Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 07.03.2009. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

Heh daaaa i dobila sam kacket LOL xD .... LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

natasans

Nova Beba

Pridružio: 10 Feb 2009

Poruke: 7

Lokacija: novi sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 1:30 am

Odgovoriti sa citatom

Bilo je predivno sinoc!!Ne moze da se poredi sa svirkom u Kuli koja je imala gomilu propusta...
ne znam sta bih izdvojila...sve je bilo extra!!!!!!!!!!!!Tako sam srecna sto sam bila tamo

Pozz iz NSada Very Happy Two thumps up Two thumps up Whistlehy Whistlehy Whistlehy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

natasans

Nova Beba

Pridružio: 10 Feb 2009

Poruke: 7

Lokacija: novi sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 1:30 am

Odgovoriti sa citatom

suzana_ns ::

Heh daaaa i dobila sam kacket LOL xD .... LOL

a ja majcu LOL LOL LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Mar 09, 2009 3:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovog puta moram da se slozim sa nasom Budjoni - koncert u Tremi je i za mene bio toliko intiman i na taj nacin dozivljen da prosto ne mogu da ga komentarisem posebno ne na nacin na koji sam to navikla da cinim. To mi se do sada jos nije desilo.

Zbog ostalih koji nisu bili u prilici da budu tu samo cu reci da je i emotivno i svako drugo praznjenje bilo takvo da nakon zavrsetka niko, apsolutno niko nije mogao da stoji na nogama, ni bend, ni fanovi.

Ispred Beba je jos mnogo, mnogo dobrih koncerata ali ne znam kada ce biti u prilici da to ucine kao sto je to bilo u subotu - od repertoara, prostora, publike pa do njihove licne zelje da bukvalno izgore na bini.

Ima nesto sto ipak ne zelim da propustim da napomenem. Posebnosti ovog dugoocekivanog dogadjaja svakako su doprineli nastupi Inbox-a i EON-a pa zelim da im posvetim koju rec. Ja nisam muzicki strucnjak i moja rec nema tezinu sa tog aspekta ali cinim ovo iskljucivo na osnovu licnog osecaja.
INBOX - molim Dadu da nam javi isti dan kada se njihov materijal pojavi u prodaji. Cini mi se da sam negde procitala da nisu mogli (ili ne mogu) da nadju izdavaca. U tome je jedan od korena tragedije naseg podneblja i ovog uzasno izvrnutog sistema vrednosti protiv koga se i Bebe bore deceniju i po. Da jedan takav bend ne moze normalnim putem da pronadje nacin da ono sto radi ponudi publici - to je jedna sveopsta katastrofa, moralno, estetsko i svako drugo posrnuce citavog sistema.
Slusajuci Inbox ovaj put u Tremi osecala sam se kao da sam na nekom oblaku, ova muzika totalno odgovara mom senzibilitetu, ljudi sto posto uzivaju u tome sto rade i to se jako oseca, ta neka iskrenost. Nije slucajno da je album radjen u produkciji NB.
Taj cd zelim da imam i zelim da ga slusam.
Jos uvek mi odzvanja u usima, verujte mi: "...sta ce mi sunce u zemlji bez sunca.... zato je ova pesma smesna.... sada je jasno, Ti nisi moja..." - fenomenalna stvar. Zao mi je sto nisam uspela da je snimim ali cu zato jedan drugi snimak postaviti cim stignem.

EON - sta da kazem... Valjda zbog te neke povezanosti sa Srdjanom preko sajta i foruma kad smo usli u klub osecala sam i ja blagu tremu, kao da recimo treba da mi svira brat ili neko blizak... Znala sam da ce imati podrsku svih nas i koliko je to vazno. Ljudi, kad sam ga videla pre nastupa noge su mi se odsekle - mislim da je bio poluohladjen od straha! Ovim ne mislim nista lose, samo pokusavam da docaram atmosferu... Ne mogu da zamislim sta mu je bilo u glavi i cekam njegove iskrene impresije ovde. Ipak, kad je grmnuo "We don't need no education, we dont need no thought control..." - moj strah je nestao. Prvi put sam ih sada slusala uzivo i kratko receno - zadovoljna sam s tim sto mislim da mogu da budu jos bolji i jos sugestivniji. Autorske pesme mi se takodje dopadaju mada su malo "tvrdje" za moj ukus (sto sam starija opadam u zestini Mr. Green ). U svakom slucaju, vredelo ih je cuti i drago mi je da je bilo jos publike sem forumasa koja ce zapamtiti njihovo ime i to dobro (bice i njihov video).

Samo mali off pa zavrsavam - cini mi se jako vaznim zbog Konkursa koji je u toku (za najbolju autorsku pesmu neafirmisanih izvodjaca).
Inbox i EON znaju sta znaci imati podrsku Nevernih beba, ovo je bio samo jos jedan segment a koliko vazan - nadam se da cemo ovde jos koji put cuti i od njih... Najbolja preporuka mladim ljudima da u teznji da se zaista bave onim sto vole Bebe mogu i zele da im pokazu i pravi put i pruze savet, nadu, podrsku.

Ovu sedmomartovsku Tremu pamticu dok budem disala.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 5:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Ovu sedmomartovsku Tremu pamticu dok budem disala.


Hilary, drago mi je da si ovo podelila s nama, i nama koji nismo bili u mogucnosti da prisustvujemo tu, vecer, ...
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Pon Mar 09, 2009 5:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo mene Dade iz INBOX-a!

Hilary, meni su oci bile pune suza dok sam citao tvoj komentar za INBOX. U sebi kazem: "...zar je moguce da ce mi se decacki san da postanem veliki muzicar mozda ostvariti?... jebote pa mi smo dobri?..." Znas mi smo bend iz malog grada i jedini smo bend u nasem gradu. Donekle nismo ni svesni da li smo dobdi ili ne, jer nemamo sa kim da se uporedimo. I onda mozes li da zamislis koliko nam ovakav komentar znaci.

Hvala ti puno, najiskrenije!!!

Ukoliko ima jos nekog kome je INBOX ostavio neki utisak ( bilo pozitivan bilo negativan )i ukoliko ima strpljenja da kuca po tastaturi - neka napise po koju o nama!

Smernice obicnih slusalaca su nam najvaznije!

Hvala unapred!

www.myspace.com/inboxband
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 09, 2009 8:03 pm

Odgovoriti sa citatom

INBOX
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

visnja

Beba

Pridružio: 11 Jan 2009

Poruke: 32


Poslao: Pon Mar 09, 2009 8:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Kada sam procitala ovo sto je Hilary napisala,osetila sam veliku tugu sto nisam prisustvovala necemu tako velicanstvenom,ali i srecu sto je Trema,po ko zna koji put pokazala dasu koncerti u njoj zaista nesto posebno.Drago mi je zbog Inboxa,slusala sam ih kada su svirali u oktobru i nadam se da cemo mi ovde biti obavesteni
kada njihov album ugleda svetlost dana,zaista im zelim da sto pre nadju izdavaca,jer su nam potrebni takvi bendoviEON,nazalost,nisam imala prilike da slusam,ali verujem da ce biti prilike.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 09, 2009 9:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja bih se najpre zahvalio Marijani (znam da ce se naljutiti sto je ne zovem Hilary) na ovom komentaru koji je ostavila vezano za nas bend. Ja se jesam uplasio...USRAO SAM SE OD STRAHA pre nastupa. Osecao sam se kao da prvi put izlazim na binu. Ali nisam se uplasio Beba, vec publike u tremi koja je ipak dosta drugacija od one pred kojom redovno nastupamo po klubovima.ova publika ocekuje da im mi damo bar 100 ti deo onoga sto ce im bebe dati, ocekuju ljudi da opravdeamo ukazano povernje. taj osecaj je neponovljiv, ispred mene puna sala. sve oci uprte u nas a u prvom redu nekoliko nasih fanova iz indjije koji su nas i vece pre treme bodrili u njihovom gradu. posle svake pesme sve jaci aplauz, zeznuto nam je, momci iz Inboxa su jos jesenas prbili led, njima je ovo veceras bilo daleko opustenije...zavrsavamo nastup, a ja u ostatku benda primecujem strah kakav nisam imao prilike da vidim do sada. u J...E rekoh u sebi. ipak mislim da je najteze bilo vuku, nasem novom klavijaturisti. ovo mu je bila prva svirka sa nama pa odmah u vatru, pred bebe...

Hvala vam svima na aplauzu i podrsci, to nam je mnogo znacilo, treme i straha je bilo naravno. i mislim objektivno da EON moze jos bolje i ubedljivije od ovoga. i to cemo vam dokazati.

hvala ljudi jos jednom od sveg srca !!!
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 9:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, je l' postoji link, gde bih mogao da cujem vase pesme, ?
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 09, 2009 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Mar 10, 2009 4:14 am

Odgovoriti sa citatom

Ajde i ja nesto malo da kazem... Davno nisam... Very Happy

Inbox je bio odlican kao i prosli put. Cini mi se da su ustvari sad bili i bolji... Very Happy Zaista jedan divan bend, vredan paznje... Very Happy

EON! Nemam reci... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Marijana rece kako je imala tremu pred njihov nastup... Ja nisam imala tremu ali nisam znala gde se nalazim... Kad su zasvirali a Srdjan zapevao, ja sam se skroz izgubila... Pokusavala sam ranije da ga zamislim na bini i sve to... Ali bilo mi je tako cudno u pocetku... Autorska muzika im je odlicna! Ovo stvarno nije ono klasicno, prijatelji smo pa je kao normalno da hvalim... NE! Zaista sam odusevljena muzikom i samim nastupom, izvodjenjem... Videce se i po reakcijama ostalih nislija kad se oglase... Svi smo odlepili koliko nam se svidja... Ocekujemo ih u nasem gradu sto pre!!!!

Bebe su 101% Bebe u Tremi... A to je ono za sta vredi preci tolike kilometre... Very Happy moj vrhunac - Godine srama... Uvek savrseno... Svaki put pomislim da Jana ne moze biti emotivnija dok "umire" u ovoj pesmi i uvek se prevarim... Ono je bilo neverovatno... i naravno Randja, bez koga ova pesma ne bi bila to sto jeste...
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Uto Mar 10, 2009 2:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Uf ajde i ja da se bacim na kuckanje i napisem nesto!
Inbox-Prvo moram da kazem da mnogo bolje zvucite uzivo nego u onoj emisiji u kojoj sam vas gledala!Super su vam pesme i jako dobri textovi,odlican scenski nastup i vidi se da uzivate i sa ogromnom ljubavlju pristupate nastupima!Samo napred i puno srece u daljem radu!
Eon-Sta reci,dugo iscekivani koncert,bar sa moje strane!Srdjane iako ste imali tremu bilo je odlicno i ubuduce nema razloga za strah!Autorske pesme odlice i za razliku od Hilary ja volim malo tvrdji zvuk tako da je moj muzicki ukus pogodjen!
Odlicna energija na sceni i mislim da ste to uspesno preneli na publiku!
Bebe,sta reci,Godine srama da zaplaces,na Jednom kad me nebude i Dan tvoj ostadoh bez teksta,Divje svinje i Kisa mi odnese zadnji atom energije...
Ko je posmatrao Vlajka i Randju i njihove izraze lica tokom svake pesme je sigurno ostao bez teksta!Sve u svemu odlicna svirka,verovatno i najbolja i odlicno druzenje pre i posle svirke!
P.S. Moja preporuka svima koji nisu bili ne propustajte ubuduce svirke u Tremi jer samo tamo mozete videti svrhu i sustinu Nevernih Beba i muzike kojom se oni bave,ludilo... LOL
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 10, 2009 6:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala svima na lepim rečima za EON. Takođe Milanu i Vlajku, naravno i ostatku beba na ukazanoj prilici da podele binu sa nama, bilo je... hm... ne može se opisati rečima Smile. Slušaš jedan takav bend od malih nogu pratiš njihov rad i onda dživiš da nastupiš pre njih, bolje od toga ne može Smile
Hteo sam samo reći da je Inbox zaista sjajan autorski bend sa jasnom porukom u tekstovima i ogromnom energijom na bini. Dado sjajan frontmen sa jakom emocijom i prosto ne mogu da shvatim da imaju problema sa izdavačima jer bi da ima i malo nekog kriterijuma u ovoj zemlji trebalo da se razgrabe oko ovog materijala. Samo napred momci, verujem da će se to srediti uskoro.
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Mar 11, 2009 3:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovaj put mi definitivno nedostaju reci...
Jos uvek mi se emocije nisu stisale, misli mi se preplicu, haos mi je u glavi Cool
Mislim da ne treba da ponavljam da mi je najdraze kada Neverne Bebe gostuju u mom gradu. "Trema" poznata po velikom okupljanju forumasa, po najboljoj svirci...
Za svaki koncert u "Tremi" vezuju me lepe uspomene...
Ovaj put je zaista bilo posebno!
Toliko sam puta mastala da meni drage ljude, kojih nema puno ali su vredni jako, okupim bas tu, na istom mestu u isto vreme, dok svi zajedno uzivamo uz zvuke Naseg omiljenog Benda koji Nas je sve i doveo bas tu! Konacno se mastanja pretvorise u stvarnost....
Elektrik koncert, sjajan odabir pesama... Bilo je super cuti "Divlje svinje" nakon duzeg vremena, "Kisa" u novom aranzamnu, "Ko zna" samo za Nju koja Nam je jako svima nedostajala, ali bila je sa svima Nama u mislima, "Jednom kad me ne bude" uvek kad cujem tu pesmu setim se Abele, jer znam koliko je voli, a ovaj put je bila tu sa Nama i zajedno smo uzivali, "Senke" Dina se odmah nacrtala u prvim redovima, "Kazi gde smo" sreca u Pecinim ocima uz ovu pesmu sve govori, "Godine srama" ... meni najjaca pesma to vece, reci nedostaju... Eh, moja omiljena nije bila u repertoaru ali bice drugi put, moracu na vreme da intervenisem
"To se zove ljubav"... na kraju smo svi 'pukli' uz tu pesmu... sreca sreca radost! Poslednja pesma, 'nek' ti je sreca ma gde postojis' je nekako ukazivala na kraj ove divne veceri, ali tek na pocetak novih druzenja i novih okupljanja!

Znam da su prisustvovali i neki novi clanovi ovog foruma!
Mogu samo da im porucim da idu na svirke kad god su u mogucnosti, da upoznaju nove ljude, jer mozda ce neko od njih postati deo Vaseg zivota, spoice Vas stihovi, muzika, ljubav...
Ne mogu da Vam opisem koliko sam srecna sto imam nove prijatelje, divne i plemenite ljude! Spojila Nas je muzika, izgradili smo divan odnos i lepo je znati da postoje negde a zauzimaju posebno mesto u mom srcu... Abela, Admir, Arian...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Sre Mar 11, 2009 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Neverna_beba, to je potvrda da sve sto daljina razdvaja, zelja i ljubav spaja, ... nase, N'Bebe, .
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Mar 11, 2009 9:12 pm

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::


Ovaj put je zaista bilo posebno!

I ovaj Tvoj post je poseban... Zapravo, Tvoj najlepsi koji sam procitala na forumu.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Mar 12, 2009 12:17 am

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

samo za Nju koja Nam je jako svima nedostajala

Pet dana govorim sebi Nije mi nista, a evo sada mi je opet SVE! JOJ!Sad
INA
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Slavisa

Starija Beba

Pridružio: 20 Sep 2007

Poruke: 138


Poslao: Čet Mar 12, 2009 2:06 am

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

Ovaj put mi definitivno nedostaju reci...


LOL LOL
_________________
...hocu da operem ruke,
da te prokleto nadjem,
tamo gde su ti misli,
gde se krijes od sebe...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

sandra

Beba

Pridružio: 01 Maj 2007

Poruke: 57

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Mar 13, 2009 10:43 am

Odgovoriti sa citatom

Znači ovo je prvi put da zaista ne mogu a da ne ostavim neki komentar. Svirka u Tremi je bila besprekorna. Malo me je sramota što pre te večeri nikad nisam čula za INBOX i EON ali time je moje oduševljenje bilo veće jer su jako, jako, jako dobri. Obično se trudim da preskočim predgrupe kad idem na neki koncert i drago mi je što to nisam ovaj put učinila. Bili su pravi uvod za Bebe...A Bebe... ne mogu da nađem pravu reč koja bi prenela taj osećaj...jednostavno je trebalo biti tamo... za sve godine teške, godine srama...Smile
_________________
Htela bih da kupim proleće koje sam prodala u bescenje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 8 od 9
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker