Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 17.12.2009. - Beograd - klub Cinema (VIP)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Dec 18, 2009 2:12 am

Odgovoriti sa citatom

ewwwww, evo cuo sam 'Gde smo' uzivo, zahvaljujuci Kokici (hvala ti puno )

cujem da je atmosfera fenomenalna Very Happy Two thumps up
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Pet Dec 18, 2009 1:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Lepa svirka, Lepo vece! Drugacije od proslogodisnjeg acustic night-a na H2O (u povratku na NBG, ulice kao za reli trke.. hehe).

PS Catrin hvala za ulaz!!! Smile
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Dec 18, 2009 2:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo kako je bilo sinoć:

http://picasaweb.google.com/izabela.bellina/NeverneBebe?authkey=Gv1sRgCMvFmOvwrKa_Hw&feat=directlink
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pet Dec 18, 2009 3:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Belina, lepe slike.
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Dec 18, 2009 3:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Taj, evo šta je mene posebno oduševilo na koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=rQlcIj16usY

http://www.youtube.com/watch?v=T4hAZS3zmNw

Uživajte Whistlehy Guitar
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Pet Dec 18, 2009 3:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Zdravo drugari
Puno je vremena prošlo od kada sam uopšte bio na koncertu. Mislim, bio sam na više koncerata u prethodnom periodu (AC/DC, Metalica, Sting, IronMaiden, ...) ali, nekako reč koncert je, za mene, vezana za Bebe. Iz mnogo razloga koje, verujem svako ovde ima.
Sinoć su Bebe svirale u Cinemi. Nekada je to bila izjava koja se uvek mogla čuti ponedeljkom u širokom krugu ljudi u Beogradu. To me nekako vraća u to vreme pa imam potrebu da dam malo opširniji opis i moje viđenje dešavanja te, sada daleke 1997 godine.
U to vreme sam odlazio na sve svirke na koje sam mogao, i u Beogradu i u unutrašnjosti. Tada su Bebe svirale gotovo isključivo obrade poznatih hitova i već odavno su slovili za najbolje u tom poslu. S obzirom da su svirali svuda, nije bilo ništa čudno što se pojavilo novo mesto gde će svirati tj. Oh! Cinema klub. Na prvu svirku (polovinom novembra 1997.) su oni otišli bez velikih očekivanja a nama (fanovima) je bilo super jer smo znali da će kao i uvek biti dobar provod. Došli smo u klub oko 22 h, seli za sto ispred bine i shvatili da se nalazimo u malo neuobičajenom okruženju za ovakav koncert. Dosta pozera, sponzoruša i bezvratih likova je sedelo i pijuckalo preskupo piće pitajući se "ko li su ovi čupavci i da li će se njihovim silikonušama dopasti to što su ograničeni mozgovi smislili za to veče. Dobro, verovatno malo preterujem ali publika svakako nije bila "prava".
Tada se po pravilu sviralo dva ili tri bloka, sa pauzama tako da je posle prvog bloka reakcija bila veoma mlaka. Čak toliko da je Milan došao kod nas, seo i doslovce rekao: "Šta sad da im sviram, jebo te". U pauzi je počela migracija smorenih sponzora ka drugim mestima u gradu gde oni mogu da dođu do izražaja a u klub je počela polako da dolazi prava publika.
Nakon drugog bloka Milan je opušteno, nakon što je, kao i uvek, "dobio" publiku rekao: E, sad možemo da sviramo šta hoćemo. Sviran je i treći blok a nakon svirke organizatori su se odmah dogovorili da ponove svirku i sledeće nedelje.
Sledeće nedelje je klub bio pun prave publike a atmosfera je bila sjajna. Kad kađem pun mislim na broj ljudi koji je približno bio kao i sinoć.
Na treću uzastopnu svirku u Oh! Cinema sam došao malo kasnije, oko pola jedan. Red za ulaz je bio do pola Gračaničke ulice!!!
Tu je počela neverovatna priča koja svakako zauzima posebno mesto u istoriji kako benda tako i klupskih svirki u Beogradu a i šire.
Ko je bio sinoć na koncertu neka zamisli bar tri puta više ljudi koji ostaju do kraja (ah, da, kraj je tih večeri bio oko 4 - 5 ujutru), naručuju jutarnju kafu nakon svirke i potpuno srećni odlaze, neko na posao, neko na fax, neko u školu (ja, srećom na spavanje). Veliki deo tih ljudi je svake, ali bukvalno svake nedelje uveče živeo u Cinemi sa Bebama.
U jednom trenutku je galerija bila zatvorena jer nije mogla da izdrži opterećenje svih tih ljudi koji su 4-5 sati đuskali gore. Morali su da je ojačaju.
Iako smo svi bili veoma važan deo svega toga, svakao je obeležje tih nastupa bila ekipa "Kačketara" i obrade U2, posebno "With or without you".
Nemoguće je to opisati ma kako opširan ovaj opis bio pa više neću o tome pisati. Samo još nekoliko činjenica:
- 1997 je Jana imala 12 a Jelena 13 godina
- Kebac je tada nameštao bubanj Bebama
- Pevali su Tasa i Gorica
- Čika Gane je i tada vozio
- U Cinemi je odsvirana 1000-ta svirka

Sada je vreme da se malo posvetimo sinoćoj reinkarnaciji istorije Cineme.
Zbog svega navedenog, sinoćni odlazak u Cinemu je za mene bio događaj koji se ne sme propustiti. Tako, dođoh oko 22.30 u klub u kome sam proveo dve godine života u kome od kada Bebe nisu svirale nikada nisam bio. Tada smo ulazili preko reda, na spisak ili na nekakvu žvaku. Sinoć se ulaz rezervisao preko sajta.
Klub renoviran, lep, malko fensi. Malo ljudi. Vejavica sprečila većinu fanova da dođu. Slike prolaze kroz glavu i razmišljam kako će sada to da izgleda.
Koncert počinje oko pola 12 i odmah Bebe rešavaju sve dileme. Počinju sa Pink Floyd-om, Wall, sa kojom su toliko puta počinjali ranije. Sasvim dovoljno da svi mi koji smo bili i onda i sad vratimo ceo film. A bili su i kačketari a bio je i U2 i Proud Marry. A bio je i Kebac kome je neko drugi namestio bubanj.
Ispred mene desetak dečaka i devojčica, mnogo mlađih nego što sam ja bio 1997. Pevaju svaku reč, odrastaju i sazrevaju uz Bebe. Baš kao i svi mi bez obzira na godine. Siguran sam da su na pravom putu (za nju).
Prepoznajem nekoliko likova iz prošlosti koje sam poslednji put video na poslednjoj svirci Beba u Cinemi pre 10 godina. Pozdravljamo se kao da je prošle nedelje bila svirka a ne pre toliko vremena.
I konačno, publika peva i očekuje njihove pesme a za vreme obrada hitova se pita: valjda će sad Veliki je Bog, Dvoje, Gde smo, ... Sasvim obrnuto nego pre toliko godina kada se čekao U2. To je siguran dokaz da je priča koju smo svako na svoj način živeli, potpuno uspela. Amin.

Toliko drugari. Znam da sam preopširan, i znam da sigurno nisam uspeo da prenesem emociju u potpunosti.
Isto tako znam da ćemo za 10 ili 15 godina viriti preko glava klinaca u prvom redu u Cinemi koji su rođeni pre, na primer nedelju dana i dalje živeti i postajati bolji uz Neverne Bebe.
Hvala na pažnji.
Still watching ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pet Dec 18, 2009 4:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Skywatcher, interesantan post. Uživah čitajući.

Možda bi mogao da napišeš još neku zanimljivost iz vremena koje pamtiš.
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Dec 18, 2009 6:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Slažem se sa tobom Taj, Skywatcher, mogao bi da otvoriš novu temu pa da nam opišeš dogodovštine u to vreme na tim koncertima, biće lepo napraviti paralelu - nekad i sad. Very Happy Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Dec 18, 2009 6:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Skywatcher ::

Zdravo drugari
Puno je vremena prošlo od kada sam uopšte bio na koncertu. Mislim, bio sam na više koncerata u prethodnom periodu (AC/DC, Metalica, Sting, IronMaiden, ...) ali, nekako reč koncert je, za mene, vezana za Bebe. Iz mnogo razloga koje, verujem svako ovde ima.
Sinoć su Bebe svirale u Cinemi. Nekada je to bila izjava koja se uvek mogla čuti ponedeljkom u širokom krugu ljudi u Beogradu. To me nekako vraća u to vreme pa imam potrebu da dam malo opširniji opis i moje viđenje dešavanja te, sada daleke 1997 godine.
U to vreme sam odlazio na sve svirke na koje sam mogao, i u Beogradu i u unutrašnjosti. Tada su Bebe svirale gotovo isključivo obrade poznatih hitova i već odavno su slovili za najbolje u tom poslu. S obzirom da su svirali svuda, nije bilo ništa čudno što se pojavilo novo mesto gde će svirati tj. Oh! Cinema klub. Na prvu svirku (polovinom novembra 1997.) su oni otišli bez velikih očekivanja a nama (fanovima) je bilo super jer smo znali da će kao i uvek biti dobar provod. Došli smo u klub oko 22 h, seli za sto ispred bine i shvatili da se nalazimo u malo neuobičajenom okruženju za ovakav koncert. Dosta pozera, sponzoruša i bezvratih likova je sedelo i pijuckalo preskupo piće pitajući se "ko li su ovi čupavci i da li će se njihovim silikonušama dopasti to što su ograničeni mozgovi smislili za to veče. Dobro, verovatno malo preterujem ali publika svakako nije bila "prava".
Tada se po pravilu sviralo dva ili tri bloka, sa pauzama tako da je posle prvog bloka reakcija bila veoma mlaka. Čak toliko da je Milan došao kod nas, seo i doslovce rekao: "Šta sad da im sviram, jebo te". U pauzi je počela migracija smorenih sponzora ka drugim mestima u gradu gde oni mogu da dođu do izražaja a u klub je počela polako da dolazi prava publika.
Nakon drugog bloka Milan je opušteno, nakon što je, kao i uvek, "dobio" publiku rekao: E, sad možemo da sviramo šta hoćemo. Sviran je i treći blok a nakon svirke organizatori su se odmah dogovorili da ponove svirku i sledeće nedelje.
Sledeće nedelje je klub bio pun prave publike a atmosfera je bila sjajna. Kad kađem pun mislim na broj ljudi koji je približno bio kao i sinoć.
Na treću uzastopnu svirku u Oh! Cinema sam došao malo kasnije, oko pola jedan. Red za ulaz je bio do pola Gračaničke ulice!!!
Tu je počela neverovatna priča koja svakako zauzima posebno mesto u istoriji kako benda tako i klupskih svirki u Beogradu a i šire.
Ko je bio sinoć na koncertu neka zamisli bar tri puta više ljudi koji ostaju do kraja (ah, da, kraj je tih večeri bio oko 4 - 5 ujutru), naručuju jutarnju kafu nakon svirke i potpuno srećni odlaze, neko na posao, neko na fax, neko u školu (ja, srećom na spavanje). Veliki deo tih ljudi je svake, ali bukvalno svake nedelje uveče živeo u Cinemi sa Bebama.
U jednom trenutku je galerija bila zatvorena jer nije mogla da izdrži opterećenje svih tih ljudi koji su 4-5 sati đuskali gore. Morali su da je ojačaju.
Iako smo svi bili veoma važan deo svega toga, svakao je obeležje tih nastupa bila ekipa "Kačketara" i obrade U2, posebno "With or without you".
Nemoguće je to opisati ma kako opširan ovaj opis bio pa više neću o tome pisati. Samo još nekoliko činjenica:
- 1997 je Jana imala 12 a Jelena 13 godina
- Kebac je tada nameštao bubanj Bebama
- Pevali su Tasa i Gorica
- Čika Gane je i tada vozio
- U Cinemi je odsvirana 1000-ta svirka

Sada je vreme da se malo posvetimo sinoćoj reinkarnaciji istorije Cineme.
Zbog svega navedenog, sinoćni odlazak u Cinemu je za mene bio događaj koji se ne sme propustiti. Tako, dođoh oko 22.30 u klub u kome sam proveo dve godine života u kome od kada Bebe nisu svirale nikada nisam bio. Tada smo ulazili preko reda, na spisak ili na nekakvu žvaku. Sinoć se ulaz rezervisao preko sajta.
Klub renoviran, lep, malko fensi. Malo ljudi. Vejavica sprečila većinu fanova da dođu. Slike prolaze kroz glavu i razmišljam kako će sada to da izgleda.
Koncert počinje oko pola 12 i odmah Bebe rešavaju sve dileme. Počinju sa Pink Floyd-om, Wall, sa kojom su toliko puta počinjali ranije. Sasvim dovoljno da svi mi koji smo bili i onda i sad vratimo ceo film. A bili su i kačketari a bio je i U2 i Proud Marry. A bio je i Kebac kome je neko drugi namestio bubanj.
Ispred mene desetak dečaka i devojčica, mnogo mlađih nego što sam ja bio 1997. Pevaju svaku reč, odrastaju i sazrevaju uz Bebe. Baš kao i svi mi bez obzira na godine. Siguran sam da su na pravom putu (za nju).
Prepoznajem nekoliko likova iz prošlosti koje sam poslednji put video na poslednjoj svirci Beba u Cinemi pre 10 godina. Pozdravljamo se kao da je prošle nedelje bila svirka a ne pre toliko vremena.
I konačno, publika peva i očekuje njihove pesme a za vreme obrada hitova se pita: valjda će sad Veliki je Bog, Dvoje, Gde smo, ... Sasvim obrnuto nego pre toliko godina kada se čekao U2. To je siguran dokaz da je priča koju smo svako na svoj način živeli, potpuno uspela. Amin.

Toliko drugari. Znam da sam preopširan, i znam da sigurno nisam uspeo da prenesem emociju u potpunosti.
Isto tako znam da ćemo za 10 ili 15 godina viriti preko glava klinaca u prvom redu u Cinemi koji su rođeni pre, na primer nedelju dana i dalje živeti i postajati bolji uz Neverne Bebe.
Hvala na pažnji.
Still watching ...



konacno jedan zanimljiv i konstruktivan post posle dugo vremena. secam se i ja tog perioda vrlo dobro. medjutim bio sam tada jos uvek u osnovnoj skoli ,nalozen na rock n roll maksimalno...nisam ni smeo da udjem u jedan takav klub...dobio bih batine Two thumps up Two thumps up Two thumps up



Na mene su sinoc najvise utisaka ostavile cene u klubu, kao i veliki broj fudbalera i estradnih zvezda...iskreno, ja vise na ovakva mesta necu ici. skroz sam drugacije zamisljao ovaj nastup beba, i sam repertoar a narocito prostor i ambijent. toliko od mene.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sub Dec 19, 2009 3:24 am

Odgovoriti sa citatom

Peca ::

ewwwww, evo cuo sam 'Gde smo' uzivo, zahvaljujuci Kokici (hvala ti puno )


Bilo mi je zadovoljstvo...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Dec 20, 2009 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Super slike i koliko mogu da vidim iz napisanog i cujem iz snimljenog - extra atmosfera! Smile
Mogu samo reci da mi je jako zao sto nisam prisustvovala Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Pon Dec 21, 2009 12:17 am

Odgovoriti sa citatom

Wow, Skywatcher bas mi se dopao post... Stvarno sam i ja uzivala citajuci ga. Wink
Sto se tice mog utiska, bicu iskrena, kao i uvek. Very Happy Nisam bila odusevljena onako kako obicno jesam. Bebe jesu uvek bebe, ali ne moze se porediti osecaj kada oni sviraju za svoju publiku i za svoju dusu sa onim osecajem kada sviraju u napucanom klubu gde ne mogu da udjem u wc zbog devojaka koje stoje pred ogledalom i puce usta. To naravno nema nikakve veze sa samom svirkom, ali ima veze sa atmosferom, bar u mom slucaju. Pritom sam se prehladila jer sam prethodno dugo bila napolju cekajuci prevoz, a zatim i Mikicu. Very Happy I bolela me je glava, tako da nisam mogla bas sasvim da uzivam, ali ne mogu reci da je bilo lose. Odusevila me je obrada od Doorsa, Light my fire, i naravno kako je Jana to otpevala... Sve u svemu, drago mi je sto sam videla drage ljude i sto sam jos jednom bila deo price, koja ne moze bas uvek biti savrsena. Pozdravljam vas!
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Pon Dec 21, 2009 11:55 am

Odgovoriti sa citatom

Wow,strava.Ma Bebe su zakon,a ti"Jeco"kako ti je sad?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Pon Dec 21, 2009 1:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala na pitanju, bolje sam. Jos uvek ne mogu da govorim koliko sam promukla, ali bice to sve ok. Wink
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Pon Dec 21, 2009 8:39 pm

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Hvala Taj, evo šta je mene posebno oduševilo na koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=rQlcIj16usY

http://www.youtube.com/watch?v=T4hAZS3zmNw

Uživajte Whistlehy Guitar



Da, bas extra sto su bile pesme i drugih muzicara!!!

PS Samo,nadam se da ce ubuduce biti vise ljudi koji kapiraju muziku, od pozera! Guitar Whistlehy
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Dec 21, 2009 9:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa drugari, bio bi red da se napise nesto i o ovom koncertu...
Pa da pocnem...
Gledajuci fotke na kojima se vidi prostor, pomislila sam vredi otici...Verovala sam da ce omanji prostor pruziti lepsu, prijatniju i prisniju atmosferu...Dolazak u club i susret sa publikom bio je pravo razocarenje...Club, najmodernije uredjen, nije odisao prostorom u kojem bi trebalo Bebe da sviraju...Publika, publika nepoznata, doterana kao za modnu pistu, bila je pravi sok za mene...Nisam verovala da pred takvom publikom trebaju Bebe da sviraju...To nije njihova publika...
Raspolozenje mi se menjalo, svaki put kada bih se osvrnula oko sebe videla bih publiku, koja je dosla zbog poziranja, a ne da uziva u jednoj muzickoj veceri...Poznata lica forumasa, moram priznati, ovaj put bila su svetlo u tom mracnom tunelu...
Publika, koja je koncert docekala i ispratila sedeci, pijuci i mezeci unosila je toliko negativnosti da sva moja zelja da provedem prijatno vece nije uspela da se izbori sa toliko negativnosti, bas su bili negativno naelektrisani...Zamislite, dosli na svirku i gospoda mezi...Meza im se iznosi...Ne znam, drugari, da li da se smejem ili da placem...Zalosno...Uveravam Vas da je meni muka bilo od sve te negativnosti i susreta sa ovalima meze...Osecanja benda, koji je trebalo takvu publiku da zabavi, necu komentarisati.
Sam koncert, ne znam, ne mogu reci da je bio lep, ali ne mogu reci ni da je bio ruzan...U okolnostima u kojima su svirali i za kakve primitivce su svirali, bend je koncert odradio perfektno...Zadnje atome snage i ljubaznosti su davali...Moram samo veliku zamerku bendu dati...Zasto ste oduzili Daire? Ionako sam bila patosirana negativnoscu publike i njihovim primitivizmom, zasto ste me pocastili Dairama koje nisu trajale 6 minuta, nego 666 minuta...Ovo Vam je zaista ogroman munis...Smorili ste me za 5 medalja...
Ono sto bih pohvalila jeste izvodjenje pesama Gde smo, Tuzna pesma i Kisa... Pohvalila bih jos i stajling svakog od clanova benda...Milan me prijatno iznenadio...pa ajde i Vlajko...Zelim time da kazem da se bend trudio da ukaze postovanje prema publici, ali publika je na to uzvratila krkanjem i ometanjem ostalih posetilaca...

Primitivizam publike je imao i svoj vrhunac...
Dajem Vam par video zapisa...Procenite sami...


Gde smo – http://www.youtube.com/watch?v=hW2Ug3awK_k&feature=channel

Tuzna pesma - http://www.youtube.com/watch?v=ph4bIvmBMFc&feature=channel - ovo valjda znaju pa su zanemeli kad su je culi uzivo, za njih je to verujem prvi put...

I za kraj

Jana solo – http://www.youtube.com/watch?v=awQSGkz20uM&feature=channel

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Dec 22, 2009 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

Inace to ne radim ali moram se osvrnuti na Kokicin post Smile

Neznam kako je ko dozivio koncert, meni se sa slika ucinilo kao da je atmosfera bila extra ali je cinjenica da su, po mom skromnom misljenju Smile i po mom ukusu naravno, Bebe više takav bend - bend za sjedenje, mirno slusanje i uzivanje.
Neznam ni zasto je minus (ukoliko sam dobro shvatila da je to navedeno kao neki minus) sto je klub bio napucan i sto je publika dotjerana. Zar nije sve ljepse medju lijepim ljudima!? Smile

I na kraju, nemojte moj post shvatiti kao bilo kakvo napadanje bilo koga ili nesto slicno jer ja definitivno nisam kompetentna za to ni u kom slucaju.
Samo sam morala da napisem svoje misljenje! Smile

Saljem Vam svima mnogo osmjeha i poljubaca i... sta da Vam kazem...

Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikiMaus

Beba

Pridružio: 18 Okt 2008

Poruke: 65

Lokacija: Zemun, PH


Poslao: Uto Dec 22, 2009 12:23 am

Odgovoriti sa citatom

samo da okacim slicice iz mog ugla:
http://picasaweb.google.com/mikimaus79

a tu su uskoro i snimci:
http://www.youtube.com/user/mikimaus79

ja odavno nisam ovoliko i ovako uzivao uz Neverne Bebe i sa vecim osmehom napustio mesto desavanja .. hvala bendu i drustvu sa foruma

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 12:26 am

Odgovoriti sa citatom

Abela, nije poenta toga sto je publika bila malo "napucana", ako mogu tako da se izrazim.
Znam da nisi imala losu nameru sa tim postom, ali nekako imam zelju da objasnim.
Koncert kao koncert je bio super, super osmiljen repertoar, bend raspolozen, znaci sve na nivou..Jeste u nekim trenucima bilo problema sa ozvucenjem, ali to ne umanjuje uzivanje..Bar ne nama koji ih duze vreme pratimo na koncertima Wink
Meni je sam koncert, tj osecaj na koncertu bio cudan, iz razloga sto to (po meni) nije njihova publika..U prvim redovima forumasi, a ostatak poznate face, ili manje poznate face..
Nije to to, kao kad na koncert dodje ona prava njihova publika, kada ima vise forumasa i sl..Kada ti osetis ceo koncert da ih publika prati, da znaju njihove pesme, i da pevaju zajedno sa njima..
Nekako je bila mlaka publika, ako me razumes..Nezainteresovana..
Masa ljudi je dosla, sto kaze Kokica, maksimalno doterana, cisto da bi bila vidjena, a ne da bi uzivala u koncertu..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Dec 22, 2009 12:39 am

Odgovoriti sa citatom

Abela, nisam nezadovoljna koncertom, pa cak ni prostorom, ali sam jako nezadovoljna publikom i atmosferom koju su stvarali...Negativnost publike, njihova bezosecajnost je imala jak uticaj i prosto je i ono lepo stavljeno u drugi plan...Konobari sa mezom non stop me guraju, buka prilikom izvodjenja jedne od lepsih pesama...Zaista se osecalo da ne poznaju rad Beba i da su dosli da budu vidjeni...Nisam osetila da mi je dozvoljeno da uzivam...Trebala sam da stojim i dozvolim da budem vidjena, a to nije bio moj razlog odlaska u BG...

Minus je za publiku i za Daire...To je moja jedina zamerka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker