Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti - razno » "Trema" - tradicionalni 8. martovski koncert.... ?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Feb 25, 2010 10:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm...Tradicionalni 8.martovski koncert u "Tremi" Smile... Hoce li ga biti ???

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 25, 2010 11:28 pm

Odgovoriti sa citatom

@Suzana,
za sad jos nemamo potvrdjenu informaciju vezano za ovaj koncert. Ako bude, bice prvo ovde objavljeno Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Feb 25, 2010 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Vazi,hvala puno Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 26, 2010 11:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Za Tebe a i sve ostale zainteresovane imam pouzdanu informaciju, od samog benda – naime, upravo sam saznala da 8.martovski koncert u Novom Sadu nece biti odrzan!!!
Razlog je potpuno realan – N. Bebe imale su nastup u SNP-u u novembru 2009. god., a relativno skoro bio je i humanitarni koncert koji je odrzan krajem januara 2010. god.

Posto se upravo radi na novom albumu ( CD-u ) i nema se sta novo ponuditi publici u smislu autorskog materijala – doneta je odluka da se ove godine tradicija izneveri i taj datum propusti.

Realno je da vec od sledece godine mozemo da ocekujemo da se ova lepa prica nastavi, uostalom – Novi Sad je jedan od retkih gradova gde su N.Bebe bile maltene stalno.

Iz postovanja prema fanovima bend se nada da ces i Ti ( ali i svi ostali ) ove razloge uvaziti kao relevantne.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Feb 27, 2010 2:08 am

Odgovoriti sa citatom

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Crying or Very sad
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Feb 27, 2010 2:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Aaaaaa...... Mad Embarassed
Ja sam se nadala da ce ga biti, ali dobro Confused

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 27, 2010 9:10 pm

Odgovoriti sa citatom

a ja bih sada hteo da se obratim gospodi novosadjanima, kao jedan od prvih koji su se na ovaj forum uclanili. iako znam da cete me verovatno (nina pre svega) poklopiti , moram vam reci da apsolutno nemate nikakvo pravo da se ljutite. od kada je ovaj forum nastao, kada su pocela druzenja i odlasci na svirke, novi sad je grad u kome su bebe ne najvise puta svirale, vec u odnosu na neke druge velike gradove jedino i svirale...barem 2 puta godisnje, ako uzmemo i cnjenicu da je novi sad jedini grad u kome bend ima tradicionalan koncert, tacnije zagarantovan, svake godine u isto vreme. clanovi fan kluba iz ostalih gradova a pomenucu neke kao recimo beograd, zrenjanin pa cak i nish i kao vrhunac sarajevo... bili su spremni da bez pogovora,zapucaju za ns , putuju 4 sata, vracaju se u sitne sate ,cekavsi prve autobuse za svoje gradove na bg stanici u 6 ujutro. da novosadjani, ja sam posle koncerta u pozoristu, sat vremena cekao prvi jutarnji bus na slaviji, do svog naselja i legao u krevet u 6 ujutro, dok ste vi vec uveliko bili u mirnom snu...i spreman sam na takav potez svaki put, zasto, zbog druzenja, zbog vas, da bi vas video, procaskao, popio koje pice, i uzivao u koncertu (i da bi mi neke osobe pokazivale krst...i terale Rolling Eyes ). cast izuzetcima, ali ns majstori se nisu tokom ovih godina, a posebno u skorasnjem periodu, bas potrudili da odlaze u druge gradove na koncerte beba, jednostavno navkili ste da ih cesto gledate u vasem gradu pa ste razmisljali u fazonu " pa sto bi isli za bg i sl kada ce oni uskoro biti u tremi " e pa nece , i to iz vise nego opravdanih razloga.
e sad, znam ja da tebe nina ne intresuje cinjenica da se neko vise puta cimao do treme iz pm, i da je tebi bitno da odgledas bebe a ko ce tu od forumasa iz beograda ili zrenjanina biti, ne vazno. i takodje znam da ti apsolutno ne osecas obavezu ni prema kome da odes do bg ili nisha...i sve ja to postujem, ali u tom slucaju, nemoj kukati sto bebe ne dolaze u ns ovog proleca jer nije fer prema nekim drugim ljudima iz gradova gde bebe nisu nastupile skoro 3 godine (valjevo npr).

nisam imao nameru da ikoga prozivam i omalovazavam , zelim da ovaj posto bude u potpunosti prijateljski prihvacen.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Feb 27, 2010 10:39 pm

Odgovoriti sa citatom

hahahahahah Srdjaneeeeee e fino ti mene nasmeja sa ovim, hvala

niko se nije ljutio?! zasto bi? ali je cinjenica da mi je zao... i to sto neki nisu dolazili do bga zrenjanina i ostalog ( ovo se ocigledno odnosilo na mene, oke ) to je iz nekih privatnih razloga koji nisu za javnost(bilo koga ko izlazi iz kruga najuze porodice) i zbog obaveza tipa fax i tra bla nja.. svaki put kad sam bila u bgu meni je prvi voz u pola 6(valjda, davno sam isla) i dodjem kuci tek oko 8.. (?!)
ne kontam cemu tvoj post, majke mi iako se trudim, al doro.. meni je zao sto necu biti na koncertu i sto necu videti neke drage mi ljude, ne bitno dal je to u nsu, bgu, zrenjaninu.. svejedno.. bilo koji koncert na koji sam planirala da odem, da je bio otkazan, bilo bi mi zao..
razlozi za otkazivanje su potpuno revalentni (da ovako fino izrazim Razz ) i ...
i dalje se smejem
i ne brini tvoj post me nije uvredio, prozvao nista.. samo se opusti Wink
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

skipper

Nova Beba

Pridružio: 28 Feb 2010

Poruke: 1

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 28, 2010 4:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav!

Želeo bih samo da izrazim svoje željenje zbog izostanka ovogodišnjeg osmomsrtovskog koncerta moje omiljene ex yu grupe. Istovremeno, žao mi je što čitam tekstove poput Srđanovog. Slažem se da fanovi Beba odlaze i bogu iza nogu da bi ih gledali-slušali, što sam nekoliko puta i ja učinio, ali mislim da se ta stvar ne može posmatrati samo iz tog ugla. Novi sad je poznat po tome da je na koncertima 8. marta prisutan i veliki broj nas, koji zbog posla kojim se bavimo nismo u mogućnosti odlaziti u Niš, Banjaluku i drugde, pa čak izostanemo i sa koncerata poput SPENS-a, SNP-a, ali pošto je osmomartovski koncert postao tradicionalan, njega smo mogli planirati i godinu dana unapred za razliku od svih osalih. Pošto ove godine isti izostaje, izražavam žaljenje što neću videti svoje drage prijatelje.Na moju žalost, prošla godina je bila takva da se ni sa čime vezano za Bebe nisam mogao uskladiti, ali se nadam da će se to ove godine promeniti i da se uskoro vidimo.
Pozdrav najboljima, puno vas volim.
Žolt

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Feb 28, 2010 6:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Ajoj i meni je bas krivo zbog koncerta,bas smo planirali da dodjemo,posto koncerta u Zrenjaninu nema pa nema Novi Sad nam je najblizi,nadam se da ce biti nesto uskoro gde cemo i mi Zrenjaninci moci da svratimo!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 28, 2010 7:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko se ja secam kad su bebe sad poslednji put bili u "Tremi",Milan je najavio tradicionalni koncert 8. marta, i ja sam bila skoro ubedjena da ce ga biti, pa najvise iz tog razloga nisam dosla u Bg kad su bili u "Cinemi" ... Ni ja se ne ljutim i nemam razloga da se ljutim, samo mi je krivo sto sam propustila taj nastup u Cinemi zbog vec gore navedenog razloga posto ko zna kad ce sledeci put biti bilo kakvog koncerta Crying or Very sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikiMaus

Beba

Pridružio: 18 Okt 2008

Poruke: 65

Lokacija: Zemun, PH


Poslao: Uto Mar 02, 2010 10:41 pm

Odgovoriti sa citatom

smrc Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker