Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Poruka za Janu

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

zextraaki

Nova Beba

Pridružio: 18 Apr 2009

Poruke: 1


Poslao: Sub Apr 18, 2009 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

Juce sam na jednom splavu na divnom plavom Dunavu.Necu da kazem koji je splav u pitanju jer ne bi hteo da ljudi krenu da dolaze na splav i da se nadaju da ce tamo moci da sretnu Janu pa da na kraju krenu da joj dosadjuju,mozda tamo dolazi cesto?I tako sedeo ja i pio kafu a sto pored mene je sedela Jana sa drugaricom.Prvo nisam ni izvalio ko sedi za tim stolom.I pocnem da se igram sa Janinim kucetom i tamo vamo pocnem da pricam i sa gazdaricom navedenog kuceta,koji je izmedju ostalog povredjen,jadnicak,i tek nakon par recenica provalim sa kime pricam!?!Po mom misljenju sa jednim od najboljih zenskih vokala na ovim prostorima ove nase namucene zemlje.Kad kazem nase,mislim na SFRJ a ne samo na Srbiju.Elem,ODUSEVIM se koliko je devojka prirodna!Inace volim da slusam N Bebe a sad sam postao i fan samo zbog Janine prirodnosti,koja me je opet kazem RASPAMETILA!Moje pitanje je-da li postoji mogucnost da sa njom stupim u kontakt preko e-mail-a?Naravno iskljucivo uz njeno odobrenje,jer ima jos gomila stvari koje bi voleo da je pitam?Ja ne znam po kom principu funkcionise sajt,znam samo da mi je rekla da ovaj sajt rade neka 2 fana,pa dragi,neki dvoje fanova ako ste u mogucnosti da Jani postavite pitanje=pitaj te je da li bi mi dala neki njen mail gde bi mogli s vremena na vreme da promenimo po par recenica,ona i ja?Moje ime je Alexandar.Ako mozete odgovorite mi na ovaj mail ili kako vec definisete ovo pismo!Unapred HVALA na odvojenom vremenu![/b]

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Apr 18, 2009 2:12 am

Odgovoriti sa citatom

Jaooo, kako dirljivo. Ma koliko ja bila dirnuta ovom pricom i ma koliko ti zeljela sve najbolje u tvojim nastojanjima, bojim se da cu morati zakljucati ovu temu!
Naime, nemozemo ti dati nikakvu mail adresu, to je jako privatna stvar.

S druge strane, pozivam Te da nam se prikljucis na forumu, diskusija u drugim temama je uvijek dobrodosla!

Uzivaj i ugodan boravak na www.neverne-bebe.com Wink

LOCK!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker