Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Najbolji grad u Srbiji

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Feb 16, 2007 1:18 am

Odgovoriti sa citatom

Devojko, jel tebi dobro?
Ako si mislila sarkastično Županiju da nazoveš Šupanija, mogu i ja za par zgrada u Beogradu reći da su isto. A Tise blizu Sombora nema... pobrkala si lončiće.

I nemaš pojma na šta sam mislila kad sam Dylanu rekla da mora da ga voli zato se suzdrži komentara te vrste.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

@Crna_Vatrena

Napravila sam lapsus manus i ispravila post (umesto "Š", upisala sam "Ž") Tisa ima, itekako. Inače, sasvim mi je dobro.

Ne znam zašto pominješ sarkazam? Znači, bila je samo greška.

Ja niam došla na ovaj forum da budem niti sarkastična, niti da mudrujem. Kada mi ne bude dobro, ja neću doći toga dana. Ako neko napiše nešto što mi se neće dopasti, ja mu neću ništa grubo reči. Ja nemam prava na to, baš kao što nemaš ni ti. Ali ja ti ne zameram.

Ako si se obratila Dylanu u vezi ljubavi prema Somboru, a ja se umešala, sasvim dobronamerno, ja ti se izvinjavam i obećavam da se to više neće dogoditi.

Pozdrav! Smile
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pet Feb 16, 2007 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

crna nemoj se ljutiti na evu devojka je u pravu sto se tice drveca ispred zupanije ,pitao sam coveka kod nas iz pokreta gorana ,kaze da se to zove tisa ali je jos neki zovu tuja neznam tako rece covek

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 2:42 am

Odgovoriti sa citatom

sigi, Crna može da se ljuti, iako sam prilično iznenadjena neugodnom i bezrazložnom reakcijom. Živela sam u Somboru nekoliko godina i znam za čuvene tise ili tuje koje krase prostor ispred zgrade Županije.

Ne ljutim se ja,i dobro je da je makar neko tolerantan.

Ipak, osećam malu gorčinu, jer zaista nisam očekivala neugodnu opasku zbog jedne bezazlene gerške i sasvim bezazlenog komentara.

Tebi hvala.
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Feb 16, 2007 2:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao prvo, ja sam rođena somborka, živela sam tamo 18 godina dok se nisam preselila u Novi Sad zbog studija. Nisam mula, znam šta okružuje Županiju, a sve tako rečeno, iako je greška, je delovalo vrlo sarkastično. Izvinjavam se i ja tebi na eksplozivnoj reakciji, malo sam slaba poslednje vreme na rodni grad, stalno ga neko "dira" a meni počinje jako da nedostaje što mi nije izgovor. Glupo će možda da zvuči, ali neki stariji forumaši su već upoznali tu moju "mračnu" stranu pre par meseci, žao mi je što si morala i ti. I zbog toga ti se izvinjavam. Nadam se da ćeš prihvatiti izvinjenje.
Moram ti reći da sam ja vrlo tolerantna osoba ali eksplozivna (između redova, sve puca od kontradiktornosti). A Dylan je somborski zet, njemu imam pravo da kažem SVE, a ono je trebalo da znači: Ima da voliš Sombor ili ću te tući, sa veeeelikim smile!!!! Inače na forumu imaš pravo da kažeš šta želiš, demokratska zemlja, demokratski forum. Zato i postoji pa nikad nemoj da se ustručavaš da kažeš šta misliš. Ako moderatori smatraju da je post neprimeren, obrisaće ga. Što meni ne daje za pravo da te napadnem, priznajem. Samo sam na neki način branila svoj grad a kod mene je napad najbolja odbrana.
Eto, izvinjavam se još jednom.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 2:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno da mozes da kazes sta zelis, ali bez svadje i rasprave koja nije potrebna. Ipak je ovo forum na koji dolaze mnogi, samo i da citaju pa opet treba da izgleda lepo. Drago mi je da ste to resile na miran nacin, vec sam pomislila da ce da izbije svadja zbog jednog grada Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Feb 16, 2007 2:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Don't worry Catrin, odmah sam spustila loptu, ne želim da se ponovi ono od pre, vežbam samokontrolu, lečim se Smile A i Eva se ne bi svađala, sva sreća (zbog mene svađalice Wink ) tako da je sve uredu. Bar s moje strane.

Inače, još jedan predivan grad je Malbegem (ne znam kako se originalno piše) u Belgiji, provela sam tamo dva dana. Izgleda kao gradić iz snova svake devojke, kuće su uvučene, ispred njih veliki travnjak sa mnogo cveća, cveće visi sa terasa, na travnjaku pas i ljuljaška-ležaljka, ponegde nekičasta fontanica, nigde smeća-divota. Volela bih da imam bar jednu fotku da vam pokažem ali potrudiću se da pronađem na internetu.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 4:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Draga Crna_Vatrena, nisam ja pristalica svadja, dovoljno je svadja u buregdžinici,na pijaci u kakvom shopu, banci, na poslu... zašto i na forumu?

Nisam ni ja pelcovana od moći "samoodbrane" samo što imam još jednu osobinu, mnoooooooooooooogo važniju od svadjalačke, TOLERANCIJU, ili ti razumevanje ljudi.
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 7:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Ko se bije taj se voli!!!! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pet Feb 16, 2007 8:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Dosta svadje.Ajmo ljudi sta ce vam Bebe reci kada vas vide.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pet Feb 16, 2007 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Ej bre dosta svadje i jedna i druga, crna pobogu ja neznam ko nije cuo za nase tuje ili tise kako ih ko vec zove ,ako ste pocele dase svadjate zbog drveca u somboru onde idite na forum pokreta gorana ili srbija suma , a nama ostvite na miru da se zanimamo bebama i muzikom.
Blago li bebama kad budu ovo vase citali , mislice ljudi da su pogresili i forum i zemlju.
Catrin brisi sve ovo ako ikako mozes
Mir ljubav tolerancija na fanforumu grupe Neverne Bebe Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 11:23 pm

Odgovoriti sa citatom

sigi, nas dve smo se izmirile (a da li je svadje uopšte i bilo?), a ti još o svadji. Volim Sombor, volim Bebe, volim dobre ljude, volim mir, volim muziku. To je to, s tisama/tujama ili bez njih, svejedno. Kada pustim "Dvoje" volim i najmanji i najneugledniji grad na svetu. Potpuno mi je svejedno što u njemu raste samo korov.

Muzika oplemeni sve, a ponajpre nas same. U to ime, ja ovog časa puštam sebi za dušu, maestralnu pesmu "Dvoje" i mislim na vas. Very Happy
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 17, 2007 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

Nema potrebe da brisem postove, neka vam je ovo za nauk. Ovo je tema caskanje i imate slobodu dopisivanja i caskanja. Ali naucite sami da pazite sta pisete, razmislite dobro pre nego sto bilo sta napisete da ne dodje do nesporazuma i pocetka svadje i rasprave.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

janina69

Nova Beba

Pridružio: 08 Avg 2006

Poruke: 9

Lokacija: CZ


Poslao: Sub Feb 17, 2007 2:00 am

Odgovoriti sa citatom

Naravno Novi Sad! Izvinjavam se ostalim, pošto drugi nisam posetila i jako mi je žao zbog toga. Sad Poseban pozdrav za Crnu_Vatrenu!
J. Rolling Eyes
_________________
Nek ti je sreca, ma gde postojis
ljubavi moja...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger ICQ broj

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Ned Feb 18, 2007 1:00 am

Odgovoriti sa citatom

Ko kaže da smo demokratska država? Smile
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Feb 18, 2007 12:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Po vokaciji, mi smo demokratska država, a de facto, mi smo nešto što ne može da se imenuje. Ja ću rado smisliti jedno: mi smo država "ni na nebu ni na zemlji". Nas jedino muzika može da združi i još po nešto ali, ovo je forum o muzici, zar ne? Zato zastajem.

Zašto su bebe "neverne". da li je neko o tome razmišljao? Rolling Eyes
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Feb 18, 2007 2:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Alo bre,ja cu da kazem koji je grad najbolji i najlepsi.Jer je ovo drzava Neverne Bebe i ovde nema demokratije.HEHEHEHEHEHEHEHEEH Twisted Evil Ja sam ovde kralj,ja sam car,ja sam Michael Jackson,a vi ste moji podanici.Zato ja kazem da je Apatin najbolji i najlepsi.I nemoj da neko kaze drugacije inace ce da prsti krv po zidovima doma moga gostoljubivog.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 19, 2007 1:22 am

Odgovoriti sa citatom

Daj bre kakvo prekidanje svadje!!! taman je postalo interesantno, a vi se vec mirite Wink Ovu temu je angel otvorio da mozemo na miru da se svadjamo, a da nam catrin u rekordnom roku ne obrise postove Smile A Crna vatrena je jaka samo ovde na forumu inace uzivo nije smela rec da mi kaze WinkWinkWink A angel je u zadnje vreme van kontrole, eto ti klasicna srpska posla, das coveku vlast i vidi kako pocne da se ponasa!!! Wink
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dookie

Beba

Pridružio: 11 Okt 2006

Poruke: 29

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 19, 2007 5:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Zato predlažem ovim posvadjanim Somborcima da svi odu na piće u kafanu "Lončić". Uživancija zagarantovana, ma zanaju oni to! Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Feb 19, 2007 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma koji loncic.Raslje su uvek bile najjace.Mada je toplo predlazem Vrelo Zrmanje u Apatinu Very Happy
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 3 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker