih voleli mnogo vise pre!pravi fan treba da oseti emociju kod pesama a ne ko sto ti kazes da dodje samo da bi ih gledao!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:52 am

Odgovoriti sa citatom

svaka cast tweety i loknice, ko ne oseti njihovu muziku nego dolazi na svirke da bi ih video i to je to, taj nije pravi fan...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:55 am

Odgovoriti sa citatom

bravo loknice, to i jeste poenta.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:56 am

Odgovoriti sa citatom

Jeca i Jana su unele "mlad duh" u NB!
Sto se tice stare postave, nije mi se svidjala Gorica - negativna energija... Ne znam, sve je to individualno, ja sam i pocela da slusam NB kad su se pojavile J & J pa sam uz njih zavolela i stare pesme... Ma cika Milan je ipak zakon Smile!
Pozz
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

vrooom

Beba

Pridružio: 24 Apr 2007

Poruke: 21

Lokacija: Kovin - Novi Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 2:11 am

Odgovoriti sa citatom

ma kuda vodi ova rasprava?! to je stvarno individualno! iskreno, ne mogu ni svi da slusaju samo N'Bebe... to je glupost. uostalom da nema granda i pozera, kvalitet se ne bi razlikovao od ne kvaliteta, prema tome, dabome. neprijatelji se postuju.
a sto se postave tice, cemu prepucavanja?!
svakom svoje...
_________________
... i kad me ostave, jednom kad zaborave mi ime, onda ce nestati strah...
Onda, ne znam, mozda cu da te dam za nekog ko samo lici. Cuti! Eksplodiracu za sve te reci izmedju nas!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Maj 02, 2007 10:18 am

Odgovoriti sa citatom

Vroom, za sad trenutno ne vidim nikakvu raspravu, ljudi iznose svoja misljenja, niko nikoga ne napada.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Čet Maj 03, 2007 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

nemojte mi se prepirati i da bude nekih svadja u mojoj temi pa kad se sretnemo da kazete sigi je kriv on je otvorio temu ,nek vam on plati pivo ili tako to Rolling Eyes Very Happy Laughing

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Maj 03, 2007 5:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovde je bilo par poruka koje su obrisane jer su bile offtopic. Vratite se na temu..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

naca

Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 72


Poslao: Pet Maj 04, 2007 3:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je najbolja postava bila sa Goricom u grupi,jednostavno svidja mi se njena boja glasa,i nekako su mi Bebe bile energicnije-ne znam to je moje misljenje.Naravno,super su mi Jelena i Jana,one takodje predobro pevaju. Smile Jednostavno,kada zavolite nesto na jedan nacin,tesko cete zavoleti njegovu promenu istom snagom,ma koliko ona dobra bila-barem je kod mene to slucaj.
_________________
Probudi se u mojoj sjeni
Privuci me bliže k sebi
Odluci se ako želiš

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pet Maj 04, 2007 9:28 pm

Odgovoriti sa citatom

@naca nekada promene krenu na bolje Wink
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

naca

Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 72


Poslao: Sub Maj 05, 2007 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Deathangel ::

@naca nekada promene krenu na bolje Wink


slazem se sa tobom,Bebe su stvarno napredovale,ali ne mogu se zaboraviti koreni Wink
U svakom slucaju,odlicni su i u ovom sastavu,ja ih i dalje slusam i to je to-da mi ne odgovaraju ne bih bila na ovom forumu Smile
_________________
Probudi se u mojoj sjeni
Privuci me bliže k sebi
Odluci se ako želiš

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Maj 05, 2007 12:28 pm

Odgovoriti sa citatom

naca ::

Deathangel ::

@naca nekada promene krenu na bolje Wink


slazem se sa tobom,Bebe su stvarno napredovale,ali ne mogu se zaboraviti koreni Wink
U svakom slucaju,odlicni su i u ovom sastavu,ja ih i dalje slusam i to je to-da mi ne odgovaraju ne bih bila na ovom forumu Smile


Napokon neko tako lepo a toliko prosto kaze rec KORENI ,to je jako bitno ,a kad se to zaboravi ili smakne s uma onda stvari mogu da krenu nizbrdo.
naco dala si tako reci i odgovor na moju temu Wink Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jovanacupa

Nova Beba

Pridružio: 07 Maj 2007

Poruke: 6


Poslao: Pon Maj 07, 2007 6:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni se najvise svidja sadasnja postava. Nekako su mi sad pesme sve do jedne jako dobre (mislim nije da i pre nisu bile dobre ali nikad kao sad) a Jana i Jelena su veoma dobri vokali mada mislim da Jana malo bolje peva.
Napred bebe!!!!! Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Maj 07, 2007 6:53 pm

Odgovoriti sa citatom

jovanacupa ::

Meni se najvise svidja sadasnja postava. Nekako su mi sad pesme sve do jedne jako dobre (mislim nije da i pre nisu bile dobre ali nikad kao sad) a Jana i Jelena su veoma dobri vokali mada mislim da Jana malo bolje peva.
Napred bebe!!!!! Wink


sta reci...krajnje objektivno.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Maj 30, 2007 11:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam Bebe poceo da slusam pre 10ak godina.Zbog mog licnog muzickog ukusa,tada mi se svidjala najvise prva postava,mada ih,naravno,nikad nisam slusao uzivo.Bili su mi extra progresivni za ove prostore i od tada mi je(a i dalje)Veliki je Bog,prva verzija,omiljena pesma!
E,sad...naravno da godine sviranja i ispitivanj svega i svacega,donose nesumnjivi napredak!Sada mi zvuce (mislim na zivi nastup,sto je,slozicete se,njihov glavni pecat od samog pocetka)tri puta bolje.Posto sam i ja neki muzicar,poslednji put kada sam ih slusao,zvucali su...ludilo!Ne znam,toliko dobar ton i sve uz to,stvarno su napravili najdobitiniju kombinaciju do sada!Jelena i Jana su definitivno osvezenje,mada i Gorici i Tasi FULL RESPECT,naravno.To su totalno dve razlicite vrste pevaca,i to ne treba ni uporedjivati!
Drugo,sama Milanova muzika je drugacija,sto je i normalno,godine menjaju sve!
Zakljucak-u sustini,niko od nas ne bi bio na ovom forumu,da ne voli ovaj bend u svim mogucim fazama!To je,btw,i moj komentar na ove prepirke iznad!Ljudi,ovaj bend je definitivno otvorio jednu novu stranu u nasoj muzici-i to se voli!!!A sad,ko je bolji-Gorica ili Jelena,Bane ili Randja....ma to uopste nije bitno.
Cheers!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Pon Jun 04, 2007 1:51 am

Odgovoriti sa citatom

Pa sad ne znam bas da odgovorim na ovo!neke pesme su mi bolje bile pre,neke sad,tako da mi je teze da se odlucim za bolju postavu!svaka je dobra na svoj nacin!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker