Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 13.01.2007. - Prokuplje - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Sashco

Nova Beba

Pridružio: 15 Jan 2007

Poruke: 3


Poslao: Pon Jan 15, 2007 5:14 pm

Odgovoriti sa citatom

PROKUPLJE 13.01.2007.godine - SLIKE koje su na Sajt postavili fanovi
edit by abela



http://www.prokuplje.orgfree.com


User posted image User posted image User posted image User posted image User posted image [img=http://img403.imageshack.us/img403/3016/bebev3pm9.th.jpg] User posted image User posted image User posted image



Bilo je fenomenalno!!!
Dodjite nam opet!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Jan 15, 2007 5:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Portal je trenutno van funkcije, uploaduj na neke servere pa postavi fotke.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 15, 2007 5:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Citat:

Doček Pravoslavne Nove Godine u Prokuplju, definitivno će biti jedan od značajnijih događaja u 2007. U organizaciji SO Prokuplje i TSC Prokuplje na Trgu Topličkih junaka, nakon nastupa plesne grupe „Sunce“ i KUD „Abrašević“, koji minut iza 21h, na binu su izašle Neverne Bebe. I nisu nam uopšte bile verne do ovog 13. januara...od 1603 koncerata koliko su imali od nastanka benda ovo je prvi koji su održali u Prokuplju. Nadamo se da će doći još koji put jer ono što su N’Bebe sinoć pružile prokupčanima zaslužuje najmanje još jednu reprizu.
Puna 2 ipo sata pravog rocka na gradskom trgu zagrejala su brojne prokupčane. Bilo je i najmladjih a i onih starih rokera. A počelo je stidljivo... još uvek se nismo dovoljno oslobodili da skačemo u ritmu muzike za svoj groš i da nas baš briga kako nas gledaju oni okolo. Međutim, pesma po pesmu, situacija se menja, publika se zagreva i pokazuje da prokupčani i nisu toliko hladni koliko se čini. Bebe ređaju svoje hitove, a zatim 100% podižu publiku na noge sa nizom obrada - I Love Rock n Roll, Pretty Fly, Daire. Koliko su samo aplauza pobrali! Čak je uspelo i horsko pevanje publike. Da, lepo ste pročitali – oslobodili smo se! Čak smo ih dva puta vratili na bis i ispratili žestokim aplauzom!
Fotografije koje prate ovaj tekst su rezultat rada samo jednog od mnogih digitalnih uredjaja koji su te večeri beležili atmosferu na trgu Topličkih junaka. Možda nisam bio u najpovoljnijoj poziciji, ali da se razumemo, nisam došao samo da fotografišem već da uživam u izuzetnom nastupu izuzetnog benda čiji članovi na svim nastupima pokazuju zašto su najbolji live bend u Srbiji!
Organizatorima hvala za najbolji doček do sada, Bebama želimo da nam opet dodju, a publici svaka čast – ocena 4 - – bilo bi i više da petarde nisu letele na binu.


Okacicu ja posle neke slike sa ovog portala da se ne bi ljudi mucili ako se desi da nekad ne radi portal.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 15, 2007 5:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Letele petarde na binu,e jesmo idotska nacija samo tako.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Sashco

Nova Beba

Pridružio: 15 Jan 2007

Poruke: 3


Poslao: Pon Jan 15, 2007 6:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Faraon ::

Portal je trenutno van funkcije, uploaduj na neke servere pa postavi fotke.


Sada je OK. Sadrzaji su dostupni. Portal je 20 min bio down.
Sta da radim, to su prednosti free hostinga. Nadam se da necu da ispadnem los admin Crying or Very sad

Evo i linka ka nasem forumu tu su 3 Janine fotke


http://prokuplje.forumup.com/about550-prokuplje.html

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 15, 2007 10:12 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image User posted image User posted image User posted image User posted image [img=http://img403.imageshack.us/img403/3016/bebev3pm9.th.jpg] User posted image User posted image User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Jan 19, 2007 4:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Bem ti... trebala sam biti tamo, ali eto, prođe još jedan rođendan a da ja nisam bila na svirci ( a trebala sam). E vala sledeće godine ću da ih nateram da sviraju opet u NS! Very Happy

Drago mi je da vidim da su ljudi oduševljeni, sviđa mi se članak, baš po mom ukusu.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Jan 19, 2007 6:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna Vatrena, sta da se radi, visa sila i sama znas sta je bilo u pitanju pa nismo otisli.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Jan 20, 2007 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ma znam... Nemoj da pomisliš da nešto tebi prebacujem, daleko od toga! To ja tako malo "kukam" što kaže moj dečko, ali brzo zaboravim. Idemo dalje, biće drugih svirki. Ih, kad bih žalila za svaku na koju nisam otišla gde bi mi kraj bio...

Baš me interesuje koliko je ljudi bilo u Prokuplju, ni na jednoj slici ne mogu da procenim... Sashco???
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Ned Feb 18, 2007 7:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Baš me interesuje koliko je ljudi bilo u Prokuplju, ni na jednoj slici ne mogu da procenim... Sashco???[/quote]

Bilo je dosta ljudi ali mali broj onih koji su zaista dosli zbog Beba. To se videlo po broju ljudi koji se povukao kada su zavrsili svirku. Zavidna vecina je ostala i poludela kada su krenuli trubaci. Ljudi koji su bili oko mene su se recimo pitali "koja je ovo pesma" kad su svirali
" Hiljadu godina", pa ti vidi. To govori dovoljno. Slike, na zalost, nemam. Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Feb 18, 2007 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Ništa, do sledećeg dočeka da naučiš Prokuplje bar 10 pesama!!! Wink
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker