Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Treći rođendan sajta www.neverne-bebe.com (19.07.2009.)

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jul 19, 2009 3:19 am

Odgovoriti sa citatom

U naslovu sve pise i naslov sve i kaze...

Mnogo je vec puta napisano kroz razne postove kako je do svega doslo, mnogo puta se na razne nacine iskazala zahvalnost ljudima bez kojih ove price ne bi bilo, ili bi je mozda bilo ali u ko zna kom obliku i sa koliko smisla...

Neverne bebe su godinama iza sebe gradile i grade karijeru vodjenu Milanovom umesnom rukom i to ce Vam svi reci za bukvalno svaki segment njihovog rada i profesionalnosti.
Upravo zbog toga sa jos jacom dozom ponosa opet mozemo da sve one koji su stajali i koji stoje iza net - sveta Nevernih beba svrstamo u kontekst spomenut iznad. I ovaj deo Nevernih beba nesumnjivo ide uz bend predstavljajuci ga kako zasluzuje i sto je jos bitnije, okupljao je, okuplja i okupljace fanove bez kojih ovih stranica takodje ne bi bilo.
Forum na kome citate ovaj post pripada najuredjenijem, najazuriranijem i najposecenijem sajtu medju sajtovima aktivnih bendova ne samo na ovim prostorima, jasno kazu statistike ali i ljudi koji se ozbiljno bave menadzmentom u svetu muzike. Ovi podaci jesu suvoparni kao i svaka vrsta statistike ali takodje zasluzuju da budu spomenuti. Zaista, malo je bendova ciji fanovi gotovo iste sekunde kada se u zivotu ili radu benda nesto bitno dogodi mogu to da procitaju na stranicama sajta.

Necete zameriti da iz perspektive nekoga ko je ipak, najpre fan, kazem jos nesto sto ce biti vezano za forum.
Svi koji imaju iskustva sa internet forumima znaju kakav je to svet i da je prepun zamki, oganicen samo na pisanu komunikaciju. Ovaj forum ima u sebi jos nesto sto ga odvaja a to je stvar oko koje smo okupljeni - muzika omiljenog benda. Oko nje i vrednosti koju nosi bi zapravo trebalo da budu slozni svi oni zbog kojih se nase Bebe i bave muzikom. Manje vise opet tipicno za forume, nick-nameovi se smenjuju, neki su tu stalno, neki su tu povremeno, neki, opet, svako iz svojih razloga, nisu... Ponovicu, ovo je internet oaza koja pripada fanovima Nevernih beba i kao takvu treba da je cuvamo, negujemo i zajedno kreiramo dalje. Drugu - nemamo.

Cestitam treci rodjendan sajta od srca svim fanovima (clanovima foruma i urednistvu), naravno, bendu, ali i svim ostalim ljudima dobre volje koji posecuju ove stranice svakodnevno.



_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jul 19, 2009 3:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Muzika Nevernih Beba je carolija, magija, iskrenost koja nudi osecaj moci nad svetom, ona prosto mami svojom energijom i snagom a kao takva muzika i bend koji je izvodi, zasluzuje svu paznju ovoga sveta. Bend svojom muzikom osvaja sva srca, budi u ljudima osecaj emotivnosti koji su u mogucnosti da upravo kroz ovaj sajt, kutak koje se bavi upravo bebama i njohovom muzikom, podele emocije, radost i tugu koje vladaju u njima.

Cestitke svim ljudima koji su aktivni u samom odrzavanju sajta, samom kreatoru sajta i ljudima koji su deo i ucesnici ove jedinstvene price.

Neka sajt jos dugi niz godina zivi i nek oslikava i dalje pravu sliku Nevernih Beba.
Very Happy Very Happy Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Ned Jul 19, 2009 4:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Zar je vec proslo toliko? Smile


inace, par nedelja pre toga su Bebe imale koncert u Nishu Wink

3 godine charolije?
Lepo
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Ned Jul 19, 2009 7:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ponekad smo isuviše okupirani problemima koji nam se u tim trenucima čine nerešivim, ponekad nemamo dovoljno vremena na raspolaganju za druženje sa ljudima koje volimo, za osmehe, za suze, za mir, iako smo svesni toga da pojedni trenuci mogu biti lepši i značajniji nego i ceo život...
Često srećemo ljude koji nam postaju životni saputnici, srećemo ljude koji nas povređuju, opraštamo se od ljudi koje ne želimo i ne možemo da zaboravimo... I celu tu bujicu osećanja, i svaki naš po nečemu važan trenutak proveden sa dragim ili nedragim osobama mi pronalazimo u stihovima koje Milan piše, i u muzici kojoj se svi članovi benda potpuno posvećuju.
Daju sebe, a za uzvrat dobijaju nebrojeno mnogo nas, nebrojeno naših emocija - osmeha, suza... I svi smo tada isti. Pevamo u isti glas, a svako u svojoj glavi živi samo svoj trenutak, ne govoreći ga nikome jer smo tada jedno. Oni daju sebe, mi dajemo sebe, i stvaramo jednu ogromnu dušu.
Smem slobodno reći da je veliki delić te duše baš ovaj sajt (ako to čak nije i njena srž) baš ovaj ceo forum, baš mi – najverniji Nevernim...
Zašto bi onda ikome bilo čudno kada na pitanje šta smo pronašli iza oblaka svi u isti glas kažemo – SREĆU.

Nevernim bebama, forumašima, i svima drugima koji slušaju Neverne bebe i posećuju sajt čestitam treći rođendan sajta, da ih imamo još mnogo i da još dugo zajedno uživamo u ovoj divnoj bajci.
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jul 28, 2009 1:05 am

Odgovoriti sa citatom

Ej!!!

Iskreno, ne mogu da vjerujem da vec ima 3 godine. Recimo da sam na sajtu vec bar dvije... Vrijeme jako brzo prolazi u lijepom drustvu i zanimljivom okruzenju. Smile

Ja moram, prije svega, cestitati Peci sto je sve ovo napravio, Katarini sto je sve drzala u zivotu eto vec 3 godine, svim administratorima i moderatorima na strpljenju i volji, Hilary na cvrstoj ruci i na kraju Nevernim bebama jer su uvijek spremni na suradnju.

Ljudi cestitam!
Keep up the good work! Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 22, 2009 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

nazalost, koliko ovaj fan klub napreduje po pitanju organizovanih odlazaka na svirke, okupljanja, upoznavanja i caskanja sa bendom...toliko sam forum kao forum propada iz dana u dan. sve je manje i manje konstuktivnih komentara na bitnim temama. malo ozivi uoci i nakon odredjenih svirki i to je to. ja nemam informaciju koliko se nas sajt posecuje ali cenim da je dosta posecen. kada bi i forum bio makar upola aktivan rezultat bi bio bar priblizan onom aktivnoscu foruma koju smo imali recimo u 2007 godini pa cak i u vecem delu 2008. valjda ce izlazak novog albuma malo podici aktivnost.
forum je zivnuo za vreme konkursa ,medjutim stotine ulogovanih ispostavilo se samo radi glasanja za svoje ljubimce a ono malo sto ih je ucestvovalo na forumu napustilo je isti onog momenta kada je objavljena zvanicna lista verovatno razocarani plasmanom.
i dalje se pozivam na cinjenicu da je mnogo kvalitetnih ljudi napustilo forum u proteklih godinu dve zbog raznih pogresnih poteza uprave i koliko vidim nista nije uradjeno da se ti ljudi vrate ovde gde im je mesto i ponovo ucine forum aktivnim. ja se nadam da ce nesto po tom pitanju promeniti a do tada...ugodan boravak na www.neverne-bebe.com
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Avg 22, 2009 4:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, mnogo mi je drago sto si se oglasio konacno Very Happy.
Ti bar znas koliko smo puta i privatno, formalno i neformalno razgovarali i o ovim i o drugim stvarima.

Najpre, malo je pretenciozno, neozbiljno i preterano reci da forum propada. U ovom kako kazes, "propadanju", Tebi moram da odam priznanje jer si bez obzira na sve, od samog pocetka tu i u njemu nisi ucestvovao. Jednog dana, ako Bog da, na sajtu i forumu EON-a, videces i sam kako neke stvari funkcionisu i da ponekad zaista nije zlato sve sto sija Wink. Sajt nam je i dalje po statistikama koje su transparentne i lako dokazive najposeceniji aktivan sajt nekog aktivnog benda. To je dobro, slazemo se.
Sa nekim cinjenicama iz Tvog posta se slazem, da ne kazes da Ti oponiram uvek. Dakle, slazem se sa cinjenicom da je forum bio mnogo zivlji i aktivniji u prethodne dve godine. To jeste neopoziva cinjenica.
Mislis li da je slucajno da se taj period poklapa sa vulkanom dogadjaja koji je pokrenuo izlazak albuma "Iza oblaka", najprodavanijeg legalnog izdanja na ovim prostorima u dugom periodu unazad? Da se sada ne ponavljam, o tome je receno sve vec mnogo puta kao i o ostalim stvarima koje je album uslovio, Sava Centar, veliki trgovi i turneje sa hiljadama i hiljadama fanova...
Aktuelni period jeste zatisje i ono je sasvim normalno pred neku sledecu buru, ne mislis li to? Bilo bi zaista sjajno da je svaki dan na forumu krcato i niko ne bi bio zadovoljniji od mene da je tako ali ovo je tematski forum i jednostavno, ne mogu sve bitne teme, kako kazes uvek biti aktivne. Iskustvo koje imam u radu u ovoj oblasti daje mi za pravo da ovo tvrdim. Dogadaji se, ako ih nema, ne mogu izmisljati. To nikada nije bio manir Nevernih beba i to svi veoma dobro znate. To nesto "novo" sto dolazi potrebno je i bendu ali i ljudima koji bi o tome imali da kazu koju. Sreca pa se priblizava i ja se za to, znajuci sta sledi, apsolutno ne bojim. Stavise, jedva cekam.

Sto se tice clanova kojih vise nema, trebalo bi da znas da bi njih trebalo svrstati u dve kategorije: one kojih zaista vise nema i one koji su tu, svakodnevno, ali nisu aktivni. Obe kategorije su tu (tj. nisu tu) iz njima znanih razloga koji su razliciti (obaveze, licni sukobi sa nekim na licnoj osnovi, ma mislim da znas dobro o cemu pricam, o tome se dosta govori ali niko nema petlju da to napise ili kaze pa onda bend i forum ispadaju koleteralna steta necijih licnih nerasciscenih racuna).
Ali, nisu prestali da vole Bebe, jel tako?

"Omrazena uprava" je bar u poslednjem periodu uradila mnogo toga da se neke stvari poprave a kako su svi zivi ljudi, pa i ti iz Uprave, pojedine greske i priznali. Da li je to dovoljno? Nisam za varijantu javnog batinanja. Fer bi i sa Tvoje strane bilo da ovde napises ono sto si u nekoliko navrata rekao u neformalnim susretima, da klima sto se toga tice jeste poboljsana i bitno promenjena. Naravno, ako iskreno stojis iza onoga sto govoris, a ja sam ubedjena da - da.
Uprave sajtova i foruma su nekako po default-u unapred osudjene da im se svaki korak i potez mere trostruko pa i svi propusti, kojih, razume se, ima, zameraju im se isto toliko. Uz stalno spominjanje nemerljivog doprinosa ljudi koji su napravili i odrzali ovaj sajt i forum a koji takodje, svako iz nekog razloga vise nisu tu (sto subjektivnih sto objektivnih), trenutna Uprava je cini mi se, nikad fleksibilnija i raspolozenija da stvari budu u okvirima korektnih, razumnih i vrlo prijemcivih za sve. Ruka je pruzena i tako je vec neko vreme, ostaje da se vidi da li oni koji su neopravdano sebe svrstali u drugu stranu (Uprava su jedni a mi smo drugi) ruku prihvate ako su njihove pobude iskrene i ako je ljubav prema bendu iskrena, a jeste. Napisala sam to vec negde, ovo je jedino mesto na netu gde treba da budu svi pravi fanovi Beba ali to se nikada nece desiti dok se ne pobedi sujeta (kojoj jesmo svi skloni, ljudi smo) i nekakvi licni odnosi koji sa bendom i ljubavlju prema muzici Beba ne treba da imaju ama bas nikakve veze.

Zavrsicu u duhu Tvoje poslednje recenice - i ja se nadam da se sa novim albumom i novim desavanjima, novim spotovima, grandioznim koncertima i svim ostalim aktuelnim stvarima koje nas cekaju nesto dogoditi a mozda je pravilnije reci, podici atmosfera ponovo. Sa svima na svom mestu koji to zele. Zaista vise nema nikakvih prepreka da bude drugacije. To kazem i u ime novopridoslih kvalitetnih clanova.

Very Happy
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 22, 2009 4:22 pm

Odgovoriti sa citatom

mogla si da me okrenes na fiksni pa da mi ovo kazes Two thumps up

salim se naravno. svakako da su sada stvari mnogo bolje kad je u pitanju odnos uprave sa clanovima. to se i primecuje ali kao sto si i ti potvrdila, nadam se da ce sve ovo zivnuti kad dodju novi veliki dogadjaji vezani za bebe.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sub Avg 22, 2009 5:30 pm

Odgovoriti sa citatom

...kao npr - dvd!!!

pa i akustik album...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Avg 22, 2009 5:39 pm

Odgovoriti sa citatom

bubnjar ::

...kao npr - dvd!!!

pa i akustik album...


Bubnjar, samo jos maaaaaalo strpljena! Vise puta smo se ponovili ali evo jos jednom - isplatice se cekanje. Visestruko.
Bebe i Milan nikada nisu obmanuli svoje fanove pa nece ni sada.
Punk Guitar
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Avg 23, 2009 1:36 pm

Odgovoriti sa citatom

srecan i od mene

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Avg 23, 2009 2:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

bubnjar ::

...kao npr - dvd!!!

pa i akustik album...


Bubnjar, samo jos maaaaaalo strpljena! Vise puta smo se ponovili ali evo jos jednom - isplatice se cekanje. Visestruko.
Bebe i Milan nikada nisu obmanuli svoje fanove pa nece ni sada.
Punk Guitar


Bubnjar strpljiv! Smile
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Sre Avg 26, 2009 12:18 am

Odgovoriti sa citatom

Наравно, честитке сајту...


Када је изашао "Иза облака"?
У априлу 2007. Сада је...2009, август!
Две и по године се на овом сајту хвали, дискутује, помало критикује, пише о том албуму. Са разлогом, свакако.
Можда је и време да се мало слегне прашина.
Да, можда је то "затишје пред буру", лепо речено.
Кад већ рекох "прашина", погледајте само колико тога је "сачувано од прашине".
(не можете промашити Rolling Eyes )
Ко још може да се похвали са сличним?
Добро, има још много одличних група или извођача, али овај сајт је, сложићете се, изузетан.

Неки су незадовољни, али требало би да буду реалнији.
Тражите квалитет, а не квантитет.
Зато је овај број рег. чланова упитан, био је завидан и пре Конкурса, но добро...

Чини ми се да би неки желели да се овде говори и много више генерално о музици, не само о Неверним Бебама. То подржавам у сваком случају. Тако би могли на једном месту сазнати више о дешавањима у свету музике. Ево, позивам музичаре који су учествовали на Конкурсу да се придруже и допринесу својим коментарима и новим темама. Неки већ јесу.
Фанови и остали љубитељи доброг звука прате, подржавају и подржаваће бенд и даље, свако на свој начин.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker