Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.11.2008. - Ruma - Dom omladine

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:24 pm

Odgovoriti sa citatom

E ta politika ce mi doci glave!Nije vezano za Bebe kad kazem politika i ne mislim nista lose o njima zbog ovoga jer nisu oni krivi,ali ne mogu da verujem da ovako nesto moze da se desava!Demokratja malo sutra!Sorry za off ali bedak mi je zestoki!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Ups!
Dobro ljudi,normalno je sto smo svi graknuli da je nemoguce jer to za nase prostore nije bas tipicno ali za neke "svetskije" je itekako...Izgleda da idemo napred Punk Mr. Green !
Evo ja se u svoje ime izvinjavam zo3anu User posted image.

Sad moram da smislim neki nacin pa da to podelimo medju sobom... Mr. Green ...Prijava boravka u Rumi...kasno da me ubace na biracki spisak... Mr. Green ...ima li neko onakav sprej u steku mozda... Mr. Green ...?
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Ups!

Sad moram da smislim neki nacin pa da to podelimo medju sobom... Mr. Green ...Prijava boravka u Rumi...kasno da me ubace na biracki spisak... Mr. Green ...ima li neko onakav sprej u steku mozda... Mr. Green ...?
H,he,he dobra ideja,el neko svercuje sprejeve!?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se javim.Ja sam iz Rume i hvala svima koji su nam pozeleli dobar provod, mada bez Vas sigurno nece biti.Ne raduje me cinjenica da niko drugi sem rumljana nece moci da prisustvuje jer rumljani su jako zatvoreni, skepticni i jaaakooo su losa publika, puno im treba da se opuste.Nadam se da ce sve biti ok, mada iako obozavam Neverne bebe, ozbiljno se predomisljam da ne idem. Confused

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Iskreno mislim da nema razloga da ne odes,posto Bebe nisu krive ne treba bojkotovati njih,a ako ne odes to bi bilo kao da imas nesto protiv njih!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Himera,ma nek Ti ne pada na pamet tako nesto ni slucajno!Iskoristi tu sansu koju imas (imate) a drugi je nemaju!
Na kraju krajeva videces da Ti na koncertu Beba niko drugi apsolutno ne treba za uzivanje niti ces kada muzika krene bilo koga ili bilo sta oko sebe primecivati.
I da nam se ovde pojavis puna utisaka!

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Nov 06, 2008 3:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Totalno se slazem sa vama devojke....
Himera, ne propustaj to...
_________________
"Heeding the call, one and for all
Never surrender, with glory we'll fall
Brothers unite, let's stand up and fight
Fulfilling our fate, we are heeding the call!!!"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Čet Nov 06, 2008 4:11 pm

Odgovoriti sa citatom

OK, oticicu zbog Vas, a i zbog sebe.Odavno nisam bila na jednoj dobroj svirci.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Nov 06, 2008 4:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Two thumps up Two thumps up
Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milos1981

Nova Beba

Pridružio: 04 Nov 2008

Poruke: 2


Poslao: Čet Nov 06, 2008 8:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Na koncert mogu uci samo oni koji budu glasali na izborima i poseduju ulaznice.Ove ulaznice inace deli omladina demokratske stranke. Pitam se da li ovo ima veze sa politikom?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Nov 06, 2008 8:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Vec smo vise puta naglasili da koncert nema nikakve veze sa politikom, a i da Neverne bebe nemaju nikakve veze niti ih zanima politika.

Idete na koncert da cujete Neverne bebe, ne bi trebalo da vas zanima ni kojim povodom je koncert,ni ko organizuje.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Nov 06, 2008 8:46 pm

Odgovoriti sa citatom

e boze sta se cudite... u nsu je uvek posle glasanja neka zurka na koju se ulazi samo sa prstom... nabavite sprej i idite, nije to tako tesko..
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

la3ar

Nova Beba

Pridružio: 06 Nov 2008

Poruke: 6

Lokacija: Ruma


Poslao: Čet Nov 06, 2008 11:29 pm

Odgovoriti sa citatom

milos1981 ::

Na koncert mogu uci samo oni koji budu glasali na izborima i poseduju ulaznice.Ove ulaznice inace deli omladina demokratske stranke. Pitam se da li ovo ima veze sa politikom?


sve je u organizaciji NVO i svako ko je glasao podvlacim SVAKO! nebitno za koga, a ima kartu, moze da udje. Jako mi je zao sto je ovo zatvorenog tipa i sto ne mozete svi da dodjete Sad Ali dace Bog i okupicemo se svi u Rumi kada NB budu svirali na nasem trgu =)
_________________
Pogledaj u nebo...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Pet Nov 07, 2008 11:20 am

Odgovoriti sa citatom

O vidim da ima jos rumljana na forumu, a znam i ko je Lazar. PoZZ

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Pet Nov 07, 2008 10:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je sa strane organizatora najveca glupost koju sam cula...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pon Nov 10, 2008 3:08 am

Odgovoriti sa citatom

ljudi, kako je bilo dooooooooobro veceras u Rumi Smile

ozvucenje je ovog puta bilo za desetku... uvek budem u nekom uglu koji je lose ozvucen, ali veceras se svuda culo jaaaaako dobro.

pesma "ko zna" je bila uzivo prenosena do Kanade, ovo moram da napomenem

savrseno vece... savrseno drustvo... savrsenstvo muzike
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Nov 10, 2008 11:54 am

Odgovoriti sa citatom

Nemam sta veliko da dodam na Pecin komentar
Ozvucenje koje je bilo fenomenalno (iako smo stajali pored samog zvucnika)...
Ekipa, da ne pricam Peca nas je sve iznenadio i sokirao svojim dolaskom, tako da je i taj pozitivni sok doprineo jos boljem nasem raspolozenju, i samoj svirci..
Verujem da ce nam ova svirka ostati u veoma lepom secanju..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Nov 10, 2008 12:05 pm

Odgovoriti sa citatom

("Evo je opet..." Mr. Green ).
Ali ljudi,ja ne mogu ovo da sacuvam u sebi.Jednostavno,ne bi bilo fer.
Buduci da se u poslednjem trenutku ljubaznoscu organizatora ipak ukazala prilika da se udje na koncert,resismo da dodjemo u Rumu.Sad znam da bih za mnogo,mnogo toga bila uskracena da nije bilo tako.
Nista novo,zaista,da prejake emocije izdiktiraju ono sto ce pisati ovde.
Umesto mene mnogo vise ovog puta govorice video snimci koje cu postaviti danas.Oni ce to uraditi bolje od bilo kojih recenica,videcete i sami.
Kao sto je Peca rekao,u Rumi se stvarno poklopilo - sve,mozda pomalo neocekivano.
Neobican,naizgled cudan ali definitivno se pokazalo - rokerski prostor,publika za koju prosto nemam reci (himera,ljudi su se potrudili da Te na savrsen nacin demantuju Two thumps up ) u stalnoj razmeni emocija sa bendom,sjajan zvuk!Predobro je bilo.Mozda ce opis najbolje stati u Randjinu recenicu:"Ovakvoj publici bih svirao i tri sata".Randja - legenda.Videcete i sami,uostalom,sve..."A gde je tu pravda za Tebe i mene...?"
Ili u moj nedozivljeni osecaj da se najezim cak i na - "Daire".E,to se dogodilo sinoc.Bilo je neopisivo zadovoljstvo gledati ceo bend na bini.O ekipi okolo da ne govorim,bilo je tu scena zaista za pamcenje.

Ako sam pomalo i dosadna sa tim da svaki koncert zaista ima neku posebnu draz i specificnost nevezano za sama dogadjanja na bini,ovaj za sada kod mene ubedljivo preuzima primat!
Samo sto se nisam srusila pravo u nesvest kada su iz Rumljanskog mraka na Trgu izronile nase drugarice iz Novog Sada a izmedju njih - nasmejan,srecan, - Peca!
Nije ovo laskanje upuceno coveku o kome je ovde mnogo toga vec napisano,receno,i zna se.Jednostavno,zelim da ovi redovi budu oda radosti,ljubavi,zivotu = svemu onome cime su nas zapravo Neverne Bebe i Milanova ovozemaljska misija i povezali.A on je,zapravo,metafora svega toga.
Posle ovog koncerta bice me sram same sebe da za sve dostupno,izvodljivo i moguce nekad kazem :"Ne mogu,mrzi me" ili "Ma,nemoguce..."
Posle ovog koncerta opet cu se nebrojeno mnogo puta pitati koje su to nadljudska snaga i koja unutrasnja sila da covek nosen ljubavlju pobedi i samog sebe.A moze...
Posle ovog koncerta ponovo bolje razumem neke koji su me ubedjivali da muzika Nevernih Beba i oni kao osobe mogu da promene zivot.O,da.Nemate pojma kako je to velika istina.Znaju je oni koji treba da znaju a ja bih licno volela da ih (nas) ima i vise.

Da se ostali ne naljute ( ),posebno mi je drago sto sam imala izuzetno prijatno drustvo u putu ka tamo a bogami i vratili smo se u istom sastavu .Pozdrav Srdjanu i Katarini .
Cak i nas troje nedvosmisleno smo se slozili u jednom - sve manje lepe stvari,nesporazume i nedoumice koji cine zivot zivotom (ovde mislim i na real i na net life) - treba prevazici,baciti preko ramena i uzivati u onim malim a tako bitnim stvarima kada vec neku privilegiju imate.A to je - da volite i da Vas vole.Da znacite nekome i da Vam znaci.Nekako mi je to prvo na pameti kada se setim skoro materijalno opipljive energije sinoc na sceni i oko nje.
Mislim,stavise,ubedjena sam da ce ovaj koncert ostati citavom bendu u secanju.O nama i nasim impresijama necu vise...
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Nov 10, 2008 2:34 pm

Odgovoriti sa citatom

docekah i ja tu cast da budem VIP. doduse, ja sam zeleo da odem na ovaj koncert. iako sam toliko puta gledao neverne bebe. bio sam donekle razocaran cinjenicom da na svirku mogu uci samo oni koji su glasali i dan pre koncerta, otpisao svaku mogucnost odlaska. medjutim, desilo se cudo i neocekivano sam i ja uleteo u ovu pricu u zadnjem minutu. iskreno, jako mi je zao svih koji su zeleli a nisu mogli doci, zbog politike organizatora. iskeno, osecam se naprijatno zbog svih tih ljudi pre svega zrenjaninaca koji su zeleleli doci.
hillary je uspela da u jedan auto smesti mene i katarinu Two thumps up . to je veliki podvig. ali kao sto rece hillary, forum je forum, a stvarni zivot nesto drugo.
Ako je moj dolazak bio poprilicno neocekivan, onda je Pecina pojava bila "heat of the moment". toliko. na njegov podvig ne treba trositi reci, sve je jasno Punk Guitar

glavni razlog moje zelje da odem u rumu, bila je cinjenica da sam ocekivao akustik vece i bar jos jednom boju srece. medjutim, prilikom ulaska u klub ,pogledavsi na binu , skontao sam da ce ovo biti jos jedno elektrik vece. klub (sala) se krcato napunila. i svirka je krenula. meni je u neku ruku,bend delovao kao da ih je pre svirke nesto mnogo iznerviralo pa su resili da se isprazne na najbolji moguci nacin. to sam osetio najvise po kebcevoj svirci, izudarao je one bubnjeve , ja ga bar do sada nisam video u takvom izdanju. e to je svirka kakvu ja zelim. Two thumps up falile su po meni stare verzije 1000 godina i veliki je bog koja mi je bila isuvise mlaka za ovako zestoku svirku. a po najvise zbog publike koja je...ne znam da li su bebe skoro svirale pred ovakvom masom. ljudi, ovo je bila kompletno rokerksa publika. ali kompletno. sto bi se reklo, "nije bilo zalutalih". a i da su pokusali da zalutaju, ne bi mogli da udju od onolike guzve. Ruma je opravdala epitet rokerskog grada.
posle svirke, standardno caskanje sa bendom. scena za pamcenje, Milan lezi na klupi sa peskirom preko glave...eto toliko o tome kakva je svirka bila.

do sledeceg vidjenja i iskreno se nadam u jos vedjem broju nas sa foruma.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DaRk(O)cEaN

Nova Beba

Pridružio: 10 Nov 2008

Poruke: 2


Poslao: Pon Nov 10, 2008 8:07 pm

Odgovoriti sa citatom

zdravo svima, ja sam Darko, radim u diskoteci Dom Omladine i eto da se registrujem kad sam skontao temu koju ste nacheli.. Ovako dobar koncert nismo videli kod nas u Rumi, josh od pre 2-3 godine kada je nastupala grupa Atheist Rap, i oni su do sada drzali rekord posecenosti, ali od sada to su definitivno neverne bebe... Smile) nas objekat prima oko 800 ljudi, al sinoc je bilo sigurno preko hiljadu unutra i jos 500 napolju koji nisu od guzve i vrucine mogli da se provuku... svaka chast za bend, ova svirka je odgruvana..

Vwliki pozdrav iz Rume..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker