Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » 3K - dur iliti doprinos muzici

Odgovori na poruku
Autor Poruka

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Uto Feb 05, 2008 12:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Nikola Mijić, pevač Alogije:

http://www.youtube.com/watch?v=6FZn6baZSZ4
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Feb 05, 2008 2:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam mislila Nikolu, on mi je drugar, njega znam i mnogo pre 3k dura... Ali hvala za link.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sre Feb 06, 2008 4:00 am

Odgovoriti sa citatom

ja sam malo vec zaboravio ali jeca je mislim bila u 1 serijalu a jana pred kraj drugog ili oko 3 a ukupno je bilo valjda 4 ili zapoceo je 4 negde pred samo bombardovanje tako nekao nka me neko ispravi vec je stvarno davno bilo i svasta se desilo posle toga pa sam zaboravio
hvala vam i za odrzavanje i ove teme

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 28, 2010 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Davno bilo zaista ali uvek je lepo podsetiti se, Gordana Vidaković, koja je inače bila i prateći vokal u emisiji na Foxu bebama:

http://www.youtube.com/watch?v=fIysf-EeHAQ&feature=related

Stevan Stamenković :

http://www.youtube.com/watch?v=kDjHDv7g8YI&feature=related
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Paun

Nova Beba

Pridružio: 19 Dec 2010

Poruke: 1


Poslao: Ned Dec 19, 2010 12:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se sto "dizem" temu, ali, definitivno to zasluzuje.
Mnogo toga se pokrenulo na bolje, ali, ne dovoljno. Sada se na netu moze naci mnogo vise snimaka, nego 2006., kada je pokrenuta tema, ali, i dalje nikako da se pojavi komplet snimaka nekog serijala, ili svih serijala zajedno. Samo sporadicno, po koja pesma.
Bilo bi dobro da, ako neko ima bilo kakvu informaciju, gde se nalazi materijal emisija koje su snimljene, podeli ovde sa nama, pa da mi posle, ko je kako u mogucnosti, "kopa".
Jer, ne verujem da je to unisteno, a, kako je neko vec rekao, cuci u nekom mracnom cosku, i ceka da ga neko izvede na svetlost dana, da nam probudi lepe uspomene.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Iv

Nova Beba

Pridružio: 23 Jan 2011

Poruke: 1


Poslao: Ned Jan 23, 2011 4:30 am

Odgovoriti sa citatom

Mogu da se pronađu snimci ako se pokrene neka priča na fb-u, snimali su to oni koji su imali nekoga da je učestvovao. Moje trake su izbledele odavno, a voleo bih da imam snimke. Pozdrav od jednog starog učesnika! Sve najbolje!!! Pozdrav!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Uto Feb 01, 2011 2:09 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam pre neki dan nasao snimke nekoliko poslednjih emisija, cini mi se poslednjeg serijala. Probacu da ih prebacim na komp i postavim na net, cim mi prodje januarski rok. Ipak treba vremena s obzirom koliko nam je brz net u 2010.god. Wink
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Feb 01, 2011 12:36 pm

Odgovoriti sa citatom

To bi stvarno bilo fantasticno, svaka cast - unapred!
Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dragutin

Nova Beba

Pridružio: 14 Apr 2011

Poruke: 3


Poslao: Čet Apr 14, 2011 11:57 pm

Odgovoriti sa citatom

sigi ::

Posto vididim da ste svi gledali i slusali 3Kdur ili barem culi nesto o toj emisiji, evo ja otvori temu i na taj deo istorije i naravno doprinos beba u tome bio je ogroman ali i od srca.

Elem ovako bivsa emisija 3k dur na isto bivsem 3K je idejna tvorevina dvoje ljudi Ane Mihajlovic muzickog urednika 3k u ono vreme pa do gasenja tog programa u martu ove godine i kljucne osobe ili ti sto bi neki rekli glavnog krivca za dur legende srpskih radio i tv stanica Voje Nedeljkovica osobe koja se citav svoj zivot bavi nekim inovacijama.

3K DUR je emisija koja je prevashodno imala zadatak da posle svega sto se desavalo u srpskim medijima 90-tih i za vreme emisije jednostvno da ljude ako je ikako moguce skloni od sunda i kica i da bar jednom u toku nedelje pa makar i tih sat vremena kasnije malo duze ljudima pruzi utociste gde mladi ljudi pevaju pesme koje su pevali muzicari sveckog renomea ali sve to live, 3k dur je u startu naprevio bum i to je one koji su se bavili "pravljenjem projekata" narocito uzdrmalo ito iz korena dur je znao zato kao i citava redakcija 3k koja je u ono vreme bila jedina koja se bavila i pustala spotove rok sastava iz srbije kao i sa prostora yuge, kroz 3k dur je proslo nekoliko stotina mladica i devojaka koji su svojim glasom odusevili mnoge velike muzicare koji su svojim nelagodnim prisustvom u ziriju davali glasove.

Ali sem ANE, VOJE I 3K uopste tu je bio prisutan jos neko od kog je u tim trenucima prvog javnog nastupa tih ljudi bio naj vazniji, a tj neko su bili nas omiljeni bend NEVERNE BEBE Very Happy koji su imali zadatk da daju muzicku podrsku tim ljudima, medjutim ta podrska se vremenom pretvorila u totalnu i bez rezevnu pomoc i sto bi se reklo od srca.

Medjutim od jednom je pocelo da se desava nesto sto se i ocekivalo u zemlji Srbiji gde takozvane zvezde nemogu da izdrze da neko ima vecu slavu od njih samih i sve je krenulo polako u sunovrat, medijski imperije na celu sa svojim gazdama su pocele optuzivati 3k da je ukrao ideju od cuvenog idola, da kradu ideje i varaju ucesnike za izdavanje ploce, da bebe traze tarifu od tih ljudi i daoni koji imaju taj novac ce biti pobednici itd.

Narvno od 3k dura iako vise nepostji neki ljudi su izvukli korist i danas nastupaju u velikim bendovima jedne od mnogih su Jelena I Jana kao zivi dokaz uspeha 3k dura i nevernih beba ali dokaz da sund i kic nemaju toliko jako oruzije jer da su imali niti bi njih dve bile tu de jesu niti bi bebe danas bile ono sto jesu .Televizija 3k vise nepostoji takodje ni 3kdur Voja i Ana su ko zna gde i na kojoj tv ili radio stanici ali nesto sto je bilo dobro ljudi pamte i danas.

Da li ste gledali 3k dur, koliko ste imali godina, i sta mislite o bebama i njihovom ucescu u svemu tome?

[edit by Catrin]Malo sam sredila tekst da bude citkiji, mnogo su ti velike recenice i zbijene neko ce se pogubiti u tekstu[edit]

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dragutin

Nova Beba

Pridružio: 14 Apr 2011

Poruke: 3


Poslao: Pet Apr 15, 2011 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

posto vidim da ode ima ljudi koji podrzavaju emisiju 3k dur ciji su glavni protagonisti bili Voja Nedeljkovic i Ana Mihajlovic i a kako na Facebook_u postoji stranica koja se zove Vratite tri ka dur pozivamo sve ljubitelje te emisije da podrze nasu stranu ovu stranicu su inace podrzali Voja Nedeljkovic i ucesnici emisije 3k dur.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dragutin

Nova Beba

Pridružio: 14 Apr 2011

Poruke: 3


Poslao: Sre Apr 20, 2011 12:11 am

Odgovoriti sa citatom

mnogo je malo klipova sa ucesnicima 3k-dura, ima samo dvadestak ucesnika na You Tubu. molim vas ako neko poseduje jos neke klipove ili snimke neka okaci na stranu. vratite TRI KA DUR...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Pon Dec 24, 2012 9:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ivica Lauš :

http://www.kurir-info.rs/pobednik-3k-dura-tuzio-javni-servis-clanak-575005
Sad Confused

3K DUR je ono sto gledamo svakih godinu dana pod imenom PRVI GLAS SRBIJE ali ima joj nesto - 3K dur je prva forma koju su pokrali evropljani i proglasili je svojom, jeste da nije bilo bombardovanja 99 bilo bi i 3K-dura!

RTS je pre nekoliko nedelja poslao utuzenje gradjanima za neplacanje tkz. preplate koju je dozivotni beli medved izdejstovao za svoje licno bogacenje!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker