Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 24.10.2008. - Novi Sad - pozorišni klub Trema (elektrik)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Okt 25, 2008 6:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary i Srdjan kao i obicno docaraju atmosferu dostojno - bravo! Smile
Zao mi je zbog losih dogadjaja, ali kao sto rece Hilary ima i bitnijih stvari u zivotu i potpuno se slazem. Pozitiva! Smile

Vidjeh slike upravo sto je Srle postavio pa ajde ovdje cu napisati komentar.

Posljednja slika - Mislis EM DZEJ?

Srdjane svaka cast, kao i uvijek nasmijah se i obradovah slikama. Ja cekam da vidim Tvoj kez kad je isla ta nova pjesma, nadam se da je barem Gane uhvatio taj svecani progresivni trenutak.

Drago mi je da ste se svi lijepo proveli. A i ko ide veceras - uzivajte! Znam da ih nikad nije dosta...
Pa ja sam se raspala u sekundi kad sam primila poziv za vrijeme jedne specijalne pjesme i cula kako Randja otkida na gitari....malo je falilo da placem, ali sam se nasmijala ipak i moram reci po ko zna koji put osjetila ljubav i bliskost sa svim tim ljudima koji su bili tu. Puno mi nedostajete!
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Alyssa

Beba

Pridružio: 28 Nov 2007

Poruke: 40

Lokacija: Wonderland :-)


Poslao: Sub Okt 25, 2008 8:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Faraon ::

Alyssa, vecerasnjoj svirki u Tremi ce prisustvovati jos ljudi sa foruma, ukoliko zelis mozemo se upoznati.


Hihi, pa ovaj...najsmešnije je što sam većinu vas sa foruma prepoznala (mislim da sam i tebe Smile ali mi bilo nekako trulo da prilazim... Embarassed Pa eto kad sam ja stidljiva Laughing prepoznaćete vi mene- crna rolka, texas suknja,smeđa kosa, frizura blago zarasla i sa ružom u zubima x-D (Šalim se samo za ružu, naravno Very Happy
_________________
"...and all the roads we have to walk are winding,
and all the lights that lead us there are blinding,
there are many things that I would like to say to you
but I don't know how..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Okt 25, 2008 8:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Alyssa, slobodno nam pridji, nemoj da te bude blam Smile. Ti si nas sve videla, tako da je tebi lakse da nas prepoznas Smile. Slobodno, bez ustezanja nam pridji Smile, mi zelimo da se sto vise clanova zajedno okupi na svirkama Smile.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Okt 26, 2008 12:24 am

Odgovoriti sa citatom

Tek sada razumem drugaricu Jovanu (Girl) i njen komentar za proslu svirku u Tremi:" Vuco, ono ne smes da propustis ponovo!!! " Smile
Najbolja svirka kojoj sam prisustvovala!!!! Bend- toliko opusten i svoj,loodilo jedno! Nova pesma...ja sam odusevljena! potpisujem ono sto su rekli Hilary i Srdjan! Prelep je osecaj cuti i "Godine srama" ( koja je jedna od mojih omiljenih ), " U Beznadju", "Divlje svinje ", "kazi gde je ljubav" i Janin vrisak.... Uh! Hocu ponovo Very Happy
hvala Srdjanu sto nas je vodio na klopu Very Happy a stvarno ne znam ko su ti biseri sa sladoledom.... Rolling Eyes I veeeeeliki pozdrav za sve divne ljude sa foruma koje sam videla i upoznala sinoc Two thumps up
A, da! Vidimo se i na sledecoj svirci Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Okt 26, 2008 1:06 am

Odgovoriti sa citatom

ja sutra pisem iscrpni review, jer sad idem nazad u krevet.

a do tad, procitajte review iz h2o.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

miso23

Beba

Pridružio: 10 Jan 2008

Poruke: 53

Lokacija: banja luka


Poslao: Ned Okt 26, 2008 2:03 pm

Odgovoriti sa citatom

je li neko mozda upamtio tekst pesme "dan tvoj" ili bar deo pa da ga otkuca please

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Okt 26, 2008 2:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene da se javim. Jos sam u fazi oporavljanja od ovog vikenda, koji je s jedne strane bio veoma naporan (zbog svega sto se desilo) a s druge strane nezaboravan. Tri fenomenalna koncerta, od toga dva u Tremi (ne zna se koji je bolji) i koncert u Zrenjaninu.

Malo kasnije cu napisati detljniji izvestaj..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:16 am

Odgovoriti sa citatom

OK. Da pocnem. Ali kad i kako zavrsim, ne znam...

Prva recenica mora biti sledeca:

JAO KAKO VOLIM ONAJ NOVI SAD!!!


Hocu bre da zivim tamo makar godinu dana. Ko ce da me primi? Nina? Ce ugostis kuma? Hehehehe!

Jao ne znam odakle da pocnem, sta da pisem sta da ne pisem, jer je ova avantura bar duplo uzbudljivija i ludja od prethodne. Nezaboravno. Skroz nezaboravno.

Dakle,nastavak od prethodne veceri. Ivana (mawetzka - u daljoj prici ICKO) i ja smo bili smesteni kod moje strine, a Ivana (Ljubicica - u daljoj prici VUCA) kod nase drugarice,Nine.

I nakon sto nas je cika Gane uspesno vratio od splava do te ulice Pariske Komune na Novom Beogradu, treca stanica od kruznog toka , bas kod znaka "CARNEX PASTETA" preko puta Maxija... Ko razume shvatice...Icko je zaspala u 4 a ja pun utisaka, u 6. I tako probudimo se mi u pola 1, culi se sa Vucom i posle toga se nadjemo oko 3,posle jedno sat vremena cekanja buseva i nesnalazenja...UH!

U 5 se napokon nadjemo i sa cika Ganetom i Jovanom,i upadamo u kombi. Usput pokupimo jos dva roadie-a - Milan i Nemanja (valjda se tako zovu Very Happy ) a naravno i legendarnog Srdjana. Moram da priznam da je ovaj dan bio mnogo vise ispunjen druzenjem, novim poznanstvima i zezanjem.

Put do Novog Sada bio je ispunjen raznim pricama o muzici, forumu, slikanjem, smejanjem i slusanjem starih pesama Beba...

Cika Gane vozi za desetku - a brzo smo i stigli - za sat vremena!

(E sad jedna digresija - kojom logikom je od BG do NS bus karta U JEDNOM PRAVCU 650 dinara, a do Nisa 750?!)

Anyway...

Cim smo stigli, odmah sam se setio zasto toliko volim Novi Sad... a ni sam ne umem da objasnim zasto! Prosto...postoji nesto. Sto bi rekao mudri Srdjan - kao mala Budimpesta. Na brzu brzinu smo izneli sve stvari i ubacili u Tremu , tj. klub pozorista - prelepo mesto zaista. A jos lepsa muzika nas je docekala - mene izgleda bas hoce ta muzika sa zvucnika , pre svirke hahaha - COLDPLAY! Ceo Viva La Vida album - toliko sam se iznenadio da mi je zamalo ispao deo opreme - necemo reci koji...Zar ne , Jovana?

Nakon sto smo sve istovarili iz kombija i malo odmorili otisli smo da prosetamo i jedemo! E! TU POCINJE LUDILO!

Mrak je u medjuvremenu pao i grad je bio osvetljen... Uspomene su navirale i navirale - Jovana i ja smo morali da se slikamo na klupici gde imamo sliku sa ekskurzije iz 8. razreda Smile

Patetiko moja.

Ali stvarno je bilo prelepo. Nisam prestajao da se divim Novom Sadu...a Srdjan nas je odveo na mesto gde se sluzi BAS DOBRA KLOPA!

Big Mama!

I tamo smo se tako lepo naruckali, prosto smo dobili vise energije za vece, a i noc pred nama. Ne mogu vise da se setim stvari koje smo lupali, bilo ih je previse. Samo znam da smo mi,toliko drcni,morali da kupimo i sladoled...U kome je definitivno bilo necega.Usput smo sreli i Didi i njenog decka,za koje se nadam da ne misle da smo bili nadrogirani ili tako nesto JER NISMO PRESTAJALI DA SE SMEJEMO!!!

Slike koje cete videti su samo deo te opaljene atmosfere. Moram da naglasim da mi je posebno drago sto smo se zezali sa Srdjanom, za kog moram da priznam da je jedan od najjacih likova koje sam upoznao. Em slusa dobra muziku,em ima dobre fore. A ko ih ne razume, pa... mnogo propusta! Smile

I tako, nakon izvesnog vremena udjosmo mi u Tremu, bend vec stigao, instrumenti postavljeni, svi negde zuje, Vlajko prilazi da poprica sa nama, Jana otisla do McDonaldsa da kupi hranu za sve, Milan daje intervju, Jeca kulira, Randja i Kebac otisli da prosetaju... Ko zna!


Jao ljudi osecam da ste se vec smorili, ali nemojte mi zameriti, zelim da na neki nacin zapecatim ovaj dan...

Pocela je proba i ja sam odmah ostao bez teksta. Pocelo je da mi bude jasno zasto svi hvale tu cuvenu Tremu. Ozvucenje SAVRSENO. Bend odlicno raspolozen. Dobar provod je vec bio osiguran.

Pored toga sto smo imali prilike da se vise druzimo sa Srdjanom, tu je bila i neodoljiva i izuzetno zabavna Hilary! Smile

Dolaze meni novi likovi - American Girl Crna Vatrena, simpaticna Bellina, legendarna Nina i njen decko (Bojan,zar ne?), Senka koja se usunjala u stilu svog imena i momak koga sam upoznao u Novom Sadu, a zivimo u Nisu...PECA! Smile

A tu su bili i vec poznati likovi - Catrin, Vedran, Boka...pozitivni kao i uvek! Smile

(jao nadam se da nisam nekog ispustio...)

Oko pola 11 pocinje predgrupa INBOX - 3 talentovana momka za koje moram da kazem da sam ODUSEVLJEN - bili su genijalni, i nadam se da cemo imati vise prilika da ih cujemo.

4-5 svojih pesama i 2 obrade i posle toga se povlace sa scene. 2-3 pesme sa zvucnika (opet Coldplay i to Talk hehe) i Bebe se pojavljuju!

E sad, ne znam tacan redosled pesama, ali znam da je koncert poceo novom pesmom.



Dan Tvoj - i niko nije znao tekst osim Hilary Smile ali to nije sprecilo sve da uzivaju u Milanovoj klavijaturi i Jeleninom glasu. Prelepa pesma. Ima nesto,sto kaze Srdjan, sto vuce na stari fazon Nevernih Beba, a opet ima nesto u sebi tako novo, sto garantuje da ce i novi album biti originalan. I to je ono sto je najbitnije kod jednog benda - sacuvati svoj fazon, a opet otkrivati nove i nove horizonte. Dobar uvod za album, a bogami i za svirku...

Jedna od pesama sa pocetka koncerta je Moja Dunjo Mirisna i ova pesma zvuci jos lepse uzivo. Kad Randja raspali na gitari...pa sta vise reci?


Pa zatim pesme koje uvek bude iste emocije i euforiju ... Oktobarfest, 1000 Godina, Veliki je Bog, U Beznadju i Balkan u...vise ne pamtim kojoj verziji hehehe! Smile

Sad, redosled je sigurno netacan, ali je i nebitan. Bitne su pesme koje su se nizale, kao i emocije koje su ih pratile.
Zamislite jedan rollercoaster, koji neprestano ide sa osecanja srece ka osecanju tuge, od osmeha do suze... Jednostavno - uspone i padove opisane kroz tih 20 pesama - 2 sata koji na slikoviti nacin opisuju zivot,ljubav,smrt i sve ono izmedju...
Zivot opisan u 2 sata. Ili 3, kol'ko vec.

(aj ne lupetaj vise Milane, niko ti ne cita vise ovo...)


Starih hitova kao ni prethodne veceri nije manjkalo, pa su tu bile pesme koje dugo dugo nisam cuo, kao na primer Pravda - uh sto volim ovako neke ... mracne pesmice mwahahahaha! Very Happy

A tu je i pesma Senke koju nisam ranije imao prilike da cujem uzivo , i koja me je stvarno odusevila. Prelepa pesma, a kao i po obicaju, pesma Nevernih Beba dobija svoj smisao tek kad je cujete uzivo.
A onda, negde na polovini koncerta - ono sto svi prepricavaju vec dugo unazad. E pa, sad sam I JA imao prilike da to cujem i dozivim! Godine Srama.

Auuu...pa ono je bilo previse za mene. Jana je u drugom svetu, dok peva uz pratnju Milanove klavijature. A tek kada se ceo bend ukljuci... Prava rock power balada. I NADAM SE da ce se naci na novom albumu jer u ovoj interpretaciji ona to ZASLUZUJE!
Ne mogu da nadjem dovoljno dobre reci, ali ono je definitivno jedan od najemotivnijih trenutaka koncerta. Cuje se samo bend. A publika? MUK! Niko ne moze da dodje do reci, ne zeli da kvari savrsenu harmoniju. Prosto ti dodje kao blagoslov - da kroz muziku i tekst osetis ovako nesto. Predivno.

Bilo je lepo ponovo cuti Ko Zna - ta pesma je nekako tvrdja live, i mislim da je pun pogodak. Ali stvarno.

A onda je tu i ono sto je manjkalo prethodne veceri - Gde Smo - zvuci kao himna. Prosto umiruje. Prelepo. Za vreme refrena,publika peva kao jedno. Kao hor andjela. Ali stvarno. I bilo je lepo biti u tom horu hehe! Smile

Najlepsi trenutak za mene uvek predstavlja pesma Stranac. Moja omiljena verzija jeste ona sa Best Of i imao sam tu srecu da je ponovo cujem uzivo, iako je svirana u H2O ali tada malo izmenjena. Prava stvar je bila u Tremi. I ja se nadam da ce ovu verziju bend svirati UVEK - nadam se da i oni osecaju isto ono sto mi osecamo kada je cujemo - neka prelepa srecno/tuzna nostalgija - secanje na proslo vreme...na ljude koji nisu vise sa nama. Bar to ta pesma meni predstavlja.
Rekao sam Srdjanu na putu do Novog Sada da je meni ta pesma "savrsena uspavanka za nocno putovanje" - ne znam zasto, ali ta pesma je jedna od onih pesama koju mogu NON-STOP da slusam i da se uvek najezim, i da mi nikad ne dosadi... Ne mogu vise da vas smaram, jednostavno toliko volim tu pesmu da sam na nebu kad je cujem...

Jos jedna od pesama koja me je ostavila bez daha je Jednom Kad Me Ne Bude - ne secam se kada je Jelena lepse otpevala ovu pesmu. Stvarno je zvucalo fenomenalno.

Sta sam jos propustio pre nego sto udjem u "finale" ...?

Uuuuu da...

Divlje Svinje - luda energija - a mozete da zamislite jos kad odjednom predje u Kisu ?

Pa onda i legendarna Kazi Gde Je Ljubav sa Kebcevim ludackim umecem...fenomalan odabir pesama za kraj.

Originalna verzija Dvoje - pun pogodak kao i uvek ALI!!! Smatram da bi POD HITNO trebalo vratiti Randjin legendarni solo sa pocetka pesme...To je nesto sto DEFINISE Neverne Bebe. Pesma je sama po sebi savrsena, ali uvod je ne slag na torti,vec ona visnja, tresnja, sta god Razz

"Koji li su ovo idioti?" - pitanje koje je sigurno postavilo puno ljudi kada su videli mene i Jovanu za vreme Da Ima Nas - ja sam slucajno skocio (i to 3 puta) nekom liku na nogu - ali ok, Boze moj, oprasta se , zar ne? A onda sam podigao Jovanu rukama i tako smo se lelujali levo desno...Drago mi je da i TAD nismo nekog pukli...
A i da jesmo - bas me briga - samo smo dokazali da se Juznjaci najbolje vesele! Razz

Kao i prethodne veceri , Jeca nas uvodi tapsanjem u ritmu u Hajdemo Svi i naravno, svi luduju!!! I tako, nakon jos jedne zajednicke otpevane pesme, dosao je kraj i ovog koncerta.

Ali nije to bio tek tamo neki koncert. Vec koncert za pamcenje. Stvarno je postojala neka posebna energija u publici, u bendu, kao i izmedju publike i benda (kako je ovo sroceno, jebote...) - svi su bili super raspolozeni. Na kraju koncerta, Milan je svojim aparatom slikao publiku jedno 50 puta, a na kraju uslikao i sebe i ceo bend - e sad, kakva je ta slika ispala,i da li se svi vide, ne znam, ali bilo je zabavno za gledati hehe! Very Happy

(Ustajem u 7 ujutru,ali 'ajde da zavrsim vec jednom...)

Nakon koncerta,svi su bili srecni i zadovoljni. Neki su se uputili svojim domovima, neki su ostali da igraju uz Prodigy (Boze gospode,sta je bilo u onom sladoledu?),pa su onda ti isti ludaci zaseli za okrugli sto i delili utiske... Drago mi je da sam napokon upoznao Senku a.k.a. Ana Frojd - deluje mi kao izuzetno pozitivan lik, i sigurno cemo se druziti i na dalje!

Druzenje sa forumasima je bilo zabavno , a vracanje stvari u kombi jos zabavnije Smile

Prisao sam momcima iz benda INBOX i rekao da su fantasticni , kao i da ih ocekujemo u Nisu (a i vas,Bebe,AHEM!Smile) i oni su obecali da ce doci Smile - nadam se da hoce.

U jednom trenutku Hilary prilazi Catrin i kaze "Imam dve vesti - jednu dobru i jednu losu - koju hoces prvu?" Cat, kao da je znala, prvo bira losu. "Losa vest je ta da su nam obili auto i ukrali sve stvari. A dobra vest je da zivot ide dalje."
Ja sam siguran da je bilo uzasno izgubiti te stvari ALI kao sto je Hilary to rekla i NIJE MOGLA BOLJE DA KAZE - taj neki kreten koji je to uradio nece imati miran san, a ljudi koji su iskusili onako nesto kao sto je bio ovaj koncert, tu kolicinu i jacinu emocija - znaju za sta zive.
I znaju da sve sto je materijalno prolazi.
A emocija koju donosi muzika je neopisiva i vecna. Ostavlja trag u vremenu.

Tako da su, jos jednom, nasi heroji - Neverne Bebe - mogli da mirno utonu u san uz misao "Nekom sam ulepsao danasnji dan" (brate,ovo se cak i rimuje) "A nekom cu i sutrasnji..."

E pa, ja na tom sutrasnjem nisam bio prisutan, ali sam siguran da je bilo fantasticno.

Posle svirke, pozdravili smo se sa bendom, i krenuli nazad za BG poznatim Cika Ganetovim kombijem - i nema potrebe da se vise zahvaljujem cika Ganetu - ja se nadam da on zna koliko on nama svima znaci, i da bez njega nista ne bi bilo isto.

Ne znam vise sta da dodam. Rekao sam i previse, a opet tako malo - jer onako nesto mozete razumeti samo ako i sami prisustvujete na ovakvoj jednoj svirci.
Kao sto je rekao veliki Cokanovic - "Posle tisine, ono sto na najbolji nacin opisuje neopisivo je MUZIKA."

A Bebe su i ovaj put opisali mnogo toga.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Okt 27, 2008 10:07 am

Odgovoriti sa citatom

Smooth,sta da kazem.Posle ovog komentara tema bi mogla mirne duse da ide na lock.
Vidim da je sladoled imao produzeno dejstvo Two thumps up .
Pre-le-po!!!
Samo da dodam nekoliko stvarcica.Da se niko drugi ne naljuti,posebno mi je zadovoljstvo sto sam imala priliku da upoznam Tebe i Ljubicicu.Toliko ste pozitivni ljudi da Vas vredi poznavati i sa Vama deliti ovakve trenutke...Postavicu malo kasnije slicice pa i da ostali vide kako nam je bilo ludo.E,da i Bellinu,izuzetno prijatna i pozitivna osoba,tako zamisljam i ostale prave fanove Beba .

Sto se tice pesme "Dan tvoj",jednom sam je cula na probi (istoj onoj na kojoj je Vlajko propao u fotelju ) i patosirala se.Buduci da imam ludacku memoriju citav refren sam upamtila tada a posle sam nesto sa Jovanom kombinovala da vidim zna li i ona tekst...Videcete,ova pesma ce biti jedna od njihovih najlepsih.Kao sto je na neki nacin Janin ID "Godine srama",cenim da "Dan tvoj" ima sanse da postane Jecin.Jedva cekam da je cujemo svi u pravoj,albumskoj verziji.

Jos jednom za izvestaj - respect!!!I vidimo se na nekom sledecem ludovanju Two thumps up Two thumps up !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 12:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Hilary Smile

A ja mislim da je Jelenin ID "Ikona" - samo da je malo potcenjena pesma...


A ispustila si i drugu Ivanu - mawetzku - mada je ona jos nova,ali verujte mi i ona je isto tako luda kao i mi Smile
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Okt 27, 2008 12:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Smooth Criminal ::

A ja mislim da je Jelenin ID "Ikona"

Sa ovim se slazem ali i dalje verujem u "Dan tvoj".Ima vremena,da ne prejudiciramo stvari...

Smooth Criminal ::

A ispustila si i drugu Ivanu - mawetzku - mada je ona jos nova,ali verujte mi i ona je isto tako luda kao i mi Smile

Heheh,nisam zelela nikoga da ispustim,citavo drustvo oko naseg stola i ispred bine je bilo savrseno,svi kao jedan .Za mawetzku -
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne verujem da je ikoga smorio Smoothov izvestaj. Ja sam zaprepascena. Znam ga ceo zivot ali ljudi ovo je nesto sto iz njega izlazi jednom u nekoliko godina! Mislim da je to dovoljan pokazatelj koliko je stvarno ovo bilo nesto sto ce on a i definitivno svi koji su prisustvovali pamtiti.

Ja samo ovako licno da dodam (posto je stvarno nemoguce dodati nesto novo posle ovog izvestaja) da je meni vrhunac veceri Godine Srama. To je jednostavno pesma koja mi uvek negde strci u najpozitivnijem smislu. Dovoljno je za pocetak samo pratiti izraz na Janinom licu dok UMIRE u onoj pesmi a za kraj cuti Randju nista manje emotivnog od nje. Drago mi je da konacno imam KVALITETNO zabelezene te nerealne trenutke. Podelicu ih sa vama cim budem imala malo vremena. Very Happy

Sto rece Ljubicica posle tog koncerta "Od ovog trenutka pa na dalje, Trema je nesto sto nikad vise necu propustiti"...
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja nemam sta vise da dodam, Milan je sve rekao.
Samo cu reci jednu stvar, a oni koji su bili verujem da ce sloziti sa mnom. Ova dva koncerta u Tremi su, po meni, bila dva istorijska koncerta, koji ce zauvek ostati u nasim srcima, i nasem secanju. Dve veceri savrseno osmisljenog repertoara, pesme koje ostavljaju bez daha cak i one koji se kao prave da ne slusaju to..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Smooth je zaista detaljno opisao atmosferu tako da ja ne bi znala sta bi dodala a da se pritom nesto ne bi ponavljalo. Atmosfera sjajna, bend fenomenalan, publika a posebno forumasi extra raspolozeni. Ja se inace toliko udubim u svirku da prosto prozivim emocije koje ima bend. Posebno se radujem da sam konacno upoznala forumase za okruglim stolom. Inace sam stidljive prirode pa se zato ranije nisam upoznavala, ali sam ovaj put cvrsto odlucila da pridjem jer su to dobri ljiudi i imamo nesto zajednicko a to je ljubav prema muzici i nevernim bebama. Vlajko me je odusevio svojom pozitivom a forumasi svojom toplinom i raspolozivoscu za upoznavanje drugih ljudi. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je bilo zadovoljstvo upoznati te. Od sada, nemoj da te sanjam! hahahhah... Tj. obavezno da se javis uvek! Svi smo mi deo istog tima. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Dobro dosla u isti! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Hval na podrsci i zaista mi je bilo zadovoljstvo upoznati vas, svi ste tako pozitivni i puni ljubavi a to mi se posebno dopada. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Okt 27, 2008 4:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Bellina,
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 5:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 5:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo kako besplatni list novosadskog izdanja 24 sata komentarise koncerte nasih beba u TREMI
http://www.24sata.rs/novisad.php?id=36715
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 5:41 pm

Odgovoriti sa citatom

this is mawetzka Very Happy moj komp je malo retardiran pa moram da se posluzim vucinim.
trema je bila nesto neopisivo... toliko emocija nisam skoro osetila... nemam sta da dodam na smoothov izvestaj jer odlicno opisuje atmosferu koja je vladala! ozvucenje perfektno, bend odlicno raspolozen i odusevljeni fanovi Very Happy zao mi je sto nisam prisustvovala akustik koncertu u tremi, ali verujem da je takodje bio genijalan
svi koje sam imala priliku da upoznam su me odusevili... nadam se da cemo se jos vidjati i pozdrav za sve!!!
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker