Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 25.07.2009. - Bela Crkva - bašta Centra za kulturu

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Jul 31, 2009 7:29 am

Odgovoriti sa citatom

taj_rad ::

Pobogu, zar nije bilo mesta i za Izabelu?

Pobogu, da kazem i ja neku Two thumps up .
Vrapci na grani znaju da se mesecima unazad sa mnom vozio i znan i neznan i da kopam i rukama i nogama da uvek sto vise forumasa ode na koncerte, gde god bili. Kada se ne trpamo u kola kod mene bunarim kako mogu i koliko mogu samo da se ljudi nekako prevezu i uzivaju sa Bebama. I ljudima iz benda znaci kada, gde god bili, oko sebe imaju poznata lica.

Katarina je vec sve objasnila i ja joj zahvaljujem, moja jedina "krivica" je sto zbog poslovnih obaveza zaista nisam stigla da se oglasim i objasnim. Ne bih da bilo ko pomisli da se pravdam jer to dugo vec ne radim ni mami pa tako necu, pobogu, ni ovde.
Verujem da je bellina dovoljno zrela i razumna da moze da shvati kako se sve odigralo i da se svi radujemo koncertima koji dolaze.

Idem na put pa cu svoje impresije o koncertu ostaviti cim se vratim posto je i za mene ovo bilo em iznenadjujuce samo po sebi jer sam mislila da cu vece da provedem u krevetu em..... Pisemo se....


_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Uto Avg 11, 2009 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se oglasim... Smile Posle mukotrpne borbe sa cevapima i pitama da napisem jos jednu bajku za mlade i malo starije.

Istorija se ponavlja, ponovo je subota bila u pitanju, punovo sam radio u Zemunu. I zaboravio na svirku, posle posla krenuh u Batajnicu na zasluzeni odmor (citaj: mazohisticko unistavanje do tri ujutru na facebook-u Smile ). Zovem strinu da se najavim, ona nesto na mandarinskom prica, a ja bas tada bezao iz skole, nista je zivo ne razumem... Rekoh sebi: Ivane, daj pozovi Katarinu, ona je administrator, isla je u skole, sigurno konta taj mandarinski. Smile Pozvah ja nju, ona kaze na svirci je u Beloj Crkvi, nista me ne cuje, nego da ja dodjem tamo da ona to pogleda. Sta cu, ja rucnu, okrenem se za 360, ovaj 180 stepeni, i pravac Bela Crkva... Jos mi rekla da pozurim...

Izadjoh iz BG-a, hvala Bogu, ravan Banat, pustio Prodigy i stisnuo papucicu gasa. prosli put sam se zeznuo u Kovinu i skrenuo (prava rec) ka Ludnici, ali sam sada to zaobisao u sirokom luku i krenuo dalje. Brzo sam stigao, jako lep okolis oko Bele crkve, sume i jezera. Najvise vremena izgubih dok ne nadjoh Katarinu, kad ona na koncertu Beba. Iz kurtoazije, ajd, rekoh sebi, da sacekam kraj koncerta, pa cu je pitati za prevod. Bebe na nekoj bini, prze Divlje svinje, pa Kazi gde je ljubav i slican asortiman, to vam je vec poznato, a i devojke su opisale koncert. Narocitosu bile odusevljene kada su bebe skratile pesmu Daire na neverovatnih 11 minuta. Posle svirka, potraga za iglom u plastu sena, ali ko kaze da je to nemoguca misija, grdno se prevario. Imamo mi mlade sokolove... Smile

Na kraju, pojasni meni Katarina sta je pesnik hteo da kaze, pa sam mogao da podjem kuci. Smile Kao sto sam mislio, nista posebno, ali 'bar' sam prisustvovao jos jednoj bajci sa dragim ljudima.

Do sledece bajke, Ivan vas pozdravlja. Wink
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Avg 13, 2009 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker