Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 25.10.2008. - Novi Sad - pozorišni klub Trema (akustik)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Doris Zr

Beba

Pridružio: 11 Sep 2008

Poruke: 46

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Okt 26, 2008 6:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Sada sam procitala vase komentare za koncerte u Ns i ne mogu vam opisati koliko mi je zao sto BAS ovaj vikend nisam ostala.. Sad
..ali dobro.. KOncert u podne u Zr-u je ublazio malo sve to.. Two thumps up
_________________
..precicom do snova-korak ili dva, koliko je samo kilometaraaaa...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Okt 26, 2008 9:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se oglasim,dugo sam razmisljala sta da napisem i shvatila da jucerasnja energija i emocija koja je vladala Tremom ne moze tako lako da se opise recima!
Kao i uvek fascinirana sam aranzmanima pesama i naravno Jeleninim i Janinim vokalima!
Posebno mi je drago sto sam imala prilike da prisustvujem jednom tako nesvakidasnjem dogadjaju i da cujem neke pesme koje retko imam prilike da cujem uzivo!
Bendu svaka cast,uspeli su da daju svoj maksimum iako su bili umorni!
P.S. Puno pozdrava Senki od Zorana i mene,nadam se da se vidimo uskoro!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Ned Okt 26, 2008 9:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Ijaaaaaoooo Embarassed
I ja vas puuuuuuuno pozdravljam A vidimo se ,naravno Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kuljanka

Beba

Pridružio: 02 Avg 2007

Poruke: 64

Lokacija: Kula


Poslao: Ned Okt 26, 2008 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

razmisljam kako da pocnem izvestaj, a da na pravi nacin prenesem atmosferu sa svirki ...i ne uspevam da nadjem prave reci, ono se jednostavno MORA OSETITI! Pogresno je reci da su veliki bend – NEVERNE BEBE su barem za mene najveci bend.EVER. Smile
sjajna svirka, atmosfera kakvu samo oni umeju da naprave...buduci da svi znaju kakav su bend, mislim da vise nema potrebe da pisem koliko su neprevazidjeni. jos dve noci kojih ce se ljudi, sigurna sam, rado secati. uspeli su naravno da nateraju prisutne da igraju i pevaju,pa cini mi se i jace od 2h...vremenski se u svakom smislu potpuno distanciram kada ih slusam,ali cini mi se da je otprilike toliko trajala svirka... e,sad...sto se petka tice...cuti dobar bend kao predgrupu vise nego sjajnom bendu – odlican pocetak & vece za nezaborav. talenat,usviranost,energija = bend vredan postovanja. momci zasluzuju svaku vrstu podrske.
da se vratim na bebe....cinjenica je da je prvo vece odsvirano brdo stvari koje je vecina publike prvi put cula...bar se tako meni ucinilo,mozda gresim....naravno,s' druge strane gledano,opet brdo kvalitetnih stvari(uzgred,meni licno dobro poznatih,koje sam redje imala priliku da cujem live,tako da me mnogo toga u petak bas iznenadilo i obradovalo)....
po ko zna koji put moglo se videti koliko bebe vole to sto rade i koliko su profi.....i dalje nas uce ljubavlju prema muzici,lepom stihu,lepoj reci...
krivo mi je,moram priznati,sto ni u petak,ni u sub. nisam imala priliku da cujem pesmu «lica»,meni jednu od omiljenih,ali da ne cepidlacim sada,bice popravnog uskoro-nadam se... Smile
nego.... bilo mi je jako simpaticno da vidim po prvi put na kratko na bini i cuvenog cika ganeta o kome se do sada ovde cesto pisalo...savrseno je uplivao u ceo performans Smile
sta vise reci.....hvala po ko zna koji put bebama sto nas sve inspirisu i povezuju...
odlican spektakl,sve odsvirano i otpevano sa lakocom,tekstovi sa zivotnom dimenzijom,sjajno ozvucenje i svetacki vokali...meni je uvek zadvljujuce koliko emocija nose pesme... njihov je kvalitet neosporan,kao i to da su najbolji muzicki sastav kod nas-janin i jelenin glas i energija potpuno odgovoraju ovom zvuku...osim sto imaju glas,pevacku tehniku dobro znaju i fantasticno interpretiraju, a uz to lepo i izgledaju...
uspela sam da ubedim par ljudi koji bas i nisu pristalice ove vrste muizke da dodju sa mnom u tremu,a posle su komentari bili da «devojke ili nisu normalne ili nisu sa ovog sveta koliko dobro pevaju» ... Smile Smile Smile (i moje omiljeno «pa jesam vam rekla» Smile)
LM,the point is-mislim da svi koji su premijerno prisustvovali svirci/kama u tremi sada znaju da je njihov koncert nesto sto se ne sme propustiti Smile
_________________
...spusti me na zemlju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Okt 26, 2008 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

nema potrebe da davim dugackim postom, recicu samo da je bilo fenomenalno... toliko opusteno i lepo... stvarno smo uzivali... cak je i bojan odusevljen!!! Wink

jedno pitanje za sve koji su bili Smile kako se vama dopao kraj ikone?? Shocked


ee da, kebchev solo!!!!! da sam lik iz crtaca vilica bi mi visila do poda!! chovek je apsolutni kralj!!!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Okt 26, 2008 10:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

jedno pitanje za sve koji su bili Smile kako se vama dopao kraj ikone?? Shocked


Aaaa, samo mogu da kazem da sam odlepila na tu pesmu. Prvi put sam je cula u Pancevu (u aprilu) i u Ruskom Krsturu, i jedva sam cekala da je ponovo sviraju (cak sam je i snimila Wink )

Da me neko ne shvati pogresno: da, ta pesma ima mnogo vecu energiju kad se svira u sporijoj varijanti (mislim na verziju iz SC-a), ali je ovo lepa promena, osvezenje..Rekla bih da je i ostatak publike jako lepo prihvatio ovu verziju pesme..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Okt 26, 2008 10:42 pm

Odgovoriti sa citatom

He,he,he... Evo ja prva da ti odgovorim! Very Happy
Po meni je bilo extra i smatram da je ovim Jelena dokazala da savrseno moze da otpeva pesmu i da je prenese sa istim emocijama na bilo kom jeziku!
P.S. Ovo mi je bio prvi put da to cujem, mada se vec pisalo o tome! Nadam se da si zadovoljna odgovorom! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Okt 26, 2008 11:11 pm

Odgovoriti sa citatom

ne mislim na to sto je peva na spanskom.. po meni su napravili sprdnju... mislim, to vrh zvuci, bez zamerke, ali pesma je izgubila smisao...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Okt 26, 2008 11:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne znam,po meni extra zvuci!Moram se sloziti sa Cat da je pravo osvezenje i lepa promena!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Okt 26, 2008 11:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni se takodje svidja kako zvuci, Jeca to prelepo interpretira...
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zoran1974

Nova Beba

Pridružio: 20 Okt 2008

Poruke: 4

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

Nisam mogao odoleti i naravno dosao sam na koncert u NS Smile
Mogu samo da kazem da iako su NB imali koncert i prethodni dan u Tremi, u subotu u podne u Zrenjaninu, ipak ovaj akustik je po mom misljenju mnogo bolji od koncerta koji je odrzan u H2O Smile

Svaka cast, neverovatno je koliko imaju energije, ali to je uvek tako kada radis nesto sto volis i sto osecas Smile

PoZz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 12:08 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

ne mislim na to sto je peva na spanskom.. po meni su napravili sprdnju... mislim, to vrh zvuci, bez zamerke, ali pesma je izgubila smisao...



original je savrsenstvo koje ne treba menjati.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Okt 27, 2008 1:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Svi moji izvestaji sa koncerata su jako licni.Ovaj ce najverovatnije biti jos licniji od prethodnih te zato odmah molim one koji misle da to cinim na prenaglasen nacin,da preskoce post Mr. Green .Osecam potrebu da napisem sta osecam i mislim i to i cinim.

Jos pre nego sto je krenulo sa "Sve nase godine" i tako ispunjena jedna od mojih najvecih zelja,pitala sam se koja to sila,snaga i energija mogu biti tako jake da ih odrze na nogama?Nakon onakvog elektrik koncerta prethodno vece,pa ledenog podnevnog u Zrenjaninu...Neko ce mozda reci,pa sta,to im je "posao",ne slazem se.Trebalo je to izdrzati,mnogima bi bio problem da to samo i odstoje,a kamoli da se sve na njihov nacin,uvek bez rezerve odsvira i otpeva.
Imala sam utisak na pocetku da mi nesto fali ali nisam odmah mogla da uklavirim sta?Videla sam,tj.osetila kasnije svu specificnost tog najavljenog "novog koncertnog izraza".Nema one zestine koja nas je drmala prethodne veceri,ali su se,zapravo emocije i strast samo preobukli u drugaciji oblik.A da bi sve bilo kako mora,mnogi su detalji koji bi trebalo da se posloze.U "Tremi" se to dogodilo 200%.Najpre,kamernost i intimnost prostora (osvedoceno).Zatim,ozvucenje.Kroz ovo sjajno i odgovarajuce se videlo odlicno zasto su pojedini trenuci koncerta na H2O i ovog bukvalno nebo i zemlja.Ljudi u publici,orni za mnoge stvari koje odavno cekaju i spremni za novo,isto a drugacije.Konacno,bend,takodje spreman.Dokazali su to u svakoj sekundi koncerta koji je usledio.
Koncert sam najvecim delom odslusala "sirom zatvorenih ociju".Ponovo prozivela svaki Milanov stih i notu.Dobila sve sto sam u sebi pozelela.Spomenute "Sve nase godine","Boju srece","Kraljicu","Kao na dlanu","Na putu za nju","Iza oblaka","Gde smo","Dvoje" (brzu verziju,i jako sam srecna zbog toga) i "Jednom kad me ne bude".
Ako me je Jana onesvestila prethodno vece to je ove veceri uradila !JELENA!Jednostavno,gledajuci je u onoj prelepoj odevnoj kombinaciji,slusajuci opijeno posebno u pesmama koje za mene imaju svaka poseban znacaj,u pojedinim trenucima sam mislila da ispred sebe zaista vidim i cujem - andjela.Mislim da joj je akustik fazon odlicno "legao".
Necu reci nista novo i rizikovacu da se ponovim ako kazem da je koncert obilovao izuzetno emotivnim detaljima.Ipak,ovi su suvise posebni da bi ostali nezabelezeni.
Trenutak kada je Milan u tri koraka preleteo binu i sjurio se PECI u zagrljaj pamticu bukvalno dok sam ziva.
CIKA GANE je uzeo trofej,zasluzen.
Nekoliko puta na bini sasvim blizu nasim licima,Milan je cuteci rekao sve.

Kasnije sam cula da je set lista izmenjena i da su prejake emocije izdiktirale poslednji deo koncerta.Nije ni cudo.

Na bini i oko mene ljudi koji su umnogome promenili moj zivot - ucinili su mi ovaj vikend jednim od najlepsih u zivotu bez obzira na peh koji nam se dogodio i koji sam vec zaboravila.Jer,kao sto rekosmo,zivot cine druge,male a tako velike stvari.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

lepo receno. krivo mi je sto nisam bio tamo.

ima li neko setlistu?
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Okt 27, 2008 4:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Toliko utisaka,emocija je bilo da jos uvek rezimiram ali pokusacu da Vam bar nesto prenesem..
Rizikujuci zdravlje i sluh resila sam da po svaku cenu se pojavim pa kako bude.Sa glupavim lekovima i toplom odecom sam se van volje roditelja uputila za BG.U BGu sam se nasla sa svojim VELIKIM prijateljem Zeljkom i zaputili smo se za NS.Docekala nas je voljena Vatrena Dama ili ovde poznata kao Crna Vatrena ili Dina.Bilo je neverovatno videti je posle toliko vremena i cuti kako je bilo u USA.Setnja kroz centar NSa po onako lepom vremenu je bilo ocaravajuce.Kako taj grad smiruje..uh!Zatim smo se nasli sa velikim piletom nasim odnosno Inom Usledilo je klasicno kafenisanje i caskanje koje je bas prijalo posle onolikog puta (PO-BG-NS).Pridruzuje nam se Stevan koga takodje dugo nismo videli.Naranvno,onda je usledilo spremanje za koncert i odlazak u Tremu. Very Happy
Oh,tamo me je malo smorilo ono cekanje karata,ulazak ali znala sam da ce se isplatiti.Imala sam osecaj da cu cuti ono sto vec duze cekam...Tako je i bilo!Prvo moram ovo da naglasim:posle toliko razgovora,dopisivanja upoznala sam i zvanicno PECU i bilo je to poseban,APSOLUTNO poseban trenutak!!Toliko sam bila srecna sto ga konacno vidim i vidim njegov takodje srecan izraz lica.To je bio trenutak koji cu zauvek pamtiti. Peco,nismo dugo razgovarali ali bio si okruzen svima nama i zelela sam da uzivas u koncertu a znaj da ce sigurno biti vreme kada cemo mi sedeti i razgovarati.Jedva cekam
Tako srecna i emotivna sam prsla prvim redovima da cujem kakav je akustik koncert.Kako sam bila srecna i raznezena kada sam cula "Bela kola" pa "Kao na dlanu" i naravno,meni uvek posebno prorade emocije na "Gde smo" koje izvodi Jana
BIlo je divno i neobicno biti tamo,lepo i jako..ne znam ni sama koje bih sada sve adekvatne termine pronasla a posebno mi je bilo lepo sto sam na koncertu Nbeba i posle bila okruzena voljenim ljudima!
Posle koncerta je takodje bilo veliko zadovoljstvo razgovarati onoliko sa Vlajkom.Hvala mu na onako jakim recima(verujem da ce ovo on cuti ili procitati)!Hvala mu sto je sam video kakva sam i to razumeo.
Ne bih sada da nabrajam jer znaju ko je sve bio tu ali ljudi:Drago mi je bilo videti Vas sve i razgovarati sa Vama!
Ceo put,boravak i koncert je bio jako uzbudljiv,dinamican,pun razlicitih emocija i evo sada se oporavljam i rezimiram!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 27, 2008 7:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo set liste sa ovog koncerta:

1 SVE NAŠE GODINE
2 LUDA
3 BELA KOLA
4 BALKAN
5 BOJE DUGE
6 POGLEDAJ U NEBO
7 KAO NA DLANU
8 BOJA SREĆE
9 IZA OBLAKA
10 KRALJICA
11 STRANAC
12 IKONA
13 KAD ME NAPUSTE SVI
14 NA PUTU ZA NJU
15 GDE SMO
16 DABOGDA LAŽEM
17 GOTOVO
18 1000 GODINA
19 DVOJE
20 DAIRE
bis :
21 OKTOBAR FEST
22 HAJDEMO SVI
bis 2 :
23 TUŽNA PESMA
bis 3 :
24 VELIKI JE BOG
25 JEDNOM KAD ME NE BUDE

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Okt 27, 2008 9:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Vidim da su dodate u odnosu na H20 Veliki je Bog i Gde Smo.

Kada se spoje setliste sa prve i druge veceri iz Treme dobija se SAVRSENA SETLISTA.

Samo fale jos dve - Lica i Serbian Song.

Ali dobro, uvek se nadje jos poneka koja fali...nikad dosta.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Okt 27, 2008 9:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Iiiii!Da su bila "Lica" u akustik varijanti...Divno!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pon Okt 27, 2008 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

ja imam 5-6 snimaka sa akustik svirke, uploadovacu nocas.

elem, moj utisak je sledeci:
prvo vece je proslo manje-vise vrlo dobro.
imam neke svoje licne razloge zasto mi je svirka od 8. marta bila za klasu bolja, ali to su mozda subjektivni dozivljaji.
no, drugo vece je bilo neprikosnoveno, i tada sam zaista bio presrecan i skroz ispunjen euforijom i predivnim osecanjima.
imao sam SJAJNO drustvo u cosku, kakvi prateci vokali, ja, Ina, Nina, Sanja i ekipa oko nas smo pevali bre za desetku Razz
angazujte nas profesionalno

Trema je zaista mesto gde se bebe najbolje osecaju, mnogo su opusteniji i shire energiju lakse nego na klasicnom koncertu.

upravo preslusavam snimke, i prosto ne mogu opisati koliko ovo dobro zvuci, jedva cekam da vam ovo okacim.
cuje se kako drustvo iz coska nadjacava i sam bend Mr. Green

naravno da me Stranac pogodio... kao sto se vidi na Srdjanovoj fotografiji... ta pesma me vezuje za neke davne ljubavi i davna secanja, koja su ostala duboko u meni urezana

Milan mi je ukazao veliku cast na akusticnoj veceri, na pola koncerta je sisao sa bine [pregazio stolove] da me zagrli, i stvarno sam ostao zatecen
mogu samo jos jedno veliko HVALA da kazem.
Bebe su mi ulepsale... ne vece... vec... sada to mogu sigurno da kazem: ulepsali su mi zivot!
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Okt 28, 2008 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

Peco,sve si Ti to zasluzio .

********

"...i hodam sve tise
praznu sobu da ne probudim..."

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker