Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » TV Emisije, radio gostovanja i intervjui » Milan u emisiji "Živeti sa..." - TV Studio B

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Dec 24, 2008 10:16 am

Odgovoriti sa citatom

Prvi deo emisije "Ziveti sa...(poklonom za sebe)" emitovan je sinoc na TV Studio B.
Zao mi je sto emisija nije najavljena ovde i sto je Studio B (pomalo) televizija na margini ali se ocigledno je,nesto menja i to definitivno nabolje.

Ovog puta autorka Maja Nikolic je napravila fantastican kolaz razlicitih zivotnih prica i misli vezanih za temu primanja i davanja poklona ali u kontekstu poklanjanja necega - sebi.Da to sve ne bi delovalo razmetljivo i egocentricno kako poklanjanje necega sebi moze zvucati,prica je svedena i akcenat je stavljen na neke male,obicne stvari koje mozemo da darujemo sebi svakodnevno a to ne da zaboravljamo nego ih se uglavnom setimo ako dodju teski dani u kojima se suocimo sa sopstvenom prolaznoscu ili kada nesto ili nekoga izgubimo,bile to drage osobe,zdravlje ili nesto samo nama znano i dragoceno.

Sa mnogo emotivnog naboja o vrednosti ovih malih - velikih stvari govore,pored Milana Djurdjevica i Dr.Dusan Scepanovic,direktor Univerzitetske decje klinike u Tirsovoj kome je 2006.transplantirano srce i koji zivi svoj drugi zivot,knjizevnik Filip David i jedan sasvim obican decak cije ime sam zaboravila ali cije su skromne i iskrene zelje ispred imena...

Sinoc sam po ko zna koji put slusala Milana i - zanemela.
Kako je dobro i lekovito slusati ljude koji uvek imaju sta da kazu...

Nemojte propustiti najpre reprizu ove emisije tj.prvog dela koja ce biti na programu u subotu u 17 h a drugi deo bice emitovan narednog utorka u 21.30 h.

I naravno,neka neko obavezno snimi ako je u mogucnosti ,steta bi bila nemati ovo.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 28, 2008 8:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Jel neko mozda uspeo da snimi juce ovu emisiju?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Uto Dec 30, 2008 12:22 am

Odgovoriti sa citatom

Emisija je divna, toliko sam uzivala. Zaista, ljudi od kojih se moze mnogo nauciti. Kakva promjena, posle zla, rata i ostalih gluposti - slusati o ljubavi, radosti zivljenja, sreci...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Dec 31, 2008 3:11 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Jel neko mozda uspeo da snimi juce ovu emisiju?


Ja sam snimio na mp3 plejeru. Jes` da nema slika, ali se odlicno cuje. Emisija je stvarno bila super.
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker