Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 05.04.2010. - Beograd - Pozorište na Terazijama

Odgovori na poruku
Autor Poruka

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Apr 07, 2010 3:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Ni ja isto, nije ni bila. Sad
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Apr 07, 2010 3:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo jos jedne reportaze koju sam slucajno nasla Smile

http://www.utripu.com/sta-se-dogadja/koncerti/kn-reportaza/7047-neverne-bebe-terazijama.html

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Apr 07, 2010 4:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Citat:

Inace, zao mi je sto vas nisam upoznala ali nisam znala kako i gde da vas pronadjem


Nanice, forumase je najlakse prepoznati - na trgovima i u klubovima su uvek u prvim borbenim redovima, a u ovom slucaju, u pozoristu, u zadnjem, najvisem redu - iznad svih ostalih! Laughing I da, prave najvecu buku! Nema sanse ne prepoznati ih!

A sto se samog koncerta tice, svoj komentar cu dati kada budem nasao prave reci kojima cu moci da opisem ovaj nezaboravan dogadjaj, tu sjajnu atmosferu koja je vladala tokom celog koncerta, i divno druzenje nakon toga. Ovakav nastup jednostavno ne zasluzuje da kazem samo "bilo je super", iako su upravo to bile reci kojima sam odgovorio kada su me Milan i Vlajko pitali kako je bilo! Laughing Laughing Laughing

Vlajko: "I druze, kako je bilo?"
Ja: "Ekstra!" Laughing
Vlajko: "Sigurno?!"
Ja: "Ma super, zaista!"

Jednostavno, nisam u trenutku mogao da opisem koliko sam uzivao i koliko mi je bilo lepo! Hvala vam puno ljudi na ovako divnom koncertu!
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Apr 07, 2010 6:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Maxi ::

Ovakav nastup jednostavno ne zasluzuje da kazem samo "bilo je super", iako su upravo to bile reci kojima sam odgovorio kada su me Milan i Vlajko pitali kako je bilo! Laughing Laughing Laughing

Vlajko: "I druze, kako je bilo?"
Ja: "Ekstra!" Laughing
Vlajko: "Sigurno?!"
Ja: "Ma super, zaista!"

Jednostavno, nisam u trenutku mogao da opisem koliko sam uzivao i koliko mi je bilo lepo!


I u mom slučaju je uvek tako, jednostavno utisci su prejaki, snažno te drže i ne daju ti da progovoriš, reći ćeš, super, extra ili fenomenalno, ali to su samo reči koje malo znače, veliko značenje je ono što nosimo u nama, u našim dušama i srcima. Ja recimo slabo i mogu da progovorim u tim trenutcima, uvek pomislim da sam neki zalutali putnik u društvu posle koncerata, jednostavno letim negde u visini... Very Happy ali to su pravi utisci, kada te dobar osećaj drži dugo, dugo, dugo, i da ti to daje radost na duže staze, ipak muzika čini moj svet i ako je ona tu kraj mene ja sam very very happy. Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Čet Apr 08, 2010 6:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

ja se nesto ne secam da smo u pozoristu culi novu pesmu...

ma culi ste je... to je pesma SANJAJ - potpuno nova pesma ako pitate novinare
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Apr 08, 2010 6:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisu obavesteni!
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Apr 08, 2010 9:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Skroz su u autu...
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikiMaus

Beba

Pridružio: 18 Okt 2008

Poruke: 65

Lokacija: Zemun, PH


Poslao: Čet Apr 08, 2010 9:23 pm

Odgovoriti sa citatom

evo i par paketica uspomena sa koncerta i od mene:

-- Slike --

Neverne Bebe - Beograd(5.4.2010) - Pozoriste Na Terazijama

-- Video materijal --

Sve je pocelo sa.. Pravdom Smile
http://www.youtube.com/watch?v=5Xh_b-Jf2RQ
i zatim (uz malo losiji kvalitet snimka)...
Senke:
http://www.youtube.com/watch?v=kluD1SygNxI
naravno, Ko Zna, ne propustam a da ne snimim:
http://www.youtube.com/watch?v=GkQCUSHGOYs
Kraljica:
http://www.youtube.com/watch?v=t-EGpvu0_Nk
Balkan:
http://www.youtube.com/watch?v=W0k81TAiZOc
Bela kola:
http://www.youtube.com/watch?v=imLL6xEspAk
Da ima nas:
http://www.youtube.com/watch?v=_heIm5urykM

Kebcev intermeco Smile
http://www.youtube.com/watch?v=-W88n3uGRbo

zaista neverovatan dozivljaj. nadam se da smo ga ja i bellina u potpunosti sacuvali za vas Smile

..uzmi boje i nije vazno, dal su moje ili tvoje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Apr 08, 2010 10:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa drugari, preostaje nam samo da uživamo, od 23 pesme okačeno je 17 Two thumps up mini koncert pred našim ekranima Very Happy


"... Pa pokaži dal negde sunce opet rađa samo svoje...."
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Apr 08, 2010 11:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Moram samo da kazem nesto i molim Vas da me niko ne shvati pogresno, nasi smo pa valjda necete Smile .
Imam utisak da se ponekad stvara nekakva klima da su prioritet i prestiz zabeleziti snimkom detalje tj. pesme sa koncerata i okaciti na Youtube.
Ovo se ne odnosi ni na koga posebno vec pricam u globalu, da ne bude zabune.
Ta medalja ima dve strane, kao uostalom i svaka druga.
Super je sto neki trenuci ostaju zabelezeni i sto i fanovi koji nisu bili na koncertu mogu da vide atmosferu i dozive je iako nisu bili u prilici da prisustvuju. A sa one druge strane su, nazalost, (ne)kvalitet snimaka (najpre audio pa i video) jer se obicno snima opremom koja ne da nije profesionalna vec nije ni za snimanje mnogo manje muzicki angazovanih sadrzaja, mnogi detalji sa strane koji jesu atmosfera ali potpuno "sirova" i necenzurisana, receno tehnickim recnikom. Laicima mozda to i ne smeta ali ljudima koji u bilo kom kontekstu imaju veze sa muzikom jednostavno ovakve stvari ponekad ne samo da mogu da zasmetaju vec sigurno stvore i potpuni kontraefekat u slusanju necega sto je na licu mesta bilo ili skoro ili potpuno drugacije.
Ponavljam, nisam mislila ni na koga i ni na sta konkretno, a sta sam zaista htela da kazem videcete za nekoliko dana kada premijerno za Vas budemo prezentovali neke od profesionalnih snimaka sa ovog koncerta o kome sa razlogom vec danima prica ceo grad.
Punk Guitar

Sto se tice nove pesme, u pitanju je cesta ali ponekad neoprezna interpretacija novinara koji se oslanjaju na vesti koje su negde procitali ili culi a mozda nisu prisustvovali dogadjaju ili ga nisu ispratili sa punom paznjom.
Ne mozemo se ljutiti na njih jer su zaista u svim medijima dali koncertu zasluzen prostor opisavsi ga na korektan nacin !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Apr 08, 2010 11:22 pm

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Sjajan koncert, lud i nezaboravan. Two thumps up Two thumps up Za razliku od Srđana, ja nisam obraćala pažnju na to ko kako i u kavkom društvu sedi, i ko kakvim pogledom posmatra fanove Beba, usmerila sam se isključivo na binu, na velike ljude kolju su vladali scenom i maksimalno uživala u priči koju su nam oni priredili. Ambijent sjajan, sala prelepa, akustika na vrhu, svetla usmerena i adaptirana kao u najlepšim bajkama kada se započinje jedna priča, koja tone u muziku i ljude koji vladaju njome.

Početak sa "Pravdom", nizale su se "Senke", "Luda", "Sanjaj", koja je u mojim ušima trenutno veliki hit Very Happy povretak pesme koja je nekada davno izvođena, još u staroj postavi, zatim "Jednom Kad Me Ne Bude", koja ostavlja utisak jeze, posebno kada Jelena svojim prelepim, sjajnim glasom eksplodira i kada Jana mekim, nežnim glasom započne "Gde Smo", koja oduševljava publiku, raznežuje i na trenutak ostajemo bez daha, čuje se samo muk dok ne krene deo sa ...Više me ne voliš... Tu su i "Ikona", započeta u latino verziji, koja se meni recimo jako dopada, Jeca u taj deo, tj. početak same pesme posebnu sentimentalnost ulaže, posebnu pažnju i glas se prosto topi u njoj i u muzici koja je prati. Svirane su još i "Kraljica", "Bela Kola", "Balkan", energična i žestoka "Kiša", akustikčna "Ljubav", horski "Veliki je Bog" i naravno prvi segment koncerta se završava sa "Dvoje". Publika željna nastavka priziva bebe, svira se originalna verzija "Ikone" i kraj sa "Dairama".

Nikome se nije napuštala sala, svi su bili na nogama još pre prvog bisa, ali paljenje svetala, bio je znak da se bebe definitivno neće vratiti te noći i da je još jedna priča završena, otsvirana, otpevana na najlepši i najemotivniji način, sa puno plamena, ljubavi i žara koji je izlazio iz njih.

Posebno mi je bilo drago videti ljude sa foruma, proćaskati po koju reč sa njima, i zabeležiti po koju fotkicu, stoga evo i linka koje će dočarati ovu prelepu bajku. Uživajte.
http://picasaweb.google.com/izabela.bellina/NeverneBebePozoristeNaTerazijama05042010?authkey=Gv1sRgCP6RlLuB5qiaxQE#5456988909738146610


ja bih samo iskoristio priliku da iskomentarisem jedan zanimljiv deo ovog posta...ja sam gledao koncert i samo koncert, znaci nisam vise od pola nastupa proveo sa aparatom u rukama snimajuci iste pesme po stoti put i zagledao ljudima u garderobu i partnere sa kojima su dosli na koncert. nismo mi njih gledali, gledali su oni nas, ljudi koji su sedeli okolo, kao pevamo i pravimo atmosferu koju definitivno znamo da napravimo , narocito posle vise od 3 godine provedene u fan klubu nevernih beba i velikog broja svirki na kojima smo bili.

a marijana ima pravo, ok je snimiti sanjaj, i eventualno neku stvar koja se retko izvodi, ali zaista ne razumem cemu snimanje i postavljenje pesma koje su na internetu okacene u vise primera sa raznih svirki proteklih godina...17 pesama od 23...ja iskreno ne bih mogao, na koncert dolazim da uzivam a ne da snimam, za to su bili zaduzeni momci kraj bine sa profi tv kamerama, sto obecava da cemo uskoro moci da gledamo snimak koncerta na televiziji.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Apr 09, 2010 4:05 am

Odgovoriti sa citatom

ja sam potpuno prestao da snimam pesme na koncertima [a svi znate da sam prvi ja poceo sa tim Very Happy]

razlozi:
- nekvalitet snimka o kome Marijana prica
- vec je 20 puta snimljeno na prethodnim koncertima
- hocu da uzivam na koncertu a ne da motrim na fotoaparat

[mada sam Izabeli do neba zahvalan na http://www.youtube.com/watch?v=d-LHQFFmgL4 Very Happy [sto je pak retko kvalitetan snimak]]
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 09, 2010 10:22 am

Odgovoriti sa citatom

I ja sa slažem sa Vam drugari u potpunosti što se tiče snimaka, razlog zašto sam ovaj put snimila ovoliko snimaka je bio taj što sam imala priliku po prvi put da postavila aparat i da ne gledam kroz njega kao ranije, sam je odradio posao, moje je bilo samo da škljocnem. Inače što ih više premotavam to duže i više traju utisci, budite se sa osmehom na licu, smejete se na ulici bezpotrebno, noću prelistavate utiske, sve to zahvaljujući tome što ste doživeli nešto lepo tog 05.04.2010. u Pozorištu na Terazijama uz neverovatne Neverne Bebe, uz fenomenalnu atmosferu, sjajnu muziku i scenski nastup naših favorita Two thumps up Taj osećaj još uvek vlada u meni i želim da ono još dosta živi u meni. Mi to ne znamo hoće li biti tv snimka, a i on sigurno neće biti skoro, a mi ipak trebamo da pevušimo i osećamo muziku, a jedno je činjenica, bar u mom slučaju, ma koliko slušala pesme, bila na koncertima, svaki put se drugi osećaj stvara, nova emocija i energija budi i zato sa ponosom kažem a i sa razlogom da mi je to omiljeni bend, bez preterivanja. Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 09, 2010 11:56 am

Odgovoriti sa citatom

jbs chuck norisa kad belina snima a ne gleda kroz aparat
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 09, 2010 2:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

jbs chuck norisa kad belina snima a ne gleda kroz aparat


Umetnost je to Srki, umetnost...
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 11, 2010 5:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Repertoar:

1 PRAVDA
2 1000 GODINA
3 SENKE
4 KO ZNA
5 LUDA
6 SANJAJ
7 JEDNOM KAD ME NE BUDE
8 GDE SMO
9 IKONA
10 KRALJICA
11 KIŠA
12 TUŽNA PESMA
13 VELIKI JE BOG

14 POGLEDAJ U SUNCE
15 BALKAN
16 BELA KOLA
17 OKTOBAR FEST
18 LJUBAV

19 SVE NAŠE GODINE
20 DVOJE

21 DAIRE ( skraćena verzija )
22 TUŽNA PESMA ( skraćena verzija )

23 DA IMA NAS

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Apr 12, 2010 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Ja obicno ne kucam utiske sa koncerata ali ovog puta zelim da sa vama podelim svoju OGROMNU zahvalnost na poziv na ovaj divan koncert. Potpuno je drugaciji osecaj cuti u pozoristu, na takvom nekom mestu koncert nego u klubu nekom, kao sto sam i mislila. Sta reci sem mog odusevljenja sto je bila ovakva lista pesama (Pravda, Senke, Kraljica, Gde smo..) Guitar Guitar Pravo uzivanje. Moram takodje podsetiti da publika je bila drugacija nego inace, ljudi koji su sedeli i uzivali u svakoj noti. Bila je i pored dama sa divnom esarpom ali mozda i nastrojena da nas baci sa vrha galerije jer nije nas razumela sta smo radili Svakako, divno drustvo sam imala i prelepo druzenje posle koje je kompletiralo moj odmor i onda sam punih baterija mogla sutradan da pocnem svoje radne dane.
Jos jednom, hvala vam na tako provedenoj veceri
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker