Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » U vezi novog albuma

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Bojane, da li ti citas postove? Napisao sam da je sad sve do PGP-a, to je informacija iz prve ruke. Znaci ono sto je bilo do Beba je odradjeno, sad samo cekamo PGP.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:18 pm

Odgovoriti sa citatom

bojan021 ::

Nema vise smisla...a ovi koji smiruju vatru su verovatno culi album jos pre deset dana...pa su oni zadovoljeni, a ja sam razocaran neozbiljnoscu i mogu reci foliranjem...jer najavljivati album godinu dana sa uskoro...je nista nego foliranje


Konacno realan stav! Zbrka je nastala zbog toga sto se album najavljuje pompezno skoro godinu dana, a od Nove Godine sa "sl. nedelje", "u petak", "u ponedeljak", "pre praznika"... I naravno da se ljudima smucilo! Bolje da niste pominjali nikakve datume ovde na sajtu, i da smo lepo sacekali taj dan. Kao da mi manje od vas zelimo da cujemo taj album, ili manje volimo Bebe i njihovu muziku?! Znam da ce sad da se otvori hajka, ali morao sam da ovo napisem, posto ste u poslednje vreme postali nepodnosljivi sa tim novim "informacijama iz prve ruke". I ostavite na miru ljude iz benda, nisu oni bozanstva, ljudi su kao i svi mi, i imaju svoj zivot, ne treba da ih maltretirate tako sto tuzakate clanove foruma. Ljudi samo imaju svoj stav.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Nema potrebe da se otvara bilo kakva hajka. Prvo, nisam razumeo ovo da maltretiramo clanove benda i da tuzakamo clanove foruma kod benda??? To mi molim te pojasni. Drugo, album se toliko dugo radi jer je kvalitetan, nije sklepan, kao sto se to obicno radi. Jel mozes da zamislis koliko je Milan ulozio truda od njega? Jel mislis da on ne bi voleo da je ablum bio gotov jos pre 2 meseca? Ti ces za koji dan otici do prve muzicke prodavnice, kupiti i odslusati CD, a ni trenutka neces pomisliti na to koliko je stotina sati provedeno radeci da bi se on napravio da bude takav kakav je, vec ces samo uzivati u muzici. Razmisli malo o tome. Lako je samo kritikovati, ali treba pogledati i drugu stranu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Prvo: bilo je par slucajeva ovde na forumu, prelistaj malo, ipak si administrator.
Drugo: Svestan sam koliko je truda bilo potrebno, i jedva cekam da to cujem, i znacu to da cenim, mozda i vise od vas. I mnogo volim ovaj bend, slusam ih veoma dugo (a Milanov rad pratim jos od vremena kad je bio u grupi Frenky), i bio sam na mnogo koncerata. Ali na te koncerte ne idem da bih bio vidjen, da bih se slikao sa bendom, i sl., nego da uzivam u njihovoj iskrenoj muzici. I bas takvu publiku je Milan pominjao u par intervjua, vi kao veliki poznavaoci to sigurno znate. I ovde nisam prozivao nikoga iz benda, vec vas koji stalno plasirate neproverene informacije.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:53 pm

Odgovoriti sa citatom

@piggore, sad vec preterujes sa tim optuzbama, i prozivkama. Niko ovde nikog ne maltretira, ne znam u cemu je problem.
To sto ima par slika na forumu gde su neki clanovo foruma sa bendom, ne znaci da se mi tako prikazujemo niti da idemo na koncerte samo zbog toga. I mi smo, kao sto i sam rekao obicni ljudi, i idemo na koncerte zbog muzike i druzenja.
Ne razumem ovu frku koju dizes zbog obicnih par dana razlike u izlasku albuma. Nijedna informacija koja je bila ovde nije neproverena, tako da te molim da malo pripazis sta pises.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Apr 13, 2007 10:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Daj mi link posta gde Katarina ili ja tuzakamo nekoga sa foruma. Katarina i ja, posto smo ovde prozvani, ne idemo na svirke da bi bili vidjeni i da bi, kako ti kazes da bi se slikali sa bendom, vec zato sto stvarno volimo bend i muziku. A ove "neproverene informacije" uopste necu da komentarisem. Jos nesto, nemoj da nipodastavas nas rad na forumu, jer se nas dvoje maksimalno trudimo da sve bude ok i da clanovi ovog foruma budu sto pre obavesteni i informisani o svemu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Apr 13, 2007 11:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Stvarno ne mogu da veruem kako se svadjate ovde!Ne vidim razloga za tako nesto.Nije u redu da dolazimo na forum i citamo interne rasprave.Zao mi je sto vidim da se ne razumete medjusobno bas kako valja.Ovde smo zbog onoga sto nam pruza muzika a ne da vodimo zivote tudje,svadjamo i pravdamo.Ja tako mislim.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 13, 2007 11:17 pm

Odgovoriti sa citatom

U pravu si Tea, nije ovo uopste mesto za svadju, i mislim da ona uopste nije potrebna. Samo ne volim kad vidim da se medjusobno proziva, i optuzuje bez potrebe. Mi se ovde uvek trudimo da sve informacije budu tacne i proverene. Nismo mi krivi sto se ovo sa albumom oduzilo vise nego sto je planirano, bitno je da je album doveden do savrsenstva (zato je i radjeno toliko na albumu) i da ako smo vec ovoliko cekali, ovih par dana jos do ponedeljka nisu strasni.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

E ljudi ajd prekinite sa glupostima i shvatite da je ovo Srbija i da ovde nista nije sigurno pa tako i ovo. Album je gotov i snimljen i verovatno se ceka na nesto sasvim drugo. Verovatno se bend nervira tri puta vise nego mi sto stalno nesto koci ali naviknuti smo na to vec X puta tako da nista mi tu ne mozemo promeniti. Tako da bez nervoze.Ovo je jedan od malobrojnih totalno prijateljskih foruma tako da daj da ne kvarimo prosek!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:42 am

Odgovoriti sa citatom

Jeste, najbolje da odsad nista ne govorimo i obecavamo vec kad izadje album samo da se stavi obavestenje na sajt.
Piggore, i ja sam takva, i ja slusam Milana jos iz vremena kada je bio u grupi "Smak" i zaista cijenim i njih kao ljude i njihovu muziku.
Znam i ja koliko se truda treba uloziti u jedan album, pa, brat mi ima studio, on je kompozitor, aranzer, znam dobro na sta svi mislite i koliko je to tesko. Koliko je tu neprospavanih noci.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:50 am

Odgovoriti sa citatom

Jeste, samo pozitivno. Od svadje i nerviranja nema koristi. Ja vjerujem i da momci i djevojke iz benda imaju neku pozitivnu tremu i da oni, kao i mi, jedva cekaju da cuju reakcije i da se album pojavi u prodaji. Bas mu se radujem, kao malo dijete. Smile Ove dvije pjesme su zaista prelijepe. Tacno se osjeca ta pozitivna energija i te lijepe emocije o kojima je Milan pricao.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

Njima je mnogo,mnogo teze jer oni cekaju reakciju nas,publike koji smo im glavni pokazatelj njihovog truda i zato RADUJTE SE novom albumu
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:58 am

Odgovoriti sa citatom

Ja se nisam svadjao, samo ne volim kad neko podcenjuje Katarini i moj rad na forumu jer nas dvoje se zaista trudimo da sve bude ok i da svi ljudi koji ovde dodju, prijatno provedu to vreme provedeno na forumu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Apr 14, 2007 1:09 am

Odgovoriti sa citatom

svi ste toliko u pravu koliko i niste u pravu neznam vise kome uopste da verujem ,bio bi naj srecniji da kad je o necem velikom rec ubuduce milan nakaci na forum i to saopsti kad se to biti i izaci ili vec o cemu je rec a da dotle svi ostali ne objavljuju nista jer nista gore nema od dezinformacije i prepirke koju ista moze da prouzrokuje ,pre pola sata sam doso iz bg i u pgp nezaju nista kad ce tacno izaci album eto samo toliko
bez ljutnje i svadje i samo validne info odobravam sve ostalo cu kritikujem jer imam pravo na to jer ako je neko administator sajta ne moze da se igra sa informacijama jer ako neko ciji je album nezna kad ce i sta ce biti tacno kako onda vi znate bice u onu uskrsnju subotu dodje subota u ponedeljak uvece objavite u sredu cetvrtak kad dodje sreda kazete da ce biti u ovaj naredni pon ali sve su vam javili vlajko i milan ali vi to sve ljudima saopstite u zadnji momenat ,neke stvari mi tu nisu bas jasne a dobiti vas i saznati nesto od vas preko pm je nemoguse izuzev angela ljudi naucite da koristite prednosti neta i brzine protoka info ,budite dostupni

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 14, 2007 1:29 am

Odgovoriti sa citatom

Sigi, ja nisam do sad nijednu pm dobio od tebe, u vezi bilo cega.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Apr 14, 2007 2:50 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, cool, nema svadje, cekamo album, ne pominjemo vise datume, kad budemo imali diskove u svojim plejerima, dolazimo ovde da izmenimo misljenja i impresije. Izvinjavam se ako sam bio neprijatan, ali rekao sam zbog cega sam iznerviran. Pozdrav dobri ljudi, ipak smo svi ovde zbog muzike! Smile
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Apr 14, 2007 3:12 am

Odgovoriti sa citatom

Evo obavestenja koje sam dobila od benda, i koje je sto posto proverena informacija.Da ne bi dizali vise frku oko izlaska albuma:

"Veceras je kod Milana kuci odrzana mala svecanost povodom izlaska novog albuma. Na svecanosti su bili samo clanovi benda i najblizi saradnici benda. Proslavljao se prvi CD novog albuma, koji smo svi imali u rukama, preslusali i procitali stampani materijal koji ide uz CD. Album je predivan, kao i sve sto ide uz CD.Danas je vakumiran svaki CD, i u ponedeljak ide u prodavnice. Prvi tiraz od 10000 kom. je vec rasprodat, i razmislja se o stampanju nove kolicine veoma brzo. Clanovima benda je jako zao sto se sve ovo oduzilo, ali zelja da naprave sto bolji album, kao i gostovanje Simona Filipsa na albumu su pomerili sve rokove. Takodje i komplikovana stampa materijala koja ide uz CD, uticala je da se rokovi dodatno pomere.Ocekijemo da ce od ponedeljka na forumu moci da se diskutuje o novom albumu, a ne vise o njegovom izlasku. Topli pozdrav od celog benda clanovima foruma."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Apr 14, 2007 3:22 am

Odgovoriti sa citatom

Kad se u ponedeljak vratim kuci sa diskom u rukama, doci cu na forum, i reci da je dosao kraj iscekivanju, i posle par slusanja, iznecu svoje impresije.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 14, 2007 9:34 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, razumem vasu nervozu i nestrpljenje, svi hocemo da cujemo album sto pre, ali prepirkama i medjusobnim optuzivanjem nista ne mozemo postici. Jednostavno, izrada albuma se toliko oduzila zbog njegovog kvaliteta u koji cete se uveriti za koji dan.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Apr 14, 2007 12:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta znaci da je prvi tiraz od 10000 rasprodat?
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 13 od 15
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker