Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 25.12.2008. - Niš - muzički klub Spark

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Dec 25, 2008 9:29 pm

Odgovoriti sa citatom

E Senka, drzim te za rec!!!
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Dec 25, 2008 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Hocu i ja u Niiiiis.....User posted image
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pet Dec 26, 2008 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Jao nadam se da sad svi uzivate najbolje kako vi znate....mnogo mi je zao sto nisam mogla da odem Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Dec 26, 2008 4:18 am

Odgovoriti sa citatom

Zuta ljubicica ::

E Senka, drzim te za rec!!!

Ok ok ok
ok ok
ok
Wink
A utisci? Cool
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Dec 26, 2008 5:18 am

Odgovoriti sa citatom

Ja za sad samo da se javim da sam ziva... Very Happy Ne vidim na oci koliko mi se spava... Sutra malo detalja i slika... Very Happy Ali ipak, ja zivim za cika Ganetovu pricu! Mislim da je nadmasio samog sebe brojem fotografija... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Dec 26, 2008 5:33 am

Odgovoriti sa citatom

evo jedan klip, najbrze sto je moglo nocas Very Happy



ovo je islo do Novog Sada uzivo Ini

sutra ujutru kacim ostale klipove
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Dec 26, 2008 12:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Pekiii
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Dec 26, 2008 1:26 pm

Odgovoriti sa citatom

i ja sam ziv ali zurim mnogo. vidimo se posle. jos mi bruji u usima.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Dec 26, 2008 1:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Dvoje



ne znam sto se ovako lose cuje, izgleda da je ozvucenje mnogo gruvalo tu gde smo stajali.
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Dec 26, 2008 1:45 pm

Odgovoriti sa citatom

mojih 5 minuta slave


_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Dec 26, 2008 2:04 pm

Odgovoriti sa citatom

I ja sam ziva, ali kasnim na fax Smile))
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Dec 26, 2008 2:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Peco,User posted image

Hocemo neki izvestaaaaaaj User posted imageUser posted image
User posted image
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Dec 26, 2008 3:07 pm

Odgovoriti sa citatom

izvestaj nek pishu sada ovi mladi gusteri Razz



Tuzna pesma.

nemam vise klipova.
ima zapravo jos dva, ali se loshe cuju.
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 26, 2008 7:14 pm

Odgovoriti sa citatom

A najgromoglasniji aplauz ide...Peciiiiiiii!

Nišlije,usporite malo,šta vam je danas svi u petoj brzini...hoćemo neki izvještaj. Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Dec 27, 2008 1:02 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ja da pokusam malkice da docaram....

Ono sto je bilo pre i posle koncerta ce vam najbolje docarati cika Gane jer je on sve fotkao ja tad nisam imala aparat... Samo mogu da kazem da je meni bilo predivno kao i uvek, a sto je najvaznije, presrecna sam sto sam imala priliku da se na neki nacin oduzim na svim gostoprimstvima koje su Bebe meni priredile... Nadam se da sam bila dobar domacin i da ce im ovaj koncert ostati u lepom secanju...

Koncert...
Za pocetak mala iformacija o broju ljudi koji su prisustvovali... Po definiciji u klub staje 500 ljudi ali kako sam dobila informaciju a i po tome sta sam svojim ocima videla, prodato je preko 700 karata! Tako da mozete (za sada) samo da zamislite koliko je klub bio prepun!!! O samom klubu sam ranije vec rekla par reci koje su dovoljne. Iz publike je sve to svetski izgledalo. Zaista svetsko ozvucenje i rasveta kao i sam klub... Kazem, bar je meni tako izgledalo u publici...
Atmosfera nikako nije mnogla biti losa sa tolikim brojem ljudi koji su se jedva smestili u klubu...
A nasa ekipa... NEMAM RECI! Prosireni niski klan naravno u pratnji glavnog nam Boss-a PECE koji je u jednom trenutku (kao sto mozete videti) bio zamoljen od strane Milana da dodje na binu da bi svi mogli da vide ko je taj momak od koga je sve pocelo i bez koga ni mi ne bi bili ovde...

Bebe...
Zaista jedan divan spektakl... Prvi put sam imala priliku da cujem kombinaciju elektrik i akustik koncerta i mogu reci da mi se cini da je to najbolja varijanta po meni... Vrhunci veceri - GDE SMO u jednoj od najboljih Janinih interpretacija, Kazi gde je Ljubav (kupila me je nekim vokalnim ukrasim. Zamislite da onaj vrisak iz te pesme cujete vise puta Very HappyVery HappyVery Happy ) kao i Iza Oblaka pored jako emotivne interpretacije praceno nezno plavom rasvetom stvorilo je nekako potpuniji dozivljaj pesme koja je sama po sebi savrsena...
Moram da izdvojim i Kebcev solo koji je kupio publiku u potpunosti! Ako neko ima snimak bilo bi divno videti to ponovo... Intenzitet i duzina aplauza publike kao i clanova benda je najbolji dokaz mojih reci... Zapalio je binu... Very Happy

Posle koncerta nezaboravno druzenje...

Samo da dodam da je moja mama prvi put bila sinoc na koncertu. Njene utiske je tesko preneti... Ona nije mogla da veruje. Meni je rekla samo nesto u fazonu "Mislila sam da ti preterujes kao i u svemu ostalom. Nisam verovala da oni jos i bolje zvuce uzivo... Mislila sam da ne moze bolje..."
Presrecna je sto ih je upoznala a posebno cika Ganeta... Very Happy Jos uvek je zbunjena... Valjda nije ocekivala da su toliko prijatni svi... I iskreno ni to mi nije verovala jer zna koliko ja preterujem... Tako da mi je drago sto je sinoc mogla da se uveri da sam ovog puta bila u potpunosti realna sto se tice svih mojih komplimenata o bendu.

Jos jednom HVALA Bebama na celom jucerasnjem danu...


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Dec 27, 2008 1:39 am

Odgovoriti sa citatom

Heheheheh

I mame su pale! Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Dec 27, 2008 2:56 am

Odgovoriti sa citatom

hahahha... DA!
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Dec 27, 2008 2:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Fantastican koncert! Ja sam na ovom koncertu prvi put cula "Pravdu" i Randju kako peva i ostala sam bez texta!Pesma je loodo dobra!!!Pesma "Dan tvoj" je otvorila koncert, svaki put kad je cujem, sve mi je draza i draza... Whistlehy I sve pohvale za Janu!"Gde smo" i "Ljubav" i osmeh sve vreme i ONOLIKO energije... Jeca je, na ogromno zadovoljstvo publike, pevala "Zajdi, zajdi"... ne mogu da vam opisem koliko je dobro ono zvucalo... Komentar jedne cure koja je stajala pored mene kad je Randja poceo da svira uvod: " Jaooo!!! OVO moras da cujesh, ova plava kako ce da otpeva!!! " Kebchev solo... ja se iskreno nadam da je neko snimio to! Two thumps up
Najemotivniji trenutak koncerta - Pecin izlazak na binu i publika koja aplaudira najjache... Peco,
Prepun klub, fantasticno ozvucenje, rasveta... + najdraze nam Bebe = Vece za pamcenje...
Two thumps up Two thumps up Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sub Dec 27, 2008 4:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja pojma nemam kakav je Spark, niti koliko je bilo ljudi - izgubila sam se skroz! Ni na nebu, ni na zemlji...

Mislim da je bend te veceri bio u posebnom raspolozenju, narocito Milan! Ma covek je prosto sijao, zracio...
Jana i Jelena - kao uvek! Posebne pohvale Jani i brojnim improvizacijama i solo deonicama!
Kebac je razvalio svoju solo deonicu, to je trebalo snimiti.
Te veceri sam prvi put cula pesmu "Dan tvoj" i moram priznati da sam ponovo i po ko zna koji put fascinirana!

I naravno, sve cestitke bendu na ukazanom postovanju prema Peci, coveku koji to stvarno zasluzuje!

Nishki klan u kombinaciji sa cika Ganetom - ludnica! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Dec 27, 2008 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Divno,bas mi je drago da ste se lepo proveli i ovaj gromoglasni aplauz i pozdrav za Pecu me je bas raznezio.I zasluzio si zaista!!!!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker