Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 12.12.2008. - Pančevo - Centar za kulturu (akustik)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sub Dec 13, 2008 9:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

A ja cu da izdvojim neke detalje posle koncerta.
Primeceno je nekoliko osoba koje su isle pancevackim ulicama i smejale se,smejale i smejale...Boja srece!Mora da je to to...
Onda je jedna od osoba iz te identifikovane grupe pocela da sa stabala drveca skida jedan po jedan plakat NB za ovaj koncert a ostali su se pravili da je ne poznaju.Bolje neka se sama javi da je ja ne prozivam.



javljam se, kriva sam Embarassed Embarassed i zaboravila si da spomenes kiki bombone Razz takodje ja malo da dam neki utisak..naravno bela kola kao i prosli put za mene neprocenljivo, gde smo uz vec poznati muk, prvi bis za sve nase godine veoma emotivno, boja srece za koju se ja uvek odusevim i da napomenem nova pesma - dan tvoj - mi sve vise ulazi u glavu "znam luda sam..." Whistlehy sto se tice publike nekako mi je bila polovicna, pored mene su sedeli neki snobovi boze sacuvaj sto se sad tako izrazavam ali jeste, ne vidim poentu dolazenja na koncert makar to bio i akustik i ne otpevati ma kakvi otpevati - ne progovoriti ni 2 reci...mozda je to i normalno sta znam.. ali znam da do polovine koncerta vise nisam mogla da sedim i tako sam lepo ustala otisla na drugu stranu i djuskala...posle koncerta naravno fenomenalno druzenje uz zadovoljni smeh cika Ganeta zbog svega sto je uhvatio svojim objektivom Mr. Green Mr. Green a onda ludiranje po ulicama Panceva i taj "neko" ko je skidao plakate a sad veliki pozdrav za djed Bozicnjaka i njegove pomocnike xoxoxoxoxo

_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker