Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Đordje Gogov u Operaciji Trijumf !

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Sep 30, 2008 8:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi ajde da uradimo jos nesto po pitanju podrske posto se pokazalo kao delotvorno kad je Veliki brat bio u pitanju.

Na oficijalnom sajtu Operacije trijumf takodje postoji forum na kom se komentarisu i bodre clanovi. Ajde da pokazemo ko je Djole i koliko nas je uz njega! Nadam se da vam nece biti tesko. Kad imate vremena... Tvrdim vam da to puno znaci a i verujem da svi zelite da pomognete!

PODRZIMO DJOLETA!!! Two thumps up Two thumps up

http://www.operacijatrijumf.net/forum/

Ovo je oficijalni sajt:

http://www.operacijatrijumf.rs/page/home/sr.html

Najbolje je tu da pisete. Ali mozete i svuda gde za to postoji mogucnost. I naravno sto vise mozete da dadate slika, snimaka... Samo napred!!!! Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Sep 30, 2008 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Jovana hvala na ovoj ideji i nadam se da ce sto vise nas da je prenese u delo ali mislim da je ipak ovo oficijelni forum OT-a.

http://www.operacijatrijumf.rs/forum/index.jsp
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 30, 2008 8:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Bilo bi dobro ako imate slike Djordja a i neke njegove snimke, da sve to tamo kacite.. Sve sto uspete da nadjete o njemu..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Sep 30, 2008 10:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Gledala sam naravno, mnogo dobra emisija i drago mi je sto je Djole uspeo da udje u 'akademiju' Wink
Djole, samo napred, uz Tebe smo Two thumps up
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 12:03 am

Odgovoriti sa citatom

Evo..upravo ide Operacija trijumf:mozak Wink
Utiske o Anastaziji,Djoletu,voditeljima,organizaciji..posle ovoga,obecavam Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 2:38 am

Odgovoriti sa citatom

Na Kosutnjaku smo bili oko 19:30 kada su nam dali neke VIP karte i oduzeli upaljace,sminku,fotoaparate(sve cime mozemo da gadjamo nekog).Ipak je ovo Srbija,pa zato ora\ganizacija i nije bila savrsena tako da su nas u nekom holu drzali sat i nesto.Prvo nisu mogli da se dogovore da l da nas puste u salu u kojoj se sve odrzavalo i onda smo usli.Pomislih "WAU" kako je ovo ogromno.Toliko reflektora,kamera,tonaca,hostesa i ljudi koji rade na stvaranju onog sto se videlo na tvu.Fenomenalno!!A onda reditelj dolazi i svima nam daje uputstva kako da se zastitimo od povreda.Imala sam osecaj kao da bi se masakr odigrao kako nam je objasnjavao A onda dolaze voditelji(videli ste kako su bili obuceni pa da ne komentarisem Rolling Eyes ) al mogu reci da je Ana potpuno normalna osoba,Maca-otkacen 100%,Milan-izigrava nekog i bljak,Nikolina-cc,uobrazenost na nivou!
O svim ucesnicima necu komentarisati jer su ukusi razliciti.BIlo je onih koji su imali za pocetnike vrhunski nastup a i onih "falseva".Djole je morao biti drugaciji od svih pa je on jedini na binu dosao skocivsi iz publike odozdo
al simpaticno.Na njemu sam videla tremu koja se nije videla kad ga neko ne poznaje dobro jer je on savrseno kontrolisao.Scenski nastup mu je bio fenomenalan mada onaj drugi momak bas ne ide uz njega ali jbg,to Emotion bira.Nije falsirao sto me je i iznenadilo i odusevilo.Ljubi ga majka i bas sam videla da ima promena VELIKIH u njegovom pevanju na bolje sto znaci da ce na akademiji biti tokom ucenja jos bolji.
Gosti:Jelena Rozga-ja ne slusam mnogo njene pesme ali mogu reci da se live vidi da ima odlicnu tehniku pevanja,peva bez greske i izgleda uzivo 3 puta bolje nego na tvu VERUJTE MI.Sergej Cetkovic-takodje ne slusam ga mnogo ali ljudi..njemu je mikrofon stajao predaleko u odnosu na sve pevace a on predivno otpevao.Covek zna sta radi i ima mikrofon u grlu. Wink Karolina-kao sto se vidi njen kvalitet i talenat na tvu e tako i jeste Very Happy Let3-kada su se penjali na binu,pomislih:Ako se ne skinu goli opet,nesto ce da urade kad ono..videli ste sta je okacio oko struka i pustio goluba.EEee,kakvi su ono ludaci i kako su digli publiku Marija Serifovic-talentovana,pobednik Eurosonga,al za da dozvoli onakav fals na samom pocetku.Usi me zabolele,BRUKA!A takve pokrete i grimase je pravila da sam se uplasila...fuj!I NARAVNO ZA KRAJ:Dragi moji,Anastazija je jedna APSOLUTNA ZVEZDA!Onakva harizma,zenstvenost,lepota,seksipilnost i sa onako mocnim glasom..Bila sam najezena ceo njen nastup koliko me je fascinirala.Vi samo ono treba da vidite uzivo.A u pauzama dok se ne snima,toliko je prizemna,plemenita,sa svima se rukuje bez gordosti ili bilo cega.A kako je tek odzvanjalo u sali od njenog glasa.Neverovatan osecaj.I Sonja koja je sa njom pevala je zaista bila odlicna.
A za kraj malo informacija koga interesuje:
ovo je sajt OT- www.operacijatrijumf.rs koga interesuje da vidi
ovo je ko live zeli da vidi sta se tamo dogadja- http://www.mondo.rs/operacija-trijumf/index.php

A da!Da ne zaboravim,da postavim buducu zvezdu
User posted image
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Okt 01, 2008 3:00 am

Odgovoriti sa citatom

meni je def sonja najbolja od svih..apsolutno!!!!cak mi bolje peva i od anastazije... razbija devojka...

anastazija-zestoko propala-da li od plasticnih operacija ili sto je imala rak..ali ono...nije ona..sto ljudi kazu, ovo nije istina Smile
ali mi je nekako slatka..ima nesto u sebi Smile

sto se tice djola..extra nastup..i znao sam da ce proci..jer ima toliko ljudi koji su mi apsolutno nista... ali mislim da bi djole mnogo bolje pokazao svoje glasovne mogucnosti uz neku jacu i drugu pesmu..ali ima prilike..bitno je samo da smo mi uz njega...da pruzimo pordsku!!! napred samo!!!
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Okt 01, 2008 3:01 am

Odgovoriti sa citatom

ZA DJOLETA!!!!!!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Okt 01, 2008 6:28 am

Odgovoriti sa citatom

Divno Tea...jaaoooo mnogo sam sretna bila kad sam vidjela snimak uhhh. Nemam rijeci. Naravno da cemo da podrzimo Djoleta! Two thumps up

p.s. Pobogu Smooth sta je branish? Ja cu LICNO da se obracunam s njom - kad tad, pa ti vidi sta ces... Very Happy
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Okt 01, 2008 1:24 pm

Odgovoriti sa citatom

da ali ti si GRESHNICA!

TO je SPAMOVANJE POBOGU!


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

*istrci iz teme histericno*
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 5:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja bih molila Bejb da me ne sabotira i nista je nerazumem..a ona ce razumeti ovo..
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 7:51 pm

Odgovoriti sa citatom

URA DJOLE,SAMO NAPRED!!!!!!! Two thumps up Two thumps up Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Okt 02, 2008 12:13 am

Odgovoriti sa citatom

Ej,ljudi dobar je Đorđe skroz.

Gledala sam pregled večeras i bas je bio o.k.nije se nešto nametao,u fazonu da privuče pažnju.Čitala sam i neke komentare o njemu,svi su pozitivni...tako da mozemo da mu poželimo sreću,da tako i ostane. Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Okt 02, 2008 3:48 am

Odgovoriti sa citatom

Ja malopre gledao preko live stream-a, ali nemam zvuk, ne znam zasto. Confused
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Okt 02, 2008 4:04 am

Odgovoriti sa citatom

A ja nemam slike Sad Sad ce opet Mirka da cacka pa da izumi neki novi izum!) Al sam rjecita veceras. Ahm.

Tea, tek cu da Te sabotiram. A Ti ajde furaj i kontaj tamo kako se stavljaju te fotke hahah. Iskrena da budem i sama sam se pomucila sinoc, pa malo je glupav sajt moram da kazem tako, nema nikakvih uputstava za bilo sta (a ovakvima poput mene i Teice su prijeko potrebna uputstva! ) Stvarno se ubijes i opet ne skontas kako...a ne mozes ni da obrises poruku ako ne uspije kacenje pa ostane prazna poruka.

Ma Tea ja sam okacila na profilu u albume. Tamo mi nije htjelo ubaciti gdje si probala. Veze nemam.

Ocu da gledam Djoleta!!! grrrr...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Čet Okt 02, 2008 2:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ja sam ubacila u svoj profil al onaj sajt je ODVRATAN!Djoletov cimer mi je dao uputstva kako da ih okacim i sve uradim tako i OPET nece.Odustala sam za sad.A Djoleta mozes videti u live stream naravno kad god zelis.Ja sam sinoc(nocas) na kratko pustila bas kad je on bio u kadru jer su spremali klopu oko 1 posle ponoci pa sam otisla da spavam i nem' pojma sta se desava danas!
Ako otkrijes kako da stavis fotku a da uspe javi.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Okt 03, 2008 6:32 am

Odgovoriti sa citatom

Pa javila sam Ti vec tamo...pogledaj. Evo ako jos nekome treba: Fotku sa neta uzeti i kliknuti na Copy location of Image desnim dugmicem i samo ga ubacis, pojavice se slika odmah (ako ne vidish odmah, znaci da nije dobro i nemoj slati poruku jer ce biti prazna).
I ja smotana nesto ukapirala pa okacila.
Idem bas da gledam sada, da se malo oraspolozim pa na spavanjac...

GO Djole GO! Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Okt 03, 2008 2:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa stavila sam...Zar nisi videla?I jos napisala da sam i ja ukapirala cak
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Okt 03, 2008 2:50 pm

Odgovoriti sa citatom

A da zaboravio sam da kazem - one debile iz Let 3 treba pobiti bez razmisljanja - STOKA!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Pet Okt 03, 2008 4:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Smooth Criminal ::

A da zaboravio sam da kazem - one debile iz Let 3 treba pobiti bez razmisljanja - STOKA!

Nego sta,kad sam cula pesmu,toliko sam se iznervirala da sam otisla da spavam i nisam videla Anastasiju Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 22
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker