Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Zašto baš Neverne Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Bebica Belova

Nova Beba

Pridružio: 03 Jan 2009

Poruke: 9

Lokacija: Prijedor, R.S


Poslao: Uto Sep 01, 2009 11:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Zašto baš Neverne Bebe?
Jednostavno, magija.. Nešto što osjetiš kad prvi put čuješ neku od pjesma.. Magija!
Fascinira me, svaki put iznova Milanov dar.. Kao da slika osjećanja. Svaka pjesma je priča za sebe..
I ovako, kad treba da nešto kažem.. Nešto što svima pričam.. Svaki dan.. Stalno.. Zablokiram..
Sve u svemu, Bebe su nešto nesvakidašnje. Moj omiljeni bend.. Negdje zajedno sa Parnim Valjkom. Jedina neostvarena želja je da ih čujem uživo i da iz sveg glasa pjevam "Moja dunjo mirisna", "Dvoje", "Bela kola"..
Niko se ne može porediti sa njima i količinom energije i onih pravih vrijednosti, osjećanja koja mi usađuju svaki dan..
Nekad, slušam neke intervjue.. Pa se uhvatim kako čitam tekstove pjesama.. A to je opet osjećaj za sebe.. Kao da otkrivam neki tajni svijet.. Koji je malo kome poznat..
Nisam našla da mi neka grupa odgovara toliko..
Valjda zato što imam drugačiji način razmišljanja i shvatam stvari oko sebe na sanjalački, nestvarno lijep način..
A baš takvi su tekstovi, pjesme..
Još samo jednom, Neverne Bebe su moj bijeg u stvarnost - moju stvarnost. Napolju je toliko lažnih i usiljenih ljudi i stvari.. Kad slušam Bebe.. Dopirem do same srži najljepše istine.. Meni najdražih osjećanja.. Uvijek ih nađem tamo gdje ostanu..
Hvala Smile
_________________
Pocinju snegovi – zimu donose
Svi su nas mrzeli – nek' se ponose
I volim da te ljubim – nek' mi oproste
Sve sto sam lagala – nek' me ubije

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sre Sep 02, 2009 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

Jako lijepo napisano.

"Valjda zato što imam drugačiji način razmišljanja i shvatam stvari oko sebe na sanjalački, nestvarno lijep način"... Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 30, 2009 3:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Through his songs touched my soul, my heart ... In all the songs I found myself,one part of my life,one part of my love .... All are sung in the most sincere and spiritual way.The audience all noticed, feel real artists ...
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Dejo

Nova Beba

Pridružio: 06 Apr 2008

Poruke: 13

Lokacija: Višegrad RS


Poslao: Sre Jul 20, 2011 10:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Zašto?
Iskreno ne znam ni ja. Svaki dan slušam: "Uzmi boje", "Lica", "Kraljica" i ostale pjesme koje nose neku emociju koja čini čuda. Ti tekstovi i taj ritam bude neku čudnu radost i osjećanje u meni. Oni pogađaju direkt u srce i jednostavno.....
Neverne bebe su bez dileme moj omiljeni bend i 70% pjesama u mom MP3 su njihove.
"Čarolija, kad uzmu ti sve, a ti opet imaš gde i s kim." e sa NB nikad nisam sam...
_________________
Lice straha, u ogledalu vidim kraj
I trčim niz polje u kome više nema vremena

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boxy

Beba

Pridružio: 15 Nov 2009

Poruke: 58

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jul 21, 2011 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

Zato!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

njeza

Nova Beba

Pridružio: 14 Dec 2011

Poruke: 2


Poslao: Sre Dec 14, 2011 8:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasto bas ja CENIM I POSTUJEM NEVERNE BEBE e sada cu vam kazati !!!!
Ja njih pratim od 90-tih godina kada nisu imali pevacicu vec je pevao Milan i Bili king i to traje dan danas i nastavice se dok zivim ja.
Prvo ljudi nisu uobrazeni,tekstovi su im jedan od najbolji u Srbiji u stvari od stare Jugoslavije,a kako nebi kada Milan pise iz duse,a Jelena i Tijana koja je nova i imao sam prilike da je cujem u Irigu i Budvi imaju prelepe glasove da otpevaju,Randja uzme gitaru da se najezim,Kebac uhvati bubanj tako dobro da skacem od srece,a Vlajko sve to da zacini njegovom bas gitarom koju odlicno svira.
Eto sada sam vam objasnio zasto bas Neverne Bebe volim i slusam od pocetka!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

kOsAn

Nova Beba

Pridružio: 27 Maj 2012

Poruke: 1


Poslao: Ned Maj 27, 2012 2:48 am

Odgovoriti sa citatom

Da budam iskren poceo sam Bebe da slusam zbog Jelene Smile A sad ih slusam redovno i postao sam njihov fan Smile Pesme su im predobre, pevacice su im prelepe, a i imaju predobar glas Smile a kada vidim kako Kebac svira bubnjeve dobijem zelju da ih i ja pocnem svirati Smile Randja i Vlajko su takodje jako dobri, a Milan pored toga sto je sigurno najbolji klavijaturista na Balkanu jos je i najveca kraljina Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

rider_on_the_storm

Nova Beba

Pridružio: 22 Jul 2012

Poruke: 6


Poslao: Ned Jul 22, 2012 11:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Prvenstveno zbog toga sto su rijeci koje se prozimaju kroz njihove tekstove me dosta podsjecaju na nesto sto se desavalo,desava se i mora se uvijek ponovo desiti,barem jednom nekom...
Kriz sve sto oni pjevaju,covjek prolazi...to su faze zivota,a ocigledno da su ih Neverne Bebe prosle,aopet nisu istrosile citav materijal,jer covjek se uci dok je ziv,tako da ako budu nastavili da rade prvenstveno prenoseci svoje iskustvo u muziku,bice voljeni i vjecno mladi.

Volim vas!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker