Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Zašto baš Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Dec 03, 2008 11:59 pm

Odgovoriti sa citatom

evo jedne nove teme, malo osvezenja radi..
ovo je pitanje koje je meni postavila jedna svima poznata osoba...
dakle, zashto bash bebe? sta je to nesto posebno kod beba sto nas tera da im ostanemo verni i opet iznova i iznova slusamo i svaki put uzivamo u njima? sta je to nesto sto ih chini tako posebnim?

nadam se da vam se svidja tema..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Čet Dec 04, 2008 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

super je tema.
ne znam,nekako vole to sto rade,nekako daju emocije i prenose ih publici,jednostavno su jedni jedini i to je to...ne znam kako da objasnim
_________________
pogledaj u nebo,iznad oblaka,to sto tamo vidis,to smo ti i ja.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Dec 04, 2008 12:16 am

Odgovoriti sa citatom

Zasto? Ne bih znao... Jednostavno ti se uvuku pod kozu, i ne mozes da ih ne volis...
Tesko je to opisati recima, al' tako je, kad ljudi vole to sto rade, a rade uvek najbolje sto mogu, s tol'ko ljubavi, emocija, od srca...
Eto tako, jednostavo, VOLEM ih...
_________________
"Heeding the call, one and for all
Never surrender, with glory we'll fall
Brothers unite, let's stand up and fight
Fulfilling our fate, we are heeding the call!!!"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 04, 2008 8:56 pm

Odgovoriti sa citatom

zasto??? pa mozda pitanje i nije na mestu. onda treba postaviti pitanje, zasto QUEEN, PINK FLOYD, TOTO, IRON MAIDEN, PARNI VALJAK...ili Cranberries recimo. Jednostavan odgovor na ovo pitanje bi bio " zato sto mi se svidja", zato sto prija mom uvetu (znaci ne UFETU kako kaze Nina) ili jednostavno prija mojoj dusi. Leze mi Bebe jednostavno. EKV mi recimo nikad nije legao, nisu se nastanili u meni. Bebe jesu. prosto ispunjava me njihova muzika, uzivam u svim tonovima ovog benda (izuzev "hajdemo svi" i "na putu za nju"). sto znaci 99,99999999999% tonova.

a sad ako gledam statisticki i cinjenicno onda, zato sto su jedino sto se u ovoj nasoj sugavoj muzici pojavilo od raspada SFRJ , a da iskreno vredi. zato sto su jedna od retkih pojava u domacoj muzici zbog koje ne prebacujem kanal (ne racunajuci spot "da ima nas" koji me je smorio do zla boga) ,zato sto su jedini srpski rock bend koji se pojavio nakon raspada sfrj i koji moze da zapocne koncert ispred skupstine pred 300 ljudi a da ga zavrsi sa jednom nulom vise, zato sto su clanovi tog benda jedini u ovoj zemlji koji zele da pomognu mladom rock bendu predhodno prepoznavsi kvalitet i iskrenost,zato sto su jedan od retkih popularnih sastava koji ce i pre i posle (pa i za vreme) svirke opusteno komunicirati i caskati sa svojim fanovima, zato sto su jedini bend koji ima takve fanove koji ce se usuditi da putuju duz cele drzave pa i sire ne bi li prisustvovali koncertu svog omiljenog benda, a da pritom totalno zanemare otpali brisac i pogresan put (granicni prelaz)...pa onda zato sto imaju najboljeg klavijaturistu na balkanu, zato sto imaju najbolju ritam sekciju na balkanu, jednog od najboljih gitarista na balkanu, dva odlicna vokala i jos tri odlicna iz predhodih postava,zato sto imaju fantasticne saradnike, najboljeg snimatelja, najharizmaticnijeg sefa voznog parka, preko 1000 registrovanih clanova fan foruma a od toga cak 20 aktivnih...i tako dalje i tako dalje.

eto zasto bas bebe.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Sara

Nova Beba

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruke: 9


Poslao: Čet Dec 04, 2008 9:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Njihove pesme bude u meni jake emocije ljubavi, srece, tuge.. Pesme me cesto jacaju ili jednostavno me osvezavaju. Muzika koju Milan pise je veoma inspirativna. Uostalom ko moze da ne voli BEBE!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 04, 2008 9:18 pm

Odgovoriti sa citatom

ima i takvih slucajeva ,ali to su uglavnom iskompleksirani likovi.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 04, 2008 9:40 pm

Odgovoriti sa citatom

"Njihove pesme bude u meni jake emocije ljubavi, srece, tuge.. Pesme me cesto jacaju ili jednostavno me osvezavaju. Muzika koju Milan pise je veoma inspirativna." U potpunosti se slažem sa Sarom, na isti način bebe deluju i na mene.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nAtAshA

Beba

Pridružio: 21 Jun 2008

Poruke: 20

Lokacija: Loznica


Poslao: Čet Dec 04, 2008 10:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasti Bebe? Hmm... Ima mali milion razloga. Ali oni najbitniji: imaju fantasticne tekstove i muziku, savrseno prenose na publiku energiju, vole to sto rade, originalni su, umetnici u svakom smislu.....mogla bih ovako do sutra...
_________________
If you're a bird I'm a bird.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 05, 2008 12:08 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

zasto??? pa mozda pitanje i nije na mestu. onda treba postaviti pitanje, zasto QUEEN, PINK FLOYD, TOTO, IRON MAIDEN, PARNI VALJAK...ili Cranberries recimo. Jednostavan odgovor na ovo pitanje bi bio " zato sto mi se svidja", zato sto prija mom uvetu (znaci ne UFETU kako kaze Nina) ili jednostavno prija mojoj dusi. Leze mi Bebe jednostavno. EKV mi recimo nikad nije legao, nisu se nastanili u meni. Bebe jesu. prosto ispunjava me njihova muzika, uzivam u svim tonovima ovog benda (izuzev "hajdemo svi" i "na putu za nju"). sto znaci 99,99999999999% tonova.

a sad ako gledam statisticki i cinjenicno onda, zato sto su jedino sto se u ovoj nasoj sugavoj muzici pojavilo od raspada SFRJ , a da iskreno vredi. zato sto su jedna od retkih pojava u domacoj muzici zbog koje ne prebacujem kanal (ne racunajuci spot "da ima nas" koji me je smorio do zla boga) ,zato sto su jedini srpski rock bend koji se pojavio nakon raspada sfrj i koji moze da zapocne koncert ispred skupstine pred 300 ljudi a da ga zavrsi sa jednom nulom vise, zato sto su clanovi tog benda jedini u ovoj zemlji koji zele da pomognu mladom rock bendu predhodno prepoznavsi kvalitet i iskrenost,zato sto su jedan od retkih popularnih sastava koji ce i pre i posle (pa i za vreme) svirke opusteno komunicirati i caskati sa svojim fanovima, zato sto su jedini bend koji ima takve fanove koji ce se usuditi da putuju duz cele drzave pa i sire ne bi li prisustvovali koncertu svog omiljenog benda, a da pritom totalno zanemare otpali brisac i pogresan put (granicni prelaz)...pa onda zato sto imaju najboljeg klavijaturistu na balkanu, zato sto imaju najbolju ritam sekciju na balkanu, jednog od najboljih gitarista na balkanu, dva odlicna vokala i jos tri odlicna iz predhodih postava,zato sto imaju fantasticne saradnike, najboljeg snimatelja, najharizmaticnijeg sefa voznog parka, preko 1000 registrovanih clanova fan foruma a od toga cak 20 aktivnih...i tako dalje i tako dalje.

eto zasto bas bebe.


I šta dodati na jedan ovako fantastičan post.Da,to su ti razlozi zbog kojih većina nas voli Bebe!
Srdjane,svaka čast! Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Dec 05, 2008 12:38 am

Odgovoriti sa citatom

to neshto sto ih chini tako posebnim i moj razlog zasto bas bebe je pored toga kakve emocije u meni budi muzika koju oni stvaraju i textovi koje milan pishe, je savrshen sklop muzike i texta... i pre nego sto je rec izgovorena, osetim je u muzici...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Pet Dec 05, 2008 1:29 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

zasto??? pa mozda pitanje i nije na mestu. onda treba postaviti pitanje, zasto QUEEN, PINK FLOYD, TOTO, IRON MAIDEN, PARNI VALJAK...ili Cranberries recimo. Jednostavan odgovor na ovo pitanje bi bio " zato sto mi se svidja", zato sto prija mom uvetu (znaci ne UFETU kako kaze Nina) ili jednostavno prija mojoj dusi. Leze mi Bebe jednostavno. EKV mi recimo nikad nije legao, nisu se nastanili u meni. Bebe jesu. prosto ispunjava me njihova muzika, uzivam u svim tonovima ovog benda (izuzev "hajdemo svi" i "na putu za nju"). sto znaci 99,99999999999% tonova.

a sad ako gledam statisticki i cinjenicno onda, zato sto su jedino sto se u ovoj nasoj sugavoj muzici pojavilo od raspada SFRJ , a da iskreno vredi. zato sto su jedna od retkih pojava u domacoj muzici zbog koje ne prebacujem kanal (ne racunajuci spot "da ima nas" koji me je smorio do zla boga) ,zato sto su jedini srpski rock bend koji se pojavio nakon raspada sfrj i koji moze da zapocne koncert ispred skupstine pred 300 ljudi a da ga zavrsi sa jednom nulom vise, zato sto su clanovi tog benda jedini u ovoj zemlji koji zele da pomognu mladom rock bendu predhodno prepoznavsi kvalitet i iskrenost,zato sto su jedan od retkih popularnih sastava koji ce i pre i posle (pa i za vreme) svirke opusteno komunicirati i caskati sa svojim fanovima, zato sto su jedini bend koji ima takve fanove koji ce se usuditi da putuju duz cele drzave pa i sire ne bi li prisustvovali koncertu svog omiljenog benda, a da pritom totalno zanemare otpali brisac i pogresan put (granicni prelaz)...pa onda zato sto imaju najboljeg klavijaturistu na balkanu, zato sto imaju najbolju ritam sekciju na balkanu, jednog od najboljih gitarista na balkanu, dva odlicna vokala i jos tri odlicna iz predhodih postava,zato sto imaju fantasticne saradnike, najboljeg snimatelja, najharizmaticnijeg sefa voznog parka, preko 1000 registrovanih clanova fan foruma a od toga cak 20 aktivnih...i tako dalje i tako dalje.

eto zasto bas bebe.


da lepo receno Smile
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Pet Dec 05, 2008 3:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm,ova tema me baci u zestoko razmisljanje!
Mislim da se na ovim prostorima nije nikad spoila ovakva grupa!Sklop izvarednih muzicara i dva extra vokala,svako je deo za sebe,a opet perfektno zvuce i funkcionisu kao celina!
Ne mogu da ne pomenem tu ogromnu kolicinu energije koja izlazi iz njih kad izadju na scenu i siri se kroz publiku!Svaki koncert je prica za sebe i ne postoje dva ista,iako je repertoar priblizno isti,to je fascinirajuce!Obozavam cinjenicu da na svakom koncertu daju svoj maksimum,a ne "odrade" ga kao drugi!
O tekstovima i muzici je isuvisno kometarisati!
Jedina grupa koju mogu da slusam po 24h dnevno i da mi ne dosadi i da svaku pesmu drugacije dozivim svaki put kad je cujem,nezavisno od mog raspolozenja!
Uf,al sam izfilozofirala! Very Happy
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Dec 05, 2008 8:17 pm

Odgovoriti sa citatom

i za to si nasla zamerku bre nina!

"zasto bas bebe"

a zasto da ne?

aahahahahah
salim se nina Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Dec 05, 2008 8:21 pm

Odgovoriti sa citatom

a sad ozbiljno - pa...zato sto su najbolji Very Happy

ma sta ja znam, svi ste lepo rekli.

samo bih ja dodao to da njihova muzika ne bi bila ovako dobra da to nije jedna savrsena harmonija izmedju njih samih, koja nastaje kao plod zajednicke ljubavi prema muzici!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Dec 06, 2008 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

nije zamerka nego pitanje Smile ?! Razz
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Dec 06, 2008 3:28 am

Odgovoriti sa citatom

nije ozbiljno nego je fora. Mad
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 08, 2009 7:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm... Zashto??
Zato sto su to ljudi koji nenormalno vole to sto rade ,zato sto iz njih izlazi toliko emocija , ljubavi , iskrenosti... Zato sto Mi to upravo i trazimo, zelimo da nas bar nesto ispunjava , a to su sigurno BEBE njihove pesme , muzika , textovi !
Drugaciji od ostalih totalno,vrede punoo, i zato toliko i traju i trajace jos 3 puta vise , zato sto cemo mi uvek biti uz njih , a i oni ce nas i dalje ispunjavati ljubavlju tj. svojim pesmama (:
_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Pon Mar 30, 2009 2:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Bidejki jas sekogaš sekavam taa muzika vo srceto Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Apr 14, 2009 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

Budjavko, genijalna tema...svaka cast...Ooooo, konacno da napisem jedan roman...

Ovako... Zasto Bebe? Pa to pitanje sebi postavljam vec duze vreme...Oooo ovako, Bebe su bend koji se prvenstveno dobro medjusobno upoznao, potom zblizio i nastavio da se druzi, stvarajuci savrsenu saradnju...Imaju pozitivnost, cuvaju intimnost, daju lepu poruku, lepe savete, ne eksponiraju se previse, odmereni su, imaju stil, daju najbolje, a za uzvrat traze samo par osmeha i aplauz...ne mogu da ostave nikog ravnodusnim, ili ih mrzi covek ili ih voli...

Zasto bas Bebe? Zato sto imaju jednostavnost u svemu...pocev od izbora ambijenta, izbora pesama, izbora scenskog nastupa, izbora gardarobe...
Slusam ih zato sto se ne bave svakodnevnicom, nego to sto rade, rade prvenstveno zbog samih sebe, zbog uzivanja, ljubavi i zadovoljstva...Biraju gde, kome i u kom trenutku treba dati intervju...Obraduju publiku svaki put...Na nastupima su prirodni, otmeni, odmereni...umetnici, ali i ljudi iz svakodnevnice...Imaju jasne zelje i ciljeve...jasnu poruku... Imaju moc da iz minuta u minut bude novu emociju...covek kad ih slusa daleko je od svakodnevnice, place, smeje se, peva, osmehuje, aplaudira, vice...pa u momentu zanemi, jer je jednostavno preplavljen emocijama, a opet i tada iznenadjen necim novim...

Dalje...imaju moc da uvek pruze najbolje, imaju odlicnu komunikaciju sa publikom, od publike uzimanju samo ono najiskrenije, najcistije...Spremni su na razgovor, spremni da saslusaju, spremni da usmere...vedrog duha, prelepih pesama i osvajajuceg osmeha, publiku mame i zauvek osvajaju...znaju da pokazu kolegijalnost...podrsku jedni drugima...Ali ono sto me najvise odusevljava je to sto umeju da budu podrska za muzicare koji zele da nadju svoju zvezdu na muzickom nebu, odusevljava me sto su usli u usi i onih najmladjih, odusevljava me to sto umeju da javno izraze zahvalnost i postovanje svim svojim saradnicima, raduje me sto i clanove ovog foruma pomenu i to pomenu sa osmehom na licu, zahvale se, postuju svaki, pa i onaj najmanji doprinos svakog clana foruma...

Ne bih dalje pisala, jer pocecu da se ponavlljam, ali dodala bih samo jedno i time bih zavrsila. Neverne Bebe imaju jedinstvenu i nesvakidasnju moc, moc da se coveku polako pod kozu uvuku i da postanu nesto sto iz neobjasnjivih razloga trazi da mu se svaki dan bar na par minuta vratis...budeci svaki put novu emociju...

Hvala Nevernim Bebama na svemu, hvala budjavku na predivnoj temi...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_junior_

Nova Beba

Pridružio: 21 Jun 2009

Poruke: 14

Lokacija: Pancevo


Poslao: Pon Jun 22, 2009 7:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasto bas Bebe...Hmm...Najlepsi textovi i muzika...Sve je tako nezno...Ma predivno...Obozavam ih...Ostavili su najveci utisak na mene,od svih ostalih bendova... <3
_________________
"...Volim da te ljubim, nek' mi oproste... Sve sto sam lagala, nek' me ubije..." ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker