Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Kako do majice Nevernih Beba ?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

drazenekv

Nova Beba

Pridružio: 27 Sep 2008

Poruke: 1


Poslao: Sub Sep 27, 2008 6:55 pm

Odgovoriti sa citatom

imama jedno pitanje kako je moguce doci do majice ili duksa sa logom n beba? Inace ja sam 78"god i veliki sam fan beba gledao sam preko dvadeset vasih svirki i koncerata ali nikako da dodjem do neke majice ili duksa . Ja se takodje bavim muzikom sviram bubanj zavrsio sam kepinu skolu latino ritmova i imam bend koji se bavi istom svirkom kao i vi nadam se da cemo jednom biti makar upola dobri kao vi. Hvala unapred

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Sub Sep 27, 2008 9:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Nadam se da ti administratori mogu(pozitivno) odgovoriti na to pitanje, mislim da su se neke maice delile posle koncerta u Sava-cenru prošle godine svima koji su preko sajta kupili kartu za koncert ili tako nekako...nek me neko ispravi ako grešim...
-valjda je dobro s vremena na vrme gvirnuti na sajt pa ćeš sigurno naći načina da dođeš i ti do majice Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Sara

Nova Beba

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruke: 9


Poslao: Sub Sep 27, 2008 11:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa, mozes da kupis maicu, pa da das da ti se istampa neka njihova slika, mozes da im odneses na CD-u, kosta oko 10/20E

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Sep 28, 2008 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

ja bi voleo da se naprave tako neki suveniri sa bebama madju njima i majice i da od toga bebe imaju sto se kaze za put ,koliko znam cena maice sa sito stampom kratki rukav ili bodi nemoze da predje 800 dinara duks maica je oko 1200 dinara sto je bagatela sa troskovima post expresa ostale dzidza bidze su jos jeftinije ,trebalo bi peco ,balkanac fa i ostali da malo porazmisle o prodaji suvenira putem sajta ,za pocetak da se da osnovna verzija samo logo beba a asnije da se raspise neki konkurs itd
uglavnom ideja je da se to sve stavi za troskove puta bebama

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Sep 28, 2008 3:03 pm

Odgovoriti sa citatom

o boze... pravite pijacu? skupljate priloge za gorivo? bez uvrede ali zvuci jadno...
ko hoce nek odnese majcu na shtampanje sebi, to vam je jos bolje, odshampasj bas ono sto ti zelis i imas unikat Wink
ok je da nekad ima majce koje se podele i bla bla, i ja ocu !! ali prodavati preko sajta i ostalo.. Confused
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Uto Sep 30, 2008 1:46 am

Odgovoriti sa citatom

pa druze izvini svaki bend svaka pevaljka ima ovo nije uopste jadno nego bas na tome se zgrcu pare koje se koriste za tkz potrosni materijal , i to bas rade fanovi u dogovoru sa bendom i to ide iskljucivo preko neta ko hoce tu kako je ti nazivas unikatnu maicu ili vec moze da dodje samo na ovaj nacin
a sta da i ide za putni trosak i treba sve je biznis jel bi bilo tebi kao fanu beba bolje da das tamo nekoj babi na pijacu za neku budjavu kinesku maicu ili da ovde kupis i zans da te pare idu za opstu dobrobit beba ,za nas sajt za nesto sto treba a sve u ime beba da se od te prodaje sami izdrzavamo
eto u tome je poenta a ne ovako kako ti mislis

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 30, 2008 1:50 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ovako, da skratimo malo ovo pitanje i ovu temu.
Da, majice su se delile prosle godine u Sava Centru, znaci ko je kupio kartu (ali samo je vazilo za karte od 1200 din) dobio je na poklon majicu.
Bend je trenutno zauzet drugim aktivnostima, ali ako se budu radile ponovo majice, bicete svi obavesteni o tome, i na koji nacin ce moci da se dodje do njih.
Do tada, zakljucavam ovu temu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker