Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 21.05.2009. - Podgorica - Buda bar

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Pon Maj 25, 2009 6:20 pm

Odgovoriti sa citatom

U jednom sam prozoru otvorila pjesme koje su nam "Bebe" tako velikodusno dale da downloadujemo, slusam, uzivam, naviru prelijepe uspomene na ove sjajne ljude, a u drugom, evo, pisem o atmosferi sa koncerta u Podgorici.
Ne mogu da vjerujem da je proslo skoro sesnaest godina otkako sam prvi put cula ove fantasticne ljude i muzicare na "Rondu", u Budvi. Kao da je bilo juce.
Vlajko je, kada sam sjedjela sa njima, posle koncerta pricao Jeleni o meni i kazao kako se svega sjecam, nasta sam ja odgovorila potvrdno. I zaista je tako. Iz jednog prostog razloga - za ovaj band, od prve do poslednje postave me vezu divna sjecanja. Uz njih i njihovu muziku sam provela najljepse trenutke u zivotu. Vladan je takodje kazao - Slusas nas vec sesnaest godina, i upitao - I "Neverne bebe" ti nisu dosadile?. - Ne - odgovorila sam - jer ste uvijek novi. I to je tacno. Barem meni jesu (uvijek novi). A i ljudi koji toliko uzivaju u muzici, koji vole ono sto rade, ne mogu da dosade, to je posebna energija, ljubav se osjeca u svakom taktu. I hvala im sto su nam podarili muziku, i prijateljstvo, i sto nikada nisu odstupili i poceli se baviti nekom drugom vrstom muzike, jer se kao izgovor uvijek navodi kako se od ove vrste muzike ne moze zivjeti. Ne bas cvrst argument, kada se pogledaju "Bebe", "Van Gogh", "Negative"....
Nego, krenula sam u drugom pravcu, pa da se vratim na pravi smjer.
Stigla sam u "Buddha bar" u 22:15. Pisalo je da koncert pocinje u 22:30. Zapravo je poceo u 23:30, ali kod nas uvijek tako pocinju koncerti, pa je ovo sasvim normalna stvar. Odmah na pocetku jedna "simpaticna" stvar sa moje strane. Naime, ponijela sam fotoaparat, nisam provjerila da li je puna baterija, dolazim u kafic, poluprazan u to vrijeme, uzimam fotoaparat, gledam gdje da se smjestim da bih uhvatila sto bolji trenutak, palim fotoaparat - nista, opet - nece da se upali. Dosla sam na koncert sa istrosenom baterijom. LOL I jos jedna smijesna situacija. Kada sam sjedjela sa "Bebama", Vlajko kaze - E, hajde da te slikamo sa Jelenom, zasluzila si. Prvo me je Milan slikao svojim aparatom, pa onda i cika Gane svojim, dva puta. A meni fotoaparat sa praznom baterijom u tasni, ne mogu da se slikam sa njima. Embarassed
Dakle, koncert je poceo u 23:30. Ocekivala sam akusticnu verziju, ali je svirka bila izuzetno energicna. Bas sam uzivala. Svirali su "Gotovo", "Ikona", "Kazi gde je ljubav", "Balkan", "Kisa", "Dvoje", "Gde smo", "Tuzna pesma", "Dabogda lazem", "Daire", "Zajdi, zajdi", "Boje duge", "Hajdemo svi", " Da l' ima nas", "Oktobarfest", "Veliki je Bog".....Publika je bila dobra, bas su lijepo pjevali.
Hvala, dobri ljudi, na jos jednom nezaboravnom koncertu i druzenju, prepunom predivnih uspomena i emocija. HVALA.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Maj 26, 2009 1:17 am

Odgovoriti sa citatom

Bojana, lepo je sto si sve ovo podelila sa nama...Dobro nam dosla...Uzivaj... Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Uto Maj 26, 2009 1:45 am

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

Dobro nam dosla...Uzivaj... Very Happy
Question Question Question Shocked
_________________
"Heeding the call, one and for all
Never surrender, with glory we'll fall
Brothers unite, let's stand up and fight
Fulfilling our fate, we are heeding the call!!!"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Maj 26, 2009 2:02 am

Odgovoriti sa citatom

Divno, uzivam u Bojaninim postovima od mog dolaska na sajt i forum. Tako su jednostavni, iskreni a sadrzajni. Bez ijedne suvisne reci. A kazu - sve.

Bogatstvo je imati takve fanove.


_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Maj 26, 2009 2:10 am

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

Bojana, lepo je sto si sve ovo podelila sa nama...Dobro nam dosla...Uzivaj... Very Happy



ja mislim da bi to pre bojana tebi trebala da pozeli

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Maj 26, 2009 2:35 am

Odgovoriti sa citatom

Srki, duhoviti covece, dokle vise? Rolling Eyes Wink Embarassed

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Maj 26, 2009 3:21 am

Odgovoriti sa citatom

dok ne naucis LOL LOL LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Uto Maj 26, 2009 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Kokice na lijepim rijecima. Zaista uzivam na ovom sajtu.
Srdjane, ja sam uvjerena da je to zbog broja postova: Kokica - 254, ja - 111. Zao mi je sto vise vremena ne provodim na sajtu, uvijek me "Bebe" pitaju da li dolazim, i da slobodno saljem svoje postove, da ste divni ljudi (u sto sam se davno uvjerila). Nazalost, nemam bas puno vremena, zbog posla. Embarassed
Hilary, nema tih rijeci kojima mogu da izrazim svoju zahvalnost na ovako prekrasnoj poruci.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker