Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Aura+ Novi album!!!

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Bogaz

Nova Beba

Pridružio: 07 Feb 2009

Poruke: 5


Poslao: Čet Mar 17, 2011 11:34 am

Odgovoriti sa citatom

IZAŠAO JE NOVI ALBUM GRUPE Aura+ "U ime tvoje".......
Link za besplatan download možete naći na sajtu NOCTURNE magazina, na sledećoj adresi:
http://nocturnemagazine.net/preuzimanje

Uživajte!!! Guitar [/b]

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 20, 2011 2:26 pm

Odgovoriti sa citatom

AURA+ je definitivno jedan od boljih bendova koje sam cuo u poslednjih nekoliko godina. Nadam se da mi momci nece zameriti, ali ja bih ovo izdanje ,kao i prethodno svrstao u neku varijantu progresivnog rocka. jako bogati aranzmani, mracnije intornirana muzika kao i tekstovi, ali to je njihova prica i izraz sto postujem maksimalno. vokal ambijentalan i nenametljiv, lepa intepretacija.

cinjenica je da na ovim prostorima, izdavaci nisu zaintresovani ni za daleko komercijalnija izdanja rock bendova ali internet definitivno preuzima primat a samostalna izdanja ce u bliskoj buducnosti postati standard jer prodaje i tiraza vise nema. sada je vazno da sto veci broj ljudi cuje a to se preko interneta definitivno moze ostvariti. momci, gurajte maksimalno, pa ko zna, mozda u bliskoj buducnosti zajedno zasviramo negde.

veliki pozdrav.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bogaz

Nova Beba

Pridružio: 07 Feb 2009

Poruke: 5


Poslao: Ned Mar 20, 2011 10:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

AURA+ je definitivno jedan od boljih bendova koje sam cuo u poslednjih nekoliko godina. Nadam se da mi momci nece zameriti, ali ja bih ovo izdanje ,kao i prethodno svrstao u neku varijantu progresivnog rocka. jako bogati aranzmani, mracnije intornirana muzika kao i tekstovi, ali to je njihova prica i izraz sto postujem maksimalno. vokal ambijentalan i nenametljiv, lepa intepretacija.

cinjenica je da na ovim prostorima, izdavaci nisu zaintresovani ni za daleko komercijalnija izdanja rock bendova ali internet definitivno preuzima primat a samostalna izdanja ce u bliskoj buducnosti postati standard jer prodaje i tiraza vise nema. sada je vazno da sto veci broj ljudi cuje a to se preko interneta definitivno moze ostvariti. momci, gurajte maksimalno, pa ko zna, mozda u bliskoj buducnosti zajedno zasviramo negde.

veliki pozdrav.


Hvala Srđane na lijepim riječima......
Znači nam svaka podrška....
Ali ne razumijem zašto bi ti zamjerili na tome što si nas svrstao u progresiv rock...tako nas uglavnom svi svrstavaju. Mr. Green

Pozdrav od mene u ime Aure+!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker