Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Vlajkov dnevnik » Šabac - Hard rock cafe - 10.03.2000. godine

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 19, 2008 12:39 am

Odgovoriti sa citatom

Ponovo mozda cudan izbor, secanja kao da je juce bilo ( na to ste se vec navikli ) i, meni, bitan koncert.

Btw, posle ove ici ce jedna prica koja ce u podnaslovu glasiti - debakl...!!!!!

Ali, polako... Zaista je tesko obuhvatiti ogroman vremenski period i uvek biti nadahnut.Mozda i nemoguce.

Mada, trudicu se ja. Upravo mi Vi sa Vasim komentarima dajete snagu, bolje receno volju, da istrajem.



Ta 2000. godina je cudno vreme u istoriji N.Beba.

Bitno je pomenuti - tadasnja postava je ona koja jos uvek ima najveci broj koncerata u biografiji ovog benda. A to su - Gorica, Tasa, Goran + 3 vecita dinosaurusa ( Randja, Milan i ja ).

To je vreme kada je pocelo snimanje ( po mnogima kultnog, po meni - jednog od najbitnijih ) treceg po redu CD-a, koji ce kasnije izaci pod naslovom N.Bebe III - '' Juzno od srece ''. Kazem kasnije jer je tada bio u najavi.

Znaci, u tom trenutku imamo samo dva nosaca zvuka, realno - '' Dvoje '' je bas veliki hit.

Ali, ljudi znaju i za pesmu '' Stranac '', uradjeni su i video klipovi za '' Divlje svinje'' i '' Godine srama ''...

Zelja za autorskom muzikom i tada je bila ogromna.


I, vec posve uobicajeno, ovo bese uvod. Idemo na sustinu.


U to vreme, u tadasnjoj Srbiji ( mada smo se zvali SRJ ) bilo je malo kultnih mesta za odrzavanje koncerata.

Posto cu u ovom mom pisaniju doci do svih tih nekih bitnijih prostora, verujte mi na rec - ovaj klub u Sapcu bio je jedan od od vodecih. Pozdravljam Caneta, njegovu divnu zenu i celu ekipu koja je u to tesko i suludo vreme imala za vodilju tako cudnu rec - r'n'roll!!!

A taj prostor ( i ime mu samo govori ) je upravo bio esencija te price.

Na zalost, nekoliko godina kasnije, ta stvar je propala.Pored svega ostalog...

Mnogo mi je zao zbog toga. Iskreno, da sam neki faktor u kulturi ili bar nekakav, neciji savetnik, sve bih ucinio da takva mesta ponovo ozive. Uzasno je to sto je taj HRC radio u kao, najgorim vremenima a posle sa dolaskom '' demokratije '' propao. A diskoteke nicu, ili su nicale. Mada, glupo je o tome ovde. I takva i slicna mesta ce nekada doci na red. Do tada...


Ali, hajde da se vratim na ono sto je bitno na ovu pricu kojom se ponosim.


Dodjosmo mi tamo. Cane je covek koji je godinama ziveo u Svici i vratio se u zemlju u predvecerje besmislenog rata!

Oduvek je bio veliki ljubitelj prave muzike, kolekcionar i zeleo da otvori rok klub.

Uspeo je u onome o cemu je sanjao tamo.

Da, mesto je bilo savrseno. Na dva nivoa, sa slikama najvecih svetskih rock zvezda, okacenim gitarama, posterima, cinelama, plakatama, sjajnom muzikom itd...

Bas kao sto i ime govori, jednostavno- totalno svetski...

Ponavljam, dodjosmo mi tamo . Ni prvi, ali ( iz tadasnjeg ugla gledano ) ni poslednji put!!!



Ovo je iz moje arhive, cisto da shvatite ljubav prema mestu, publici i ljudima koji su ga vodili:



545 06.11.1997 Šabac Hard rok kafe

701 10.12.1998 Šabac Hard rok kafe

871 10.03.2000 Šabac Hard rok kafe ( to je ovaj koncert )

1007 10.03.2001 Šabac Hard rok kafe

1088 08.12.2001 Šabac Hard rok kafe

1198 28.12.2002 Šabac Hard rok kafe

1274 20.12.2003 Šabac Hard rok kafe 37



( ovaj u boji je nova postava, cisto da se zna )



I, od ovoliko koncerata u istom prostoru, mora da je i laiku jasno da sam ovaj izabrao zbog neceg posebnog. Jesam, priznajem.

Ajde covece ne davi vise, reci zbog cega, sta i sl.?

( To ja sam sebe pozurujem! )



Preskocicu i uvek predivnu dobrodoslicu, njihovo gostoprimstvo ( a verujte mi, ta paznja je mozda bitnija od svega ), Canetovu fantasticnu koleciju ploca i CD-ova i sl.

Sve cu preskociti.



Krece koncert.

Ponavljam, imamo dva albuma.

'' Senke '', pa '' Evropa '' ( mala digresija - da je Dina, tj. Crna vatrena, ovde sada bi se rastopila - ali, ona uziva u blagodetima USA )...

Kao treca ide '' Divlje svinje '', pa onda par pesama sa prvog albuma.

Delirijum.

Ali, ne rekoh najbitniju stvar!



Jos na veceri, koja se desava posle tonske probe, dobijamo informaciju da je obustavljena prodaja karata!!!

Ja, naravno, ko bi drugi, priupitah domacina - pa zasto, sta se desava?

Covek ( Cane ) odgovori - postavili smo rekord kluba, iz bezbedonosnih razloga stali smo sa prodajom, ful je, krcato...

Uh, kako je lepo izaci na binu posle takvog saznanja.

( Ma nemoj, konstatovaste verovatno Vi! )



Znaci, krenusmo sa pet svojih. Za to vreme, verujte mi, fascinantan prijem.

Sledi set obrada.

Ko nas je tada pratio zna o cemu pricam. Ludilo. Totalni haos.

Kada je Randja na gitari poceo a kasnije i zapevao '' Red house '' od J. Hendrix-a mislim da je mesto gorelo.

Gorelo od energije, emocija i specificnosti nekog tadasnjeg fazona koji smo posedovali.

Tako je bilo. I uvek cu ovo ponoviti - mi smo te obrade dozivljavali kao svoje pesme, mislim da su tako i zvucale. Valjda je to i publika osecala.



I, sta se desava?

U nekom trenutku osecam da nemam vazduha, ne mogu da se pomerim, znoj lipti niz celo...

Tzv., pozitivni kolaps!

I - ( zasto u svakoj prici pominjem cika Dragana ni sam ne znam, ali - ocito je - covek negde jaako bitan ) zamolim ja caleta - molim Te, idi do sanka i donesi mi kiselu, dehidrirao sam...

Za razliku od sadasnjeg Pere ( imali ste priliku da upoznate doticnog gospodina u prici Petrovac 2008. godine ) koji bi mi verovatno doneo nove zice ili nesto sl., Gane je shvatio. Ali...

Covek nije mogao da se pomeri, bukvalno ni milimetar.

Nikada, zaista nikada necu zaboraviti tu njegovu bespomocnu facu koja mi je govorila - doneo bih ti, ali kako?... Da, bas je bio kao sardina u konzervi, cinjenica.

Videvsi to i shvativsi kao da mi je dao ( tu nepopijenu kiselu ), mislim da sam dobio novu snagu, napojio se ko zna cim i nastavio dalje...

Set lista kaze...

Posle nekoliko obrada dolazi slag na torti. Tada to zaista jeste bio slag i ubedjen sam da je masa publike i platila kartu zbog toga!

Hocu reci - slede '' Stranac '', '' 1000 godina '' ( stara verzija, uh, ala ovo Srdjan cita sa zadovoljstvom ) i ,, Veliki je Bog '' ( takodje stari, logicno, ali da napomenem )...

Kraj...!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ma kakav kraj, ljudi su u transu.

Randja krece '' Daire '' ( tada nije bilo varijante od 25 minuta, mada - trajala je i tada poprilicno ), klub se '' rusi ''...

Opet kao kraj!

Ali, svi znaju za jadac, ceka se nesto, nesto sto nije odsvirano a doci ce,sigurno...



Da ne duzim, '' Dvoje '', kao zavrsnica.

Uzgred, mnogo mi pomazu video zapisi koje imam - evo, upravo sada, gledam finale tog koncerta i ... Voleo bih da i sami vidite. Cudno, video mi jos radi, kasete iz tog perioda zive!!! I ovo je bitno - odlicno su pevali Gorica i Tasa, sa sadasnjeg aspekta - bas dobro.

Znaci, '' Dvoje '' i...

Necu vise o tome pisati. Pretpostavite ili zamislite kako je to moglo tada izgledati.



Nesto kasnije...



Vecina ljudi otisla, tiha muzika, tadasni roudiji pakuju opremu, zima pokazuje svoju cud jer je napadao sneg ( uh, cudna je ta baba Marta ), Cane sija od srece, mi takodje... Skoro niko i ne prica! Tesko je opisati zadovoljsto koje bukvalno izbija iz svakoga od nas. Ma, nije to prava rec - mi zivimo da bismo ovo postigli, mi zivimo zbog te srece... Ma, i to mi glupo zvuci! Mi zivimo za muziku i za ovakve koncerte, za trenutke uzivanja, male lepote, emociju, ludilo, prijateljstvo, osecaj stapanja u celinu, svaki odsvirani ton, publiku...

Neverne Bebe...

Moj zivot, moja sreca, moja pokretacka osnova...

Milanova takodje. I Randjina, naravno.

Kao i tadasnjih clanova. I dan danas ne mogu to da zaborave niti prebole.

To Vam je kao bajka, kao Olimpijada, kao najbolji roman ili film...

Ustvari, to Vam je jedan predivni zivot...



Sta mi je, koliko emocija izlazi iz mene, ne mogu da verujem?



E, to Vam je bila ta svirka, ustvari koncert u Sapcu.

To je ono sto sam zeleo da kazem.



p.s. Kada na red budu dosli ( nekada, nebitno kada ) koncerti tipa SC-a ili njima slicni, videcete da postoji jos jaca emocija. Svaka nosi svoje...

Uzgred, posle obecanog debakla ispostovacu i Valjevo, moj rodni grad, tj. ljude koji su to trazili.

Kao i N.Sad, Sarajevo, Podgoricu...

Ima dana, neka nas sve zdravlje sluzi a prica ce uvek biti.

Ustvari, bice dok to Vama bude predstavljalo zadovoljstvo.



Pozdrav.

Vl.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Sep 19, 2008 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

zaista nam predstavlja zadovoljstvo citati tvoje pisanije...jer u neku ruku mozemo da osetimo to sto pokusavas da nam preneses... jer znamo kako se osecamo MI na vasem koncertu... toliki izlivi emocija..nesto sto nas pokrece... recimo-ja licno i ne volim svirke gde smo silom prilika prinudjeni da sedimo..jer naprosto je i nemoguce sedeti...(evo sad se p[risecam i sava centra, kragujevca i svega...kad sam prvi ustajao..a potom i masa... toliko da kada pogledam snimak smejem se sam sebi..i svom ne pripadanju zemlji tog trenutka SmileSmile SmileSmileSmile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Sep 19, 2008 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

Dok sam čitala priču toliko misli mi je prolazilo glavom,i toliko toga sam htjela reći.A sada...ostadoh bez teksta.Jer, šta mogu da kažem nakon ovakvog izvjestaja,nakon ovoliko emocija,a da bude refleksija onog mog doživljaja istog.
Vlajko... Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Sep 19, 2008 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

verovatno je do mene same, ali meni ova 'prica' nije probudila nikakva osecanja...

da,da i bojan je dodao (iskopirala sam mu jedan deo) :
"piiiiiiiiii... zasto se sve deshava bez mene? zasto sad ne svira hendrixa... " Very Happy
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 19, 2008 1:21 am

Odgovoriti sa citatom

Mogu zamisliti kakva je Vasa reakcija bila kada ste culi da su karte obustavljene...i da Cika Gane ne moze po kiselu vodu!!
Ali mogu da zamislim kako je bilo publici dok je "isao" Hendrix i obrade...a tek stare verzije "1000 godina" i "Veliki je Bog"..ijaooo,divno!Ne znam zasto ali dok sam citala imala sam u glavi misao:"sigurno je pravi slag na torti bio "Dvoje" " i stvarno!Predivno!
A toliko me je zaintrigirao izgled i ono sto nosi taj HRC,da imam neizmernu zelju da vidim kako to izgleda jer takvih mesta je sve manje.Ja sam najblizi Rock caffe imala u Kostolcu u koji sam isla kad god sam mogla da "pobegnem" iz Pozarevca ali ni njega nema vise..kao ni mnogih drugih verujem. Crying or Very sad
Toliko je lepo opisana svirka,toliko je pobudila zamisljanje kako je to bilo u vreme kica i sunda biti na rock svirci u rock caffeu! Very Happy To je bilo lepse od bilo cega jer je bilo "out" u to vreme.
Divna prica i BRAVO!Jedva cekam jos koju.. Two thumps up Two thumps up
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 19, 2008 1:25 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Hocu reci - slede '' Stranac '', '' 1000 godina '' ( stara verzija, uh, ala ovo Srdjan cita sa zadovoljstvom ) i ,, Veliki je Bog '' ( takodje stari, logicno, ali da napomenem )...Vl.



cita itekako, i nada se da ce jednom i on imati prilike da cuje te verzije uzivo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pet Sep 19, 2008 1:28 am

Odgovoriti sa citatom

Prvi put se oglasavam u forumu "Vlajkov dnevnik"...

Fenomenalna ideja.

Jako bitan ZNAK PAZNJE, nama, ljudima koji vas vole!
Muzika ima dimenziju vise kada je vi RADJATE!

Svaka prica prija, Vlajko, budi siguran!!
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Sep 19, 2008 2:39 am

Odgovoriti sa citatom

Nekako mi je pozitivno cudna ova prica. Iz nekog raazloga potpuno drugacija od ostalih. Oseca se emocija, ima svoj "shmek" Very Happy

Ali ipak moram da kazem da mi je za sada favorit Kosovska Mitrovica. Ona me je razbila... Very Happy

U svakom slucaju, VLAJKO THE LEGEND! Very Happy


Samo napred!

P.S. U najavi ne videh Nis ali oprosticu ti... Valjda ce i on doci na red... Wink
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 20, 2008 1:42 pm

Odgovoriti sa citatom

"3 vecita dinosaurusa ( Randja, Milan i ja )".
Vlajko, prava si legenda, samo nastavi tako Two thumps up Two thumps up
Sto se ove price tice, drago mi je sto si je podelio sa nama jer se zaista vidi koliko vam je stalo da ljudi uzivaju u onome sto im pruzate.
"Neverne Bebe... Moj zivot, moja sreca, moja pokretacka osnova.. To Vam je kao bajka, kao Olimpijada, kao najbolji roman ili film... Ustvari, to Vam je jedan predivni zivot..." u potpunosti se slazem sa ovom tvojom izjevom. Two thumps up Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sub Sep 20, 2008 8:05 pm

Odgovoriti sa citatom

E..Vlajko..nemo' zezas!..kiselu si uvek dobio... Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Sep 22, 2008 6:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

verovatno je do mene same, ali meni ova 'prica' nije probudila nikakva osecanja...

da,da i bojan je dodao (iskopirala sam mu jedan deo) :
"piiiiiiiiii... zasto se sve deshava bez mene? zasto sad ne svira hendrixa... " Very Happy


ma ti si bre psihijatrijski slucaj! hahahaha!

da je srece pa da sam tad bio fan doticnog benda, i uzivao licno u carima starijih pesama.

Vlajko, svaka ti cast, super je ovo. Stvarno je lepo sto prenosis tu jacinu emocije, i sto I DALJE svi vi osecate tu neizmernu ljubav prema muzici i svom poslu, koji je najbolji na svetu, i DACE BOG pa cemo jednog dana i Ljubicica,"Zvrk" i ja jednom pisati o svojim avanturama.

Dve stvari:

1.DODJITE VISE U NIS - jeste li vi SVESNI koliko vas ljudi ovde obozavaju?! (mozete i turisticki)

2.VRATITE "STRANCA" NA SETLISTE - SVE MOGUCE! Jer je to jedna od pesama koja prenosi najlepsu emociju, po meni bar.

Eto posto je ovo subjektivan "review" , malo licnije obracanje hehehe!

Vlajko, ti si legenda, i moj idol sto se tice kolicine energije i emocija koje su NON-STOP prisutne u tebi. DUSO BENDA!!! CARE!

I tako, da vise krenem u tu Budimpestu na koncert. A ostalo citam kad dodjem (izvini sto nisam ranije, jer me udavise ispiti,znas i sam).

P.S. Aj potrudi se da vidimo te snimke , nekad

Samo tako nastavi!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Uto Sep 23, 2008 12:49 am

Odgovoriti sa citatom

Очекивања или наде које је исказао Влајко у уводу
за овај Дневник су испуњена у потпуности.
За читаоце је ова тема изненађење, најпријатније.
Невероватно је како велике стандарде себи постављају Н`Бебе,
како у раду тако и у односу према својој публици.
Свако поштовање!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Uto Sep 23, 2008 6:45 am

Odgovoriti sa citatom

Imala sam cast da prisustvujem nekim svirkama u ovom Café-u I zaista mi je zao sto vise ne postoji jedno takvo kultno mjesto. Iako uvijek asociran sa civijasima, vasarima i narodnjacima, ovaj gradic je zapravo uvijek imao prilicno jaku Rock opoziciju I godinama odrzavao tradiciju organizovanja live nastupa u svakoj mogucoj prilici. Ja im zaista skidam kapu. I zato mi je drago cuti da su nase Bebe bas u ovakvoj sredini imale ovako lijepo iskustvo I sjecanja koja nose sa sobom I ovim nacinom dijele sa nama koji nismo bili tu.
Svaka cast za ovaj zapis. Pitam se da li je ovo sve pisano iskljucivo po sjecanju ili je Vlajko I tada vodio neke biljeske koje sada koristi? Cini mi se da je spomenuo da se oslanja na video zapise da se podsjeti...Ali nebitno je to. Drago mi je da svi mi imamo priliku da osjetimo barem jedan djelic te savrsene atmosfere I da na neki nacin svjedocimo stvaranju istorije ovog benda.

Slatko sam se nasmijala na pojedine komentare (posebno za tehnicara ) i toliko je dostojno opisana scena sa Ganetom, da sam sasvim jasno vidjela sve to pred svojim ocima, kao da sam prisustvovala....osjecala sam i tenziju i uzbudjenje i tu paralisanost pod naletom emocija... Nemam rijeci.
Bilo bi lijepo kad bi se od ovih zapisa jednog dana napravila knjiga. Ja bih je zasigurno voljela imati u svojoj kolekciji. Ne bih da uporedjujem sa drugim bendovima, jer nije u tome poenta, ali mi se svidja ideja knjige poput “Images and Words” (Dream Theater), gdje je prica o bendu ispricana rijecima I fotografijama... Samo ideja...

p.s. Dini sam iskopirala ovo za Senke i rekla je da salje Vlajku veliki Kiss sto je se sjetio! A ko se ne bi sjetio da nasa Dina obozava Senke? Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Sep 28, 2008 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Citat:

="Tea"Ja sam najblizi Rock caffe imala u Kostolcu u koji sam isla kad god sam mogla da "pobegnem" iz Pozarevca ali ni njega nema vise.

Daa.. Bese nekad.
Ako zazmurimo, mozemo da se vratimo u Rock. To nam niko ne moze oduzeti.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Sep 28, 2008 11:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa isti je vlasnik i pokusaj da se nesto slicno napravi ali na zalost,atmosfera nije ista i 3 puta manji prostor mada opet odem na kraj ulice kad nemam gde drugde Very Happy
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Okt 05, 2008 10:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo sam procitala sve teme u Vlajkovom dnevniku, ali ni jedna me nije ostavila bez daha kao ova. Ne zato sto si me ubacio pored Senki (mada Senke i ja idemo zajedno kako god da okrenes) vec zbog emocije koja te udarila dok si pisao, zbog drhtaja ruke kad se prisecas te veceri, zbog suze koja ti se u oku nakupila tih trenutaka dok si premotavao film u glavi. Da, mogla sam da zatvorim oci i vidim cika Ganetov izraz lica, mogla sam da osetim vrucinu u klubu, cak me neko i mlatnuo laktom u bubreg skacuci od srece na Veliki je Bog. Upravo sam dozivela koncert na kom nisam bila. Hvala Ti na tome.

Nadam se da ces "ubosti" koncert u Novom Sadu, moj prvi (zvuci kao da govorim o prvom momku heheh) i najdrazi koncert. Koncert na kom sam plakala slusajuci Goricu kako peva Lica. Tada sam se zaljubila u muziku koju stvaraju TRI DINOSAURUSA (pukoh od smeha kad sam ovo procitala). I jos uvek sam zaljubljena, LUDO ZALJUBLJENA!
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Toto88

Nova Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 17

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Uto Okt 07, 2008 8:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Veoma zanimljiva pricha sa,svakako,puno emocija... Potpuno sam prozhiweo trenutak chitajuci redove u kojima opisujesh svoju srecu kada saznajesh da je klub rasprodat do poslenjeg mesta... Mislim da je zhelja mnogih mladih bendova,koji pretenduju da svoje umece i autorski rad priblize publici na slichan nachin kao bebe, da dostignu taj neki "vrhunac" koji ce im,xexe pa makar umirali na stageu (bez kisele Smile) uliti jos vise snage da nastave da rade ono sto ih ispunjava.
Hvala ti na pricama,zaista su odlicne! Samo tako nastavi! Imas nasu punu podrsku.
_________________
Ne daj da ti dushu zatruje shminka!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pon Dec 08, 2008 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Fantasticna prica...oseca se svaka nota koja je odzvanjala iz tog, vec zaboravljenog HRK-a, kako smo ga mi zvali! Very Happy Imao sam tada 16 god i mozda smo, moje drustvo i ja, bili najmladji u toj masi, ali sigurno jedni od glasnijih. Iskreno, meni je ostala u jos jacem secanju druga svirka, mislim kasnija, kada su zaprzili Another brick in the wall, Ljubav, a Randja sviravsi Daire, ladno, u nekom svom transu, sisao sa bine i kroz pun, ma kakvi, KRCAT HardRock, setkao sa sve gitarom i cepao! E, to da ste videli. Mislim da je Bebama tih godina Sabac zaista znacio. Jer, da nije tako, ne bi se ucestalo ponavljala njihiva gostovanja tu. Ali...Rece Vlajko. Dolaskom "demokratije" Hard Rock Cafe u Sapcu je zaspao dubokim snom, a sa njima i publika koja je tada redovno doazila na njihove svirke. "Bilo bi lepo da nas posete jednom. Pa nismo ni mi na kraj sveta...", kazu Sapcani koji me poznaju. Randja se da videti kako seta Masarikovom ulicom kad dodje u tazbinu na gibanicu Very Happy, za ostale ne znam imaju li kontakte sa ovim gradom. Znam da to nije do nasih Beba, da ne organizuju oni koncerte, vec da treba neko da ih pozove. Nazalost, u Sapcu trenutno nema uslova za neki ozbiljniji nastup kakav Bebe, a i Sapcani zasluzuju, za sve one sjajne svirke iz Hard rocka. Prilika je mozda na leto, tokom Sabackog letnjeg festivala u Tvrdjavi na Savi, ili pak za docek Srpske Nove godine...bilo bi lepo...

Sapcanin Very Happy
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sub Jan 10, 2009 7:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Vlajko se pritajio... Smile
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Ned Jan 11, 2009 7:18 am

Odgovoriti sa citatom

Bubnjar, ne brini, zatisje pred buru... Wink
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker