Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ćaskanje » Slobo Pješčić !!! Nova Zvezda !!!

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 11, 2010 2:50 am

Odgovoriti sa citatom

Neshvaceni UMETNIK , ili totalni antitalenat !!!

Pevac iz Niksica, vec dugi niz godina fascinira ljubitelje dobro zvuka i pevanja...poseban je nacin na koji Slobo iznosi svoje emocije pred publiku...svakako njemu karakteristicne izvedbe pesama MOLITVA, KAD BI MOJA BILA, MOTORI...i drugih velikih YU pop rock hitova. Two thumps up

uzivajte u delima ovog vrhunoskog pevaca , ja sam fasciniran i vec par dana ne dolazim sebi



http://www.youtube.com/watch?v=t19ci1iSJ2s


http://www.youtube.com/watch?v=OtufTB3Rn9M&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=vPJz6q0f0Qo&feature=related

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pon Jan 11, 2010 10:35 am

Odgovoriti sa citatom

Na blic videh "live motori"...

Fijuk pevač, fijuk bend... takva i publika...
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 11, 2010 12:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Uhhh, jako je teško ovo uslušati... Rolling Eyes
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Jan 12, 2010 12:01 am

Odgovoriti sa citatom

Zestok momak, decko u usponu...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jan 12, 2010 12:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Awesome man!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Uto Jan 12, 2010 6:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Rock, pravi "tvrd zvuk"!
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Jan 13, 2010 1:24 am

Odgovoriti sa citatom

Kad je ovo Srdjan ostavio,verovali ili ne ja ne smem da kliknem na linkove.Prosli put me zaj** zestoko sa svojim opasnim linkovima sa youtube-a al ja vam verujem da je talentovan (kad je i zasebnu temu zasluzio)
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Jan 13, 2010 5:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Sa ovim ili necim slicnim sam se prvi put srela kad sam slucajno naletela na izabrane snimke sa audicije za Zvezde Granda ili vec neku Grandovsku emisiju, nije ni bitno uostalom... Iskreno, bila sam slogirana i dosta razocarana (po ko zna koji put) u nas mentalitet i "nas" nacin zabave: smejati se ljudima koji imaju neku vrstu poremecaja i koji nisu toga svesni. To su ljudi koje psihijatri ne smatraju "dovoljno teskim slucajevima" za institucionalizaciju, ili pak nisu jos uvek stigli do psihijatra...ko zna sta vec... Jedno je sigurno, ti ljudi (nazalost) spadaju u kategoriju psihijatrijskih slucajeva ili dusevnih bolesnika...kako god vam lepse zvuci... I meni, mozda zbog izabrane struke, ovo nije nimalo smesno, vec jaaako, jako tuzno.
Mozda samo ljudi sa fakultetom psihologije i psihijatrije, kao i prirodni talenti sa razvijenim instinktom za ovakve slucajeve, mogu primetiti da sa ovim covekom nesto nije u redu sto se svesnog rasudjivanja i jos mnogo toga tice...mozda ljudi koji ne spadaju u grupu "psiholoski obrazovanih" to ne mogu primetiti i zato im ovo predstavlja neku vrstu zabave i podsticaja za smeh. Volela bih da je tako, tj. da je za to kriv nedostatak informisanosti i "psiholosko neobrazovanje", a ne obrnuto - da svi primecuju da je dusevni bolesnik i da mu se ipak smeju.
Smatram da nam je krajnje vreme da u nizim razredima osnovne skole, pored gradjanskog vaspitanja - koje se sad mozda zove nekako drugacije, uvedemo i osnovno psiholosko obrazovanje. Trebalo bi svakako raditi na svesti dece i odraslih ljudi o pruzanju podrske dusevnim bolesnicima.
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Jan 13, 2010 6:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Tea ::

ja vam verujem da je talentovan (kad je i zasebnu temu zasluzio)


Da znas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 14, 2010 4:39 am

Odgovoriti sa citatom

milica ::

Sa ovim ili necim slicnim sam se prvi put srela kad sam slucajno naletela na izabrane snimke sa audicije za Zvezde Granda ili vec neku Grandovsku emisiju, nije ni bitno uostalom... Iskreno, bila sam slogirana i dosta razocarana (po ko zna koji put) u nas mentalitet i "nas" nacin zabave: smejati se ljudima koji imaju neku vrstu poremecaja i koji nisu toga svesni. To su ljudi koje psihijatri ne smatraju "dovoljno teskim slucajevima" za institucionalizaciju, ili pak nisu jos uvek stigli do psihijatra...ko zna sta vec... Jedno je sigurno, ti ljudi (nazalost) spadaju u kategoriju psihijatrijskih slucajeva ili dusevnih bolesnika...kako god vam lepse zvuci... I meni, mozda zbog izabrane struke, ovo nije nimalo smesno, vec jaaako, jako tuzno.
Mozda samo ljudi sa fakultetom psihologije i psihijatrije, kao i prirodni talenti sa razvijenim instinktom za ovakve slucajeve, mogu primetiti da sa ovim covekom nesto nije u redu sto se svesnog rasudjivanja i jos mnogo toga tice...mozda ljudi koji ne spadaju u grupu "psiholoski obrazovanih" to ne mogu primetiti i zato im ovo predstavlja neku vrstu zabave i podsticaja za smeh. Volela bih da je tako, tj. da je za to kriv nedostatak informisanosti i "psiholosko neobrazovanje", a ne obrnuto - da svi primecuju da je dusevni bolesnik i da mu se ipak smeju.
Smatram da nam je krajnje vreme da u nizim razredima osnovne skole, pored gradjanskog vaspitanja - koje se sad mozda zove nekako drugacije, uvedemo i osnovno psiholosko obrazovanje. Trebalo bi svakako raditi na svesti dece i odraslih ljudi o pruzanju podrske dusevnim bolesnicima.


bravo milice , svaka cast Two thumps up , prosvetlila si nas fakultetski i psiholoski neobrazovane Two thumps up Two thumps up Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 14, 2010 4:39 am

Odgovoriti sa citatom

danas sam bio u biblioteci i uzeo sam knjige sigmunda frojda kao i mnogih drugih velikih umova psihologije i krenuo studiozno da obradjujem ...resio sam da se psiholoski obrazujem da bi mogao da razumem doticnog pevaca i njegove probleme.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 14, 2010 11:20 am

Odgovoriti sa citatom


_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 14, 2010 11:55 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

danas sam bio u biblioteci i uzeo sam knjige sigmunda frojda kao i mnogih drugih velikih umova psihologije i krenuo studiozno da obradjujem ...resio sam da se psiholoski obrazujem da bi mogao da razumem doticnog pevaca i njegove probleme.


Ma mani Sigmunda, Junga i ostale umove - neces se tu 'leba najesti, pojma nemaju...
Uzmi najobicniju psihologiju licnosti.

Srdjan ::

bravo milice , svaka cast Two thumps up , prosvetlila si nas fakultetski i psiholoski neobrazovane Two thumps up Two thumps up Two thumps up


Pa jasta! Glupo bi bilo da ovoliko znanja cuvam samo za sebe.
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 14, 2010 6:39 pm

Odgovoriti sa citatom

bravo milice!! potpisujem svaku Tvoju rec..
snimke nisam pogledala jer mi se ne trosi vreme i zivci na takve stvari.. to sto si ti rekla su opste cinjenice za danasnje vreme.. i to je veoma veoma tuzna istina..
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 14, 2010 8:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Na ovom su forumu (a posebno na ovom kranje neozbiljnom caskanju) neki ljudi nekada davno imali smisla za humor, za zezanje, pa cak i sprdnju. crni humor je svakako dolazio u obzir. takodje i gledanje raznih smesnih klipova, raznih pevaca (cak i nekih sa estrade) u pokusaju, smejanje, provaljivanje, jednostavno pozitiva, i pozitivno gledanje na te stvari. sad su odjednom svi postali jako ozbiljni, umesto zavitlavanja, serviraju se komentari o psihologiji, ljudi ne zele svoje dragoceno vreme da trose na takve " nebulozne " klipove (a nisu svesni da svakodnevno gledaju i daleko vece gluposti) , kao ozbiljno sagledavaju ovu sprdnju od pevaca, komentarisuci i jadnu publiku, a ne shvatajuci da je sve na nivou zajebancije i da i ta publika umire od smeha i da je neko otvaranjem ove teme hteo da se nasali, da donekle crnim humorom zasmeje ljude , digne atmosferu...pre 2 meseca, na sebi svojstven nacin sam napravio sprdnju sa sahranom foruma. nekima se ta fora dopala, nekima nije, a bilo je i onih koji su se utripovali da je forum zaista umro...postigao sam zeljan efekat i forum se brzo nakon toga digao (to se poklopilo sa koncertom u novom sadu), medjutim posle ovoga , apsolutno mi je jasno da je ovaj forum zaista umro, ali na jedan drugi nacin. umro je humor koji ovde nekada obitavao u velikim kolicinama...i ja realno nemam sta da trazim na mestima gde humora nema. zamolio bih nekoga iz uprave da ovu temu zakljuca (moze i da obrise), a ja se sa ovakvim pokusajima zezanja, vise necu javljati. ostajem punopravan clan fan kluba n.beba, jer su oni jedini razlog mog boravka ovde , evo vec 3 ipo godine...ali o moje dalje ucesce u radu ovog foruma ostaje pod znakom pitanja.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 14, 2010 9:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Boze Srdjane... pricas o zezanju i humoru, a prvi si se naljutio...

Moje reci nisu reci celog urednistva... Ja sam individua koja ima svoje misljenje i bas zato sto forum nije krut kao nekad (sto je suprotno tvom stavu) imam i ja potrebu, a i pravo (valjda) da prokomentarisem nesto sto se LICNO meni ne dopada ili pak nesto sto mi se dopada.... Ja sam prvenstvano forumas, pa onda urednik i ne razumem zasto i dalje propagirati ideju o nemanju smisla za humor, rigidnosti urednistva, foruma... ne daj Boze...

Ako su bebe, a i svi mi zasluzili da tvoje ucestvovanje na forumu ostane pod znakom pitanja, bice mi jako zao, a verujem i drugima...
Nisam imala nameru da te na bilo koji nacin uvredim, i kao sto vec jednom rekoh, jako sam emotivna po pitanju dusevno bolesnih ljudi i mozda preterano reagujem...
Ja se tebi Srdjane javno izvinjavam!
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker