Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 08.03.2011. - Ruma - Kulturni centar

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Feb 19, 2011 2:07 am

Odgovoriti sa citatom

A NOVI SAD - TREMA??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Feb 19, 2011 12:55 pm

Odgovoriti sa citatom

E pa - Trema - NEMA. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dosadicemo Vam Razz .

Osim toga, planiramo za taj dan i ovaj koncert napravimo nevidjenu kampanju i takodje veliko okupljanje forumasa i prijatelja!

Ne znam ko je bio na poslednjem koncertu u Rumi a da ga se ne seca - dakle - u pripremi - LUDILO!

@Budjavko, a ti lepo organizuj novosadski klan pa da vidimo koliko Vas ima! Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Feb 19, 2011 1:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Podsetite se - bilo je savrseno, jedan od najlepsih i najboljih koncerata (po komentarima ljudi koji godinama idu na koncerte Beba) mozda i ikada...

Fotografije RUMA

Video snimci

Komentari koncerta
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Feb 19, 2011 3:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Crying or Very sad
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 20, 2011 11:33 am

Odgovoriti sa citatom

Bas lepa vest Smile.
Na prosloj svirci u Rumi je bilo odlicno Smile.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Ned Feb 20, 2011 3:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Krajnje je vreme da vidimo ko to sve ide tamo Very Happy , u tu čudesnu Rumu Wink

Dakle:

Hilary, Faraon, Buđav lebac, Basket...
_________________
Posetite RockSvirke.com :: Sve o rok dešavanjima u Srbiji ::

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Feb 20, 2011 8:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve mi lepse i lakse kad vidim da je Basket vec na zadatku Punk Punk . Dakle, u startu nema brige kako ce ovo sve da prodje Mr. Green .
Da predjemo na konkretne informacije, najavu ste vec videli...

Dragi nasi,
za clanove foruma opet smo obezbedili varijantu da dodju do karata po povlascenoj ceni. Redovna cena karte za koncert je 500 dinara a 15 registrovanih clanovi foruma moci ce da uz izvrsenu rezervaciju preko foruma kupe kartu za sebe i jos jednu osobu po ceni od 400 dinara (ukupno 30 karata po 400 dinara).
Princip prijave je kao i do sada - na pp nasoj Catrin. Dakle, javljate se Cat privatnom porukom i kartu cete podici pre koncerta u Rumi.

Imamo samo jednu novinu koju smo primorani da uvedemo - rezervaciju MORATE potvrditi 24 sata pred koncert. Imali smo nekih slucajeva otkazivanja koja nisu najavljena pa su neki ljudi ostali bez karata a mogli su da ih dobiju. Dakle, imate rok od 24 h PRED KONCERT da otkazete svoju rezervaciju, u suprotnom cete ako se ne javite ubuduce biti liseni mogucnosti da rezervisete karte preko foruma po povlascenoj ceni. Takodje, preuzimanje karata morate izvrsiti najkasnije pola sata pred pocetak koncerta. Za sve ostale informacije mozete se obratiti na pp Cat ili meni.


KRECEMOOOOOOOO !!!! Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Feb 20, 2011 9:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Lijep provod svima Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Feb 20, 2011 9:53 pm

Odgovoriti sa citatom

@Basket
upisi onda i mene na spisak Wink.

.............

Drugari, evo jos jedan podsetnik na to kakav je bio prethodni koncert u Rumi, i to iz bendovske perspektive, odnosno iz Vlajkovog dnevnika.

Po datumu cete videti da je ovaj izvestaj napisan vec sledeci dan posle koncerta, sto dovoljno govori o utiscima...



Catrin ::

Iako sam u planu imao nesto sasvim drugo, sinocnji koncert u Rumi prosto me je naterao da napisem ovo sto ce ostati kao najsvezija prica, nesto sto vredi zabeleziti odmah, dok su osecanja i emocije jos toliko svezi.
Pazite, da se razumemo, N.Bebe su odsvirale bezbroj velikih i uspesnih koncerata, dace Bog bice ih jos puno...
Nije poenta u tome, jer - iskreno - ovaj ne moze da spadne u te velike ( tipa gradskih Trgova, hala sportova ili SC-a, recimo ) ali...
Zelim da ispricam kako se moji ljudi i ja osecamo ponosno i srecno posle onakve zajednicke predstave koju smo mi prirediili publici ali, jos vise, ona nama.

Zato...

Dosli smo na vreme, snimili prostor i ozvucenje i otisli na kaficu. Nasi vredni Pera i Nemanja radili su svoj posao, kada je doslo vreme za tonsku poceli smo shvatati da nam bas sve izlazi, ide od ruke - sto bi se reklo.
Da, bitno pomena je i cinjenica da je prostor bio bas rokerski, iskreno - ja volim takve. Jeste pomalo zapusten, ali podseca me na ona divna vremena kada sam ja bio klinac i u valjevskom Domu omladine iz nedelje u nedelju gledao sve sto vredi na tadasnjoj ( rekao bih prejakoj ) rok sceni.
Probali smo masu nekih pesama koje uvece nismo ni svirali ( e moj Srdjane, da si cuo Boju srece u elektrik verziji !!! ), ozvucenje nas je zadovoljilo, rupe na prastaroj bini samo smo konstatovali i nisu nam smetale...

Pred sam koncert, tamo u prostoriji koju bi mogli nazvati kao back stage, opusteno smo caskali i zezali se na temu - sta li ce Vlajko ( tj. ja ) veceras smisliti i kako ce repertoar izgledati!!! Svi su se nesto preslisavali - u fazonu - da li postoji pesma koju bih mogao izvuci iz malog mozga a da pri tom mozda neko nije siguran! To je negde i deo naseg uobicajenog rituala, nacin na koji se zabavljamo i sami sebi cinimo trenutke pred koncert smislenim.
Stize i neka klopica kad...
Kao grom iz vedra neba na vratima se pojavljuje Peca u pratnji zenskog kvarteta iz Novog Sada!!!
Cudo, sok i neverica. Ali, to je trajalo samo tren, odjednom nas sve zajedno obuzima osecanje radosti, lepote i prevelikog postovanja prema coveku koji je sam zapucao iz Nisa! Shvatio sam tada koliko je ova prica vezana za sam sajt prevazisla svoju prvobitnu namenu i pretvorila se u nesto sto - pogotovo mene - cini jako srecnim.
Pobedilo je drugarstvo, fantasticno druzenje, ljudi koji su se spojili iz raznih gradova i sl., a sve zbog N.Beba i nase muzike, tj. Pece i ljudi koji su mu pomogli da napravi ovaj sajt, tzv. virtuelni dom u kome svoje mesto nalazi sve vise i vise posetilaca.
Ponavljam, ne mogu Vam opisati koliko mi sve to znaci jer - cinjenica - ja sam taj covek koji je u ime benda preuzeo,tako da kazem, negovanje tog odnosa izmedju Vas i nas. Zato su mi situacije kao sinocnji Pecin dolazak kruna te price koja se vremenom razvijala a sada svi zajedno u njoj uzivamo bezrezervno.
Da jos pomenem - Inu, Ninu, Dinu i, cini mi se Miru ( oprosti ako sam pogresio ime ) kao zenski novosadski kvartet, zatim Marijanu, Cat i Srdjana ( veliku legendu ovog sajta ) kao i Vedrana, Sonju i Igora ( takodje novosadski klan )... Svi oni bejahu tamo sinoc.

I tako, posle neverice i caskanja sa Pecom i co., oni odose u salu a mi...
Nicim izazvan, kazem ljudima - deco, idemo Lica, dugo nismo poceli tako...

Koncert...

Cim sam odlucio da pisem o istom, znaci da se desilo nesto veoma bitno. Ili nesto sto ga izdvaja... Ili, nesto po cemu cu ( cemo ) ga vecno pamtiti.
Lica... U beznadju... 1000 godina... Oktobar fest...
Kakav pocetak, kakva energija... Publika - 10 plus. Ne vidim nikoga ko ne pripada tu.
Iskreno, malo sam se uplasio kad sam video kolika je guzva i koliko je ljudi ostalo ispred. Ali, to je trajalo samo kratko, ljudi su bili i vise nego disciplinovani.
Bilo je i mladjih ali i onih u zrelijim godinama. Ma, izvanredan sastav.
Reakcije... Trebalo je to doziveti.
Razmisljam tada - Boze, koliko je lepo biti deo NB na ovoj bini, koliko je recima nemoguce opisati tu caroliju koje nose ove nase pesme. To je nesto sto nam je satasfakcija za sve godine srama, truda i prevelike kilometraze. To su Neverne Bebe danas.
Moram i o mojim ljudima - odavno nisam bio ponosniji na njih. Kada ih vidim onako nasmejane i srecne, kada se daje poslednji atom energije, kada svi imaju zelju da pruzimo nesto veliko - nema te sile koja se moze ispreciti izmedju nas i publike.
Rekao bih, pa po cenu da budem pogresno shvacen, nema te svetske bine gde ne bi pokazali to sto zaista jesmo kada nam se sve kockice sloze.

Sledi Pogledaj u nebo... Jeca i Jana maltene nisu ni pevale! Pa Boje duge, totalni haos.
Ubrzavam(o) - Kisa,Balkan, Ko zna - u najrokerskijoj izvedbi do sad...
Publika nas bodri sve vise i jace. Znaju reci svake pesme, raduju se solo tackama, RAZUMEJU...

Malo spustanje sa Dabogda lazem, Milan krece Gde smo i u sali nastaje delirijum, Jana je otpevala stvarno vrhunski, u zargonu receno "za medalju"...
E, a onda... Pravda... Boze, kako smo je odsvirali, koliko smo energije izbacili. Jednom recju, uzivali smo... Kada ja hvalim to je za nevericu, zato pokusajte da shvatite kako je to izgledalo.
Preko stare verzije Gotovo sa dodatkom Randjine i Milanove solo improvizacije dolazimo do dela sa kongama ( atmosfera je bila zapaljiva ) da bi posle moj sabrat iz ritam sekcije ( cuveni V.R. - Kebac ) osusio bubanj u solo tacki koja je bila za udzbenike. Uzgred, sinoc je promovisao i svoj novi komplet Evrim bubnja i ako se po jutru dan poznaje...
Slede Hajdemo svi u ska - heavy varijanti, skracene Daire i kraj...

Bis je nesto sto je za nase koncerte standardno i uobicajeno, to znate svi Vi koji nas volite, pratite i posecujete iste.
Ali, kada ispred sebe i u sebi imamo eksploziju kao sinoc, prosto smo sami od sebe "naterani" da dogadjaj malo produzimo i nagradimo sve te divne ljude. Zasluzili su jos citav sat a ne par pesama!!!

Veliki je Bog i Ljubav...
Opet se povlacimo sa scene.

Ljudi sami pocinju da pevaju Tuznu pesmu, bez nas, bez ikakve pratnje...

Naravno, Tuzna pesma i Da ima nas.
Spektakularan zavrsetak jedne predivne noci, jedne bajke koju cemo i mi i ljudi iz Rume verovatno dugo, ali bas dugo prepricavati.

Zavesa je spustena, znoj se cedi niz celo ali lepota i ispunjenost nadjacavaju sve.
Zaista smo konstatovali da bismo imali snage za jos jedan koncert!!!
To valjda sve govori.

Opet ona prostorija, slikanje sa fanovima, Peca i co. ( naravno, i Srdjan je bio tu )...
Lepe price, osmesi na sve strane, pozitivna energija...
Moji iz benda - prezadovoljni, nasi prijatelji takodje...
Sta jos reci???

U neko doba cika Dragan nas pozva u kombi.
Kretosmo u noc, ko zna koju po redu u nasim zivotima.
Ruma i ova predivna noc ostase iza nas...
Vremena za preterano radovanje i opustanje skoro da i nema, ali zato upecatljiva secanja kao ovo, ostaju...
Jer, sutra je vec Leposavic i jedna nova prica koja ce se mozda nekada naci u ovom dnevniku.

Toliko.
Za sada...

Vlajko
10.11.2008. godine

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 20, 2011 11:50 pm

Odgovoriti sa citatom

sto volim sto sam na listi a nisam se ni prijavila Razz nego eto, docicu kad je vec tako Smile +1 verovatno Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Feb 20, 2011 11:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Budjav lebac ::

nego eto, docicu kad je vec tako Smile +1 verovatno Smile

Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Pon Feb 21, 2011 1:49 am

Odgovoriti sa citatom

Super, opet se vidimo i opet cu biti u prvim redovima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

3ditor

Nova Beba

Pridružio: 21 Feb 2011

Poruke: 1


Poslao: Pon Feb 21, 2011 2:16 am

Odgovoriti sa citatom

Odlično!!! Jedva čekam da se opet vidimo u Rumi. Smile
Na koncertu pre više od dve godine je bilo neverovatno!!!
I vidimo se ponovo u prvom redu! Smile
Imam pitanje jedno samo. Što se tiče preuzimanja tih karata, ko dobije, gde se mogu preuzeti? Da li će moći u Rumi da se preuzmu? Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 21, 2011 2:26 am

Odgovoriti sa citatom

Naravno, preuzimaju se tamo na licu mesta pre pocetka koncerta Wink

Jedna mala dopuna Smile
Kada saljete pp za rezervaciju karata, morate da posaljete podatke na koga ce glasiti rezervacija.
Dovoljno je da posaljete samo ime i prezime i broj l.k. Ako rezervisete dve karte dovoljni su samo vasi podaci Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cyberopanak

Nova Beba

Pridružio: 21 Feb 2011

Poruke: 2


Poslao: Pon Feb 21, 2011 2:31 am

Odgovoriti sa citatom

ukoliko nemate devojku, ščepajte prvu pripadnicu lepseg pola koja prodje pored vas sama i odvedite je na svirku NB, možda posle te večeri budete imali devojku Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Feb 21, 2011 3:10 am

Odgovoriti sa citatom

Ide mi seeee...! Sad
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Feb 21, 2011 10:42 am

Odgovoriti sa citatom

WOW! Koja dobra energija - vec! Punk Punk Two thumps up...

Pa da nastavimo sa podgrevanjem - najavljujemo da ce predgrupa Bebama na ovom koncertu biti nasi stari znanci i prijatelji - bend INBOX !



Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Pon Feb 21, 2011 1:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Dakle:

Catrin, Hilary, Faraon, Buđav lebac, Himera2, 3ditor, Basket,...

Idemo Punk
_________________
Posetite RockSvirke.com :: Sve o rok dešavanjima u Srbiji ::

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Pon Feb 21, 2011 5:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Red je da cujem Bebe van BG-a B-)
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Feb 21, 2011 6:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Maxi ::

Ide mi seeee...! Sad


A joj Maxi, ide se i meni...baš.Ali kako, da dam otkaz na poslu i dodjem?! Mr. Green
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 4
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker