Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 24.10.2008. - Novi Sad - pozorišni klub Trema (elektrik)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Pon Okt 27, 2008 6:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Hej Srdjane i Dzej puno Vam hvala na komplimentima za INBOX. Mnogo smo srecni sto su nas fanovi Beba pozitivno prihvatili! Veliki pozdrav svima od INBOX-a.

Jednom kada budem imao inspiracije cu da se raspisem na temu koliko su Bebe divni ljudi, vezano za rad u studiju i uopste. ( sto naravno svi mi znamo Smile )

A fenomen fanova N beba je neverovatno lep. Znaci bebe su uzrok novih poznanstava, novih ljubavi, smejanja... - kroz ovo druzanje fanova!

I na kraju kome se svidja autorski rad naseg benda moze saslusati nekoliko nasih pesama na:

http://www.myspace.com/inboxband
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 9:27 pm

Odgovoriti sa citatom

TO! Hvala puno na pesmama! Ostavili ste me bez daha A NAROCITO pesma Otkucaji Sata - fenomenalna pesma.(Tik Tak - genijalno osmisljeno hehe)

I JA NISAM DZEJ!

DOKAZ?

DZEJ JE 24.OKTOBRA PEVAO U NISU!

HAHA!

Srdjane, ode ti teorija u vodu (mada me moj avatar malo pokopava, ali dobro, sala naravno) Smile
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Pon Okt 27, 2008 11:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala za otkucaj sata Smooth Criminal. Ej kada vidim ovu sliku Dzeja svaki put se smejem, mislim to je toliki kic da je vec simpaticno. Smile Smile Smile
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Okt 27, 2008 11:25 pm

Odgovoriti sa citatom

"...i kreni putem koji vodi suprotno od bola
i nek sve djavo nosi kad delimo na pola,djavo nek nosi
..."

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mawetzka

Beba

Pridružio: 08 Okt 2008

Poruke: 25


Poslao: Uto Okt 28, 2008 2:47 am

Odgovoriti sa citatom

inboxu zelim puno uspeha nadalje, jer ga itekako zasluzuju!
p.s. LICA! nisu svirali LICA! Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 28, 2008 1:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve podrske bendu i samo napred.
P.s. stavite vise podataka o vasem bendu, da ljudi znaju nesto o vama, na taj nacin ce vas bolje upoznati.
Dado, posebno mi se dopada to sto se ponosite da ste iz Backog Petrovca, covek se ne mori po tome odakle je vec po njegovim osobinama i kvalitetima, a vi, sto se muzike tice, taj kvalitet imate. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Okt 28, 2008 3:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Ipak moram i ja da dodam neki svoj komentar...

Prvo, volela bih i ovako javno da pohvalim grupu INBOX. Zaista mi se dopala pesma Otkucaj sata kao i Prvi zimski dan (cini mi se da se tako zove). Ali ono sto se meni najvise dopalo kod njih je nacin na koji prenose svoju muziku publici. Sa puno emocija kroz instrumente kao i na izrazima lica... Oseca se koliko uzivaju u tome i koliko su srecni sto su tu gde jesu... Zaista lepo. I zelim im iz sveg srca uspesnu karijeru... Smile

Sto se tice Beba...

Svi oni koji su imali prilike da ih bar jednom cuju u toj magicnoj Tremi, svesni su da sama najava koncerta obecava... Suludo je govoriti i ponavljati koliko je to obecanje ispunjeno...

Moram da se slozim s Pecom i kazem da je prosli koncert u istoimenom prostoru ipak bio bolji. Verovatno imamo razlicite razloge, ali...
Meni je taj koncert po mnogo cemu bio u potpunosti van svakog kriterijuma. Nikada emotivnije izvodjenje svakog tona... Suze i smeh, kako na bini, tako i oko nje...

Ono sto sam ja zeljlno iscekivala na ovom elektrik koncertu bila je pesma Godine Srama zbog koje mi je prethodna Trema u najvecoj meri ostala zauvek urezana. Sta se desava...

Pocinje pesma... Ja u trenutku ne znam gde se nalazim. Najrazlicitija osecanja u meni... Samo zelim da sve stane, da se sve utisa i nestane i da samo cujem i osetim maximum koji ona prenosi... Sto je najinteresantnije, cini mi se da su i ostali isto zeleli jer je u publici vladao muk za vreme ove pesme...
Daleko od toga da mi ocekivanja nisu bila ispunjena. Pesma odlicno odsvirana, mozda i bolje nego prvi put. Aranzman delimicno izmenjen... Nekako potpunije... komplletnije... U prvom izvodjenju nisam primecivala Milanov klavir, ali sada i njega cujem... I on daje neki svoj pecat ovoj pesmi... a ipak nesto mi fali...

Shvatila sam tek kada sam ovih par dana kod kuce preslusavala oba snimka vise puta... Moj licni stav je, da je pesma muzicki dosta bolje odradjena i da to zaista zvuci perfektno ali da je to ujedno i ono sto mi se ne svidja. Kao da postoji neka vrsta kontrole, pocevsi od nacina na koji Jana peva pa do Randje koji nosi drugi najemotivniji deo u svojoj gitari...

Slusam stari snimak i verujte mi da, iako je mnogo losijeg kvaliteta, u svakom tonu osecam taj isti bol u grudima kao kada sam prvi put cula tu pesmu. Nekako, oseca se nekontrolisana emocija... Kao da pesma sama zivi... Janin glas koji ne peva vec prica... Sapuce, place, umire... Setim se izraza lica... Kako ne otvara oci i prepusta se da je pesma nosi... Randja... Nikada takav zvuk... On je osoba koja jednostavno ne mora da vam kaze nista. Samo gitara u rukama je dovoljna da vam docara ono najiskrenije i najdublje u njemu. On ima tu moc. I nikada nece moci da sakrije da li nesto radi potpuno iskreno ili kontrolisano. Tada, gitara place, jeca kao malo dete... Svaki ton reze!!!! Mozda je taj solo tada bio mnogo jednostavniji muzicki ali emocija...

Ne kazem da je ovaj koncert bio los, niti da je pesma bila lose uradjena, DALEKO OD TOGA! Ta pesma kao i svaka njihova, kako god da se prenese publici bice carobna jer oni su takav bend. Nikada nece moci da izoluju u potpunosti svoje emocije. I to je izmedju ostalog nesto sto najvise volim kod njih... Samo je meni 8.marta, Godine Srama bila pesma u kojoj ni jednog trenutka nisu izolovali ni gram emocije. Naprotiv. Nesto najiskrenije sto sam ikada cula... Smile

Nadam se da ce ova pesma, kao i Boja Srece, biti deo novog albuma, jer mislim da je greh dozvoliti da se zaborave i ne zabeleze u ovakvom izdanju. Smile


O novoj predstavljenoj pesmi na ovom koncertu, Dan tvoj, nisam sigurna sta da kazem. Za neko konkretno misljenje mislim da treba da prodje vreme i da je pazljivo slusam kao celinu... Nisam mogla da uhvatim tekst i samo jednom sam cula tako da nemam bas neki stav o njoj. Osim da mi se kao i Smooth-u (previse smo slicni) svidja sto je u istom fazonu tj. da su Bebe i dalje Bebe a opet s druge strane ima i nekih novina... Kako kazu ljudi "na prvo slusanje" - dosta dobro. Very Happy

Znam da sam vas udavila, ali u krajnjem slucaju, koga zanima nek cita... Stvarno sam imala potrebu da ovo podelim s nekim... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Bellina bend INBOX nije iz Backog Petrovca vec iz Backe Topole - no, verovatno vecina podjednako ne zna gde su ta mesta tako da nije problem sto si pogresila. Smile Ono sto smo pricali tada u Tremi, vise su mi misli isle u pravcu da mi nemamo nikakav kompleks sto nismo iz velikog grada. Na kraju krajeva i bebe su ( mozda se moze reci ) iz Valjeva.

Just a small town dude with a big city attitude!!! - tako bih sebe predstavio!

A Girl interrupted, tvoje reci o nama su prejake, hvala ti puno. Kada neko da takav komentar onda je odmah jasno koliko taj duboko pristupa slusanju mizike. Primetio sam da je to karakteristicno za ljude koji slusaju Bebe. A ona pesma se zove "Prvi dan zime" - ali svaka cast, skoro da si pogodila!

Dragi moji ljudi baviti se muzikom je prelepo, tako bi bilo lepo raditi samo muziku ceo zivot - jer za mene to je kvalitetan zivot! Pevac iz U2-a, Bono Vox se jednom na kraju koncerta obratio publici i izjavio: "Hvala Vam na zivotu koji zivimo" - i da, upravu je, jer bez publike bend se gasi. I zahvaljujuci publici koja ih voli oni zive slobodno u svetu umetnosti, bez publike radili bi neki posao od 9h do 17h. Tako da mozete li da zamislite koliko smo mi srecni sto primamo ove komplimente od Vas!?

Sta mislis to zivis! Provereno! Zato pazite sta zelite i sta mislite! Smile

Veliki pozdrav svima!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Sorry Dado, mislih jedno a napisah drugo.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:20 pm

Odgovoriti sa citatom

No frks!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:30 pm

Odgovoriti sa citatom

sve pohvale za inbox i od mene... zaista svaka cast... dostojni ste da svirate zajedno sa velikim bendovima, bez preterivanja.
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Smile Smile Smile Peco dobri covece, hvala ti puno!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Okt 28, 2008 6:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja iskreno nemam reci da objasnim ova dva koncerta ... Stvarno nemam ... Mozda kad josh malo vremena prodje pa smislim nesto ... Ali sada samo iscekujem sledeci koncert ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Okt 29, 2008 1:01 am

Odgovoriti sa citatom

Kako je tesko ponekad emocije i utiske pretociti u reci?!

Trema-moje omiljeno mesto u gradu! Klub u kojem sam prvi put slusala Neverne Bebe, prostor u kojem Neverne Bebe najbolje zvuce!
Svaki koncert u Tremi zauzima posebno mesto kod mene, znala sam da ce se i ova dva naci u kolekciji 'posebnih'.

I ovaj put najbolji klub u gradu bio je napunjen do kraja, sa publikom koja je zeljna prave i kvalitetne svirke i svi koji su cekali pocetak, znali su da ce dobiti koncert za pamcenje!
Predgrupa 'Inbox' kao sjajan uvod u vece dobre muzike! Momci su sa pozitivnom energijom, kvalitetnom muzikom i zvukom zagrejali publiku na sjajan nacin! Bravo za Njih Two thumps up

Dugo ocekvani pocetak... konacno Neverne Bebe izlaze pred novosadsku publiku! Drago mi je sto je elektrik cert bio prvo vece! Bilo je potrebno da se izbaci sva energija koju smo skupljali od marta meseca kada su poslednji put gostovali u Tremi Wink
Iznenadjene, nova pesma "Dan tvoj"... ne mogu jos nista da kazem o ovoj pesmi, potrebno mi je da je cujem jos koji put da bih iznela svoje misljenje o njoj, ali sjajan je osecaj cuti nesto novo...
Kako je bilo divno cuti "U beznadju"... pa posle toga "Moja dunjo mirisna", ne znam kako sam to prezivela emocije su mi se smenile u roku 5 min.
Priznajem da je publika u NS-u malo teska i da ih je tesko pokrenuti, ali kada su Neverne Bebe u Tremi to nije slucaj! Ekipa 'iz coska', koje sam i ja bila deo, bila je mnooogo vesela Whistlehy ! Neko bi pomislio da smo na nekim sumljivim supstancama, ali ne to je samo energija, sreca, radost... Pesma "Divlje svinje"... ludilo, dugo je nisam cula.
Pesma veceri, pesma koja je na mene ostavila najjaci utisak, pesma "Godine srama"... opet u Tremi, kakav osecaj... neopisivo, emocije.... tajac! Hvala Im!

Posle koncerta, kao i pre, sjajno druzenje do kasno u noc...
Nema potrebe da nabrajam imena ljudi koji su mi ulepsali ovo vece, oni znaju da Nas je spojila muzika Nevernih Beba, znaju da kod mene zauzimaju posebno mesto, nema ih puno ali su vredni!!!
Ova bajka bi bila jos lepsa da su sa Nama bile i dve dame Abela i Mirka... ali nadam se i verujem da cemo se bas u Tremi jednom svi zajedno okupiti i uzivati na istom mestu u isto vreme u muzici koja Nas je spojila!
Do tada... svako na svom oblaku, svako u svojoj caroliji... negde...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Ned Nov 09, 2008 1:15 pm

Odgovoriti sa citatom

meni najjaca svirka ikad!!!
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker