Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Naj naj Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Uto Dec 26, 2006 11:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Mnogo godina je proslo od prve svirke,koncerta,albuma,turneje mnogo stosta se promenilo i na prostoru na kom zivimo ,da bi opstali i mi ali i bebe morali smo da se konstatno menjamo.Promene su bile velike u svakom pogledu ali uvek je na pameti bila samo jedna stvar kvalitet muzickog vrhunca koji moze da se oseti svim culima ,bebe su se menjale sto zbog sebe sto zbog nas ali svaki put su bili sve bolji i bolji a njhov odnos prema muzici je bio na jos jednoj stepenici blize prema muzickom savrsenstvu.Koja je po vama naj naj postavka beba ?!.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 27, 2006 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

PRVA.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane gledaj da malo odgovaras lepse kad su ovako neka pitanja. Da tema moze da se razvije, da bude neke rasprave. Objasni nam zasto prva postavka.
Meni se recimo dopada ova sad postavka, lepsi glas imaju Jana i Jelena, nekako mi se vise svidjaju pesme.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

YES MOM.

Ne znam ni sam, mozda zato sto mi trenutno takav zvuk najvise lezi. Znaci, prog. melodic rock a opet dosta cvrsci od svega ostalog. A ekipa koja je svirala je pravi dream team domace rock scene, znaci neka varijanta super grupe. Mada tu postavu volim za nijansu vise od ostalih. Randja je po meni mnogo bolji muzicar od Baneta Jelica ali su bebe sa njim zvucale najbolje. Opet , mozda mi se svidja i varijanta sa drugog albuma gde je pored gorice pevao Billy King. On je ipak mnogo bolji pevac od Tase.
Sto se tice trenutne postave,svakako da je dobitna, bar sto se tice atmosfere u bendu o cemu je Milan govorio. To sam i sam iskusio u svom bendu,nesto manje pre godinu dana sam radio sa nekim ljudima koji su kocicli napredak benda svojim ponasanjem i dizanjem tenzija. Cak su i formirali klan sto se verovatno desilo i u bebama, ali onda se napravi rez i stvari dodju na svoje.
Sto se tice ove postave, ja bih sacekao jos neko vreme pa cu dati konacni sud.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:18 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam evo ovo sastavio nekako ako ima tih gramatickih slobodno ispravite, slazem se sa Catrin voleo bi da se tema lepo razvije, i da kad neko od beba poseti forum ima sta da procita. Ucesnik sam poprilican broj foruma ali ljudi ni jedan mi nije toliko drag ko ovaj. Hvala svima koji budu iznosili svoja misljenja o bebama i zamolio bi da neomalovazavate ni jednog bivseg clana benda jer su i oni sastvni deo beba a njhov doprinos bebama danas je svakako veliki . Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:23 am

Odgovoriti sa citatom

Tasa je odlican pevac, zao mi je sto nije imao vecu minutazu na albumu Juzno od srece ali Billy je ipak bolji. Misam ja zeleo nikog da omalovazavam vec sam izneo realne cinjenice.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:39 am

Odgovoriti sa citatom

nisi ti nikog omalovazavao to nisam ni napisao ni pomislio ,ja sam to onako posto nije lepo pozdrav svima Srecni bozicni i novogodisnji praznici i lep provod vam zeli sigi

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Sre Dec 27, 2006 1:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je postava sa albuma Juzno od srece najbolja. Mozda bas zbog toga sto sam tada pocinjao da slusam Bebe i prvi put ih uzivo cuo u tom sastavu.
Nemam nista protiv Jelene i Jane, ali smatram da bendu fali pravi rokerski muski vokal kao sto je Tasa.
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sre Dec 27, 2006 5:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je najdraži drugi album a samim tim i postava, donekle... Jana i Jelena su po mom mišljenju osveženje bendu, jedna stepenica ka gore ali ne mogu da podelim. Kada bi njih dve otpevale kompletan drugi album u originalnoj verziji onda bih možda mogla da se odlučim. A opet, Gorica mi je najbolji vokal... nema izbora kod mene! Već sam to par puta napisala-Neverne Bebe su Milan i dok god on piše ja neću moći da izaberem....
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Dec 27, 2006 5:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja ljudi neznam za vas ,ali ja sam kad su bebe u pitanju ko maramica svilenica cas su mi dobri jedni cas drugi pa i jedni i drugi pa svi zajedno i tako ja non stop Very Happy Laughing

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 27, 2006 5:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ne pravite od teme chat. Pustite i druge da odgovore na temu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Čet Dec 28, 2006 10:39 am

Odgovoriti sa citatom

Znali neko sta je sa Gocom,ona je imala bas dobar glas (koliko je bila mrsava neznam odakle joj toliko snage i taj kapacitet?).

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Čet Dec 28, 2006 12:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko ja znam, Goca, Tasa i Goga (bubnjar) su po odlasku iz Beba osnovali bend Cat people. Nastupili su pre neku godinu na danima piva u Zr. Posle toga nisam cuo nista o njima...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 28, 2006 2:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Celo leto su svirali u Tunisu, moj gitarista iz benda 9KEVIN MOORE) ih poznaje.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 28, 2006 2:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste, oni su osnovali svoj bend. Videla sam prosle godine da su nastupali par puta i u Holday-u kad su bile i N'Bebe. Negde novembar/decembar prosle godine.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Čet Dec 28, 2006 6:53 pm

Odgovoriti sa citatom

A Bili ,pitam sve ovo posto nemam bas vremena sve da povatm ,rmbam Sad

Evo ja nesto pronadje:
http://www.myspace.com/catpeopleband
fino izgleda ,svasta ima.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pet Jan 05, 2007 7:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Nemojte vise da offtopikujete ove.

Nazad na temu:Ja licno nemam omiljenu postavu jer svakim albumom bebe su svoju kreativnost dovodile na visi nivo,pa tako mislim da su se sve promene u bendu desile bas zbog te progresije.Kao sto se to desilo Iron Maiden-u sa Paul Di Anom koji je zamenjen Bruce Dickinson-om,u Symphony X-u kada je Thomas Miller zamenjen sa Russel-om ili u Dream Theater-u kada je Dominici zamenjen LaBrie-m...I posle svih tih promena ovi bendovi su doveli svoju muziku na visok nivo,neki su je vec doveli do savrsentsva,a neki jos to trebaju da urade.Sve je to tok koji se po meni morao desiti kako bi Neverne Bebe postale ono sto su danas i kako bi svoju muziku doveli do savrsenstva.Ja verujem da Milan i ostali imaju jos mnogo da daju,a ko zna mozda imaju i koje iznenadjenje za nas u buducnosti sto se tice postave i muzike. Wink
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Feb 16, 2007 10:03 pm

Odgovoriti sa citatom

mi se najviše sviđa sadašnja postavka nevernih beba. uvijek su mi bili dobri ali ja mislim da su im jana i jelena dale sada neki identitet za kojim su težili godinama. lično mislim da te dvije djevojke imaju najškolovanije i najbolje glasove na balkanu!!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

...dijete u vremenu...

Nova Beba

Pridružio: 01 Mar 2007

Poruke: 13


Poslao: Čet Mar 01, 2007 8:34 pm

Odgovoriti sa citatom

MENI SE NAJVISE SVIDJA SADASNJA POSTAVKA...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Mar 01, 2007 8:42 pm

Odgovoriti sa citatom

@...dijete u vremenu... iskljuci caps lock kada pises.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 8
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker