Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 14.02.2011. - Pančevo - Centar za kulturu

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Mar 02, 2011 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

Citat:

nazalost, nekima su daire ocigledno falile, pre svega mislm na mog druga maksija koji je razocaran proveo citavih 15 minuta u toaletu pokusavajuci da se smiri zbog cinjenice da nije odsvirana njegova omiljena numera. jos smo ga posle u kolima ubedjivali da se smiri i da ce daira sigurno biti sledeci put.


Tek sad videh ovo!! Majstore! Da, samo meni su nedostajale daire u tvom izvodjenju, glasom Luisa, onako na uvce kao u pozoristu na Terazijama!

A koncert je bio fenomenalan, sjajna set-lista, toliko pozitivne energije, odusevljenja publike... bilo mi je prelepo! I naravno, veliko HVALA Bebama na zaista ekskluzivnim, VIP mestima, na samoj bini!!
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sre Mar 02, 2011 4:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

jos vise mi je zao boke i njene sarmantne drugarice, jer nisu docekale da u dairama puste svoj raskosni glas i pokazu celoj sali sta znaci biti VIP fan na koncertu nevernih beba. da da, oni su sedeli sa strane, na bini i tapsali...ovog puta nisu morali da djuskaju kao u penthousu , a ni ja nisam imao sitnog novca kod sebe da im bacim. a ne bih ni smeo da se zezam toliko posto je idejni tvorac ovo sajta, Peca sedeo na istom mestu a drugarice administratorke djuskale pored bine.


Haha, pustile smo mi sve jedno, ali sto kazes daire bi bileee Two thumps up vrh!!
I da kazem da nisam ipak sanjala novi koncert na putu do kuce ipak sam morala da vozim...ali zato kad sam stigla kuci, mozda, mozda Very Happy
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker