Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.03.2007. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Feb 23, 2007 11:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, nije sve tako crno. Kao sto je Catrin rekla, verovatno nekima jos vise odgovara petak, jer oni koji dolaze iz drugih gradova ne moraju da brinu kako ce se sto brze vratiti nazad jer moraju na posao ili faks. Zbog toga ce biti mnogo opusteniji i bice prijatnija atmosfera, nece razmisljati o povratku. Pogotovo sto na okupljanje dolaze i neki novi clanovi foruma, koji jos uvek ne znaju kako to sve izgleda kad se okupimo, pa ce biti malo napeti.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 23, 2007 11:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Aman ljudi sve to stoji, ja ovde pricam o tretiranju dobrih bendova od strane medija. Ne blatim sa Cetkovica (on jos i valja) ali u poredjenju sa bebama. Krivo mi je jer smateam da N.Bebe mnogo vise zasluzuju. Voleo bih da odrze tri koncerta u Sava centru i sva tri da rasprodaju.

A i meni licno vise odgovara petak ako budem dolazio ali mi je opet krivo kad vidim zbog cega su pomerili koncert.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Sub Feb 24, 2007 12:35 am

Odgovoriti sa citatom

Ja u petak dolazim posle celog dana na poslu... Što znači, opet u odelu... Eh...
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Feb 24, 2007 12:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

Moja reakcija je samo posledica cinjenice kojliko su u ovoj zemlji vrednosti ispomerane. Da jedan lik koji hvata na patetiku ljigavih ljubavnih pesama (malo li je takvih ovde) puni spens a verovatno najbolji srpski bend koji svira vrhunski Progressive rock biva osudjen na klubove i pomeranje konceta jer ce sva ta medijska bagra otrcati u spens to vece.

Strasno ali istinito.


Srbija brate.Kod nas je sve obrnuto!Crno je belo,gore je dole...
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Sub Feb 24, 2007 11:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko sam cuo, nije koncert Sergeja povod za odlaganje koncerta u Tremi za jedan dan. Izgleda da ce Bebe dobiti neku nagradu na Beoviziji, i moraju da se pojave tamo da je prime.Catrin moze da proveri ovu informaciju, pa da nam javi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Feb 25, 2007 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

E to je onda druga prica.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 25, 2007 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, vidis da nije bilo razloga da se nerviras. Imali su dobar razlog zasto su pomerili svirku.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Feb 25, 2007 2:35 pm

Odgovoriti sa citatom

HI HI HI ::

Koliko sam cuo, nije koncert Sergeja povod za odlaganje koncerta u Tremi za jedan dan. Izgleda da ce Bebe dobiti neku nagradu na Beoviziji, i moraju da se pojave tamo da je prime.Catrin moze da proveri ovu informaciju, pa da nam javi.


Jeste, ovo je tacno. To su tek pre neki dan saznali da je 8.marta i Beovizija, tako da to je jos jedan od razloga odlaganja koncerta u Tremi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Feb 25, 2007 5:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Malopre sam se cuo sa Vlajkom i dao mi je sledece informacije. Ovo je samo dopuna informacije koju je postavila Catrin. Koncert nije odlozen zbog nastupa Sergeja Cetkovica na Spensu, vec zato sto Bebe dobijaju nagradu na Beoviziji u Sava Centru. Nagradu ce primiti u revijalnom delu. Jos uvek se ne zna o kojoj nagradi je rec.
Ovim smo razresili sve dileme zbog cega je koncert odlozen za jedan dan.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Ned Feb 25, 2007 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos jedna nagrada !
nema godine bez nagrade!
Milina,da neko zna da ceni trud,nekoga ko zna da svira i stvara.
Koja je tacno nagrada u pitanju i kad ce biti javicu i pustiti slike.Velika prica polako pocinje dase zahuktava ,do izlaska albuma ,radujmo se spotu za koji minut ....
Shone
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Feb 25, 2007 9:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa normalno je da neko ko je dobar kao oni dobije nagradu ali ovo je Srbija gde muzicari kako oni imaju ono minamalno.Valjda ce i oni dobiti sojih pet minuta pa da umesto cecu na Uscu gledamo Bebe.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 26, 2007 12:48 am

Odgovoriti sa citatom

U svakom slucaju sve je super ispalo, bebe primaju nagradu, meni mnogo vise odgovara termin, jedini problem je sto vec postajem nestrpljiv!!! A sto se tice mase, u srbiji se kvalitet i uspeh definitivno ne moze meriti brojem ljudi koji dodju na jedan koncert... Bebe ako nemaju toliko veliku publiku (kao pomenuta ceca), publika koja dolazi je koliko sam primetio izuzetno odabrana, to su ljudi koji mogu da prepoznaju kvalitet, ne kazem da ne bi voleo da gledam bebe na uscu sa hiljadama ljudi okolo, ali mislim da je to za sada u srbiji nerealno zbog opsteg mentaliteta, stepena obrazovanja, kulture, i ukusa... ziveo TV PINK i Zeljko Mitrovic!!!! neverovatno kako je jedan covek mogao toliko da unisti kvalitet muzike u jednoj zemlji. Ali nikad se nezna, angel iz tvojih usta u bozije usi!!!
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pon Feb 26, 2007 1:58 am

Odgovoriti sa citatom

znaci vidimo se 9 ili da idemo u bg da gledamo bebe kako dobijaju tu nagradu pa onda onako posle feste na koncert u ns
bas sam se super setio Rolling Eyes

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 26, 2007 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

Nije ga unistio Zeljko Mitrovic. Unistio ga je nedostatak dobrih bendova. Sve je tokom devedesetih otislo u underground. Rock muzika se svela na pravljenje buke a muzika se izgubila. Uostalom pogledaj koji su mainstreem rock bendovi iz tog perioda, Neverne Bebe ,Osvajaci i Vna Gogh (mada su oni jos iz osamdesetih). Svega tri benda koja su stvarala muziku (ima ih jos ali ova tri benda su najvise uradili). To je problem. Kada bi u ovoj zemlji bilo barem desetak benbdova kalibra N.Beba imali bi veoma jaku scenu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 26, 2007 4:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne slazem se sa tobom, u srbiji ima mnogo kvalitetnih bendova koji zbog nedostatka finansijskih sredstava i medijske podrske nisu mogli da se predstave sirem krugu publike. A osvajaci i van gog su opstajali zato sto su presli u komercijalu, prvi albumi su stvarno savrsenstvo, ali ovo sto danas rade pitanje da li je vredno paznje... ali da ne skrecemo vise sa teme ako je neko raspolozen za ovaj tip razmene misljenja mozemo otvoriti novu temu o okviru caskanja pa da vidimo ko sta misli o ovome...
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Feb 26, 2007 4:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Bolje reci kada bi imali ljude koji bi stali iza tih bendova.Kao sto sam vec jednom rekao,kod nas su vrednosti poremecene.Ko je jos video u svetu da bend placa izdavacu da mu izda album?!Mislim to je glavni razlog i od toga se krece pa sve ostalo,od promocije do izdavanja albuma,cover-a,spotova...sve je njesra.Nisu samo bendovi krivi.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 26, 2007 5:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam pricao o devdesetim godinama.Sve ono o cemu sam pricao je uzrokovlao danasnjoj situaciji a da ne pominjem koliko su mnogi mladi rock muzicari razmazeni i kako bi hteli sve preko noci.Mnogi danas nemaju muda da prodju kroz sito i reseto pa da dodju do uspeha.Nalete na jednu prepreku i odmah su u fazonu, aaa ovde od rocka ne moze da se zivi ajmo u narodnjake ili ljigave tezga bendove.
A o Osvajaci nikad nisu bili komercijala. Cipi pevac i Sone klav. su koristili ime Osvajaci i pravili ogavnu muziku.Ostatak benda je radio sa novim pevacem Inace skupili su se u originalnj postave i spremaju album.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Feb 26, 2007 5:08 pm

Odgovoriti sa citatom

To je vec problem do samih bendova.Jer se rock n roll ne pravi zbog para sto je csta greska ovde kod nas.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 26, 2007 5:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Feb 26, 2007 5:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Nemojte da idete u off, ako hocete da raspravljate kad je sta propalo u muzici i koja je vrsta muzike isplivala u prvi plan otvorite temu u podforumu "Caskanje". Ovo je tema vezana za predstojecu svirku u Tremi.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 9
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker