Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Utisci sa koncerata » 07.03.2009. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 1:45 am

Odgovoriti sa citatom

@ Hilary


Ovog puta moram da se slozim sa nasom Budjoni - koncert u Tremi je i za mene bio toliko intiman i na taj nacin dozivljen da prosto ne mogu da ga komentarisem posebno ne na nacin na koji sam to navikla da cinim. To mi se do sada jos nije desilo.

Zbog ostalih koji nisu bili u prilici da budu tu samo cu reci da je i emotivno i svako drugo praznjenje bilo takvo da nakon zavrsetka niko, apsolutno niko nije mogao da stoji na nogama, ni bend, ni fanovi.

Ispred Beba je jos mnogo, mnogo dobrih koncerata ali ne znam kada ce biti u prilici da to ucine kao sto je to bilo u subotu - od repertoara, prostora, publike pa do njihove licne zelje da bukvalno izgore na bini.

Ima nesto sto ipak ne zelim da propustim da napomenem. Posebnosti ovog dugoocekivanog dogadjaja svakako su doprineli nastupi Inbox-a i EON-a pa zelim da im posvetim koju rec. Ja nisam muzicki strucnjak i moja rec nema tezinu sa tog aspekta ali cinim ovo iskljucivo na osnovu licnog osecaja.
INBOX - molim Dadu da nam javi isti dan kada se njihov materijal pojavi u prodaji. Cini mi se da sam negde procitala da nisu mogli (ili ne mogu) da nadju izdavaca. U tome je jedan od korena tragedije naseg podneblja i ovog uzasno izvrnutog sistema vrednosti protiv koga se i Bebe bore deceniju i po. Da jedan takav bend ne moze normalnim putem da pronadje nacin da ono sto radi ponudi publici - to je jedna sveopsta katastrofa, moralno, estetsko i svako drugo posrnuce citavog sistema.
Slusajuci Inbox ovaj put u Tremi osecala sam se kao da sam na nekom oblaku, ova muzika totalno odgovara mom senzibilitetu, ljudi sto posto uzivaju u tome sto rade i to se jako oseca, ta neka iskrenost. Nije slucajno da je album radjen u produkciji NB.
Taj cd zelim da imam i zelim da ga slusam.
Jos uvek mi odzvanja u usima, verujte mi: "...sta ce mi sunce u zemlji bez sunca.... zato je ova pesma smesna.... sada je jasno, Ti nisi moja..." - fenomenalna stvar. Zao mi je sto nisam uspela da je snimim ali cu zato jedan drugi snimak postaviti cim stignem.

EON - sta da kazem... Valjda zbog te neke povezanosti sa Srdjanom preko sajta i foruma kad smo usli u klub osecala sam i ja blagu tremu, kao da recimo treba da mi svira brat ili neko blizak... Znala sam da ce imati podrsku svih nas i koliko je to vazno. Ljudi, kad sam ga videla pre nastupa noge su mi se odsekle - mislim da je bio poluohladjen od straha! Ovim ne mislim nista lose, samo pokusavam da docaram atmosferu... Ne mogu da zamislim sta mu je bilo u glavi i cekam njegove iskrene impresije ovde. Ipak, kad je grmnuo "We don't need no education, we dont need no thought control..." - moj strah je nestao. Prvi put sam ih sada slusala uzivo i kratko receno - zadovoljna sam s tim sto mislim da mogu da budu jos bolji i jos sugestivniji. Autorske pesme mi se takodje dopadaju mada su malo "tvrdje" za moj ukus (sto sam starija opadam u zestini Mr. Green ). U svakom slucaju, vredelo ih je cuti i drago mi je da je bilo jos publike sem forumasa koja ce zapamtiti njihovo ime i to dobro (bice i njihov video).

Samo mali off pa zavrsavam - cini mi se jako vaznim zbog Konkursa koji je u toku (za najbolju autorsku pesmu neafirmisanih izvodjaca).
Inbox i EON znaju sta znaci imati podrsku Nevernih beba, ovo je bio samo jos jedan segment a koliko vazan - nadam se da cemo ovde jos koji put cuti i od njih... Najbolja preporuka mladim ljudima da u teznji da se zaista bave onim sto vole Bebe mogu i zele da im pokazu i pravi put i pruze savet, nadu, podrsku.

Ovu sedmomartovsku Tremu pamticu dok budem disala.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 1:55 am

Odgovoriti sa citatom

@ Girl Interrupted


Ajde i ja nesto malo da kazem... Davno nisam... Very Happy

Inbox je bio odlican kao i prosli put. Cini mi se da su ustvari sad bili i bolji... Zaista jedan divan bend, vredan paznje... Very Happy

EON! Nemam reci... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Marijana rece kako je imala tremu pred njihov nastup... Ja nisam imala tremu ali nisam znala gde se nalazim... Kad su zasvirali a Srdjan zapevao, ja sam se skroz izgubila... Pokusavala sam ranije da ga zamislim na bini i sve to... Ali bilo mi je tako cudno u pocetku... Autorska muzika im je odlicna! Ovo stvarno nije ono klasicno, prijatelji smo pa je kao normalno da hvalim... NE! Zaista sam odusevljena muzikom i samim nastupom, izvodjenjem... Videce se i po reakcijama ostalih nislija kad se oglase... Svi smo odlepili koliko nam se svidja... Ocekujemo ih u nasem gradu sto pre!!!!


Bebe su 101% Bebe u Tremi... A to je ono za sta vredi preci tolike kilometre... Very Happy moj vrhunac - Godine srama... Uvek savrseno... Svaki put pomislim da Jana ne moze biti emotivnija dok "umire" u ovoj pesmi i uvek se prevarim... Ono je bilo neverovatno... i naravno Randja, bez koga ova pesma ne bi bila to sto jeste...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 1:58 am

Odgovoriti sa citatom

@ Isidora88


Uf ajde i ja da se bacim na kuckanje i napisem nesto!
Inbox-Prvo moram da kazem da mnogo bolje zvucite uzivo nego u onoj emisiji u kojoj sam vas gledala!Super su vam pesme i jako dobri textovi,odlican scenski nastup i vidi se da uzivate i sa ogromnom ljubavlju pristupate nastupima!Samo napred i puno srece u daljem radu!
Eon-Sta reci,dugo iscekivani koncert,bar sa moje strane!Srdjane iako ste imali tremu bilo je odlicno i ubuduce nema razloga za strah!Autorske pesme odlice i za razliku od Hilary ja volim malo tvrdji zvuk tako da je moj muzicki ukus pogodjen!
Odlicna energija na sceni i mislim da ste to uspesno preneli na publiku!
Bebe,sta reci,Godine srama da zaplaces,na Jednom kad me nebude i Dan tvoj ostadoh bez teksta,Divje svinje i Kisa mi odnese zadnji atom energije...
Ko je posmatrao Vlajka i Randju i njihove izraze lica tokom svake pesme je sigurno ostao bez teksta!Sve u svemu odlicna svirka,verovatno i najbolja i odlicno druzenje pre i posle svirke!
P.S. Moja preporuka svima koji nisu bili ne propustajte ubuduce svirke u Tremi jer samo tamo mozete videti svrhu i sustinu Nevernih Beba i muzike kojom se oni bave,ludilo... LOL
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:00 am

Odgovoriti sa citatom

@ neverna_beba


Ovaj put mi definitivno nedostaju reci...
Jos uvek mi se emocije nisu stisale, misli mi se preplicu, haos mi je u glavi Cool
Mislim da ne treba da ponavljam da mi je najdraze kada Neverne Bebe gostuju u mom gradu. "Trema" poznata po velikom okupljanju forumasa, po najboljoj svirci...
Za svaki koncert u "Tremi" vezuju me lepe uspomene...
Ovaj put je zaista bilo posebno!
Toliko sam puta mastala da meni drage ljude, kojih nema puno ali su vredni jako, okupim bas tu, na istom mestu u isto vreme, dok svi zajedno uzivamo uz zvuke Naseg omiljenog Benda koji Nas je sve i doveo bas tu! Konacno se mastanja pretvorise u stvarnost....
Elektrik koncert, sjajan odabir pesama... Bilo je super cuti "Divlje svinje" nakon duzeg vremena, "Kisa" u novom aranzamnu, "Ko zna" samo za Nju koja Nam je jako svima nedostajala, ali bila je sa svima Nama u mislima, "Jednom kad me ne bude" uvek kad cujem tu pesmu setim se Abele, jer znam koliko je voli, a ovaj put je bila tu sa Nama i zajedno smo uzivali, "Senke" Dina se odmah nacrtala u prvim redovima, "Kazi gde smo" sreca u Pecinim ocima uz ovu pesmu sve govori, "Godine srama" ... meni najjaca pesma to vece, reci nedostaju... Eh, moja omiljena nije bila u repertoaru ali bice drugi put, moracu na vreme da intervenisem
"To se zove ljubav"... na kraju smo svi 'pukli' uz tu pesmu... sreca sreca radost! Poslednja pesma, 'nek' ti je sreca ma gde postojis' je nekako ukazivala na kraj ove divne veceri, ali tek na pocetak novih druzenja i novih okupljanja!

Znam da su prisustvovali i neki novi clanovi ovog foruma!
Mogu samo da im porucim da idu na svirke kad god su u mogucnosti, da upoznaju nove ljude, jer mozda ce neko od njih postati deo Vaseg zivota, spoice Vas stihovi, muzika, ljubav...
Ne mogu da Vam opisem koliko sam srecna sto imam nove prijatelje, divne i plemenite ljude! Spojila Nas je muzika, izgradili smo divan odnos i lepo je znati da postoje negde a zauzimaju posebno mesto u mom srcu... Abela, Admir, Arian...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:06 am

Odgovoriti sa citatom

@ Tea


Obecala sam da cu napisati svoje utiske iz Treme.. Smile
Prvo sam bila u cudu kada sam videla koliko se zaista ljudi sa foruma okupilo.Pa samo delic nas kada smo bili zajedno nismo imali gde u tom broju da sednemo kafu da popijemo sta dalje o tome pricati.
Kada smo dosli u Tremu...videla sam meni mnogoooooooo dragu osobu:Saleta Angel koga je uvek predivno sresti i smejati se njegovom beskrajno ukusnom humoru.Ubrzo je nastupio INBOX.Momci su zaista dobri..Glas pevaca (Dado,cini mi se) je neobican ali i donekle karakteristican.Muzika je pomalo soft za moj ukus ali je dobra bila za raspolozenje koje sam nosila u sebi.Zelim vam uspeh,momci! Two thumps up
Zatim....na scenu stupaju momci koji ne zna se koji vecu tremu ima Prva pesma...Floid,cini mi se je zaista podigla masu ALI meni je najsimpaticnije bilo sto je moj mrgudni drug od treme imao povecan vibrato(drhtao mu je glas vise nego sto je inace).Imala sam srecu da ih cujem i ranije tako da su mi poznati.Autorske pesme su ok..jedna je cak usla u uvo Zeljku i meni pa smo do ujutru pevusili refren sto je odlican pokazatelj.Cini mi se da su ranije bili tvrdji bend.... Two thumps up Sve u svemu:momci,jos radite na sebi i na muzici vasoj i zaista cete daleko dogurati pogotovo uz pomoc prijatelja velikih koji vas podrzavaju (Nbeba) jer vide kakav ste potencijal. Two thumps up
Bebe kada su svirale videla sam u masi jednu cudnu,veliku,lepu emociju koja se ne vidja bas cesto.Ne poznaju se svi al su svi bili jedno,povezani i voleli isto i igrali isto.TO se retko vidja,retko dozivljava.Moja jedina "zamerka":molim vas,sledeci put malo vise (bar u Tremi) dajte one divne,stare pesme koje mi koji vas dugo slusamo,volimo...Cekala sam i cekala "U beznadju"...Lica...i nije ih bilo. Sad Nadam se da ce sledeci put biti poslastice i za nas Smile
I kraj veceri....predivan..u stvari jutro je vec bilo
U automobilu je bila predivna atmosfera,predivni ljudi,odlicne teme,"prepirke" i smeh.Hvala na grickalicama...bila sam gladna
Hvala na komplimentima,savetima. I bilo je veliko zadovoljstvo upoznati tako velikog a mirnog coveka:Gorane,nadam se da ce vise u svetu postojati ljudi kao sto si ti..i tvoja majka o kojoj si govorio.Smile
Do sledeceg druzenja:sve naj,drugari Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:08 am

Odgovoriti sa citatom

@ Srdjan


eto sad su se i meni najzad slegli utisci pa bi red bio da po tradiciji napisem svoje utiske iz treme. ne mogu reci da sam razocaran, svirka beba na nivou kao i uvek, atmosfera ok, bend daje sebe publici maksimalno ali...ono sto mi se nije dopalo je repertoar. mozda je to i uzrok sto je ovo bila ko zna koja svirka po redu kojoj sam prisustvovao. ALi, najveci deo publike cinili su ili ljudi sa foruma a ako ne sa foruma onda barem ljudi koji inace vec duze vreme prate neverne bebe po raznim svirkama. ja sam znao da ce takav profil publike ciniti i ovu svirku pa sam ocekivao (opravdano) da ce se bend otvoriti i bar kad je repertoar u pitanju ponuditi nam nesto van ustaljenog (mislim na repert. koji je aktuelan u zadnje vreme). ali nije, jbg tako su hteli ali po mom misljenju nisu morali. Trema je vec par godina tradicionalno okupljanje fanova i to onog najuzeg kruga. mislim da takvim fanovima nece faliti da ima nas u sporoj verziji ili hajdemo svi. na proteklim svirkama u tremi bend je uvek znao da nas iznenadi novinama pa su pre 2 godine svirali SAGU, EVROPU,SENKE a prosle godine GODINE SRAMA, U BEZNADJU, a jesenas i BOJU SRECE. Falile su po meni i neke takozvane himne fanova, kao sto su recimo U BEZNADJU, LICA pa cak i meni ne bas draga NA PUTU ZA NJU a definitivno KAZI GDE JE LJUBAV u izvornoj verziji , prosto ta uzavrelost u masi kad se svira ta stvar je definitivno nedostajala to vece u tremi. nadam se da bend vise nece eksperimentisati na toj pesmi. VELIKI JE BOG i 1000 GODINA u starim verzijama realno nisam ni ocekivao to vece ali se nadam da ce te dve pesme, bend kad tad uvrstiti u repertoar. Vecina ljudi vec uveliko ili ima ili jednostavno zna i te verzije. Veliki je bog ima istu melodiju ,refren...znaci pun pogodak gde god da je sviraju. sto se akustik dela tice...hm subjektivno mozda i nepotreban imajuci u vidu da je publika u tremi jos jesenas imala prilike da vidi jedan ceo koncert tog tipa.
znaci ljudi, dajte nam bar u toj tremi nesto drugacije od standardnog, jednom .dvaput godisnje kad se svi okupimo, dajte nam te neke kultne pesme koje retko svirate. bar tu u tom klubu. znacilo bi nam.

naravno ne zelim ovim da umanjim necije odusevljenje svirkom jer onaj ko ih je gledao prvi put ,zasigurno je zadovoljan. a mi ostali, kako se uzme...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:11 am

Odgovoriti sa citatom

@ Smooth Criminal


ja sam stalno u nekoj zurbi i nikad ne stignem da napisem opsiran "review" koncerta.

pa tako je i sad nazalost.

zato u najkracim crtama...

-super atmosfera, bend je stvarno bio genijalno raspolozen - fora sa Cika Ganetom koji je stvarno legenda je bila SUPER! Smile
-setlista mi je bila OK, stvarno ima pesama koje su me odusevile ali... IKONA JE IKONA I KRAAAAAAAAAJ! NEMA LATINO! NISTA! totalno predje u nesto drugo kad krene latino ritam. ne svidja mi se uopste taj dodatak. ne vidim svrhu... takodje,neke pesme su mi licno dosadile npr. Gotovo,i lagana verzija Da Ima Nas - ali OK, to je moje misljenje. Falile su neke pesme, slazem se sa Srdjanom...nesto malo drugacije, nesvakidasnje (STRANAC!!!!!!!!!) ali ono sto je odsvirano,odsvirano je savrseno. Fenomenalna energija.
-INBOX su me opet odusevili, pozdrav za Davora koji se javio posle koncerta i bas mi je bilo drago Smile Pesme su zakon, jedva cekam da izdaju album, podsecaju me na jednu od mojih omiljenih grupa - Placebo. Samo napred!!!
-EON - pored toga sto me je Srdjan vremenom odusevio kao covek ovoga puta me je odusevio kao pevac... Kakav pocetak...COVECE! Very Happy S obzirom na to da sam cuo pesme prvi put moram da kazem da su mi se najvise dopali tekstovi. A muzika je mesavina ogromne energije i emocije, vidi se da je ulozeno puno ljubavi u to sto radite. Samo napred ljudi, razvalili ste! A Srdjane, sta rade obozavateljke? Very Happy
-druzenje - hmm pa moglo je malo bolje. ali ok. mislim nama kao nama, nasa ekipa ludilo kao i uvek. najvise mi je drago sto sam se video sa Srdjanom i Bokom,doduse Srdjan je bio zauzet, pa je opravdano. Ali Boki zelim dobrodoslicu u niski klan, BOSS ce se sigurno sloziti:)


...sve u svemu... SLIKOVNICE! (hahahahaha)
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:13 am

Odgovoriti sa citatom

@ Kokica


Sta mi se dopalo? Ajde polako od pocetka...dopadaju mi se njihovi textovi, muzika, glasovne mogucnosti, poruka koju salju mladima, nacin na koji emociju, koju njihove pesme nose, oni prenose publici, dopada mi se nacin na koji jedni drugima ukazuju postovanje, dopada mi se sto iz svakoga uvek izvlace ono najbolje i najiskrenije, dopada mi se sto umeju da se sazive sa svakom pesmom, dopada mi se energija kojom zrace, sposobnost da sviraju samo za sebe, ali i za publiku. Njihov koncert ne moze da coveka ostavi ravnodusnim...njih ili volis ili ne volis...Mislim da za umetnika je najvaznije da publiku ne ostavi ravnodusnom....a Bebe su umetnici...Bebe su bend koji iz minuta u minut budi novu emociju. Hilary, posle koncerta nisam mogla da se oporavim...sva zbunjena prepuna emocija koje ne umem da definisem...znas za vreme koncerta udjes u neki svet koji je sve samo ne svakodnevnica, prelep svet koji te umiruje, uzbudjuje...Bila sam znatizeljna, htela sam da spoznam i ono sto Bebe nose i za vreme koncerta, ali i posle koncerta...potrazila sam clanove...docekalo me je nasmejano lice cika Ganeta, potom Jelena i Vlajko...Oooo mojoj zbunjenosti nije bilo kraja...ja sa umetnicima, umetnici koji su vrlo ljubazni i voljni da saslusaju i kritike i odusevljenja, da razumeju i zahvale se...Osmeh na Jeleninom licu, Vlajko koji je prepoznao zbunjenost, ali i razumeo sve sto sam rekla, ljubazni cika Gane koji se ponudio da nas fotografise...potom susret sa Milanom, koji se retko srece, covek koji konstantno radi na spoznavanju onih najdubljih ljudskih emocija i koji ume da u sve to uvuce ljude, Pecom koji je po Vlajkovim recima, genije, neko ko ume da se bori, zeljan znanja i koji ima srecu da radi sa vrhunskim ljudima...Jana, koja je uvek vedra i nasmejana...Jana koja, ume da uputi lepu rec, zagljaj...uuuuuu mom odusevljenu nije bilo kraja... Energican koncert za koju su rekli da je bio psiholoski najtezi u zadnjih mesec dana, na njihovim licima se video umor, ali i zadovoljstvo...opustenost i spremnost na saradnju...Hilary, Bebe imaju energicne i emotivne koncerte i to je ono sto ih krasi, ali iskreno odusevljeje kada komuniciraju sa publikom, spremnost da svakom posvete vreme, to je ono sto zaista daje dodatnu car, zelju da trenutci sa njima nemaju kraj...Dopada mi se sto umeju da pruze zahvalnost kako publici tako svojim vernim fanovima i svima koji rade na projektu Neverne Bebe...Bebe, kako pesmama tako ljubaznim razgovorom, koji prija i srcu i usima, osvajaju polako, ali sigurno srca mladih...Drago mi je sto sam uspela da prepoznam i osetim tu emociju, jer mislim da na osnovu toga covek pozeli i zasluzi da bude deo price koju Bebe i njihovi saradnici stvaraju...Jos jednu stvar bih naglasila i time bih zavrsila izlaganje, a to je zelja i spremnost Nevernih Beba na saradnju sa ljudima koji promovisu lepu muziku i njihova zelja da mlade koji tek treba da spoznaju muziku i vrednost uvedu i isto...raduje me to sto su na text Vladike Nikolaja uradili muziku...za prelepu pesmu "Andjeli pevaju". Hvala Bebama na prelepoj veceri i prijatnom razgovoru...prosto sam shvatila da uz njihovu muziku covek moze da se zaljubi i da ljubav izjavi upravo textom njihovih pesama...

Svim clanovima se jos jednom izvinjavam na opsirnosti...ne ljutite se, ipak sam ja nova beba...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:17 am

Odgovoriti sa citatom

@ abela


E ja kao nesto mnogo zauzeta zena tj. djevojcica Very Happy pa nikako nisam stizala da napisem par recenica o koncertu, a mislim da bi bio red...Smile

Pa evo, kada nesto razmisljam o koncertu, shvatim da u sustini i ne razmisljam o koncertu toliko koliko o mojoj prvoj posjeti Srbiji i mnogim divnim ljudima koje sam tamo upoznala!

Tako nas cetvero krenu jedno jutro sabah zorom Very Happy u Novi Sad i zbog moje greske zavrsismo u Beogradu. Snadjosmo se nekako i dovukosmo se ipak do Novog Sada, jedva Very Happy
Tamo nas je docekala Ina i divno ugostila. Mnogo mi je drago sto sam upoznala nju i njenu porodicu. Divni ljudi, zaista!
Koncert je bio divan. Odusevilo me sto sam cula Bebe na njihovom domacem terenu. Svi znate koliko oni vole da sviraju u Novom Sadu!?
Nova pjesma me odusevila, Dan tvoj cini mi se! Divna izvedba, tekstom sam odusevljena. Jednom kad me ne bude je inace moja pjesma i ne bi mogla zamisliti da ijedan koncert prodje bez nje. Divnooo!

Beograd poslije toga, par dana - turisticki Wink
Cika Gane

Mnogo mi je drago sto sam upoznala Inu, Ninu, Pecu, Ninu "Budjavu", Srdjana Wink ,Crnu vatrenu, Hillary, Zeljka (zaboravila sam kako mu bijase nik na forumu Very Happy ), Katarinu, Smootha, Ljubicicu, a sto sam vidjela Teu, Jovanu i Basketa... Zao mi je sto nisam vidjela MIlicu i Mirku Neutral
Divno je druzenje bilo zaista i jedva cekam da se ponovi, al ovaj put na mom terenu, u Sarajevu...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:18 am

Odgovoriti sa citatom

@ m a r i n c e


E!Ovako...odakle poceti....ne znam ni sama..100 stvari navire u glavi....ali sustina je samo jedna,kratka i jasna kao i uvek -S A V R S E N O...Sad mozda i jesam subjektivna...aliiiiiiii kako da ne budem...ko je bar jednom bio na njihovom koncertu zna o cemu pricam......
Cinjenice koje mene FASCINIRAJU su sledece:
- to sto su prvi put samnom na koncert posle sestra i drugarica koje su tada zajedno znale svega 8,9 njihovih pesama...ali bile su odusevljene i sada znaju SVE pesme,
- to sto neverovatno dobro zvuce uzivo i sto daju neku posebnu draz pesmama na nacin na koji ih izvedu i sto do prvog odlaska na koncert za neke pesme nisam ni shvatala koliko su u stvari jake dok ih nisam cula uzivo,
- to sto su bend sa najjacim vokalima kod nas a i sire,
- to sto kada Jelena i Jana pocnu da pevaju...Hmmmm...Kako opisati...ja odlutam u neku drugu galaksiju....jednostavno uzivam....ima tu neke magije....i vise sam nego ODUSEVLJENA...svaka im cast...
- to sto po minimum 3 dana posle svakog koncerta,a nekad i duze ne mogu da dodjem sebi...
- to sto su jedini bend na cije koncerte sam isla bezbroj puta,a planiram i dalje!
I ima tu jos dosta toga....Eto tako stoje stvari kod mene....Sad mi je malo lakse,jer verujem da me svako ovde razume...i rekla sam sve a niko me nije popreko pogledao ili cak nabacio da nisam normalna(a bilo je takvih-pozz za Djuru)!!!...E,a nisu ni svesni svoje nesvesti,toga sta u stvari propustaju i zive u ubedjenju da savrsenstvo ne postoji...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Čet Dec 17, 2009 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

@ Budjav lebac



bilo je mnooogo lepo Smile svi srecni svi veseli Very Happy

Wink
ponovo je bio onaj horor smeh na kraju pesme "ko zna", mnogooo mi se to svidja!!!
opet vesela ikona.. Confused super to zvuci, ali po meni to nije to.. no dobro..

ako iko od vas kaze da je video sta kebac radi sa nogama, laze!! to se ne moze videti... woow!!!

necu pisati neki poduzi izvestaj, bebe dozivljavam suvise intimno da bih pisala o tome....
...godine srama.. to je nesto sto se ne moze recima opisati..


zao mi je svih vas koji ste propustili jos jedno predivno vece u tremi.. i veliki pozdrav za sve koji su tamo bili (ja se izvinjavam svima kojima se nisam javila, mnogo nas je postalo Very Happy ..)


BEBE HVALA VAM !!
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker