Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.04.2010. - Jagodina - Kulturni centar

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Apr 07, 2010 3:18 am

Odgovoriti sa citatom

Kao sto mozete da procitate na naslovnoj strani Two thumps up
http://www.neverne-bebe.com/news.php?id=138 .

Dodajmo samo da je cena karte 500 dinara i da je veliki broj vec rasprodat.
Posto Bebe zaista nisu dugo svirale u Jagodini, svi sa pravom ocekuju fenomenalno druzenje.

Vidimo se na koncertu! Punk Guitar Punk Guitar

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Sub Apr 10, 2010 12:27 pm

Odgovoriti sa citatom

A u Jagodini sinoc "pravi mali haos"!! LOL
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Apr 10, 2010 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

BoB, nije valjda de ostalima koji nisu bili neces priustiti zadovoljstvo i opisati im kako su se proveli oni koji su sinoc ispunili salu Centra za kulturu? Shocked
Punk Guitar
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 11, 2010 5:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo repertoara i sa ovog koncerta, valjda cemo uskoro dobiti i neki opsirniji izvestaj... Wink

1 PRAVDA
2 1000 GODINA
3 SENKE
4 KO ZNA
5 LUDA
6 SANJAJ
7 JEDNOM KAD ME NE BUDE
8 GDE SMO
9 IKONA
10 KRALJICA
11 KIŠA
12 TUŽNA PESMA
13 VELIKI JE BOG

14 POGLEDAJ U SUNCE
15 BALKAN
16 OKTOBAR FEST
17 DAIRE
18 LJUBAV

19 DVOJE
20 DA IMA NAS

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Ned Apr 11, 2010 6:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno da necu izneveriti (nadam se,ovo mi je prvi put Embarassed )

Jagodina, Centar za kulturu, 09.04.2010. 19.15, prvi put prisustvujem probi N'beba. Atmosfera koja bas i nije obecavala. Jana i Jelena nisu bile najzadovoljnije zvukom koji je njima dopirao do usiju, dok ih je Milan ubedjivao da ce sve biti ok...
I onda pauza.
Prosetam do blagajne, pokupim kartu koju mi je Hilary rezervisala, pa da se zahvalim ovako javno, prijatno iznenadjen odnosom ljudi iz Jagodine koji su bili bas usluzni.
I onda krece pristizanje publike vise nego sporo, kao cira na "Sarganskoj osmici"... I to je bas potrajalo do nekih 20.20. I sam sam bio ljut i nervozan, ne znam kako je bilo Bebama.
Najzad izlaze.
I krecu prvi taktovi "Pravde", a sa njima i krcanje zvucnika Shocked . To je bio trenutak koji bas nije obecavao Sad
Rekoh u sebi au.... Crying or Very sad
Pogledam u Janu i provalim kako se blago osmehuje, valjda tako to rade profesionalci...
I krenulo je nekako, nestalo je"krcanje"... Posle "Pravde", nizale su se "1000 godina","Senke", "Ko zna", "Luda","Sanjaj"...
Ja sam bas bio nekako stegnut, bio sam ljut na sebe sto sam dosao, jer u mom zivotu u zadnje vreme se rusi sve sto volim i pomislim da li je moguce da sam toliki baksuz pa da izmalerisem i svoj omiljeni bend Question Sve mi je smetalo, i pojedinci koji su jos pristizali u salu sa poprilicnim zakasnjenjem, i prvi red u kome sam sedeo i gledao na scenu kao iz rupe i neke gospodje koje su jos pomalo pricali o nekoj kozmetici, a stvarno nisam zeleo da ih cujem, ali je to bilo ne moguce...
Naravno to je bilo moje osecanje...

Jana se i dalje smeskala...
Ostatak benda kao i obicno, davali su sve od sebe...
A onda i moja omiljena "Jednom kad me ne bude"... Divno izvodjenje, divan osecaj! To me opustilo. Svaki put cini mi se da je sve bolje!

Sledile su "Ikona", "Kraljica", "Kisa".
A onda "Tuzna pesma", totalni preokret... Jana i Jelena su dobile naslednice: dve devojcice uzrasta oko 7,8 godina iz treceg reda, tako glasno i sa neverovatnom emocijom pevale su da sam siguran da je to dopiralo do svih clanova benda... Okrenem se i pogledam i ustvari cela dvorana je bila na nogama. Jedan par je ustao i zaigrao...WoW
"Veliki je Bog", "Pogledaj u sunce","Balkan", "Oktobar fest"...

..."DAIRE"...

U mojo glavi se vrtelo "poludeo od "Daira""... dobra recenica da opise Bebe, publiku... Prava rec da opise Milana koji je na zavrsetku pesme ustao i nogom sutnuo mikrofon iznad klavijatura! Punk Neverovatan osecaj, neverovatna atmosfera, Bebe, publika...
Istina je, nazalost, da je ovo tek treci koncert na kome sam prisustvovao, ali sam uveren da se ovako nesto retko vidja... Ovo bi nam najbolje mogla reci Hilary, koja je se trudila da stigne i uslika svaki deo dvorane?! Question
Sve se totalno izokrenulo, ili je bolje reci da su Bebe sve izokrenule, od pomalo uspavane publike sa pocetka, sada smo imali publiku kakvu bi mogle pozeleti sve vece svetske zvezde! (Valjda ne preterujem?)
Do kraja je otpevano jos par pesama, ja sam se totalno pogubio i uspevam da se setim samo "Ljubav" i mislim da je ponovljena "Pogledaj u sunce" .
Bebe su se dva puta vracale na bis, drugi put "produzeno"... LOL
Tesko je opisati sta se dogadjalo zadnjih pola sata, ali bilo je nezaboravno! Moja ocekivanja su bila i vise nego ispunjena, a rekao bih da je to opis koji bi dalo bar 99% publike!
Naravno nadam se da su i Bebe zadovoljne sa nama!?

A sada deo atmosfere iz Jagodine!(znam da se neki ne slazu sa snimanjem uz pomoc neprofesionalnih uredjaja, ali mozda ce ovo ipak bolje opisati nego sve moje reci)
Kazi gde je ljubav
http://www.youtube.com/watch?v=NgpR9p3zGas
Pogledaj u sunce:
http://www.youtube.com/watch?v=UlX-XXRAbDI

P.S. Zamisliti moje zadovoljstvo kada sam pri povratku kuci prvi put cuo "Uzmi boje" Whistlehy
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Apr 12, 2010 1:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Bob Two thumps up
Ovaj se post odmah prebacuje u "Utiske". Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Apr 12, 2010 2:07 pm

Odgovoriti sa citatom

E, na ovo sam mislila, BoBy ... Two thumps up Two thumps up Guitar Guitar
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker