Neverne-Bebe.com forum » Čestitke » RANĐO, srećan rođendan :) !
Strana 1 od 1
| Autor | Poruka |
|---|---|
Marijana RPR menadžer
Pridružio: 27 Apr 2008 Poruke: 2528 Lokacija: Kuća za spas Poslao: Čet Nov 04, 2010 12:59 am |
Na današnji dan nikako ne bismo smeli da izneverimo tradiciju ali još bitnije od toga - ne bi smelo da se dogodi da sve naše lepe, iskrene i prijateljske želje ne stignu do njega...
|
Budjav lebacSuper Beba
Pridružio: 30 Apr 2007 Poruke: 3677 Lokacija: Novi Sad Poslao: Čet Nov 04, 2010 2:40 am |
srecan rodjendan |
MaxiSuper Beba
Pridružio: 02 Dec 2007 Poruke: 1473 Lokacija: Niš Poslao: Čet Nov 04, 2010 7:24 pm |
Srecan rodjendan Randjooo, sve najlepse! |
BrankicaSuper Moderator
Pridružio: 02 Sep 2007 Poruke: 1709 Lokacija: I. Sarajevo Poslao: Čet Nov 04, 2010 11:19 pm |
Pridružujem se čestitkama.
|
bellinaSARADNIK
Pridružio: 10 Mar 2008 Poruke: 1309 Lokacija: Beograd Poslao: Ned Nov 07, 2010 4:51 pm |
Sve čestitke Ranđo i od mene sa malim zakašnjenjem... U to nema sumnje da će tvoja gitara i dalje predivno krasiti melodije kojim god pesmama da pristipiš ali želim ti i da ta muzika ostane večna kako u tebi tako i u nama. |




