Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 03.08. - 07.08.2009. - mini turneja u Crnoj Gori

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Avg 05, 2009 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Sam naslov vam sve govori. Neverne bebe su trenutno na mini turneji u Crnoj Gori.
Jedan koncert je bio juce, u Herceg Novom.
I naredna dva su u Petrovcu (06.08.) - basta Ponta i narednog dana u Baru (07.08.) - basta Planet

Nadam se da je bar neko bio, tj da ce biti na nekom od ovih koncerata, pa da nam napise kratak izvestaj (uz naravno slike)...

U svakom slucaju, lep provod svima koji budu isli na koncert u Petrovcu i Baru.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Avg 07, 2009 4:04 am

Odgovoriti sa citatom

Lijep provod zelim svima koji uspiju da odu na neki od koncerata, a isto zelim i bendu! Smile

p.s. Je li neko javio Nini za datume? Znam da je zamolila da joj se javi na mob.
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Avg 07, 2009 9:27 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam joj javila Two thumps up . Zapravo, vec je znala za HN, javila joj je Senka, a ja sam joj javila za ostalo.
Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Avg 08, 2009 4:26 am

Odgovoriti sa citatom

Kazem ja...sta bismo mi bez Marijane????

Ajd sad, cekamo fotke i izvjestaje, sigurna sam da ce biti uzbudljivih prica Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Avg 08, 2009 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Iskreno, jedva cekam da se vrate Budjava i Petrica, sigurna sam da ce imati stosta da napisu.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 16, 2009 8:18 pm

Odgovoriti sa citatom

a jel mogu ja samo da napisem da sam bez texta?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Avg 16, 2009 8:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne moze Mr. Green Mr. Green
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 16, 2009 9:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo mi cemo biti strpljivi, pa cemo sacekati da ti dodjes do teksta da nam napises kako je bilo

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Avg 17, 2009 11:02 am

Odgovoriti sa citatom

Meni sve ovo mirise na to da Budjavica sprema iznenadjenje...Slike, utiske i jos po nesto... Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Avg 17, 2009 9:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Kokice, moracu da te razocaram.. nista od toga.. napisacu utiske, salila sam se malo, ali kad dodjem do daha Very Happy i do teksta naravno Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Ned Avg 23, 2009 9:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Bio je to jedan od retkih dana kada sam na moru bila neraspolozena. Onaj osecaj kada imas sve, a nemas nista... I suze... Teku niz lice kao lude... A onda, drugarica posalje poruku da Neverne bebe sviraju u Baru 4. avgusta... Wow, konacno! Jos samo dva dana, i slusacu ih uzivo posle skoro 4 meseca! Jedva sam cekala stvarno... I zeleci da ih iznenadim, nikome nisam rekla da dolazim na koncert...
U Baru – nevreme. Oluja. Vetar. I struje je nestajalo. A tehnicar Nemanja na bini polako skuplja opremu Smile “Sta da ti kazem, ako se ovo ne smiri do devet, pola deset najkasnije,nema nista od koncerta” A bilo je deset minuta do devet Very Happy Super, mozda se i smiri xD
Vec je kisa pocela... Saljem Vlajku poruku da mi je neizmerno krivo sto ih nisam videla, ni slusala i da mi javi za drugi termin... A vec sam pala u depresiju. Skroz.
Kad ono... Sutradan Vlajko javlja za Petrovac. “Dolazis?” –“Naravno, dolecem!”


Petrovac 6.08.2009.

Basta Ponta predivna, i prepuna. Sa mamom, tatom, bratom i drugom, nasla sam neki slobodan sto blizu mora... Ubedjena da koncert pocinje pesmom “Dan tvoj”, nestrpljivo cekam da pocne...
Ali ne... Na moje ogromno iznenadjenje – “Lica”! Ne secam se otkad je nisam cula uzivo! I bolela je, vise nego ikad...
Prosli su mi kroz glavu svi koncerti na kojima sam bila sa njim. A on sad nije tu. Prosle su mi kroz glavu sve nase omiljene pesme. A sada ih ne pevamo zajedno. Prolazili su kroz glavu i svi oni nezni zagrljaji, i svi poljupci, i svaki nas ples... A sada sam bila sama, sama sa uspomenama. I neopisivo je to sto se u sebi raspadam, i sto je svaki taj delic najtuznija pesma za sebe, a na licu je osmeh, i ja igram, i ne mogu da stanem... Zato sto sam jaka kao stena.
“U beznadju”, i ja vise ne postojim! I opet odbrambeni mehanizam – igram, skacem, vristim! Samo da ne mislim! Tako dobro se ta pesma sjedinila sa talasima pomahnitalog mora u ciju se koreografiju i moj nemirni duh savrseno uklopio. To je stvarno bilo magicno.
A Bebe, kao Bebe. Uvek u punom sjaju! Koliko su mi samo nedostajali...
Uz “Kisu” sam kao i obicno nacisto odlepila. Uz “Pravdu” se sledila i najezila. A uz “Gde smo”, sta drugo nego zaplakala.
Redjale su se pesme kao delovi slagalice, Veliki je Bog, Boje duge, Balkan, Oktobar fest, Za hiljadu godina, Da bog da lazem, Gotovo, Daire naravno Smile ... Kraljicu je uvek lepo cuti! I znate onda kada ostane poslednji delic pa ga srecni i ispunjeni uglavite tamo gde treba, bas na pravo mesto, e tako je meni legla “Dvoje”. Bas kao sto uvek legne. I naravno, svi zajedno smo je otpevali, onako kao najuvezbaniji hor.
Cika Gane me je upoznao sa Ninom koja je bila i u Herceg Novom na koncertu Smile
Ipak, najiskrenije sam se nasmejala Randji kada je u jednom trenutku, bas na kraju koncerta seo za Milanove klavijature i rekao na mikrofon “O yea!” Very Happy
Posle svirke smo se pozdravili, ne stigavsi bas lepo da se ispricamo jer sam zurila, ali smo to nadoknadili sutradan u Baru, naravno Smile
I eto, posle te divne veceri, posle sjajnog koncerta i svega sto sam Vam napisala, mogu i ja reci jedino “O yea!” Very Happy


Bar 7.08.2009.

Iako odusevljeni svirkom u Petrovcu, mama i tata ovoga puta nisu isli sa mnom Very Happy Isao je ostatak familije, sestra i zet, i brat naravno koji je od sada veliki fan Beba Smile
Ovoga puta bila je i predgrupa, neka mi ne zamere ali zaboravila sam kako se zove bend, ipak, odlicni su bili! Cini mi se da su super zagrejali publiku koja je istini za volju dosla u mnogo vecem broju i u mnogo dinamicnijem i raspolozenijem stanju za djuskanje od one publike u Petrovcu.
Zato sto je to bio drugi koncert na kom sam sama sa svojim uspomenama bilo mi je malkice lakse, kao... Repertoar nije nesto bitno bio izmenjen od onog kog sam cula prethodne veceri... Osim... “Divlje svinje!” Aaaaaaaaa kako sam vristala i skakala, i ni sama vise ne znam sta sam radila tad sa svom svojom energijom i adrenalinom, verovatno sam prenela bar upola toga na brata i druga jer kad su me videli u transu poceli su i oni da skacu Very Happy
Uz “Da bog da lazem”, jaku kao stenu su me podigli na ramena. Vlajko se smejao sa bine. Poslao poljubac, koji jos cuvam, koji cu uvek cuvati, sa najiskrenijim smeskom Smile A zvezda na nebu koliko i peska u pustinji! I svaka sjajnija od druge! Mislim da sam ih ponovo dosegla.
Stvarno je bilo divno biti opet sa tim ljudima, medju podignutim rukama i zagrejanim dlanovima, biti na tlu koje se trese od nasih pokreta i njihovih koraka na bini.
Nina i ja smo se opet videle Smile
Posle jos jednog neverovatnog koncerta, opet sasvim ispunjeni seli smo da popijemo po pice svi zajedno.
Pricali smo, pili, smejali se... Dobila sam aplauz kada sam pucnula prstima i poterala druga i brata da krenu recima “Decaci, ustajte, idemo”. Very Happy Bilo je bas veselo, uz neku saljivu pricicu sa Cika Ganetom i Vlajkom i moj komentar “ A nisam Vlajko majke mi” opet je nas smeh odzvanjao celim Barom. Neka je. Mnogo Vas volim.
Znate kako se kaze “ Iskoristi svaki trenutak koji imas jer ima veliku vrednost, podeli ga sa posebnim osobama, i on ce biti magican”. I zaista Bebiske, hvala Vam za svaki delic sekunde koji ste ucinili predivnim Vasim osmesima, Vasim sarmom, duhovitoscu i lucidnoscu...
Bas svaki taj delic, zajedno sa sjajem zvezda vecito cu cuvati u parcencetu neba koje nosim u grudima...
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Ned Avg 23, 2009 9:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Petrice, jako emotivan izvestaj...

BudjaFko, text?
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Avg 24, 2009 10:31 pm

Odgovoriti sa citatom

budjafko je danas stigo u ns, stalno nedje idem i cim skupim vremena pisem vam poduzi post
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pon Avg 24, 2009 10:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako je tako, onda ima sat i po radne pauze, pa na text, .
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Ned Avg 30, 2009 10:03 am

Odgovoriti sa citatom

Petrica ::


Znate kako se kaze “ Iskoristi svaki trenutak koji imas jer ima veliku vrednost, podeli ga sa posebnim osobama, i on ce biti magican”.


Petrice, carolija...
Dirljiv text...
Trebalo je ovo sve doziveti, hvala ti sto si ovu buru emocija podelila sa nama...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Avg 30, 2009 6:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Jako lijepo napisano, Petrice.

Zao mi je sto nisam bila bar na jednom od ovih koncerata u Crnoj Gori. Mimoisli smo se Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Sep 27, 2009 9:17 pm

Odgovoriti sa citatom

da ne mislite da sam zaboravila, nisam.. i otqcala sam post, zabelezila sve i stisnula delete... toliko.. izvinite
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker