Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 20.06.2009. - Pančevo - gradski Trg (karneval)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Rodax

Nova Beba

Pridružio: 04 Nov 2007

Poruke: 18


Poslao: Sub Jun 20, 2009 1:39 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ja vas cekam sutra!! Smile Vidimo se na koncertu, mada bilo bi lepo da dodjete i ranije! Poz!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Jun 20, 2009 10:24 am

Odgovoriti sa citatom

Koliko sam informisana dolazi i deo NS klana (photo sekcija + jos neki, jedino ako im kisa ne pokvari plan posto nemaravaju da dodju mojim najomrazenijim prevoznim sredstvima - motorciklima) Two thumps up Two thumps up Two thumps up !

Mozda neko nije procitao pa da podsetim, kao pregdrupa nastupa

POLUMRAK ORCHESTRA!

Guitar Guitar Guitar
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sub Jun 20, 2009 12:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Dolazim i ja, vidimo se! Very Happy
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Jun 20, 2009 1:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi,lijep provod svima.Uživajte. Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jun 20, 2009 4:57 pm

Odgovoriti sa citatom

lep provod drugari Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

C_mymy

Beba

Pridružio: 13 Mar 2007

Poruke: 70

Lokacija: Niš-Beograd


Poslao: Sub Jun 20, 2009 9:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Je l ce biti veceras svirke? Sprema se nevreme, koliko mi se cini... Sad [/list]
_________________
I preko polja idu-oni sto donose
Kisne kapi u nas svet
...reci bez posvete-cuti,nek osete...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Ned Jun 21, 2009 4:54 am

Odgovoriti sa citatom

Prvi koncert N'beba na kome sam bila tuzna... Na kome me je pogodila svaka pesma, svaki stih, na kome mi je falio delic srca...
Kao svaki njihov koncert, i ovaj je bio poseban, zbog divne prilike (karneval je mnoooogo lep dozivljaj, steta sto se to veceras nije moglo videti, ipak su vremenske nepogode u pitanju), zbog skakanja uz "Da ima nas" po pljusku, zbog samih beba... Ovog puta sam zaista bila negde iza oblaka, imala sam cak i krila! Very Happy
Veoma mi je drago sto sam upoznala nekoliko ljudi sa foruma, puno ih pozdravljam!
Eto, neki prvi utisci iz ovog gluvog doba... Smile
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Rodax

Nova Beba

Pridružio: 04 Nov 2007

Poruke: 18


Poslao: Ned Jun 21, 2009 4:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam proveo lepo vece u drustvu lepih, mladih devojaka, ali od svih moram da izdvojim Marijanu koja je bila moje drustvo za skakanje i vristanje! Smile Svaka cast Marijana, da mi nije tebe, ne bih igrao na koncertu! Smile) POZ svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jun 21, 2009 9:08 pm

Odgovoriti sa citatom

@R, hvala ali - sedi, jedan Mr. Green.
Nedovoljno za komentar ovakvog koncerta... Nista o hiljadama fenomenalnih Pancevaca koji su po nevidjenom pljusku pri kraju pevali iz sveg glasa bez namere da igde beze??? Imas pravo na popravni ! Wink
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Ned Jun 21, 2009 9:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Strašno mi je žao sto vas nisam upoznala, društvo!
Ali nas je kiša omela da stignemo i na početak koncerta! (ustvari, stigosmo na zadnje 3 pesme) Sad Sad Sad
Mislim da sam videla neku devojku sa krilima, Boku sa drugaricom i Stefana smo pozdravili i malo ćaskali,
ali skakanje uz DA IMA NAS je bilo neverovatno, jer je postalo još žešće kad je kiša krenula da pljušti po ljudima!
Naravno zbog kiše nema ni jedne fotografije od nas dvoje... Confused šmrc
Mislim da je atmosfera bila sjajna uprkos kiši! Punk
Pozdrav svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jun 21, 2009 10:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Dugujem nekoliko recenica prvenstveno zbog ljubaznih, izuzetnih organizatora, sjajne publike i onih koji nisu mogli da dodju do Panceva!
Ovaj koncert jako me je podsetio na arandjelovacki prosle godine, i tamo su se slusale dojave sto meteorologa, sto sa aerodroma, ma sa svake raspolozive strane, bas kao i sinoc. Lagana nervoza u nasim redovima sve do posle 22 h kada je ipak reseno da ce koncerta - biti!
Kisa je u Pancevu lila bukvalno do nekog minuta pre 22 h, hiljade Pancevaca koji svake godine na Karnevalu preplave ulice krili su se pod krosnjama, tendama kafica ili po sporednim ulicicama nadajuci se dobrom provodu. Kada je Polumrak (ipak) izasao na binu ljudi su se jednostavno kao u onoj reklami u sekundi stvorili ispred i resili da - prkose nebu. Momci su lepo zagrejali dlanove Karnevalcima sa "Kao kakao" i sasvim prigodno sa "Letnje kise". Bravo za njih, bilo je odlicno !

Istrcase onda i Bebe na binu, raspolozene uprkos neprekidnom gledanju u nebo i resene da na prepoznatljiv nacin zahvale masi od nekoliko hiljada Pancevaca koji ipak nisu ostali u svojim kucama vec su dosli da pozdrave svoje i nase ljubimce. "Hiljadu godina", pa "U beznadju"... I dalje, klasicnim elektrik repertoarom. Pakleno je bilo uz "Divlje svinje", "Balkan", "Gotovo" (sa nekoliko fenomenalnih sola) "Kisu", nema nikoga ko moze da stoji u mestu uz "Hajdemo svi"... Subjektivno, mene je (i) ovog puta polomila "Gde smo". Drag prijatelj koga nisam videla godinama a sreli smo se bas sinoc u Pancevu rece da nije siguran da li je kisa vec tada pocela da pada posmatrajuci moje lice sa strane kako slusam Janu...
Ipak, negde na pola "Daira" - otvara se nebo nad Pancevom ali je samo malo vremena trebalo da se otvore i kisobrani onih koji su ih imali, bez pomeranja ni levo ni desno, bez odlaska u zaklon. Ljudi nastavljaju da igraju jos jace i za nagradu dobijaju "Da ima nas" pa "Tuznu pesmu". Bilo je - nestvarno. Hiljade ruku, suma kisobrana, vetar koji nosi kisne kapi i ka bini, ka Bebama. Tehnicari u zurbi i trku najlonima prekrivaju zvucnike, miksete i ostalo a "...tuzna pesma na sto nacina svetom putuje..."

Pozdrav svima koje sam videla (Cat, Rodax, Super Boka, Bambi - veliko zadovoljstvo) ali jos veci pozdrav onima koje zbog neke vanredne jurnjave nisam uspela da vidim i pozdravim ljudski (Senka, Igor, Sonja, Maxi)... Valjda nisam nekoga izostavila.

I naravno, najveci pozdrav organizatorima i junacima veceri - Pancevcima/ Karnevalcima. Vidimo se uskoro, zasluzili ste to.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Jun 22, 2009 3:59 am

Odgovoriti sa citatom

Kao sto rece Sonja, zbog velike kise koja nas je pratila na celom putu do Panceva, uspeli smo da stignemo samo na zadnjih par pesama (tacnije, kola smo parkirali u trenutku kada su svirali "Kisu" Rolling Eyes Laughing ). Ali kisa ipak nije uspela da pokvari nase dobro raspolozenje, tako da smo se za tih par pesama "dobro izdjuskali" i posle koncerta, iako mokri, nastavili druzenje. Very Happy Prva koju smo videli po dolasku bila je bambi, koja je imala lepa krilca Very Happy , a nakon koncerta su nam se pridruzili Rodax i naravno, Boka (Boko, sledeci put - aljaski malamut Wink Laughing ).

Nakon druzenja, usledilo je okrepljenje u obliznjoj cevapdzinici i put nazad. Na kraju, ipak mogu da kazem da smo se i pored kise lepo proveli.

Hilary, veliki pozdrav i tebi, i meno je zao sto nismo uspeli da se vidimo. Sad
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Pon Jun 22, 2009 3:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Subjektivno, mene je (i) ovog puta polomila "Gde smo".
Isto...

Drago mi je da su se svima svidela moja krilca! Very Happy

Upoznala sam neke, za mene, nove ljude i drago mi je zbog toga: POZZ za Senku, Maxija, Boku i Marijanu , zao mi je sto nisam upoznala Sonju i Igora, ali, evo, pozdrav i za njih, i naravno: BIG POZZ za Stefana!
(ne mogu da se setim kako se zove devojka iz "Isidorine", ne znam ko je na forumu, ne zameri mi )
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pon Jun 22, 2009 7:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Helloooooooo Smile Kao sto su rekli Sonja i Maxi..put je zaista bio kisovit Mad Volim ja kisu, ali pretera ga .... Confused Jeste da smo odslusali svega nekoliko pesama, ali bilo je zanimljivo. I meni je drago sto sam upoznala preslatku Bambi Smile Krilca su stvarno za pohvalu, a i one zvezde na licu Wink , videla Boku i Stefana , Marijana -nadam se da se u Zr vidimo Wink Btw, u povratku smo imali putnika vise -leptira , mora da mu je bilo lepo sa nama Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 22, 2009 8:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Uh, ja mogu samo da kazem da mi je zao sto nisam videla celu ekipu - Branislavu sa tim slatkim leptirom Smile (ali sam videla slike), Senku, Maxija..
(nadam se da nisam nikog ispustila)..

Kisa koja je padala celo popodne i vece pretila je da spreci odrzavanje koncerta, ali Veliki Bog nas je pogledao i kisa je stala bas kada je trebao da pocne koncert..
Moram da pohvalim predgrupu koja je zagrejala atmosferu pre izlaska nasih beba..
A NB, sta reci a ne ponoviti se..ne bih nista da pisem sto oni vec ne znaju.
Uspeli su i pored loseg vremena da okupe ljude na trgu, i da im ulepsaju vece svojom muzikom..
Redjale su se vec svima dobro poznate pesme..1000 godina, u Beznadju, Oktobar fest, Divlje svinje (bas mi je prijala pesma)..Zatim kazi gde je gotovo (fenomenalna verzija sa puno instrumentala..)...Gde smo..vec na prve tonove osetila sam trnce po celom telu..
Verovali ili ne, to vece mi je izuzetno prijala "Tuzna pesma" kojom su zavrsili koncert..

Pozdrav svima koje sam uspela to vece da vidim..

P.S. Senka, nadam se i ja da se vidimo u Zr, ali i pre toga u mestu Lovcenac Smile)

Pozdrav svima..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pon Jun 22, 2009 8:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da napisem koju, valja se.... Pre svega dugo ocekivani koncert za mene (od kada je najavljen na sajtu) pogotovo jer je poslednji na kojem sam bila, bio u Tremi (mart bese, daaaavno..) i hvala bogu pa je kisa stala tek toliko da se koncert uopste odrzi a sto je posle padala bas me briga, ispalo je kao super efekat... Neko kaze da je koncert kratko trajao - ja kazem dovoljno, jer da je trajao duze - definitivno bih ostala bez glasa Very Happy super momci iz Polumrak orchestra tek toliko da nas zagreju ali sasvim dovoljno, bice jos mnogo od njih - ne sumnjam! Vec je receno sta su bebe svirale to vece, meni takodje najteze pala 'Gde smo' a onda 'Divlje svinje' - ova druga zbog glasa! I posebno mi je drago sto sam videla super shefa jednu i jedinu Maju , Cat, Igora, Sonju, Senku i takodje sto sam upoznala Maxija, Stefana i Bambi Smile pa drustvo da se vidimo jos mnogo puta i vec znate za sledeci put - ako ne nosite kisobrane onda bar nosite peskire!! Very Happy I da ne zaboravim da pohvalim sve divne ljude iz Panceva koji se nisu pomakli ni milimetar kada je kisa pocela da pada, hvala Vam svima dragi sugradjani!
hehe p.s. Devojka iz "Isidorine" se zove Milica i jos uvek nije clan foruma jer nazalost nema internet Wink

I da kazem da se nadam da se vidimo vec u Zrenjaninu!!
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Sre Jun 24, 2009 5:15 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::



P.S. Senka, nadam se i ja da se vidimo u Zr, ali i pre toga u mestu Lovcenac Smile)


U Zr sigurno, a za Lovcenac - kooo znaaaa
Wink
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Jun 24, 2009 3:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Cat, a ti si bila sa leve strane bine? Kako li se nismo videli, mi tu stali posle koncerta! Very Happy
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jun 24, 2009 4:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Da, ja sam stajala sa leve strane ispod te nastresnice, kod onog prolaza Smile
Pa ne znam, mada ja sam posle koncerta ubrzo usla unutra u opstinu Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Jun 24, 2009 4:25 pm

Odgovoriti sa citatom

He he he, sledeci put svi forumasi ruke u vis pa da vidimo ko je gde. Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker