Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Posveta...?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

storm

Nova Beba

Pridružio: 06 Nov 2007

Poruke: 9


Poslao: Ned Dec 27, 2009 11:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li je tacno da je pesma Dan tvoj koja ce se naci na novom albumu , posvecena Milanovoj (bivsoj) devojci Jeleni? Pesma je predivna! p.s. cuo sam o tome nesto u jednom drustvu, pa sam pomislio da cete vi to sigurno znati Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Dec 28, 2009 11:27 am

Odgovoriti sa citatom

Postovani storm, pesma "Dan tvoj" ce se naci na novom studijskom albumu ciji izlazak je planiran sledece godine.
Dakle, sve cemo videti na omotu Wink.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Draganica

Starija Beba

Pridružio: 20 Nov 2009

Poruke: 127


Poslao: Uto Dec 29, 2009 12:23 am

Odgovoriti sa citatom

storm ::

Da li je tacno da je pesma Dan tvoj koja ce se naci na novom albumu , posvecena Milanovoj (bivsoj) devojci Jeleni? Pesma je predivna! p.s. cuo sam o tome nesto u jednom drustvu, pa sam pomislio da cete vi to sigurno znati Smile


I ja sam to cula, ali kada je Milan jednom to rekao... Smile Nije bas hteo da otkrije kome je posvecena pesma, ali je napomenuo da je posvecena nekome bitnom... Whistlehy
_________________
Pokvarena masta i prljave strasti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 29, 2009 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

svako od nas dok slusa i oseca pesmu neka je posveti nekom svom, i tada ce ona imati najvecu lepotu i najvecu moc..
nije bitno kome je milan posvetio, posveti je sam Smile
oseti emociju koju nosi sama pesma.. u neku ruku, deli emociju sa milanom, sa svima nama ostalima..
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 29, 2009 9:54 am

Odgovoriti sa citatom

Slažem se Buđavko sa tobom, svako na svoj način preživi i text i muziku i osećanja će se kretati u pravcu i kojem je naš duševni mir, nekada je to jedna putanja, nekada druga, emocija je emocija, i biće posvećena ovome ko je zaslužuje, onome ko nam verovatno najviše znači.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Dec 29, 2009 10:19 am

Odgovoriti sa citatom

Budjav lebac ::

svako od nas dok slusa i oseca pesmu neka je posveti nekom svom, i tada ce ona imati najvecu lepotu i najvecu moc..
nije bitno kome je milan posvetio, posveti je sam Smile
oseti emociju koju nosi sama pesma.. u neku ruku, deli emociju sa milanom, sa svima nama ostalima..

Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Jun 04, 2011 10:41 am

Odgovoriti sa citatom

storm ::

Da li je tacno da je pesma Dan tvoj koja ce se naci na novom albumu , posvecena Milanovoj (bivsoj) devojci Jeleni? Pesma je predivna! p.s. cuo sam o tome nesto u jednom drustvu, pa sam pomislio da cete vi to sigurno znati Smile


Evo da malo i na ovaj nacin pocnemo da 'podgrevamo' atmosferu pred izlazak albuma...

Pesma "Dan tvoj" koja ce se naci na nasem sestom studijskom albumu nastala je izvorno pre mnogo godina, pre skoro dve decenije, i to za solo album pokojne Nele Kolacaric. U novom ruhu, sa specijalnim iznenadjenjima od kojih su neka vec u folderima kompjutera u studiju u Kosutnjaku, ova pesma je vec sada u demo fazi jedno fascinantno ostvarenje, prava naslednica "Sage" i "Boje srece", netipicna i previse hrabra za vreme u kome zivimo sa aspekta obracanja sirem spektru publike.

Dakle, ovde se krije i odgovor clanu storm, pesma definitivno nije posvecena osobi koja je apostrofirana u pitanju. Posvecena je, kao i svaka Milanova pesma - zivotu, ljubavi, bolu, onome sto nas okruzuje, menja, iskusenjima koja nas cine ovakvima kakvi jesmo, snovima, mastanjima i .... znate vec.

I, ako dozvolite i jedan licni sud, iako ce ovaj album doneti mnogo pesama za koje cemo svi biti vezani, od prvog trenutka kada sam je cula, "Dan tvoj" je za mene postala jedna od Milanovih zaista najboljih ( u svakom smislu ). A to nije nimalo lako ni jednostavno u konkurenciji mnostva ostalih izuzetnih...

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker