Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Četvrti rođendan sajta www.neverne-bebe.com :)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 19, 2010 10:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragi prijatelji,
u euforiji oko fenomenalnih koncerata najpre u Valjevu a onda i u Pozarevcu, nekako je ova informacija ostala po strani ali naravno, necemo propustiti da obelezimo jos jedan znacajan datum, bitne brojke na kalendaru tome i sluze ...

Vec pune cetiri godine Neverne bebe i njihovi fanovi imaju svoju virtualnu oazu i ja sada necu pojedinacno nabrajati sve one koji su za to zasluzni - zasluzni su recju SVI koji su na ovom mestu ikada bili i ostavili svoj trag, pisani trag o tome koliko vole muziku koju uz zivot sa nama dele Neverne bebe.
Mnoge od njih zivot, ljubavi, posao ili neke sasvim druge stvari odvele su i dalje, u druge gradove, druge drzave, druga internet prostranstva. Mnogi od njih su i dalje ovde, manje ili vise aktivni. Mnogi od njih - u tu grupu spadaju i oni koji su nam se tek pridruzili a taj trend je neprekidan i verujemo da ce sa novim albumom biti ravan lavini.

Neverne bebe su u zivote svih nas donele mnogo toga a da nije bilo ovog sajta i ovog foruma isti ti zivoti bi bili mnogo siromasniji. Toliko ljubavi, prijateljstava, novih poznanstava, suza - radosnica ali i ovih drugih, ukratko - svega sto cine emocije, ovde je bilo, biva, i bice... Turbulencije na internet prostorima su sasvim normalne ali ostaje jedna jedina istina - ovaj sajt i forum postoje zbog Vas i jedino zbog Vas - sve informacije vezane za zivot i rad benda dostupne su najpre Vama pa tek onda i medijima, i fanovima koji nisu forumasi i ostalim postovaocima dela Nevernih beba. Bend je prema forumasima uvek imao odredjenu obavezu i tako ce biti i nadalje. Ove cetiri godine, ali nadamo se, jos mnogo puta toliko.

Hvala svima koji su ovde od samog pocetka ostavili ma i jedno slovo, ma i jednu rec, ma i jedan dokaz da je jedino ljubav vredna, a ona koja se prenosi kroz muziku Beba - nenadoknadiva i nezamenljiva. 'Stubove stozere' ove price necu ni spominjati, o njihovoj ulozi vec znamo sve veoma dobro...

I poruka - lepo bi bilo zaboraviti sve zamke koje nosi internet, delo Nevernih beba je iznad toga i ti divni ljudi zasluzuju da ovde budemo i delimo sve ono sto osecamo.

Srecan nam rodjendan!


User posted image
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jul 20, 2010 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

Posto sam se ja prvi ulogovao na ovaj forum ( Two thumps up Two thumps up Two thumps up ) red je da ja prvi nesto napisem. a sta da napisem? da opet kao papagaj poanavljam izlizane fraze tipa " jao pa to je divno, da potrajemo 100 godina, kao da je juce bilo, kad pre proletose te 4 godine...nije bas kao da je juce bilo, bilo je pre 4 godine, i to vreme nije tek tako proletelo. kada hronoloski sagledate , shvaticete da se mnogo toga izdesavalo.za pocetak, tada sam imao 23, sada imam 27, u to vreme grupa eon jos nije imala demo snimak, a danas cekamo izalazak albuma , eto izracunajte koliko su godina tada imali i drugi aktivni clanovi foruma... poceli smo 2006, na bg caffe i my city forumima svadjajuci se oko toga koja je pevacica bolja...spontano smo zahvaljujuci pecinoj ideji usli u ovu pricu , napravivsi sajt fanova n.beba, bez ikakvog preteranog ocekivanja.u to vreme, katarina, peca, sale apatinac, ivan dylan, dina, basket, ja...i mozda jos neko... usledio je koncert na tasmajdanu ispred grupe toto, a aktivnost foruma pocela je da raste od septembra 2006 kada se pojavio spot da ima nas. usledila su i prva manja okupljanja, tipa trema u jesen iste godine i konacno upoznavanje benda sa tadasnjom upravom. pocetkom 2007 raste broj clanova. prevazilazimo granice i sirimo se na bosnu a pre svega sarajevo za koje ce koju godinu kasnije biti vezan verovatno najlepsi momenat u istoriji fan kluba. slede sve cesci organizaovani odlasci na svirke a u martu 2007 u tremi, do tada najvece okupljanje. tada sam i ja konacno upoznao clanove benda. mesec dana kasnije izlazi album " iza oblaka" i forum obara rekord po broju poseta i postova. pocinje i turneja " hajdemo svi " a okupljanja se prave na gotovo svim vecim koncertima a poneki avanturisti odlaze put nadalja, obreza...koncert u valjevu nazalost propustam ali ne i onaj u sava centru koji se dogodio u oktobru 2007. gotovo pola u to vreme aktivnih clanova, okupilo se u holu sava centra ispred saltera gde su se delile majice i karte. isto tako veliko okupljanje pravimo na ledenom kolosu i premalom klubu u mladenovcu (ja mislim da se te veceri jedino milan i cika gane nisu napili Two thumps up ). okupljanja se nastavljaju i tokom 2008 godine a svoj vrhunac , forum dozivljava u tremi , 8 marta 2008 godine. to je bilo ubedljivo najvece okupljanje ikad zabelezeno. nakon te veceri karijera mog benda pocinje znatno da menja svoj tok jer je usledio vlajkov poziv u studio...ostalo je isrorija...v.plana, sokolac, pancevo, sarajevo...i naravno plato ispred skupstine. ni sam ne znam koliko je clanova u to vreme brojala ona najuza ekipa koja je redovno isla na koncerte ali evo nekih: peca,katarina, vedran, tea, djole, stele, senka, nina i bojan, igor i sonja, jovana i nislije, ivan dylan, lazarevcani, dina, basket, ina ,zeljko, milica, di di, boka, maksi...i jos mnogi a posebno napominjem marijanu (hillary) i prisecam se cuvenog susreta ispred skupstine kada sam slikao jovanu kako preskace ogradu a u kadar je upala marijana koja je stajala pored i smejala se. ja tada naravno nisam znao ko je ona a ni ona ko sam ja, a ni forum nije znao da ce uskoro dobiti jos jednog vaznog clana koji ce naredne godine organizovati jedno divno putovanje... usledili su akusticni nastupi i jedan fenomenalan koncert u rumi. sve se to prenosi i na narednu godinu a tradicionalno u tremi 8 marta , novo okupljanje , i prvi nastup mog benda ispred n.beba. taj dogadjaj je bio uvertira za vrhunac fan kluba a to se dogodilo u aprilu te godine. minibus, i put do sarajeva. iako sam od tada jos 2 puta (a uskoro cu i 3 put) odlazio u taj predivan grad i dalje mi je najaci utisak ostavio upravo taj prvi odlazak , taj miris i osecaj su mi definitivno i dalje u glavi kad god pomislim na sarajevo, taj divan prolecni dan i jedno lepo iskustvo i druzenje...ali kao da je to sarajevo oznacilo jednu novu eru ...forum je tokom 2009 postao sve manje aktivan. okupljanja vise nisu toliko cesta i obimna kao nekad.verovatno je razlog i nesto manja aktivnost beba i cinjenica da je vec proslo dosta vremena od pretdhodnog albuma... naravno, treba spomenuti zrenjanin, sjajno okupljanje u tremi nakon koncerta u snp, povratak n.beba u cinemu gde smo nakon toga napravili jos nekoliko okupljanja i docekali novu godinu uz svirku naseg najdrzeg benda. tokom tekuce godine ponovo smo imali tremu ali ovog puta u januaru, zatim lazarevac pa pozoriste na terazijama i najzad valjevo koje ne da nisam propustio, nego sam imao cast da sa svojim bendom nastupim kao predgrupa...eto to je proletelo za ove 4 godine, a ovo sto sam naveo, samo je ono najupecatljivije, verovatno sam dosta toga propustio ali ne zamerite mi. uz sve ove podatke, slike, utiske...mozemo sa sigurnoscu tvrditi da nas forum ima poprilicnu istoriju iza sebe...a buducnost??? jednostavno, nema vise onakvih okupljanja, nema vise mnogih forumasa bez kojih se okupljanja nisu mogla zamisliti...da li ce izlazak novog albuma promeniti neke stvari , da li cemo dobiti dosta novih ili vratiti bar deo starih clanova...pitanje je. kada smo 2006 zapoceli sve ovo, internet forumi i myspace , bili su apsolutni hit...vremenom, face book je polako poceo da jede sve to. cuvena fraza, video killed the radio star...ili face book je ubio forume...da li je i nas forum zrtva face booka ili je to sve jedno zatisje pred buru, zaznacemo u narednih par meseci. ovako, skeptican sam po pitanju petog rodjendana naredne godine ili nekog novog odlaska u sarajevo...ili jos jednog ogromnog okupljanja u tremi kakvo smo imali u martu 2008... do tada, sta drugo da vam porucim sem da slusate prvi album nevernih beba, to je istorija...ovo ostalo, lancana reakcija... Two thumps up
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Uto Jul 20, 2010 1:25 am

Odgovoriti sa citatom

Aj nek' nam je srecan rodjendan!!! Two thumps up Guitar
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jul 25, 2010 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Godine prolaze, svi se mi pomalo menjamo, menjamo stavove, mišljenja, upoznajemo nove ljude, karaktere, stvaramo neka nova dela ali muzika i strast prema njoj se znatno ne menja, ona ostaje ista, lepša i jača. Muzika Nevernih Beba jeste ona koja spaja i zato smo i mi svi ovde, da se družimo i da delimo nešto što osećamo prema muzici i bendu koji svojim stvaralaštvom i kvalitetom oplemanjuje naš duh i našu dušu. Prve dve godine sam bila u senci, samo posmatrač sa strane, međutim kako sam se sve više upuštala u tematiku foruma, prisustvovavši sve više koncertima kojih imam po nekoj mojoj evidenciji 23 do sada, shvatih, pa to mi nije dovoljno, moram ostaviti i ja komentar, da rasteretim dušu, da podelim osećanja i emocije. Tako je to i kod mene krenulo, samo po koji komentar, pa opet po neka porukica i eto, dve godine prođoše. Zaista je uživanje svratiti i pročitati po neku zanimljivost o bendu, naravno ne može se svaki put naći podjednak žar za pisanjem što je i normalno jer svi mi imamao i dobre a i loše dane, ali muzika je ta koja oraspoložava i koja otvara dušu, tako da se rado preslušavaju prikupljeni snimci koje su postavili fanovi.

Želim da i dalje forum živi, posle uspavanosti biće tu još buđenja čim stigne novi materijal beba, to je nekako i prirodno, niko ne radi kao baterija pa ni ona sama, ima i ona pad energije Very Happy tako da nam preostaje da smislimo nove teme i stvaramo nove postove uz koje ćemo se lepo zabaviti. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Avg 15, 2010 9:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Uuuuuuuuuuu, punooo kasnim! Sad
Imam tu lepu cast da sam veci deo tih godina ovde
Drugari, srecan 4. rodjendan!!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Avg 23, 2010 4:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Tea ::

Uuuuuuuuuuu, punooo kasnim! Sad
Imam tu lepu cast da sam veci deo tih godina ovde
Drugari, srecan 4. rodjendan!!


Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker