Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Iron Maiden u Beogradu

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

fuga

Nova Beba

Pridružio: 11 Mar 2007

Poruke: 7

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Mar 16, 2007 2:16 am

Odgovoriti sa citatom

Bilo je fenomenalno...
Interesovanje za ovaj koncert je bilo veliko, tako da smo svi znali da ce unutra da bude neverovatna guzva, bilo je oko 20 000 dusa.

Koncert je poceo tacno u 20.00 nastupom Lauren Harris, cerke basiste Maidena Steve-a Harrisa, koja nije zasluzila da bude predgrupa Maidenima, ali protekcija je ucinila svoje. Sva sreca da nije preterala u nastupu u zavrsila je nakon celih pola sata svirke.
Onda poveca pauza i na scenu izlaze carevi. Solidno ozvucenje, odlicna koreografija i pozadina bine, fantastticna svirka i provod, naravno, od Maidena smo to mogli i da ocekujemo.

Redjali su se hitovi, na pocetku 3 nove stvari, pa Wrtachild i Trooper, pa opet dve nove i onda ( kao da su zbog mene birali set listu ) do kraja provereni hitovi...Number of the beast, Fear of the dark, Iron Miden, Run to the hills...

Naravno, usledio je i uvek neizbezni bis i Two minutes to midnight, The evil that man do i vrhunac Hallowed be thy name, kojim su Maideni i zavrsili nastup.

Digitalni aparati su bili zabranjeni, pa cemo za slike da sacekamo nase prijatelje koji su slikali mobilnim telefonima.

Hvala Vam majstori na nezaboravnoj veceri.

UP THE IRONS

slika1

slika2

slika3

slika4

slika5

slika6
_________________
www.balkanrock.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Mar 16, 2007 9:52 am

Odgovoriti sa citatom

Prodata - 500 .trebalo za cinele ....
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Mar 16, 2007 10:53 am

Odgovoriti sa citatom

Ja imam 100 slika i 52 avi ,oko 1 Gb ,ali me mrzi da postavljam ,a za avi je losa veza,posto vidim da se svi slazete da je sve bili sa velikim "Ali? ovo ,Ali ono ,sto je i tacno.
Najvece ALI ,ide na teret organizacije ,nesposobne seljacine koje ,ako nisu spremni za takav bend kao sto je Iron Maiden ,nisu trebali ni da se prihvataju posla.
Taj Misa Berar nas cuveni vlasnik ozvucenja ,bina ..... sad moze da vidi da u toj hali ne sme vise da se pojavi sem da kupi jos jedan takav razglas.
Kad je dole ispred Dickinsona moglo da se prica i cuje medjusobno ,kad telefon snimi avi a nema probijanja zvuka nego je cak i dobar ,kad sam pricao telefonom i cuo dok je trajao koncert ,onda je to kesa ,i zna se koliko je bilo glasno...ne dovoljno... ...
Metallica jeste odprasila glasnije ,ali su iskoristili zadnji voz i doneli puno razglasa...zasto...zato sto kod nas nema zakona o decibelazi...pa su probali na ljudima ko na pokusnim kunicima.Em otvoreno,moz kako hoces..
Motorhead je bio odvratan ,buka da se nista razumelo ni Lemi nije znao ni sam koju pesmu sviraju...Tisi je bio Ritam Nereda i razvalio ih je ,ali ovi se napanjili i ni sami sebe nisu culi od nekontrolisane buke...
Maiden - pa bubanj je bio ozvucen ko kod mene u podrumu.Onaj ko je gledao Maiden u pravom izdanju ,zna o cemu pricam.
A KO JE TEK GLEDAO METALLICU U PRAVOM IZDANJU TEK ZNA ...KO IH NIJE GLEDAO NAPOLJU NEK SE NE JAVLJA ZA BEOGRAD.
1992 Monsters - ispred AC/DC ,dan kad je izasao crni album ,razneli su NEP stadio ,70 000 ljudi.Tresla se zemlja,ali kvalitet zvuka je bio na nivou najboljeg muzickog stuba i kutija ,kao sa cd-a .
godinu kasnije
Kis stadio Cult,Megadeath ,kao predgrupe i Metallica kao glavne zvezde ,fenomenalno... ma necu da trucam ,ovo je Srbija jos ce mnogo vode Dunavom proteci dok ne bude kompletna produkcija dolazila ovde sa bendovima ,a ne ostavila dve trecine ,a donela jednu trecinu opreme ,jer je karta najjeftinija u evropi ,jer misle da smo slepci jos uvek i da imamo rogove i brade ...U stvari ovde cak nisu doneli nista svoje...Kakva milina ... Dosli 1;38 sa sve bisem, i otisli...
Scenografiju ko jusu doneli ,slazem se ok je ,madane bih menjao Live after death scenografiju nikad u zivotu ...
Bina nisko ,pola mase videlo nista nije ,ni jedan video bim...sramota...,a ni culo ,ovi gore ko kaze da je bilo dobro,taj ne zna sta je dobro.... mora da je jecalo ko budala u bunaru .. ako su culi nesto sto se razaznaje...
Edi je bio ok ,dobro je sto su nas pocastili sa njim,bar to.

@FUGA
Ako si dobro razumeo ili razumes engleski bar kolicko ja ,bilo je 18000 ljudi ,to je Bruce rekao sam ,ali nije to bila masa iz Srbije samo...
Pa ja sam video autobuse iz Zadra ,Bugarske ,Makedonije ,Madjaraske ,pa njihovi fanovi koje su sami doveli...eto one teme koju smo ovde naceli...da li voziti fanove na vece koncerte busom...Pa oni ih voze stave ispred bine u polukrug gde slikaju i snimaju i vatreno je ,naravno.
A nasa atmosfera koju smo napravili ,pa naravno da je fenomenalna.Kad je bio 86-te i tad je zinuo ko tele u sikiru kad je cuo kako se peva...Zasto ...PA JER SMO ZELJNI DOBRIH KONCERATA ,ko onaj iz etiopije vode sto je zeljan.On kad uhvati kap rose SRECAN JE CEO DAN JER JE POPIO KAP. I nama je kap bila dovoljna ...i Met, i Maiden.
Kad ih ne vidis - bar vecina - 20 godina ,pa mora biti ludilo ...
Lauren moze da se ...slika sa sve onom trojicom majmuna koji veze nemaju ,i ne da nije dostojna ,nego dok ne uvezba te pesmice sto ima ,ne teba iz podruma da izlaze ,tj ona vezba u dnevnoj sobi kuci.... Tamo nek svira caletu... Uzas...
@ FUGA
" Redjali su se hitovi, na pocetku 3 nove stvari, pa Wrtachild i Trooper, pa opet dve nove i onda ( kao da su zbog mene birali set listu ) do kraja provereni hitovi...Number of the beast, Fear of the dark, Iron Miden, Run to the hills...

Naravno, usledio je i uvek neizbezni bis i Two minutes to midnight, The evil that man do i vrhunac Hallowed be thy name, kojim su Maideni i zavrsili nastup. "
Da to je tacno sve ,prijatelu,dobili smo tu mrvu ,u zamenu za kiseonik i opasnost po zivot stotine ljudi.
Ne kazem ja za sebe ,ja sam sebi mesto napravio ,razgurao 20 m u napred od miksa odakle sam krenuo ,dosao ispred engleza i uzivao ,ali sam video kako padaju ljudi i kako ih vuku kroz neprohod kao balvane.Hitne pomoci u hali NIGDE, a ni napolju ne znam kako bi se doslo do njih... Pisacka mesta u HALI !!!!!?????????? A NAPOLJU NI JEDNO >>.. 18 000 LJUDI A 15 PISACKIH MESTA STO REKO ONAJ U FILMU .... M A J M U N I ORGANIZATORI...
A ko je bio napolju na koncertima zna kako se to organizuje i radi.
Mislim cak ,da su skratili koncert zbog toga sto sto su videli da ce masa pocrkati,nesto mi je naglo dosao Iron maiden song ,kad je Bruce gore kod bubnja pogledao dole nekoga iza Nicka ,neko mu je nesto rekao i krenuo je Iron Maiden - sto znaci kraj... i bis pa kuci... A izlaz katasrtofa ko i ulaz...
Nemoj da ispadne da mrzim Maiden,to je moja prva ljubav pre one prave,i uvek ce ostati,ali ova nasa stoka ,kad ne zna da organizuje ,ne treba da radi to...
Imam avi pevanja sa Fear of the dark,ali slaba veza da bih to postavio.Ovaj snimak mi lici na lika koji je imao kameru ,dok smo se probijali od miksa napred on je ostao desno od nas nazad uneo je kameru, mali Panasonic,i snimio je ceo koncert.Mislim da je bugarin jer su sve bili bugari u tom delu ,zajedno u grupi...Mozda se varam... A digitalnih je bilo kao blata... i to velikih.Jedan 2 metra od mene je imao panasonica 8 mega sa optikom i displejom koji se savija na dole ,digao je gore masinu i samo cepao celu svirku,mora da je ima 2 Gb karticu i 4 compact flash...mmmmmmmm....
Dosta je bilo ,izvinjavam se ako sam se ponovio... Ali bio sam blizu i tako cuo video i oseto .
Necu vise...
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Mar 16, 2007 11:03 am

Odgovoriti sa citatom

Ne radi,da,...
Jesu li to tvoje slike @deathangel ?
Ako nisu ,gde su tvoje,postavi!
Sigi jesi li ti bio tamo?
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dookie

Beba

Pridružio: 11 Okt 2006

Poruke: 29

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Mar 16, 2007 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Deathangel, 'ajd molim te postavi te fotke. Naravno, ako imas vremena. Ove sto se vide nisu uopste lose.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pet Mar 16, 2007 7:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Postavicemo ove druge malo kasnije.

@shone ajde majke ti mi snimi na cd sve to sto imas ako nije problem.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker