pitam jer primecujem bitnu razliku u Janinom i Jeleninom glasu... ovo mi zvuci kao da su tek tada dosle u bend, jer sad neuporedivo bolje pevaju _________________ "Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)
Peca
Slučajni prolaznik
Pridružio: 20 Jul 2006
Poruke: 679
Poslao: Sre Nov 05, 2008 6:25 pm
nadjoh na internetu - 2005
mnogo su one napredovale do sada _________________ "Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)
Faraon
ZASLUŽAN ČLAN
Pridružio: 18 Avg 2006
Poruke: 2044
Lokacija: Novi Sad
Poslao: Sre Nov 05, 2008 7:16 pm
Slazem se Peco, veoma mnogo . _________________ Nista me ne pokrece kao muzika i *****
bellina
SARADNIK
Pridružio: 10 Mar 2008
Poruke: 1309
Lokacija: Beograd
Poslao: Sre Nov 05, 2008 7:32 pm
Slazem se sa vama momci, napredak je veliki i uocljuv. _________________ Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret
lush
Beba
Pridružio: 25 Sep 2007
Poruke: 29
Poslao: Sre Nov 05, 2008 7:37 pm
Ljudi pa ovo je na play back!niste do sad ukapirali?))ovo je njihov prvi album(mislim na Janu i Jelenu),onaj best off!ne moze se na osnovu play back-a videti napredak,ali ako uporedjujemo sa albumom "iza oblaka" onda ok!
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu Ne možete glasati u ovom forumu