Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Sonja Bakić iz Sombora u Operaciji Trijumf

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Sre Okt 01, 2008 7:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Da se pohvalimo i mi Somborci !
Nasa sugradjanka i pevacica somborskog benda Chicks & Freaks Sonja Bakic, je na akademiji trijumf i mislim da ima veelike sanse da pobedi jer peva ,pa otkida.
U ostalom ,nije sto je nasa ,al mi je jedina na koncertu na otvaranju bila hladne glave i sa pola snage otpevala duet ,za koji je trebalo imati hrabrosti !

http://www.operacijatrijumf.rs/page/videoclips/sr.html?view=mediaSet&mediaSetId=77&mediaId=296

Djordje srecno ,al navijamo za Sombor i Sonju Bakic !
Znaju i N bebe za nju ...

http://www.operacijatrijumf.rs/page/contestants/sr.html#profileView :

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Superrriska...navijam za Sonju...mada ne verujem da cu imati vremena da gledam OT... Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Okt 01, 2008 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Da,Sonja je perfektna bila Wink Vecc sam u utisku o gala veceri to napisala.Sve pohvale!
Al za Djoku ipak navijam Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Okt 01, 2008 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

najbolja je, da se ne lazemo...
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Okt 02, 2008 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

prvo da pozdavim posle 100 godina mog somborca
u potpunosti se slazem i mislim da netreba da se delimo izmedju sonje i djoleta nego da to skupimo sve u jednu temu i gotovo oni su nasi i zato navijamo za oboje ali mislim da je sonja odmah u staru u ocima mnogih dobila jedan veliki plus jer pevati sa onom imperijom od zene je zaista pre svega hrabrost a posle toga i petlju imati da se nezabunis
ajom napred onda i jedni i drugi

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Čet Okt 02, 2008 2:10 am

Odgovoriti sa citatom

Sonja ima predivan glas i nije imala tremu jer ima sikustva ali ima ljudi tu(ne samo Djole ali i on) koji su takodje kvalitetni ali su malo bili stegnuti ili nisu umeli prosto da se opuste na sceni.VIdecemo,tek pocinje akademija,ucenje pa cemo videti ko je kakav.Ali svaka cast joj u svakom slucaju.Ja od kad je pevala na koncertima pre akademije na koncertima opracije trijumf imala kao favorite Djoleta,Sonju i Nikolu P.Tako i ostaje za sad.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Okt 02, 2008 5:20 pm

Odgovoriti sa citatom

http://www.blic.rs/zabava.php?id=59198 iz danasnjeg blica

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Okt 04, 2008 11:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste najbolja ali je malo uobrazena,izvinjavam se njenim fanovima,zna da ima najbolji glas i zato misli da moze nekog uci kako se peva,da nekom govori da ne zna engleski i kako nako zvuci smesno i kao tezgaros.Ok mozda ona to govori u najboljoj nameri,ali to stvarno nije u redu,bar po meni...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sub Okt 04, 2008 11:47 pm

Odgovoriti sa citatom

pa neko ko je zavrsio muzicku skolu u somboru petar kocic drugima moze da govori sta hoce jel je svetan koliko zna o muzici pa kom milo a kom pravo

idemo djole idemo sonja

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Uto Okt 07, 2008 2:42 am

Odgovoriti sa citatom

ne znam,ne gledam puno,kad stignem,kad god gledam,nju nesto i ne prikazuju,tako da...
_________________
pogledaj u nebo,iznad oblaka,to sto tamo vidis,to smo ti i ja.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Okt 07, 2008 10:45 am

Odgovoriti sa citatom

Posle prve veceri sam mislila da Sonja toliko odskace da nema sanse da ne pobedi.Sad ne mislim tako jer mislim da ce mozda,paradoksalno ali moguce,biti izbacena pre vremena jer je toliko nadmocna da ce poceti da smeta i da bode oci.Vec to jeste.
Smesno mi je da su u istom kosu ona mala sto pravi face i beci se non stop,ona sto je histerisala jer je dobila musku pesmu i Sonja,koja je na bini kao riba u vodi i peva sve cega se dohvati sa neverovatnom lakocom.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Uto Okt 07, 2008 11:36 pm

Odgovoriti sa citatom

sto bi reko nas narod sad ce da joj traze dlaku u jajetu ,posto vide svi i znaju da joj ama bas nista nemogu sto se tice muzike i znanja i glasa onda ce da gledaju da je nerviraju na neki drugi nacin i da je izvode iz takta
od svih u tom sesrijalu me nervira cika pametni Tonci Huljic razloge necu da navodim mislim da se svi secaju evrovizije i nase mare kad je pobedila taj covek doslovno nije normalan nebira reci , vredja i izigrava pametnicu i nekog muzickog genija tako da su dovodjenjm njega srozali ovu emisiju zato je ni negledam znam da su djole i sonja tu za njih navijam

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Uto Okt 14, 2008 5:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Sonja ,samo napred ,kad si mogla pored ove curke iz magazina da pevas , a da ne povratis ,pobedices,ako pevanje ,ponasanje na bini i sve u vezi muzike budu odredjivali to.Ako ne boli te uvo imas ti vec svoje mesto.
Samo napred , nek pisu stahoce ,ne obaziri se ,a to sto hoce na srpskom ,pa ok ,ali kad dodju svetske zvezde oni nece na srpskom pevati tako da ne brigaj samo guraj,i ne deli im savete ,besplatno nek nauce sami za koju godinu ono sto ti vec znas.
Srecno

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Čet Okt 16, 2008 7:36 pm

Odgovoriti sa citatom

E, sad ce se tek videti ,ko kosi ko vodu nosi.Sad su joj dali pesmu gde ce pokusati da Vukasina otkace na klupu za magarice ,ali su se snasli cujem na live stream ,razbice,ali se bojim za Vukasina ovde .
Ista sema ko prosli put ,mislim na izbor pesama , samo su ovoj curki sto place dali pesmu da vec zacepi ,da ne cmizdri .no nebitna je
Sonja i Vukasin favoriti za pon.
Pozzzz
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Okt 16, 2008 10:21 pm

Odgovoriti sa citatom

sonja je meni zaista najbolji zenski vokal...devojka razbija!!!ali djole NAPRED!!!1
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Okt 17, 2008 8:20 am

Odgovoriti sa citatom

Stele slazem se u slovo! Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Okt 17, 2008 9:23 am

Odgovoriti sa citatom

Uh sto volim sto si Dragicu / ne Ganetu Smile / .vec " direktoru akademije " rekla da znas tacno kako te montiraju,samo opaske i ispada da pemetujes,nek znaju da se sve zna,neka se nasi ulizuju zbog sms - ova ovima iz okoline,neka pristanu da Tonci "kokolo - kokolo moj " Huljic bude predsednik zirija,Marina " ceca - dzej - samardzic " Tucakovic zvana Futa glavni dobacivac za stolom,da pametuje,svi polu pijani,Ispade da Ismeta" zemljo moja ,zemljo moja " KRVavac upade tu kao najveci mislilac i muzicki strucnjak,i naj lepse se ponasa zena,kad smo to dozvolili,mozemo svasta ocekivati.
Ako ona curka iz Splita pobedi Djoleta nek se nose svi u pm.Nadam se da nece.
Za Sonju se brinem jer ih je provalila kako je montiraju kao zlu i najpametniju i sad ce biti tu problem ,ali pevanjem ce ih pobediti.
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Okt 17, 2008 3:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Shone,nemoj da brines za Sonju.Mogu oni da montiraju koliko zele kad ljudi cuju kako ona peva.Apsolutno su svi koji gledaju OT svesni njenih mogucnosti tako da kako god da prodje u toj namestaljki,ona ce imati lepu buducnost kao muzicar.
A sto se tice da l ce Djole da ispadne...duboko verujem da nece a i ako jos svi glasamo za njega koliko god mozemo(kolike su nam mogucnosti) on nece ispasti i imace dalje sansu da pokaze sta moze pa ga onda valjda nece cesto nominovati.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pon Okt 20, 2008 4:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Bas mi je drago sto je sva obavestenja od spolja dobila kako je pokazuju i to rekla Drgicu direkt u brk ,bas super.
Pred njom je sigurno lepa muzicka buducnost ,to ne brinem ,al pocinje da me nervira sto pokazuju to kao VB ,ko je piskio ,jel kakio ,ko je prao zubice ,ko place / placu ko babe ,pa sta bi da ode na turneju negde po pitaj boga gde po 6 meseci ,spava po busevima ,kupa se gde stigne ,put ,ma sve oko koncerata ,jel bi onda plakali za mamom - ako vec hoce da budu zvezde - pojedini tamo ,tj vecina / ,ko pere sudje ,a ne pokazuju casove,probe ,i sve st interesuje one koji prate neku muzicku akademiju ,stvaranje neke zvezde ...
vec se menjaju dogovorene stvari ,cuo sam,da ce samo po singl dobiti prvih 5 najboljeplasiranih ,a obecan im j album ,i jos .. da ne pricam .
Sonja je sinoc rekla da je razocarana kako je sve jeftina varijanta ,a ocekivala je svetski ,kao i svi mi u ostalom,i u pravu je.
Mislim da ce Sonja odpevati dobro ko i do sad ,cak i bolje veceras i samo sesti na veliku klupu,i idemo dalje,za iste pare....
Srecno sonja
Pozdrav

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Okt 21, 2008 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

VEEELIKA SRAMOTA ZA SONJU!!!STRASNO!!!!KOJE BEDE!!!!
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker