Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.11.2009. - Novi Sad - Srpsko Narodno Pozorište

Odgovori na poruku
Autor Poruka

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 01, 2009 10:09 am

Odgovoriti sa citatom

Uvek je lepše iz bliza, 4 red sa desne strane, nije moglo bolje, ali poslužiće.... Very Happy Very Happy
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Uto Dec 01, 2009 10:12 am

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Nisam mogla a da ne odolim i da postavim i moj snimak "Godine Srama". Izvinjavam se unapred zbog drhtanja ruke pred kraj snimka, pesma me je skroz slomila.... razumećete... Smile

http://www.youtube.com/watch?v=d-LHQFFmgL4



Snimak je super, ipak za sledeci koncert se javi da ponesem malo bensedina

Pitanje za sve forumase: da li postpji snimak kompletnog koncerta u bilo kom obliku, bilo bi dobro cuti jos koji put ovu svirku?!
Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Dec 01, 2009 10:40 am

Odgovoriti sa citatom

Bob, ne postoji snimak celokupnog koncerta ali... Samo jos malo strpljenja... Wink
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 01, 2009 10:42 am

Odgovoriti sa citatom

Sad Sad a baš bi bilo lepo uživati uz celokupni snimak.... Very Happy Very Happy
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Dec 01, 2009 10:47 am

Odgovoriti sa citatom

Btw, zaboravila sam da napisem da mi je ovo jedan od najlepsih detalja iz svih izvestaja, mada ima stvarno predivnih, i citam svaki dan opet, po delic, bio to Ninin, Pecin, Inin ... Sasvim svejedno.

BoB ::


Najvise hvala za snimak "jednom kad me ne bude", njega nisam snimio jer sam posle 9 meseci prvi put okrenuo jedan broj, svasta sam izdrzao, ali "Svet moj, ide dođavola... ovo je ljubav...", e to nisam uspeo! Ipak mi je ona i poklonila ljubav prema vasoj muzici!

ShockedShocked Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Uto Dec 01, 2009 11:06 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Bob, ne postoji snimak celokupnog koncerta ali... Samo jos malo strpljenja... Wink


Sad , zasto nema snimka... I sacekacemo jos malo u "u hodniku vremena"... LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Uto Dec 01, 2009 11:24 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Btw, zaboravila sam da napisem da mi je ovo jedan od najlepsih detalja iz svih izvestaja, mada ima stvarno predivnih, i citam svaki dan opet, po delic, bio to Ninin, Pecin, Inin ... Sasvim svejedno.

BoB ::


Najvise hvala za snimak "jednom kad me ne bude", njega nisam snimio jer sam posle 9 meseci prvi put okrenuo jedan broj, svasta sam izdrzao, ali "Svet moj, ide dođavola... ovo je ljubav...", e to nisam uspeo! Ipak mi je ona i poklonila ljubav prema vasoj muzici!

ShockedShocked Crying or Very sad Crying or Very sad



"...Ćuti eksplodiraću za sve te reči između nas..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 01, 2009 3:11 pm

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Uvek je lepše iz bliza, 4 red sa desne strane, nije moglo bolje, ali poslužiće.... Very Happy Very Happy

Naravno da je lepse iz bliza:)
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Dec 01, 2009 7:06 pm

Odgovoriti sa citatom

27.11.2009 ; 21h ; SNP Novi Sad…

Bajka...
Prigusena svetla, tisina i iscekivanje...
Stihovi, reci Vladike Nikolaja...
„Kada ognjilo udari o kremen onda se javlja varnica. Plamen se uzdiže u vis, iznad ognjila i kremena. Ako bi se Balkan istovetovao sa ognjilom ili sa kremenom, ne bi bio Balkan, nego bi bio Istok ili Zapad.
Ako bi poželeo da bude plamen, iznad čelika i kamena, bio bi i ostao bi Hristov Balkan, iznad tuge Istoka i iznad truda Zapada, i kao takav koristan Istoku i Zapadu.
Da svetli i jednom i drugom. Iznad Istoka i Zapada...“


I danas, dok ovo pisem, ne znam zasto sam uz jezu osetila da ce ovi stihovi biti povezani sa bajkom koju ce pricati koncert...Ovo ce verovatno ostati misterija...Ali i nju sa zadovoljstvom delim sa Vama, jer taj osecaj jeze i nemoci da bilo sta kazem je trajao punih dva sata...

Pa ajde da pocnem...
Konacno, Kokica zivi bajku koju vec mesecima cita...Konacno je Kokica uspela da spoji mesto, vreme (27.11.2009), muziku i forumase sa kojima ce ovoga puta podeliti radost i emociju najdirljivijeg koncerta... Svaka beba koja se na forumu zadesila onog dana kada sam ja postala clan foruma bila je u mojim mislima...Nisam dozvolila da daljina ucini svoje...Mira, taj_rad, Abela, Brankica, Tea, Jovana....Vi ste u mojoj bajci imali posebne uloge...Hvala Vam...

Posebna emocija se delila sa Vama... Delila sam sa Vama svoju tisinu, unutrasnju tisinu i spokoj, delila sam sa Vama onaj najlepsi deo bajke, onaj deo koji je drugaciji, jedistven, delila sam sa Vama trenutke srece koji se osete samo tokom koncerta, trenutke koji kada se ton zadnje pesme zavrsi ostaju zakljucani u meni...Hvala Vam sto ste bas Vi ostali kod svojih kuca i time dopustili da na Vas mislim u najlepsim trenutcima veceri....

Ovako...Bajka koja je 27.11 pricana, meni ce ostati u secanju samo zato sto sam osetila jedinstvo...Mi smo svi tada bili Bebe, a najvece Bebe, Neverne bebe (Milan, Vlajko, Jana, Kebac, Jelena Radnja i Andreja) bili su samo saptaci nasih emocija...Oni su imali snagu i hrabrost da pesmom priznaju emociju svih nas...Oni su trpeli svetla pozornice i pred njima pokazali ljubav, veru i jedinstvo...Za mene to vece je vece svih nas, vece svih beba koje zive bajku i dele caroliju...Vece i najmanje i najvece Neverne bebe...

Mislim da o pesmama ne treba pisati, znamo svi koliko se “saptaci emocija” spremaju za koncert u NS i sa koliko ljubavi bas tu sviraju... Ono sto je za mene bilo novo, neocekivano jeste spoj ambijenta, muzike i forumasa...Po prvi put sam prisustvovala koncertu koji je pruzio najlepse pesme, svirane i pevane na najlepsi nacin, jer svaka pesma je bila poznata, svaka emocija je vec bila probudjena tom pesmom, a opet taj koncert je pruzio nesto novo...Pesme, iako poznate i pevane bezbroj puta, bile su mi nepoznate, nove, jedinstvene...Svirane posebnim zarom i pevane sa posebnom snagom i unutrasnjom borbom...Ne mogu izdvojiti nikoga, ne mogu izdvojiti najlepsu pesmu, ne mogu trenutke izdvajati...To je prosto nemoguce...Hvala svim prisutni bebama na istoriskoj veceri...

Ono sto zelim na kraju reci, jeste da sada kada razmislim o svemu, shvatam da sam ispunjena nekim novim osecajem zadovoljstva i srece, ali isto tako osecam prazninu, jer u trenutcima kada su se sabirali utisci sa koncerta falile su gore pomenute bebe...
Ono sto je Peca zamislio, a mi ostali se trudimo da odrzimo jeste ono najlepse u celokupnoj prici... Svi mi zajedno, u trenutku ulaska u ovu skromnu druzinu, nesvesno smo pristali da postujemo nepisano pravilo da se svaka emocija i svako druzenje podeli i docara... Two thumps up

Peco, nemam reci, zaista imas divnu ideju i divno je saznanje da svi iz nekog neobjasnjenog razloga to postujemo...Ponosna sam na sebe sto uspevam da sa nestrpljenjem sacekam bajke, ali sam isto tako ponosna sto sa posebnim osecajem zadovoljstva imam priliku da i ja svoju bajku podelim sa Vama...
Jos jednom hvala Peci za ovo nepisano pravilo i hvala Vama koji ovo citate...

A sada da zaokruzim celokupnu pricu...
Mi zaista imamo svoj svet i mi zaista poznajemo osecaj gorenja u plamenu ljubavi...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 01, 2009 8:14 pm

Odgovoriti sa citatom

@Mi zaista imamo svoj svet i mi zaista poznajemo osecaj gorenja u plamenu ljubavi... Two thumps up Two thumps up slažem se....
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Dec 02, 2009 8:31 pm

Odgovoriti sa citatom

...nekako najjači koncert Nevernih beba od svih kojima sam prisustvovala... Ovaj koncert je probudio u meni ono što je poslednjih par meseci bilo uspavano, zgaženo, potisnuto banalnostima, slučajnostima, svakodnevicom i nekim, za sreću, nebitnim stvarima...

...plač klavijatura...Jelenin vrisak "ja ne smem da volim"...Ranđin uzvik "gde je tu pravda"...počinje još jedno ispisivanje najemotivnije bajke na svetu i to ne bilo gde, već u srcima prisutnih...

...Godine srama...Jana u svom bolu...gitara koja jauce i završava Janinu priču...
...Sve naše godine, Jednom kad me ne bude...Jelenin uzvik pun ljubavi, a ponovo, i kao takav, cepa po šavovima...
...Milan...čarobnjak...ljubav...

Jedino se na koncertu Nevernih beba dešava da svi dišu kao jedno, da svi znaju kad da tišinom odaju počast nekoj duši koja tu tumara, a kojoj se možda u tom trenutku pevaju najslađi stihovi; da suzu na mom obrazu sustiže suza nepoznatog momka iz četvrtog reda; da devojka na jednom kraju sale "umire od bola", a da se devojka na stepeništu "raspada" zbog potpuno iste stvari...

Hvala Nevernim bebama na događaju koji će me držati ispunjenom bar par meseci!

Hvala ženi koja je "jaka kao stena", a ipak "luda bez nas"! Bez nje ova bajka ne bi bila potpuna, bez nje bi "boja sreće" izbledela! Marijana, hvala!


_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Olivera

Nova Beba

Pridružio: 29 Jan 2010

Poruke: 2


Poslao: Pet Jan 29, 2010 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam bila na koncertu i bila sam najmladji gledalac zajedno sa mojim bratom i roditeljima...Bilo nam je super...

Imam samo 7 godina i znam skoro sve pesme napamet... Very Happy

Dobro,nisam bila najmladja,bio je i moj brat koji ima 5 godina,ali on se ne racuna jer je pred kraj koncerta zaspao... Very Happy

Volela bih da dodjem i sutra na koncert,ali mi mama i tata ne daju,jer pocinje jako kasno!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Jan 29, 2010 8:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Draga Olivera, dobro nam dosla!

Sa Jelenom i Janom cemo te upoznati na prvom sledecem koncertu na koji dodjes pa ces tada sa njima i da popricas .

Ne moras da pises recenicu po recenicu, mozes i sve odjednom sto zelis, tako je lakse za citanje .

Drago nam je sto si sa nama !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Olivera

Nova Beba

Pridružio: 29 Jan 2010

Poruke: 2


Poslao: Pet Jan 29, 2010 10:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Presrecna sam sto ste mi se uopste obratili!!!Smile
Skacem od srece.Jedva cekam.Kada ce biti neki koncert,a da pocinje malo ranije kao sto je bio ovaj u Pozoristu?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jan 30, 2010 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

dobrodosla olivera Smile
ja sam se sad bas raznezila
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Sub Jan 30, 2010 9:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Olivera ::

Imam samo 7 godina i znam skoro sve pesme napamet... Very Happy


_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Ned Jan 31, 2010 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

E,ovaj bi podatak,definitivno,trebao ući u statistiku foruma...slatko skroz.

Olivera,dobro nam došla.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 14 od 14
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker