Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Milan kao producent novih bendova

Odgovori na poruku
Autor Poruka

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Pet Okt 17, 2008 8:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Dobar dan dobri ljudi! Ovde Dado, veliki fan Nevernih beba i novi clan foruma! Poneki forumasi me znaju kao frenda N Neba, dodjem u Tremu (NS) kada sviraju.

Ja sam gitarista i pevac, i koautor muzike u bendu INBOX koji je snimio svoj prvi CD. CD je producirao Milan Djurdjevic - Milan je takodje odsvirao klavijature na nasem albumu (naravno kao gost, a ako pozeli moze i da nam bude clan benda Smile ). Verujem da bi vama bilo interesantno da cujete Milana i van Nevernih beba. Ja sam neizmerno srecan zbog pomenute cinjenice.

Nekoliko nasih pesama mozete cuti na

http://www.myspace.com/inboxband


Milan je posebno osetio nasu pesmu "Otkucaj sata", pa obratite paznju na nju.

Voleo bih da forumovci saslusaju nase pesme i zbog razloga sto cemo biti predgrupa bebama sada u Tremi 24.10. Pa bi bilo lepse svirati pesme ukoliko su ljudi vec culi za njih

Ovom prilikom bih hteo da pozdravim Vlajka - neizmerno otvorenog coveka, coveka koji pre svega voli ljude, coveka koji ima potpuno deciju iskrenost i cak i deciju naivnost. On zivi ljubav, on zivi hriscanstvo!

Forumovci, cesto sam na vasem ( sada vec nasem ) sajtu i mnogo ste mi svi dragi!

Veliki pozdrav svima!

edit - pomereno u odgovarajuci forum
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Borislava

Starija Beba

Pridružio: 24 Sep 2008

Poruke: 112

Lokacija: Vojka


Poslao: Pet Okt 17, 2008 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

jaoj,pa to je divno... Two thumps up
Blago vama....
cestitam... Very Happy i da budete uspesni kao i BEBICE...skromno... Very Happy
_________________
Da ima nas...Eh...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Okt 18, 2008 1:05 am

Odgovoriti sa citatom

I to nije prvi put da N.bebe pomažu u afirmaciji mladjih bendova. Two thumps up

Ja sam posjetila vašu stranicu i obratila pažnju na Otkucaje sata,zvuči sjajno.Takodjer mi se jako svidjela"Kakve godine",ima dobar ritam i tekst je odličan.
Inače sam mišljenja da mladim muzičarima(dobrim muzičarima Smile )uvijek treba pružiti maksimalnu podršku.
Zato samo naprijed!!!
Srećnooooooo. Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Okt 18, 2008 3:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav covek! Mislim da smo se upoznali prosli put u Tremi ali prvi put sam sada cuo ono sto radite. Jako dobro moram priznati i mozda samo jedan prijateljski savet da distorzirani gitarski delovi budu malo snazniji. Mozda to zvuci uzivo energicnije (na zalost necu imati prilike da cujem sada u Tremi). Ovo je neko moje licno misljenje i stvar ukusa. Sve najbolje i veliki pozdrav. Nadam se da cemo imati prilike svirati neki put zajedno. Veliki pozdrav od mene u ime celog benda "Equinox"!!!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Okt 18, 2008 6:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Dado, imas dobar i primamljiov glas, bas odgovara ovoj muzici koju svirate i bas mi se dopada muzika a i tekstovi su ok, u nekim momentima me potsecate na ekv, cak me tvoj glas u nekim trenutcima potseca na Dejana Cukica a moze se u nekim segmentima primetiti i Milanovo prisustvu u svirci. Naravno to ce primetiti samo onaj ko zaista prati njegov rad. Meni se najvise dopala pesma: Moje te oko trazi, valjda je najveci utisak ostavila na mene a i ostale pesmu zu zaista primamljive za slusanje. Nadam se da ci imati prilike da vas upoznam u Tremi, a do tada samo opusteno.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Sub Okt 18, 2008 7:10 pm

Odgovoriti sa citatom

O hvala na kompilimentima i sugestijama. Da Zeljko, upoznali smo se prosli put u Tremi. Tvoj savet za distorzirane gitere je sasvim na mestu, i uzivo jesmo zesci, ali studio je studio - tesko je preneti energiju na snimak. A i Milan ne voli gitarsko budzenje pesama, kaze da je to stilski jeftino - jednostavno to je Milanova produkcija. Covek zna svoj posao! I hvala za poredjenje sa EKV i Dejana Cukica - ja te ljude izuzetno postujem.

Zeleo bih da svi koji imaju stpljenja da saslusaju nase pesme da daju domentar, prenesu utisak. Mnogo znaci kada drugi kazu sta osecaju povodom nasih pesama.

Hvala Vam puno dragi ljudi!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Borislava

Starija Beba

Pridružio: 24 Sep 2008

Poruke: 112

Lokacija: Vojka


Poslao: Sub Okt 18, 2008 8:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Dado,ja bih ih rado poslusala tvoje pesme,ali mi zvuk ne radi...smrc... Sad verujem da su dooobre.... Two thumps up
_________________
Da ima nas...Eh...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Sara

Nova Beba

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruke: 9


Poslao: Ned Okt 19, 2008 8:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Odlicne su pesme, pogotovo "Moje te oko trazi". Vidimo se u petak Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Okt 19, 2008 11:18 pm

Odgovoriti sa citatom

E pa eto, drago mi je (kao sto sam ti i tada rekao u Tremi) sto smo se upoznali i razmenili nekoliko reci. Sa ljudima koji zele nesto ozbiljno da ostvare u muzici i da izguraju tu svoju pricu je uvek zadovoljstvo pricati. Moram reci da se ne bih slozio sa tom Milanovom recenicom o produkciji ali eto ukusi su razliciti. Nadam se da cu vas cuti negde uzivo i uveriti se u to sto kazes. Drago mi je sto se na ovom forumu clanovi koji se bave muzikom veoma profesionalno pristupaju tome. Nisu kako ja volim da ih zovem "instant bendovi" koji imaju probu jednom u 100 godina, niti vezbaju niti se trude da mrdnu donjim delom ledja Laughing vec im eto recenica "ej ja sviram i imam bend" sluzi za hvatanje riba ili povecanja rejtinga u drustvu. Samo gurajte i uz podrsku koju imate od nekoga kao sto su Neverne Bebe mislim da su cuda u ovoj zemlji moguca Laughing . Sve najbolje covece i veliki pozdrav!!!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Pon Okt 20, 2008 12:10 am

Odgovoriti sa citatom

Da Zeljko "Instand bedovi" su sranj... I takvi bendovi su posledica vremena koje dolazi - potrosacko drustvo, globalizam. Ali mene briga za sve to - ja imam svoj mikro kosmos, imam svoj bend, mnogo se lepo druzimo i sviramo, i voleli bi da imamo sve vise publike da nasu atmosferu u bendu delimo sa drugim ljudima. Svoje probijanje vidim kao davanje ljubavi, a ne kao sredstvo za jeftine ciljeve kao sto su ribe, centar paznje... ( iako i to prija ). Cilj nase muzike je najveci hedonizam - davanje ljubavi Smile i slobadan zivot van sistema. Vera je sve! Kao sto je Kung fu panda ( crtani film ) naucio u crtanom - ako verujes sve se moze. Sta mislis to zivis!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Okt 20, 2008 1:44 pm

Odgovoriti sa citatom

dadodolmagic ::

Ali mene briga za sve to - ja imam svoj mikro kosmos, imam svoj bend, mnogo se lepo druzimo i sviramo.


Two thumps up Punk Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Okt 20, 2008 2:38 pm

Odgovoriti sa citatom

sve cestitke grupi INBOX na sjajnoj muzici i pre svega nacinu razmisljanja a najvise na trudu da se u Rock n Roll vrati muzika pre svega. Dadu sam i ja upoznao, prosli put u tremi i pricajuci sa njim o njihovom radu u studiju nisam ni sanjao da cu par dana kasnije sa svojim bendom otici u taj isti studio i sa Milanom licno, poceti da se dogovaram. Prvi album grupe EON je pri kraju, ostalo je jos par sitnica , te cu nadam se uskoro imati prilike da taj album predstavim vama.

do tada preslusajte demo snimke, doduse u pitanju su snimci od pre vise od godinu dana, sada su te pesme dozivele totalno drugu dimenziju ali, ideja i osnov su isti.

naravno www.myspace.com/bandeon

pozdrav
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Čet Apr 16, 2009 1:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Auuuu, koliko je tema stara, a ja tek sad pisem o njoj...Pa dobro, nije to vazno...

U Tremi sam prilikom osmomartovskog koncerta cula i Eon i Inbox...Dopalo mi se to sto Neverne Bebe pruzaju priliku da muzicari koji polako grade svoj put, budu upravo njima gosti...Dopalo mi se sto je to sve uradjeno bas u Tremi, jer je upravo to, Trema, mesto gde Beba vole da sviraju i sviraju sa velikim zadovoljstvom...Dopao mi se nastup i jedne i druge grupe..razlikujete se i to se primeti, raduje me sto sam spoznala tu razliku i osetila je, kao neko ko je tu noc ocekivao samo Bebe, a docekalo ga je mnogo vise od toga...Prvi put sam cula i za Eon i za Inbox, ali dopalo mi se, mnogo...Lepo je sto se Inbox, Eon i Bebe razlikuju jer na nastupima prave prelepu atmosferu iz tri razlicita ugla i to upravo stvara jedno prelepo muzicko vece...O, da...dopalo mi se, jer sam kao posmatrac, koji se susrece sa necim novim, uzivala u upravo jednoj takvoj muzickoj veceri...Bilo mi je zadovoljstvo.

Drago mi je sto Inbox i Eon pruzaju nama, forumasima, priliku da cujemo njihove pesme. Drago mi je sto cene nase misljenje...Bice mi zadovoljstvo da sa posebnom paznjom cujem Vase pesme i dam svoju ocenu istih...Dajte mi vremena i imajte strpljeja, jer zelim da posle izvesnog vremena dam svoj konacni sud o ovome sto pruzate publici...Hvala...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker