Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Naj naj Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 1:32 am

Odgovoriti sa citatom

Da! Ali Kebac je majstor svog zanata Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sre Feb 06, 2008 3:51 am

Odgovoriti sa citatom

E ljudi hvala vam sto mi odrzavate temu ,ja sam svoje davno reko nebi da opet iznova ponavljam eto sta drugo nego hvala mislim da ce ova teme biti uvek iznova zanimljiva ,samo nemoj da je zakljucate ili vec lepo kazite sta imate eto

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 11:50 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Da! Ali Kebac je majstor svog zanata Wink


U to niko ne sumnja. Very Happy Very Happy

@tweety, niko nije rekao da Jeca i Jana imaju vise iskustva od Gorice, ali tu su negde. Gorica ima da pozavidi njima dvema na nekim stvarima i iskustvima, i obrnuto. Whistlehy
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 1:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma ljudi nemojte se zavaravati. Djaba i 100godisnje iskustvo kada je i vise nego vidno i logicno da su Neverne bebe sada na vrhuncu svoje slave. Da li zbog toga sto je Milan dao veliki dio sebe u album "Iza oblaka", mozda zato sto su dosle nove pjevacice koje (malo je reci) plijene paznju svojim odlicnim glasovima ali isto tako i izgledom sto je (htjeli vi ili ne to sebi priznati) jakooo vazno. Mozda sto pune hale kao sto su SC u Bgd-u ili mozda spoj svih gore navedenih stvari Rolling Eyes

Nije uopce upitno ko je bolji u tome sto radi, Gorica ili Jelena ili Kebac ili Duca (ovo su samo primjeri) i to i nije smisao ove teme.
Nije upitno ni koja postava je bolja jer je to veoma ocito.

Poenta je ko se kome vise dopada, a to su individualna misljenja i to netrebamo niti pokusavati promijeniti jer svako ima pravo na svoje misljenje koja ja naravno mnogo postujem.

Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Iskreno, Milan je jako lepo rekao u onom intervjuu na Metropolisu.
"Ja nisam uzeo Janu i Jelenu samo zato sto imaju glas, ili imaju dobru tehniku pevanja. Danas mnogi imaju dobru tehniku pevanja. Ali ja sam uzeo njih dve zato sto one umeju da prenesu pesmu publici, da izraze emocije, da prenesu tu energiju i snagu pesme."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:01 pm

Odgovoriti sa citatom

E Kati bravo za ovaj citat. Sve nam se samo kazalo Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi moji naravno da ce Milan hvaliti sadasnju postvu jer ih je dovela tu gde su sad!o tome je suvisno pricati!ali ko sto kaze Abela sve je stvar ukusa!oni su sa starom postavom "przili" i ne zelim uopste da pricam ko je bolji a ko gori!da je stara postava ostala hvalili bismo mi nju i te kako!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:22 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Ma ljudi nemojte se zavaravati. Djaba i 100godisnje iskustvo kada je i vise nego vidno i logicno da su Neverne bebe sada na vrhuncu svoje slave. Da li zbog toga sto je Milan dao veliki dio sebe u album "Iza oblaka", mozda zato sto su dosle nove pjevacice koje (malo je reci) plijene paznju svojim odlicnim glasovima ali isto tako i izgledom sto je (htjeli vi ili ne to sebi priznati) jakooo vazno. Mozda sto pune hale kao sto su SC u Bgd-u ili mozda spoj svih gore navedenih stvari Rolling Eyes

Nije uopce upitno ko je bolji u tome sto radi, Gorica ili Jelena ili Kebac ili Duca (ovo su samo primjeri) i to i nije smisao ove teme.
Nije upitno ni koja postava je bolja jer je to veoma ocito.

Poenta je ko se kome vise dopada, a to su individualna misljenja i to netrebamo niti pokusavati promijeniti jer svako ima pravo na svoje misljenje koja ja naravno mnogo postujem.

Wink


E, ova novinarka kad se rasprica.. Very Happy Laughing

@tweety, da je ostala stara postava, nebi nas bilo ovde, a narocito na svirkama u ovolikom broju. Smile Moje pohvale idu svim starim postavama Two thumps up , bez njih Bebe nebi bile to sto jesu, al njihovo vreme je proslo. Cool

Uostalom, svakom svoje misljenje.. Razz
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam ja nikad rekla nista lose za staru postavu. Ali sadasnjost je sadasnjost. A sadasnjost je ova sadasnja postava koja je postigla ogroman uspeh.
A moje licno misljenje (a mislim da ce se neki jos sloziti sa mnom) je da, da je ostala stara postava, ne bi postigli ovo sto su postigli sad.

Jer mislim da je vecina ljudi (hteli to da priznaju ili ne) pocelo da slusa Neverne bebe od ove sad postave. Cast izuzecima koji su cili i prethodne postave.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne mozes da tvrdis da nas ne bi bilo ovde!ja sam ih uvek volela i volecu ih i cak ako dodju neki novi pevaci!da te pitam,jel ti slusas bebe samo zbog Jelene i Jane jer ako cemo iskreno vecina ljudi ovde vise voli stare pesme!ja mogu vecinu ljudi ovde da shvatim da voli vise J&J ali nek mi navede razlog?
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja licno volim mnostvo starih pjesama vise. Pa ociti primjer je da je moja najdraza pjesma NB "Jednom kad me ne bude" koju je svojevremeno pjevala Gorica.

Ali isto tako tvrdim da mnoge stare pjesme mnogo bolje zvuce kada ih pjevaju Jana i Jelena. Vjerovatno je i to samo moje individualno misljenje, ali Jednom kad me ne bude Jelena otpjeva punoo osjecajnije i ja mogu slobodno reci mnogo bolje od Gorice.

Njoj svaka cast, ali da ne bi Jane i Jelene, mi ne bi znali za bolje Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Feb 06, 2008 2:35 pm

Odgovoriti sa citatom

tweety ::

Ne mozes da tvrdis da nas ne bi bilo ovde!ja sam ih uvek volela i volecu ih i cak ako dodju neki novi pevaci!da te pitam,jel ti slusas bebe samo zbog Jelene i Jane jer ako cemo iskreno vecina ljudi ovde vise voli stare pesme!ja mogu vecinu ljudi ovde da shvatim da voli vise J&J ali nek mi navede razlog?


Svasta tweety! Kao prvo nisam rekao da nas nebi bilo ovde, vec da nas nebi bilo u ovolikom broju, citaj pazljivije.

Ja sam Neverne Bebe prvi put primetio sa spotom za Tuznu pesmu, i zahvaljujem Bogu na tome, Bebe su mi obogatile i um i dusu. Taman posla da ih slusam zbog Jece i Jane, obozavam stare kao i nove pesme i zao mi je sto nisam doziveo da budem na koncertu stare postave, ali jbg mlad sam.

A istina je sto kazu Cat i Abela - nit bi stara postava postigla ovaj uspeh, nit bi mi znali za bolje.
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Feb 06, 2008 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Iskreno, Milan je jako lepo rekao u onom intervjuu na Metropolisu.
"Ja nisam uzeo Janu i Jelenu samo zato sto imaju glas, ili imaju dobru tehniku pevanja. Danas mnogi imaju dobru tehniku pevanja. Ali ja sam uzeo njih dve zato sto one umeju da prenesu pesmu publici, da izraze emocije, da prenesu tu energiju i snagu pesme."


nisam gledala intervju, ali to je to! Emocije koje prenose dok pevaju!!! To je ono u cemu uzivam svaki put kada ih slusam, i na koncertima i kuci...Njih dve to fantasticno rade!!!
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Sre Feb 06, 2008 6:47 pm

Odgovoriti sa citatom

ne razumem zasto vodite raspravu oko gluposti kad je sve stvar ukusa.meni se naravno svidjaju starije pesme,jer sam roker.nekima odavde se vise svidjaju novije,sto je sasvim normalno.svi mi slusamo razlicite ili slicne muzicke pravce i suludo je govoriti koja je postava bolja.neverne bebe su neverne bebe kako god da okrenemo.imaju odlike svetskog benda!jedna celina na jednom mestu!ima mnogo muzicara koji su jako dobri,a u zivotu nisu izasli na scenu,jos ih nazivaju i "sobnim muzicarima".milan je oduvek znao da napravi bend koji ce biti (kao sto rekoh) celina,svi smo se u to i uverili.
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:13 am

Odgovoriti sa citatom

@gdjordje, raspravljamo zato jer je to jedina svrha svakog foruma Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

@gdjordje, raspravljamo zato jer je to jedina svrha svakog foruma Wink


Two thumps up
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:22 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ljudi necemo se respravljati ono tipa "ti nemas pojma i vredjati jedni druge" vec samo normalno pricamo!Mene samo nervira onaj trip slusam bebe od tuzne pesme(neko je vec ovde to pomenuo)!Ljudi bebe postoje od prvog albuma i mi tu nista ne mozemo da promenimo.Nije sad najveci hit polemisati koja postava je bolja vec ona koja kao celina daje neki pecat!sve je stvar ukusa!istina je da su vise przili ranije i ja odlepim kad cujem onaj deo u pesmi "divlje svinje" na III albumu(live verzija)kad ona pevacica vristi u delu pre sola!bas mi je vrh taj deo,i ta pesma nikad se ne moze izvesti tako vise,ali naravno sa godinama rada se sve menja!Mnogo su bolji aranzmani bili ranije(ljubav,balkan.....)nego sad!Aj bas da se izrazim ovako,ranije su mi vise bili "blesavi" i mogao si svasta da ocekujes od njih!Ali sad i sami znate svi koncerti su im isti,iste fore i to je recimo jedna od stvari koja se meni nimalo ne dopada....vise volim iznenadjenja!Ali to ne znaci da je ovo sad lose....naprotiv!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:34 am

Odgovoriti sa citatom

tweety ::

Ma ljudi necemo se respravljati ono tipa "ti nemas pojma i vredjati jedni druge" vec samo normalno pricamo!Mene samo nervira onaj trip slusam bebe od tuzne pesme(neko je vec ovde to pomenuo)!Ljudi bebe postoje od prvog albuma i mi tu nista ne mozemo da promenimo.Nije sad najveci hit polemisati koja postava je bolja vec ona koja kao celina daje neki pecat!sve je stvar ukusa!istina je da su vise przili ranije i ja odlepim kad cujem onaj deo u pesmi "divlje svinje" na III albumu(live verzija)kad ona pevacica vristi u delu pre sola!bas mi je vrh taj deo,i ta pesma nikad se ne moze izvesti tako vise,ali naravno sa godinama rada se sve menja!Mnogo su bolji aranzmani bili ranije(ljubav,balkan.....)nego sad!Aj bas da se izrazim ovako,ranije su mi vise bili "blesavi" i mogao si svasta da ocekujes od njih!Ali sad i sami znate svi koncerti su im isti,iste fore i to je recimo jedna od stvari koja se meni nimalo ne dopada....vise volim iznenadjenja!Ali to ne znaci da je ovo sad lose....naprotiv!


@tweety, znas ti dobro ko je napisao to, jer ti je moj post 15cm iznad tvog. Ja nikog nisam vredjao. A sto se tice - "bebe postoje od prvog albuma i mi tu nista ne mozemo da promenimo", ja sve albume volim. Ima dosta pesama sa prva tri albuma koje volim da cujem vise od nekih sa IV ili V. Ne znam odakle ti ovo, posto niko ovde to nije pomenuo.

@abela, ti predje sa
ugodan boravak na www.neverne-bebe.com na Wink , to ti novi zastitini znak??
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

Nije! To uvijek ostaje.

Pa vidis da sam samo zbog tebe i stavila u potpis!!? Very Happy

Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com, uzivajte i uvazavajte jedni druge! Wink

(Ha? Ha? Very Happy Valja l' sad ova?)
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Feb 07, 2008 1:43 am

Odgovoriti sa citatom

A moze i ovo: ugodan boravak i medjusobno razumevanje na www... Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 7 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker