Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » 3K - dur iliti doprinos muzici

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Ja razmisljam da odem ,ali ako finansije dozvole posto se ostrim za sava centar.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 2:10 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

Dajte malo vise kreativnosti i maste.


Pročitaću sve izveštaje s užitkom.

Upravo sam i mislila na "ispovest" gde bih opisala kako sam lično doživela neku svirku. Možda to bude izveštaj bez statističkih podataka, ali ono što je sigurno najvažnije jeste, kako ko doživljava njihovu živu svirku? Neka to bude i neko sećanje, ili neka priča vezana za svirku. Ja imam takvo iskustvo i čini mi se da ga nikada neću zaboraviti. Upoznavanje i razgovor s Milanom i celo to veče, u Beogradu, na Adi dvehiljade i neke.
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Čet Feb 15, 2007 12:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ovo je tema o 3k duru... Catrin, regulisi...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Feb 15, 2007 12:53 pm

Odgovoriti sa citatom

@Catrin nemoj brisati nista.

@Ostali vratite se na temu.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 1:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Eva ::

Srdjan ::

Dajte malo vise kreativnosti i maste.


Pročitaću sve izveštaje s užitkom.

Upravo sam i mislila na "ispovest" gde bih opisala kako sam lično doživela neku svirku. Možda to bude izveštaj bez statističkih podataka, ali ono što je sigurno najvažnije jeste, kako ko doživljava njihovu živu svirku? Neka to bude i neko sećanje, ili neka priča vezana za svirku. Ja imam takvo iskustvo i čini mi se da ga nikada neću zaboraviti. Upoznavanje i razgovor s Milanom i celo to veče, u Beogradu, na Adi dvehiljade i neke.


Pa znas kako, bilo bi lepse za forum ako napises izvestaje sa nekih poznatih svirki, ili ako znas datum kad je bila ta svirka. Ali da se ne vracamo mnogo unazad, bolje prati sad ove novije svirke pa se ukljuci u raspravu.
Necu da brisem nista, evo vracamo se sad na temu.. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 1:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok, vraćamo se na temu i aktuelna zbivanja. Izvinjavam se zbog skretanja s teme.
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

LEDOLOMAC

Nova Beba

Pridružio: 23 Mar 2007

Poruke: 3


Poslao: Pet Mar 23, 2007 8:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Bavo Srdjane ti si kao vidovita Zorka, sve znas. Ljudi kako ne shvatate da je 3K dur bila velika prevara. Ljudi dosli pevali, otpevali svoje drugi pokupili kajmak i sta sad?????? Gde su ti ljudi koji su bili na 3K duru gde oni koji su vodili taj famozni 3K dur, o cemu vise da pricamo. Zasto nisu pomogli mladoj generaciji da izadje na put, a imaju talenta nego su mislili da iskoriste njihov talenat u svoju korist. Hitler je bio pametan imao je najbolju politiku ZAVADI PA VLADAJ. Nije ni Voja lud, kupio stan sebi a ploce koje su bile obecane pobednicima nisu ni snimljene. A sponzori nisu bili sitni kokakola i mobtel,a bebe su bile plaćene po 1000 maraka za svaku emisiju,a para za ploče nije bilo... eeeeeeeee Srbijo sta si docekala.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Pet Mar 23, 2007 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Jako lako se gadjas markama i tim nulama. Mozda ne znas da su i Jana i Jelena posledica 3k dura, i da ih je on povezao sa Bebama i postavio na pravo mesto da njihov talenat dodje do izrazaja.Mislim da ti ni informacije, koje apsolutno nisu tacne, a ni poredjenje nisu na mestu.Naravno, pricam o Bebama i netacnim informacijama sto tice njih.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Mar 23, 2007 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ledolomac, prvi ti je post, a lupas kao Maksim po diviziji. Da li imas bilo koji cvrst i opipljiv dokaz za tako ozbiljne optuzbe?
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

LEDOLOMAC

Nova Beba

Pridružio: 23 Mar 2007

Poruke: 3


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:04 am

Odgovoriti sa citatom

" pa gde ćete veći dokaz od toga da niko od pobednika ništa nije snimio iako im je to bilo javno obećano!"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:08 am

Odgovoriti sa citatom

Napisao sam, cvrst i opipljiv dokaz za optuzbe koje si izneo, prvo mislim na to da su Bebe primele te hiljade maraka, a posle i na ostale stvari koje si napisao.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:13 am

Odgovoriti sa citatom

Ledolomac.Ma niko ti ne prebacuje za to. U pitanju je onaj deo o Bebama i prosipanje dezinformacija.Mnogo ljudi posecuje ovaj forum, pa neko moze da pomisli da je to istina, a potpuno je netacno.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:16 am

Odgovoriti sa citatom

Tacno, moje pitanje se prvenstveno odnosi na te pare koje su Bebe "dobijale".
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

LEDOLOMAC

Nova Beba

Pridružio: 23 Mar 2007

Poruke: 3


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:23 am

Odgovoriti sa citatom

Pa nisam ja rekao da su oni "dobijali" nego da su bili plaćeni za to,nego me čudi kako nije bilo para za nagrade pobednika!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:27 am

Odgovoriti sa citatom

Ledolomac. Sigurno su bili placeni, ali ga pretera, pogotovo za to vreme. Bas bih voleo da cujem odakle ti ta informacija, pa da se svi lepo smejemo.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

I dalje nisi odgovorio na prvo pitanje i nemoj da prelazis na drugo, jel imas ti bilo kakav dokaz da su Bebe placane 1000 maraka za svaku emisiju i citiram "...a para za ploče nije bilo... eeeeeeeee Srbijo sta si docekala." Ovo je po meni optuzba.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:44 am

Odgovoriti sa citatom

LEDOLOMAC ::

Bavo Srdjane ti si kao vidovita Zorka, sve znas. Ljudi kako ne shvatate da je 3K dur bila velika prevara. Ljudi dosli pevali, otpevali svoje drugi pokupili kajmak i sta sad?????? Gde su ti ljudi koji su bili na 3K duru gde oni koji su vodili taj famozni 3K dur, o cemu vise da pricamo. Zasto nisu pomogli mladoj generaciji da izadje na put, a imaju talenta nego su mislili da iskoriste njihov talenat u svoju korist. Hitler je bio pametan imao je najbolju politiku ZAVADI PA VLADAJ. Nije ni Voja lud, kupio stan sebi a ploce koje su bile obecane pobednicima nisu ni snimljene. A sponzori nisu bili sitni kokakola i mobtel,a bebe su bile plaćene po 1000 maraka za svaku emisiju,a para za ploče nije bilo... eeeeeeeee Srbijo sta si docekala.


OVO HITLER VISE NECU DA CUJEM NI DA VIDIM NIGDE ,ZA OVO SE BANUJE I TO NA IP ADRESU ,FARAONE I CATRIN NEINTERESUJE ME NI KO JE NI STA JE ,NECU DA VIDIM OVO U TEMI KOJU SAM JA OTVORIO BRISI OVO ,OVO JE NAJ VECA UVREDA ZA BEBE ,MILANA,JELENU I JANU ,3K, ZA NAS SVE PRISUTNE NA FORUMU ( namerno pisem velikim slovima )

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:47 am

Odgovoriti sa citatom

Sigi, polako, da vidimo jel ima neki dokaz, ako je sve ovo samo tako napisao, bez dokaza, snosice posledice. Jer sirenje takvih dezinformacija OVDE NIJE DOZVOLJENO, ovo je vrlo posecen forum i takve stvari se nece tolerisati.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Sub Mar 24, 2007 12:54 am

Odgovoriti sa citatom

Potpuno podrzavam Sigija. Samo uporedjivanje bilo koga sa Hitlerom je dovoljno. Takvima nije mesto na ovom forumu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Mar 24, 2007 1:05 am

Odgovoriti sa citatom

takvima nije mesto nigde
neiteresuje me ni ko je ni sta je ni odakle je ali za to i takvo iznosenje stavova se krivicno odgovara bilo gde na kugli zemaljskoj

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker